Článek

Zelenskyj v České televizi: Nebát se Ruska. I s Fialou se prý na tom shodli

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj odmítá přistoupit na jakékoli ruské ultimátum. „Ultimátum splníme pouze tehdy, až nebudeme existovat,“ oznámil v rozhovoru pro Evropskou vysílací unii (EBU), který v Kyjevě pro ostatní členské televize vedli také novináři z České televize. Zelenskyj vyzval občany a lídry západních zemí, aby jeho zemi nepřestávali podporovat. Válka na Ukrajině je podle něj pouze mezistupněm.
21.03.2022 22:00 |

podobné články

Podobné články

Rusové rozpoutali šílenství, řekl Zelenskyj. Popsal, co si řekl s Fialou

 
Takhle vypadá šílenství! Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj popsal, co Rusové předvádějí u města Soledar. Prozradil též, že pokračuje ve svých diplomatických jednáních s partnery. I s českým premiérem Petrem Fialou (ODS). Řekl, o čem spolu debatovali.
10.01.2023 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5093 článků)

Rusko bude vymazáno, řekl Zelenskyj. A nařídil Západu povinnost

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj oznámil světu, že hanebná ruská invaze na Ukrajinu se pomalu chýlí ke konci. Skončí prý vymazáním Ruska z mapy. Z mapy mezinárodních vazeb. Bude izolováno. „Je jen otázkou času, kdy ruská armáda svými vlastními činy a válečnými zločiny donutí všechny na světě zříci se všech vazeb s Ruskou federací," konstatoval Zelenskyj. A to nebylo zdaleka všechno. EU sdělil, co je teď její povinností.
12.04.2022 07:50 |

podobné články

Zelenskyj navštívil osvobozený Cherson, EU spustila misi pro výcvik ukrajinských vojáků

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes přijel do Chersonu na jihu země, odkud se před několika dny stáhla ruská vojska. „Postupujeme,“ řekl Zelenskyj ukrajinským vojákům v Chersonu. „Jsme připraveni na mír, mír pro celou naši zemi,“ uvedl. Poděkoval Severoatlantické alianci a dalším spojencům, které Ukrajinu ve válce s Ruskem podporují. Obrovský posun podle něho znamenaly dodávky raketometů HIMARS ze Spojených států.  Zelenskyj strávil v Chersonu asi 30 minut, pak zase odjel.
14.11.2022 11:55 |

podobné články

Zelenskyj děkoval do Ameriky. „Západní novináři, píšete pravdu,“ říká

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj tentokrát ve svém projevu poděkoval Dánsku, Spojeným státům či americké novinářce Anne Applebaumové. Západním novinářům obecně poděkoval za to, že píšou pravdu o tom, co se na Ukrajině děje. „Šíří informace o tom, co se děje tady a teď na Ukrajině, v Evropě, ve světě. Oni jen šíří pravdu,“ řekl ukrajinský prezident. Zelenskyj zdůraznil, že v tomto šíření pravdy je třeba pokračovat. Pak Rusko se svou lží nemůže zvítězit. Zelenskyj je o tom přesvědčen.
16.03.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (164 článků) , Oni Oni (113 článků)

Zelenskyj: Ruská genocida dopadne na ruské vedení, velení i vykonavatele

 
Volodymyr Zelenskyj opět promluvil k veřejnosti. Pronesl dva projevy. V obou zdůraznil, že Ukrajina zvítězí, ruská tyranie bude poražena a po válce se otevřou velké příležitosti pro podnikatele. Zato firmy, které dnes pomáhají Rusku, budou mít zaděláno na problém. A přidal ještě jedno varování. „Genocidní politika Ruska vůči našemu lidu bude mít zcela jistě nevyhnutelné právní důsledky pro všechny, kdo takovou politiku vymysleli, schválili a provádějí. A chci zdůraznit: nejde jen o vykonavatele, ale také o nejvyšší politické a vojenské vedení teroristického státu,“ zdůraznil Zelenskyj.
01.03.2023 07:50 |

podobné články

Zelenskyj: S Macronem jsme se shodli na další podpoře Ukrajiny

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj promluvil o návštěvě francouzského prezidenta Emmanuela Macrona na Ukrajině. Prý se spolu shodli, že je třeba ještě více posílit armádu Ukrajiny, aby odolala ruským agresorům. Francouzi jsou prý připraveni dodat Ukrajině nová děla. Prozradil také, že pokračuje průvan rozpoutaný ve státní správě Ukrajiny. A bude pokračovat i dál.
25.01.2023 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (706 článků)

„Šílený Putin.“ „Zelenskyj jako Usáma.“ Už přihořívá. Vážná slova

 
Ukrajinský prezident Zelenskyj označuje Rusko za teroristický stát. Svá tvrzení přitom opírá o ruské útoky na civilní obyvatelstvo. O fakt, že Rusové po svém vpádu na Ukrajinu útočí na nemocnice i dětská hřiště. Takto si počínají teroristé, tvrdí Zelenskyj. Z ruské strany však recipročně zaznívá, že teroristou je Zelenskyj a jeho režim. A Západ podle Rusů dělá chybu, když Zelenského podporuje, neboť celý svět přece ví, že existuje jediná přijatelná cesta. S teroristy nevyjednávat.
11.10.2022 09:30 |

podobné články

„Šílený Putin.“ „Zelenskyj jako Usáma.“ Už přihořívá. Vážná slova

 
Ukrajinský prezident Zelenskyj označuje Rusko za teroristický stát. Svá tvrzení přitom opírá o ruské útoky na civilní obyvatelstvo. O fakt, že Rusové po svém vpádu na Ukrajinu útočí na nemocnice i dětská hřiště. Takto si počínají teroristé, tvrdí Zelenskyj. Z ruské strany však recipročně zaznívá, že teroristou je Zelenskyj a jeho režim. A Západ podle Rusů dělá chybu, když Zelenského podporuje, neboť celý svět přece ví, že existuje jediná přijatelná cesta. S teroristy nevyjednávat.
11.10.2022 20:45 |

podobné články

Nápady Jiřího Drahoše smrdí sírou a pekelným ohněm. Horáčkovy blafy, Topolánkova minulost. A nové vládě Jan Schneider doporučuje: Nebát se a nekrást

 
ROZHOVOR „Přestaňme volat po semknutosti a jednotě, rozmanitost k demokracii patří,“ říká bezpečnostní analytik, bývalý zpravodajec BIS, spolupracovník Lidových novin a chartista Jan Schneider. Drahoš prý těžko může na Hrad přinést slušnost, když některé jeho výmysly smrdí sírou a ohněm pekelným umělé snahy o sjednocování všeho a všech. Pokud jde o priority nové české vlády, hlavním heslem by dle Schneidera mělo být „nebát se a nekrást“.
04.01.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1214 článků)

Skladujete zbraně! Proč musím prosit?! Zelenskyj přikazuje

 
Volodymyr Zelenskyj, ukrajinský prezident, znovu vyčinil Západu. Kdyby demokratické státy dodaly Ukrajincům zbraně, o které tak dlouho žádali, už mohlo být po válce. Zelenskyj je přesvědčen, že ukrajinská armáda je lepší než armáda ruská. Považuje to za zřejmé. Západ je povinen podle Zelenského poslat potřebné zbraně. V zájmu ochrany svobod. „V této válce se ruská armáda navždy zapíše do světových dějin jako možná nejbarbarštější a nejnelidštější armáda na světě,“ zvolal prezident.
20.04.2022 07:20 |

podobné články

Tohle není náhoda. Zelenskyj odhalil chování Ruska. Vážné

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj konstatoval, že Rusko při útoku na Ukrajinu prokázalo, že zapomnělo na všechna ponaučení ze druhé světové války. Jinak by podle něj ministr zahraničí Sergej Lavrov nemohl Židy obviňovat z antisemitismu. Zelenskyj má za to, že není náhoda, když Rusové na svém území zřizují tzv. filtrační tábory. A jediným výsledkem takovéhoto chování bude sebezničení Ruska. To podle Volodymyra Zelenského nastane.
03.05.2022 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Sergej Lavrov (239 článků)

Zelenskyj: Ukrajina je jedním z vůdců svobodného světa a pomohla Západu přestat se bát Ruska

 
Ukrajinské armádě se podařilo osvobodit již 1800 měst a vesnic, které okupovala ruská vojska po svém vpádu do země na konci února. Uvedl to dnes ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ve svém vystoupení v parlamentu. To se konalo za zavřenými dveřmi; o jeho obsahu informovali novináře poslanci. Zelenskyj poděkoval všem zemím, které pomáhají Ukrajině porážet na bojišti ruskou tyranii.
28.12.2022 20:20 |

podobné články

Zelenskyj zapnul kameru, vynechal pozdrav a spustil. Došlo k dalšímu ruskému zvěrstvu

 
Bydlíte v devítipatrovém domě, máte sousedy s malými dětmi a nepadají vám na hlavu ruské rakety? Tak právě k vám se rozhodl promluvit Volodymyr Zelenskyj. Popsal takový dům v Dnipru, který prakticky celý zničila ruská raketa. Zelenskyj zdůraznil, že je konečně třeba zastavit takováto ruská zvěrstva.
15.01.2023 08:15 |

podobné články

Zvolený prezident Pavel se dnes sejde s premiérem Fialou

 
Zvolený prezident Petr Pavel se dnes dopoledne v Hrzánském paláci v Praze sejde s premiérem Petrem Fialou (ODS). Mluvit by měli o chystané Pavlově inauguraci či aktuálních politických otázkách. Na pravidelných informativních schůzkách k aktuálním věcem se Pavel s Fialou domluvil po svém zvolení.
28.02.2023 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5093 článků) , Petr Pavel (2037 článků) , Pavel Fiala (279 článků)

Zelenskyj: Plodný rozhovor s Fialou. Osvobodíme se od Ruska rychleji než od Hitlera

 
V noci na čtvrtek přednesl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj další projev k národu a ke světu. Přednesl ho v den, kdy se uzavírá čtvrtý měsíc pokračující ruské války proti Ukrajině. Vrátil se až do druhé světové války a připomněl, že 22. června 1941 nacistické Německo zaútočilo na Sovětský svaz, kam tehdy patřila i Ukrajina. A o 80 let později se situace opakuje, jen tentokrát Ukrajinu decimuje ruský agresor.
23.06.2022 08:10 |

podobné články

Zelenskyj vysílal do USA: Ruská vlajka, to jsou masové hroby, mučírny a deportace

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj promluvil k senátorům Spojených států a ke komunitě americké Univerzity Yale. Popsal jim, proč by měli Ukrajinu podporovat. Těm, kteří mu naslouchali, Zelenskyj oznámil, že „pokud by se Rusům podařilo zničit vše ukrajinské, o což se neúnavně pokoušejí, začali by ničit vše polské, vše gruzínské, vše evropské“. Poté popsal, jak se prý Rusko „rozhodlo ohrozit miliony lidí po celém světě“.
30.10.2022 09:10 |

podobné články

Zelenskyj vysílal do USA: Ruská vlajka, to jsou masové hroby, mučírny a deportace

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj promluvil k senátorům Spojených států a ke komunitě americké Univerzity Yale. Popsal jim, proč by měli Ukrajinu podporovat. Těm, kteří mu naslouchali, Zelenskyj oznámil, že „pokud by se Rusům podařilo zničit vše ukrajinské, o což se neúnavně pokoušejí, začali by ničit vše polské, vše gruzínské, vše evropské“. Poté popsal, jak se prý Rusko „rozhodlo ohrozit miliony lidí po celém světě“.
30.10.2022 12:30 |

podobné články

S Fialou byl u Zelenského: Čiší z něj síla a odhodlání, vykládá poradce Pojar

 
Společně s premiérem Petrem Fialou (ODS) byl v Kyjevě také jeho poradce pro bezpečnost Tomáš Pojar. „Zelenskyj nám děkoval, čiší z něj odhodlání,“ řekl o ukrajinském prezidentovi Pojar pro server Seznam Zprávy.
16.03.2022 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5093 článků)

Proč se nebát bílých džín a jak je nosit

 
Také jste si všimli, že je kolem vás čím dál mně bílých džín? Stačí se na ulici rozhlédnout kolem sebe a odměnou vám bude výhled na světle modré, tmavě modré, černé a barevné džíny, mezi nimiž byste ty v andělsky čistém odstínu hledali asi jako jehlu v kupce sena. Co se to děje?! Skutečnost je taková, že se ženy bílých džín jednoduše bojí. Nic složitějšího za tím vážně hledat nemusíte. K bílým džínám se váže celá řada předsudků a mylných domněnek, že se vlastně ani není čemu divit, že se jim ženy vyhýbají co možná nejširším obloukem. Strach z bílých džín je zbytečný! Možná ani vy bílé džíny nenosíte, protože máte strach, že si je ušpiníte, že v nich nebudete vypadat dobře, nebo že na své okolí budete působit dojmem, že jste se snad zastavili v čase. A víte co? Je to hloupost! Bílých džín se rozhodně bát nemusíte, ba naopak byste se je měli naučit hrdě nosit. A co kdybychom si teď společně řekli, jak správně na to? Poradíme vám, jak nosit bílé džíny Jestliže nenosíte džíny v bílé barvě, pak je dobře, že právě teď čtete tento článek. My vám totiž poradíme, jak je správně nosit, aby to vypadali dobře a vy jste se cítili jednoduše šik. Bílá od hlavy až k patě Proč se omezovat pouze na bílé džíny, když můžete být v bílém od hlavy až k patě? Klidně to vezměte zodpovědně a oblečte si bílé spodní prádlo, bílý top, bílé džíny a klidně i bílé ponožky. Celý outfit podtrhněte bílými botami a buďte si jistí, že na ulici budete vidět. Rozbijte tu nevinnost O bílé barvě se často říká, že je to barva nevinnosti. A právě s tím vy můžete pracovat! Jak? Stačí, když si vezmete bílé džíny a k tomu něco hodně výrazného, klidně... Čtěte více Příspěvek Proč se nebát bílých džín a jak je nosit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2017 08:50 |

podobné články