Článek

Zelení odmítají kriminalizaci drobných pěstitelů konopí, stali se partnery Million Marihuana March

 
Strana zelených (SZ) se staví proti represivnímu přístupu státu k drobným pěstitelům konopí a majitelům growshopů. I proto se stala jedním z partnerů 17. ročníku pražského Million Marihuana March, demonstrace a happeningu za legalizaci konopí. Předseda zelených Ondřej Liška se zde zúčastní politické diskuse.
09.05.2014 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Liška (366 článků)
Podobné články

Zelení opět podpoří demonstraci za legalizaci konopí Million Marihuana March

 
Zelení se i letos zúčastní pochodu a debaty politických stran Million Marihuana March. Každoročně pořádaná akce je součástí celosvětové iniciativy za legalizaci konopí. Za Zelené vystoupí Bronislav Tomek, vedoucí Odborné sekce pro lidská práva.
04.05.2018 15:40 |

podobné články

Strana zelených opět podpoří Million Marihuana March

 
Strana zelených tradičně podpoří celosvětovou iniciativu za legalizací konopí Million Marihuana March 2016, která se koná v sobotu 7. května. Členky a členové SZ se objeví v průvodu a na politické diskusi, která na akci proběhne, bude SZ reprezentovat senátor Václav Láska.
06.05.2016 22:40 |

podobné články

Zelení: Represe pěstitelů a uživatelů konopí musí skončit

 
Strana zelených (SZ) se opět stala partnerem pochodu Million Marihuana March, který proběhne v pátek 8. května v Praze. Zelení se tak symbolicky připojují k celosvětovému trendu legalizace konopí, který prosazují také v Česku.
08.05.2015 15:05 |

podobné články

Tisíce lidí se vydaly do ulic Prahy s požadavkem na legalizaci konopí

 
Za doprovodu hudby vyšel dnes po poledni z Karlova náměstí v Praze pochod na podporu legalizace konopí. Demonstrace nazvaná Million Marihuana March se pořádá v metropoli již podevatenácté. Její pořadatelé odhadují, že se i letos sešlo nejméně pět tisíc lidí, tak jako loni. Letošním požadavkem je legalizace pěstování a držení konopí i produktů z něj pro vlastní potřebu nejen kvůli léčbě, ale i k rekreaci. Pochod se vydal směrem na Letnou, kde jej má zakončit kulturní a vzdělávací happening.
07.05.2016 14:10 |

podobné články

Vůně konopí. Prahou pochodovalo 8000 zastánců legalizace marihuany

 
Na osm tisíc lidí vyrazilo dnes kolem 13:00 Prahou na pochod za legalizaci konopí. Na letošní průvod Million Marihuana March dohlížejí desítky policistů. Pořadatelé akce, která se koná už posedmnácté, kritizovali před startem loňský policejní zásah proti takzvaným growshopům.
10.05.2014 14:05 |

podobné články

Z pražského Karlova náměstí vyšel po poledni pochod za legalizaci konopí

 
Z Karlova náměstí vyšel dnes po poledni za doprovodu hudby pochod převážně mladých lidí za legalizaci konopí. Hlavním požadavkem 18. ročníku pražské demonstrace s názvem Million Marihuana March 2015 je legalizace pěstování a držení marihuany a jejích produktů pro vlastní potřebu, a to nejen pro léčbu. Z centra Prahy na pochod, který má vyvrcholit kulturním a vzdělávacím happeningem na ostrově Štvanice, se podle policie vydalo asi 2500 lidí.
08.05.2015 15:10 |

podobné články

Za legalizaci konopí pochodovalo centrem Prahy na 5000 lidí

 
Za legalizaci konopí pochodovalo dnes centrem Prahy za doprovodu hudby na 5000 převážně mladých lidí. Policie udělila za marihuanu několik blokových pokut, jinak se pochod obešel bez incidentů, sdělil ČTK velitel zásahu. Pochod vyšel po poledni z Karlova náměstí a došel přes Václavské náměstí na ostrov Štvanice, kde akce vrcholí happeningem. Hlavním požadavkem 18. ročníku pražské demonstrace s názvem Million Marihuana March 2015 je legalizace pěstování a držení marihuany a jejích produktů pro vlastní potřebu, a to nejen pro léčbu.
08.05.2015 15:45 |

podobné články

„Konopné rostliny do každé rodiny.“ Lidé pochodovali za legální marihuanu

 
Za doprovodu hudby vyšel dnes po poledni z Karlova náměstí v Praze pochod na podporu legalizace konopí. Demonstrace nazvaná Million Marihuana March se pořádá v metropoli již podevatenácté. Její pořadatelé odhadují, že se i letos sešlo nejméně pět tisíc lidí, tak jako loni. Letošním požadavkem je legalizace pěstování a držení konopí i produktů z něj pro vlastní potřebu nejen kvůli léčbě, ale i rekreaci. Pochod se vydal směrem na Letnou, kde jej má zakončit kulturní a vzdělávací happening.
07.05.2016 15:30 |

podobné články

V Praze dnes proběhne demonstrace za legalizaci marihuany. Hlavním požadavkem je svoboda pěstování a držení konopí pro vlastní potřebu

 
Dnes, v sobotu 6. května, se v Praze uskuteční jubilejní dvacátý ročník pochodu a demonstrace za legalizaci konopí s názvem Million Marihuana March. Akce začne ve 12:30 na Karlově náměstí, odkud průvod příznivců zeleného listu zamíří centrem města na ostrov Štvanice. Tam bude až do večerních hodin připraven tradiční kulturní program, koncerty, workshopy a diskuze se zástupci politických stran. Organizátoři očekávají nejvyšší počet návštěvníků v historii akce.
06.05.2017 13:25 |

podobné články

V Praze pochodují tisíce lidí za legalizaci konopí

 
Odhadem tisíce lidí dnes zhruba hodinu po poledni vyrazily z pražského Karlova náměstí na pochod za legalizaci konopí. Demonstrace nazvaná Million Marihuana March se koná v metropoli již podvacáté, píše ČTK.
06.05.2017 15:40 |

podobné články

„Konopí do každé rodiny!“ Metropolí prošly tisíce lidí za legalizaci marihuany

 
Sedm tisíc lidí prošlo po poledni v sobotu 6. května centrem metropole. Důvodem byl pochod Million Marihuana March za legalizaci konopí. Průvod se vydal z Karlova náměstí směrem na Štvanici, kde probíhal hlavní program den.
06.05.2017 16:10 |

podobné články

Právě začíná průvod za legalizaci konopí. Do ulic vyšly tisíce lidí

 
V půl jedné se začínají scházet účastníci průvodu za legalizaci konopí pro osobní potřebu. Místo srazu je na Karlově náměstí, odkud demonstranti vyrazí směr Štvanice. Jedná se o 21. ročník pochodu Million Marihuana March. Na ostrově je čekají přednášky i koncerty. Loni se pochodu zúčastnilo až 7 000 lidí.
05.05.2018 12:30 |

podobné články

Hrnčíř (Úsvit): Evropští byrokraté stále pracují na likvidaci drobných pěstitelů a zahrádkářů

 
V rámci evropských struktur v tuto chvíli stále potichu vzniká návrh zákona, který má mít za následek likvidaci drobných pěstitelů a hlavně podkopat potravinovou soběstačnost obyvatel členských států EU.
10.05.2014 20:05 |

podobné články

Million Marihuana March - Prahou prochází průvod požadující legalizaci konopí

 
Start pochodu za legalizaci maruhuany byl ve 13 hodin a trasa povede z Karlova náměstí na Žižkov.
08.05.2010 08:00 |

podobné články

Kdo nehulí s námi, hulí proti nám, hlásalo 12 tisíc demonstrantů v Praze

 
Více než dvanáct tisíc lidí se v sobotu po poledni sešlo v Praze, aby demonstrovali za legalizaci konopí. Akce odstartovala na Karlově náměstí, odkud se za doprovodu hlasité hudby vydal průvod demonstrantů přes Václavské náměstí do parku Parukářka. Demonstrace zvaná Million Marihuana March se letos koná už po třinácté a kromě Prahy probíhá i v dalších světových metropolích.
08.05.2010 14:45 |

podobné články

Šoukal (ČPS): Nesouhlasíme aby se z konopí dělal strašák a nebezpečná droga

 
Po přečtení článku o Million Marihuana March bych rád uvedl informace na pravou míru.
08.05.2010 16:25 |

podobné články

Šoukal (ČPS): Nesouhlasíme aby se z konopí dělal strašák a nebezpečná droga

 
Po přečtení článku o Million Marihuana March bych rád uvedl informace na pravou míru.
08.05.2010 17:50 |

podobné články

V centru Prahy se opět uskuteční demonstrace za legalizaci konopí

 
V centru Prahy se dnes uskuteční již pošestnácté demonstrace za legalizaci marihuany. Sraz účastníků akce s názvem Million Marihuana March je ve 12:30 na Karlově náměstí, odkud se průvod demonstrujících přesune za hudebního doprovodu do žižkovského parku Parukářka, kde budou připravena dvě hudební pódia a další program.
04.05.2013 06:25 |

podobné články

Ketner (Piráti): Je zarážející, že jsou lidé stále stíháni za to co jim roste na zahradě

 
Česká pirátská strana letos opět zúčastní happeningu za legalizaci konopí Million Marihuana March 2015
07.05.2015 14:55 |

podobné články