Článek

Zelenskyj: Tuto válku vyhrajeme. Děláme pro to všechno

 
Stáhnou se Ukrajinci z Bachmutu, nebo budou o toto město bojovat dál? Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj popsal, jak to bude. Prozradil také, že vyznamenal víc než 360 dobrovolníků, kteří dělají vše pro to, aby Ukrajina zůstala jednotná, aby odolala ruské agresi a aby nakonec zvítězila. Poděkoval také novinářům, mimo jiné novinářům americké Fox News.
15.03.2023 08:00 |

podobné články

Podobné články

Špatné hygienické návyky, které každý dělá i přesto, že jsou nebezpečné!

 
Je spousta věcí, které děláme odmala špatně, a tak je logické, že je děláme dál. Špatné hygienické návyky neustále mezi lidmi přetrvávají a tím, že je děláme my, dělají je i naše děti. Víte, co všechno děláme špatně?
21.06.2016 07:05 |

podobné články

7 špatných hygienických návyků, které nás můžou i zabít! Děláte je také?

 
Je spousta věcí, které děláme odmala špatně, a tak je logické, že je děláme dál. Špatné hygienické návyky neustále mezi lidmi přetrvávají a tím, že je děláme my, dělají je i naše děti. Víte, co všechno děláme špatně?
20.07.2016 17:05 |

podobné články

Zelenskyj: Už teď zařizujeme, aby Ukrajina zvládla příští zimu

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v dalším ze svých projevů prohlásil, že Ruko musí být potrestáno za válku, kterou rozpoutalo proti Ukrajině. „Svět je dost silný na to, aby potrestal Rusko za válku, a my poskytneme odvahu a nástroje, aby se tak stalo,“ prohlásil Zelenskyj v projevu ke svým spoluobčanům. A to nebylo zdaleka všechno...
06.03.2023 08:00 |

podobné články

Zelenskyj se setkal s Bidenem. Příští rok bude rozhodující, říkal ukrajinský prezident před Kongresem

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj (34) odjel na zahraniční cestu do USA a tam promluvil k oběma komorám Kongresu. Na místě poděkoval za podporu a poskytnutou pomoc, zároveň také požádal o další. „Vyhrajeme, protože jsme jednotní. Ukrajina, Spojené státy a celý svobodný svět,“ řekl Zelenskyj, jak informoval New Yorker.
22.12.2022 10:30 |

podobné články

Konflikt na Ukrajině začal. „Ukrajina se bude bránit a vyhrajeme,“ zní z její vlády

 
Ozbrojený konflikt na Ukrajině začal. Lídři separatistických republik dle agentury TASS požádali o odražení údajné agrese ze strany ukrajinských vojenských složek. Na ukrajinská města dopadají rakety, přicházejí zprávy i o pozemních bojích a vyloděních v přímořských městech. Ukrajinský ministr zahraničí oznámil, že Vladimir Putin zahájil útočnou válku."Ukrajina se bude bránit a vyhrajeme," říká.
24.02.2022 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4924 článků)

Bez elektřiny 4,5 milionu lidí. I v Kyjevě. Zelenskyj řekl, co Rusko způsobilo

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ve svém další projevu k Ukrajincům i ke světu znovu od plic vyčinil Rusku. Jenže tentokrát nezůstal jen u Ruské federace. Vynadal i všem těm, kteří Rusku pomáhají prodlužovat válku. Poté Ukrajincům sdělil, že zima bude pro všechny opravdu těžká. Ale Zelenskyj věří, že jeho země přečká až do jara. „Musíme tuto zimu vydržet a na jaře být ještě silnější než nyní,“ zdůraznil.
07.11.2022 07:40 |

podobné články

Bez elektřiny 4,5 milionu lidí. I v Kyjevě. Zelenskyj řekl, co Rusko způsobilo

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ve svém další projevu k Ukrajincům i ke světu znovu od plic vyčinil Rusku. Jenže tentokrát nezůstal jen u Ruské federace. Vynadal i všem těm, kteří Rusku pomáhají prodlužovat válku. Poté Ukrajincům sdělil, že zima bude pro všechny opravdu těžká. Ale Zelenskyj věří, že jeho země přečká až do jara. „Musíme tuto zimu vydržet a na jaře být ještě silnější než nyní,“ zdůraznil.
07.11.2022 17:35 |

podobné články

Máte prázdno v hlavě? Naštvaný Zelenskyj přidal

 
Volodymyr Zelenskyj, ukrajinský prezident a velitel ozbrojených sil Ukrajiny, opět promluvil k ukrajinskému lidu. Ruský prezident Vladimir Putin obhajoval svůj záměr rozpoutat válku proti Ukrajině potřebou denacifikovat tuto zemi. Zelenskyj popsal, co údajná ruská denacifikace znamená v praxi. Zeptal se, jestli ruští vojáci mají prázdno i ve svých hlavách, když už je jasné, že mají prázdnotu ve svých srdcích i duších. Ruští vojáci už podle Zelenského ztratili to, co dělá člověka člověkem.
22.03.2022 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4924 článků)

Prostě nemáte šanci vyhrát. Zelenskyj postrašil Rusy

 
V noci na neděli prezident Volodymyr Zelenskyj věnoval pozornost ruskému útoku v Olenivce na objekt se zajatci. V noci na pondělí nezůstal stranou jeho pozornosti útok na Mykolajiv, při kterém zemřel ukrajinský miliardář Olexij Vadaturskyj s manželkou a několik dalších lidí. Rusové odpálili deset raket. Zelenskyj zdůraznil, že Rusko už tuto válku nemůže vyhrát, bez ohledu na to, kolik odpálí raket. Nepřítel podle Zelenského musí zapomenout na to, že by snad někdy Ukrajince zlomil.
01.08.2022 07:35 |

podobné články

Zelenskyj pohrozil Putinovi: Zatykač? Ještě horší věci se mohou stát

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj prohlásil, že teď už je celému světu jasné, že Rusko svou agresivní válku proti Ukrajině prohraje. „Na světě není subjekt, který by to již necítil. Všichni to všechno chápou. A každý ruský vrah by měl pochopit, že zatykač je to nejlepší, co se mu může stát,“ pravil Zelenskyj. Promluvil také o své poslední návštěvě Bachmutu, Charkova, Kramatorsku a dalších míst, která navštívil během středy.
23.03.2023 07:45 |

podobné články

Zelenskyj navštívil osvobozený Cherson, EU spustila misi pro výcvik ukrajinských vojáků

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj dnes přijel do Chersonu na jihu země, odkud se před několika dny stáhla ruská vojska. „Postupujeme,“ řekl Zelenskyj ukrajinským vojákům v Chersonu. „Jsme připraveni na mír, mír pro celou naši zemi,“ uvedl. Poděkoval Severoatlantické alianci a dalším spojencům, které Ukrajinu ve válce s Ruskem podporují. Obrovský posun podle něho znamenaly dodávky raketometů HIMARS ze Spojených států.  Zelenskyj strávil v Chersonu asi 30 minut, pak zase odjel.
14.11.2022 11:55 |

podobné články

„Šílený Putin.“ „Zelenskyj jako Usáma.“ Už přihořívá. Vážná slova

 
Ukrajinský prezident Zelenskyj označuje Rusko za teroristický stát. Svá tvrzení přitom opírá o ruské útoky na civilní obyvatelstvo. O fakt, že Rusové po svém vpádu na Ukrajinu útočí na nemocnice i dětská hřiště. Takto si počínají teroristé, tvrdí Zelenskyj. Z ruské strany však recipročně zaznívá, že teroristou je Zelenskyj a jeho režim. A Západ podle Rusů dělá chybu, když Zelenského podporuje, neboť celý svět přece ví, že existuje jediná přijatelná cesta. S teroristy nevyjednávat.
11.10.2022 09:30 |

podobné články

„Šílený Putin.“ „Zelenskyj jako Usáma.“ Už přihořívá. Vážná slova

 
Ukrajinský prezident Zelenskyj označuje Rusko za teroristický stát. Svá tvrzení přitom opírá o ruské útoky na civilní obyvatelstvo. O fakt, že Rusové po svém vpádu na Ukrajinu útočí na nemocnice i dětská hřiště. Takto si počínají teroristé, tvrdí Zelenskyj. Z ruské strany však recipročně zaznívá, že teroristou je Zelenskyj a jeho režim. A Západ podle Rusů dělá chybu, když Zelenského podporuje, neboť celý svět přece ví, že existuje jediná přijatelná cesta. S teroristy nevyjednávat.
11.10.2022 20:45 |

podobné články

Zelenskyj děkoval do Ameriky. „Západní novináři, píšete pravdu,“ říká

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj tentokrát ve svém projevu poděkoval Dánsku, Spojeným státům či americké novinářce Anne Applebaumové. Západním novinářům obecně poděkoval za to, že píšou pravdu o tom, co se na Ukrajině děje. „Šíří informace o tom, co se děje tady a teď na Ukrajině, v Evropě, ve světě. Oni jen šíří pravdu,“ řekl ukrajinský prezident. Zelenskyj zdůraznil, že v tomto šíření pravdy je třeba pokračovat. Pak Rusko se svou lží nemůže zvítězit. Zelenskyj je o tom přesvědčen.
16.03.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Anne Anne (164 článků) , Oni Oni (112 článků)

Zelenskyj: Zřídit tribunál pro ruské zločiny. Varování pro agresory

 
Při debatě v Paříži na téma „válka a právo“ prezident Volodymyr Zelenskyj všem připomínal, že válečné zločiny spáchané na Ukrajině jsou hrozné. Ale vůbec nejhorší je samotný zločin rozpoutání války. Zelenskyj v Paříži volal po tom, aby byli tvrdě potrestáni i ti, kteří válku proti Ukrajině nechali rozpoutat. Ve své druhé promluvě se obrátil na ruské okupanty. Neodpustil si ironickou poznámku a poté Rusům sdělil, že už prohráli.
06.10.2022 08:05 |

podobné články

Vyhrajeme, ujistil v noci Zelenskyj. Rusové měli šílený cíl a nevyšel jim

 
Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj opět od plic promluvil. Oznámil, že Rusové chtěli dosáhnout šíleného cíle. Ale nevyšlo jim to. Vysvětlil také, proč Ukrajinci boj za svobodu své země a proti ruským agresorům vyhrají.
28.08.2022 07:50 |

podobné články

Zelenskyj: Jednat? My vyhrajeme! A Rusko pak bude potrestáno

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se obrátil na všechny lidi na světě, kteří říkají, že mezi Ruskem a Ukrajinou musí začít diplomatická jednání a válka musí co nejrychleji skončit.
10.10.2022 07:50 |

podobné články

Zelenskyj: Jednat? My vyhrajeme! A Rusko pak bude potrestáno

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se obrátil na všechny lidi na světě, kteří říkají, že mezi Ruskem a Ukrajinou musí začít diplomatická jednání a válka musí co nejrychleji skončit.
10.10.2022 14:01 |

podobné články

Má účetnictví smysl? Jistě!

 
Účetnictví má v očích mnoha firem i živnostníků pověst strašáka či nepříjemné povinnosti, kterou děláme jen z toho důvodu, že nám to zákonem přikazuje stát. A buďme upřímní, pokud něco děláme pouze z donucení, málokdy to děláme správně. Účetnictví by nemělo být jen o tom, že čtyřiadvacátého si vzpomenu, že se pětadvacátého přiznává DPH a v březnu na poslední chvíli dohledávám potřebné doklady k daňovému přiznání, aby se vše „nějak splácalo“ a já si splnil svoji povinnost. Účetnictví je totiž důležitým ukazatelem stavu našeho podnikání a měřítkem úspěšnosti v průběhu celého roku.
14.05.2014 00:05 |

podobné články