Článek

Zelenskyj tlačí na další pomoc od Západu. Očekává novou ruskou ofenzivu

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v rozhovoru pro americkou televizní stanici CBS uvedl, že jeho země čeká v následujících měsících novou ruskou ofenzivu. „Potřebujeme pomoc hned teď,“ sdělil Zelenskyj.
29.03.2024 22:00 |

podobné články

Podobné články

Zelenskyj tlačí na další pomoc Západu. Očekává novou ruskou ofenzivu

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v rozhovoru pro americkou televizní stanici CBS uvedl, že jeho země čeká v následujících měsících novou ruskou ofenzivu. „Potřebujeme pomoc hned teď,“ uvedl Zelenskyj.
29.03.2024 16:40 |

podobné články

Máte boty, které tlačí? Víme, jak je rozchodit!

 
Určitě se shodneme na tom, že jednou z nejhorších věcí v životě ženy jsou boty, které tlačí. Možná to taky znáte: za výlohou vidíte úžasné botky a okamžitě je vám jasné, že je zkrátka musíte mít. S pýchou si je nesete domů, kde si je ještě jednou a tentokrát pořádně vyzkoušíte. Jenže ouvej – botky vás tlačí, až vás z toho bolí nohy. U nových bot se to dá čekat a každá jsme se s tím už někdy setkala. Jenže nikdo nechce nosit boty, které tlačí a díky kterým se vám na nohou vytvoří bolestivé puchýře, nemáme pravdu? Co kdybychom si teď řekli, jak tyhle botky co možná nejrychleji a pokud možno bezbolestně rozchodit? Jak rozchodíte boty, které tlačí? Byla to láska na první pohled, ale jejich nošení je pro vás horší, nežli kdybyste se měli projít po rozžhaveném uhlí. Často se stává, že ženy nosí boty, které tlačí, bez rozmyslu a tak dlouho, dokud nemají chodidla natolik namožená, že nejsou schopné ani stát, aniž by se jim obličej nekřivil bolestí. Jde to i jinak a my vám poradíme jak! Tip první: buďte rozumná I když nové boty milujete a chcete je nosit pořád, dejte tomu alespoň ze začátku trochu času. Jste přece rozumná žena, která nechce ubližovat sama sobě a huntovat si zdraví jen proto, že si před pár dny koupila botičky za dva a půl tisíce, no ne? V prvních dnech si botky vezměte jen na chviličku, třeba když si zajdete do obchodu koupit věci na oběd. Nové botky můžete v rozumných intervalech nosit i doma. Tip druhý: fén je váš pomocník Máte doma fén? Jasně, trochu zbytečná otázka. V tomhle případě se vám bude hodit, tak se nebojte vzít si ho na pomoc. Nejdříve si na nohy navlečte tolik ponožek, v kolika budete schopná nacpat nohu do... Čtěte více Příspěvek Máte boty, které tlačí? Víme, jak je rozchodit! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.10.2017 21:05 |

podobné články

Ukrajina nechce jednat, Putin v pátek zastavil ofenzivu, hlásá Kreml. Kyjev: Další lež

 
Ruské vojenské jednotky podle Kremlu v pátek pozastavily ofenzivu na Ukrajině, aby umožnily prostor k vyjednávání. Dnes boje obnovily, protože Ukrajina podle Kremlu vyjednávat odmítla, řekl to mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina Dmitrij Peskov. Poradce ukrajinského prezidenta v reakci uvedl, že Kyjev jednat chce, ale odmítá přistupovat na ultimáta či nepřijatelné podmínky. Podle něj ale Moskva ofenzivu nepřerušila.
26.02.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5330 článků)

Rusko prý po pauze obnovilo ofenzivu. Žádná pauza nebyla, namítá Kyjev

 
Ruské vojenské jednotky podle Kremlu v pátek pozastavily ofenzivu na Ukrajině, aby daly prostor k vyjednávání. Dnes boje obnovily, protože Ukrajina podle Kremlu vyjednávat odmítla, řekl mluvčí ruského prezidenta Vladimira Putina Dmitrij Peskov. Poradce ukrajinského prezidenta v reakci uvedl, že Kyjev jednat chce, ale odmítá přistupovat na ultimáta či nepřijatelné podmínky. Podle něj ale Moskva ofenzivu nepřerušila.
26.02.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5330 článků)

Takže změna. Ukrajina se chystá na ofenzivu: Tu ruskou

 
Ruské státní agentury TASS a RIA Novosti zřejmě mají na kontě přešlap. Zveřejnily zprávy, které následně ruské ministerstvo obrany označilo za „provokaci“. Ale nešlo náhodou o klamavou informační operaci? Podle ISW je to možné. Mezitím podzimní počasí brzdí válečné akce obou stran. Ukrajinci se prý teď chystají na očekávanou ruskou zimní ofenzivu.
14.11.2023 09:55 |

podobné články

Putin chystá novou ofenzivu a sází na vleklou válku, píše agentura Bloomberg

 
Ruský prezident Vladimir Putin připravuje na Ukrajině novou ofenzivu a zároveň zoceluje svou zemi pro konflikt se Spojenými státy a jejich spojenci. Šéf Kremlu přitom očekává, že tato válka potrvá roky, napsala s odvoláním na činitele a poradce obeznámené se situací agentura  Bloomberg .
27.01.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5330 článků)

Ukrajina se chystá na ruskou ofenzivu: Češi ukázali video nastoupených vojáků, mnozí se nevrátí

 
Ukrajinci se připravují na novou ofenzivu, kterou ohlásila ruská armáda na území Donbasu. Stránka Češi na Ukrajině na Facebooku ukázala několik videí s nastoupenými ukrajinskými vojáky. "Další kluci v chumlu před tím, než půjdou tam, kde tomu my říkáme šmelc. Prostě místo, kde v normálním životě nechcete být. Mnozí se nevrátí, vědí to, přesto jdou," okomentovala silné záběry stránka.
12.02.2023 13:00 |

podobné články

Rusko bude vymazáno, řekl Zelenskyj. A nařídil Západu povinnost

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj oznámil světu, že hanebná ruská invaze na Ukrajinu se pomalu chýlí ke konci. Skončí prý vymazáním Ruska z mapy. Z mapy mezinárodních vazeb. Bude izolováno. „Je jen otázkou času, kdy ruská armáda svými vlastními činy a válečnými zločiny donutí všechny na světě zříci se všech vazeb s Ruskou federací," konstatoval Zelenskyj. A to nebylo zdaleka všechno. EU sdělil, co je teď její povinností.
12.04.2022 07:50 |

podobné články

Zelenskyj: Ukrajina je jedním z vůdců svobodného světa a pomohla Západu přestat se bát Ruska

 
Ukrajinské armádě se podařilo osvobodit již 1800 měst a vesnic, které okupovala ruská vojska po svém vpádu do země na konci února. Uvedl to dnes ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ve svém vystoupení v parlamentu. To se konalo za zavřenými dveřmi; o jeho obsahu informovali novináře poslanci. Zelenskyj poděkoval všem zemím, které pomáhají Ukrajině porážet na bojišti ruskou tyranii.
28.12.2022 20:20 |

podobné články

Zelenskyj a jeho projevy k politikům celého světa: Přímý útok na pokrytectví Západu!

 
S novou zbraní proti Moskvě se vytasil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj (44). Začal totiž postupně vystupovat v západních parlamentech, kde horuje za tvrdší postih Ruska a větší pomoc pro Kyjev. Jeho projevy jsou někdy ale spíše sprchou Západu. Komu co řekl?
22.03.2022 13:20 |

podobné články

Ofenzivu podle Zelenského brzdí pomalé dodávky zbraní ze Západu a zpomalené protiruské sankce

 
Ukrajinskou protiofenzivu brzdí ruská převaha ve vzduchu, řekl na konferenci v Kyjevě prezident Volodymyr Zelenskyj. Protiofenziva, zahájená na začátku června, by podle Zelenského dosáhla výraznějších územních zisků na jihu a východě země, kdyby ukrajinská armáda dostala od západních partnerů silnější zbraně. Zelenskyj si také postěžoval na zpomalování rozhodovacích procesů na Západě, ať jde o přijímání sankcí proti Rusku anebo o dodávky zbraní Ukrajině.
09.09.2023 00:00 |

podobné články

Zelenskyj: Ano, nemáme elektřinu. Ale dorazila další pomoc

 
V projevu k národu ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj otevřeně přiznal, že jeho země má po ruských raketových a dronových útocích akutní nedostatek elektrické energie. Popsal, co Rusové napáchali v Oděse. Byl ale i poslem dobrých zpráv. Prozradil např., že Norové poslali na pomoc Ukrajině dalších 100 milionů dolarů. Zelenskyj za poskytnutou pomoc poděkoval. Poděkoval též všem obráncům lidských práv na Ukrajině.
12.12.2022 07:55 |

podobné články

Zoufalý Biden, zoufalý Zelenskyj. Hodiny tikají. Zákulisí bez obalu

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj je dle informací BBC zoufalý a americký prezident Joe Biden spolu s ním. Hodiny tikají, americké peníze přidělené Ukrajině vysychají a Kongres USA další pomoc blokuje. Zelenskyj se snažil zapůsobit při své návštěvě USA, ale narazil. „Obdivuji ho, ale vůbec nezměnil můj názor na to, co musíme udělat,“ řekl BBC republikánský senátor Lindsey Graham z Jižní Karolíny. Právě se snižující se pomocí Západu Ukrajině prý Rusové kalkulují.
13.12.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (1126 článků)

Absolutní zlo. Zelenskyj vytáhl to nejsilnější

 
V poslední době se stále častěji objevují zprávy, že Rusové vyvíjejí na Ukrajince na Donbasu opravdu velký tlak a ukrajinské armádě dochází munice. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj proto ve svém dalším projevu ke spoluobčanům i ke světu požádal Západ o další pomoc. Zdůraznil ale také, že Ukrajina v obraně před ruskou agresí dosahuje úspěchů. A nakonec zvítězí v celé zemi. I na Donbase. Prý nemůže jinak. Aby už Rusové nevraždili šestileté děti. Zelenskyj zveřejnil jeden konkrétní příběh...
14.06.2022 07:55 |

podobné články

Taliban zahájí jarní ofenzívu proti Západu, k pomoci vyzval i civilisty

 
Afghánské hnutí Taliban dnes oznámilo, že v neděli zahájí jarní ofenzívu proti mezinárodní vojenské koalici. Její součástí prý budou útoky na zahraniční i domácí vojáky. V prohlášení Taliban vyzývá civilisty, aby se drželi stranou a nevyhledávali početnější shromáždění.
30.04.2011 12:00 |

podobné články

Těžko na Ukrajině: Zelenskyj „seřval“ Klička. Chybí ochrana oblohy. Rusko staví novou třetí armádu

 
Kyjev a další ukrajinská města hlásí výpadky proudu, tepla a vody po dalším masivním bombardování ruskou armádou. Zatímco Ukrajinci slaví územní zisky na východě země, Rusové již několik týdnů systematicky ničí klíčovou infrastrukturu Ukrajiny a podle řady expertů se připravují na rozsáhlou zimní ofenzivu. Představitelé Kyjeva opět žádají západní státy o další dodávky vojenské techniky. Podle odbornice z amerického think tanku však proti ruským zbraním neexistuje snadná obrana. V médiích se navíc začíná mluvit o rozkolu uvnitř kyjevských mocenských struktur.
26.11.2022 12:25 |

podobné články

USA tvrdí, že separatisté chystají na Ukrajině novou ofenzivu

 
Podle amerického ministra obrany Ashtona Cartera proruští separatisté bojující na východě Ukrajiny připravují novou ofenzivu. Carter to včera uvedl v americkém Senátu. Podobný názor má také vrchní velitel NATO v Evropě Philip Breedlove.
07.05.2015 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Carter Carter (72 článků)

„Šílený Putin.“ „Zelenskyj jako Usáma.“ Už přihořívá. Vážná slova

 
Ukrajinský prezident Zelenskyj označuje Rusko za teroristický stát. Svá tvrzení přitom opírá o ruské útoky na civilní obyvatelstvo. O fakt, že Rusové po svém vpádu na Ukrajinu útočí na nemocnice i dětská hřiště. Takto si počínají teroristé, tvrdí Zelenskyj. Z ruské strany však recipročně zaznívá, že teroristou je Zelenskyj a jeho režim. A Západ podle Rusů dělá chybu, když Zelenského podporuje, neboť celý svět přece ví, že existuje jediná přijatelná cesta. S teroristy nevyjednávat.
11.10.2022 09:30 |

podobné články

„Šílený Putin.“ „Zelenskyj jako Usáma.“ Už přihořívá. Vážná slova

 
Ukrajinský prezident Zelenskyj označuje Rusko za teroristický stát. Svá tvrzení přitom opírá o ruské útoky na civilní obyvatelstvo. O fakt, že Rusové po svém vpádu na Ukrajinu útočí na nemocnice i dětská hřiště. Takto si počínají teroristé, tvrdí Zelenskyj. Z ruské strany však recipročně zaznívá, že teroristou je Zelenskyj a jeho režim. A Západ podle Rusů dělá chybu, když Zelenského podporuje, neboť celý svět přece ví, že existuje jediná přijatelná cesta. S teroristy nevyjednávat.
11.10.2022 20:45 |

podobné články