Článek

ŽEBŘÍČEK: Superhrdinka s barevnými culíky na českou komedii nestačila

 
Jarní počasí o víkendu moc lidí do kin nenahnalo. S pouhými 29 643 diváky se na prvním místě žebříčku návštěvnosti českých kin stále drží komedie Příliš osobní známost s Tatianou Dykovou a Petrou Hřebíčkovou v hlavních rolích. Na záda jim dýchá poněkud střelená superhrdinka v podání Margot Robbie ve filmu Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn).
10.02.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Hřebíčková (85 článků) , Margot Robbie (57 článků) , Harley Harley (7 článků)
Podobné články

Eva Herzigová jako superhrdinka v plášti: Inspirace Batmanem!

 
Česká topmodelka Eva Herzigová (41) udává módní trendy už řadu let. Na charitativním večírku v Paříži se předvedla v komiksovém stylu. Přes šaty měla totiž přehozený plášť jako superhrdinka.
20.06.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (432 článků)

Z Ester Ledecké se stala superhrdinka. Komiksový kostým jí navrhl bratr Jonáš

 
Snowboardistka a nově také lyžařka Ester Ledecká představila svoji závodní kombinézu na novou sezonu. Je inspirovaná komiksem a navrhoval ji její bratr, výtvarník Jonáš Ledecký. "S komiksem jsme oba dva vyrůstali, takže se těším, až se ze mě teď stane superhrdinka," vysvětluje dcera Janka Ledeckého. Jonáš sestru přirovnává k Robocopovi, takže podobný je i motiv oblečení.
27.10.2015 17:31 |

podobné články

Osobnosti: Janek Ledecký (294 článků)

Přivítejte jaro s barevnými pihami! Mrkněte na 6 inspirací tohoto šíleného líčení

 
Stylistky, vizážistky a vlogerky z celého světa už nejspíš neví co roupama, a tak jsou tu s dalším podivným trendem. Umělými barevnými pihami!
04.02.2016 20:40 |

podobné články

Vandal poničil vzácnou loretánskou kapli a vyhlídku: Památky »zkrášlil« barevnými výtvory

 
Neznámý vandal poničil vzácnou loretánskou kapli a vyhlídku v zámeckém parku v Horšovském Týně na Domažlicku. Památky »zkrášlil« barevnými výtvory.
16.01.2018 16:10 |

podobné články

Někdejší šéf Cermatu zveřejnil maturitní žebříček odborných škol

 
Někdejší šéf maturitního centra Cermat Pavel Zelený dnes na  webu  zveřejnil žebříček středních odborných škol podle výsledků loňských maturit, na rozdíl od žebříčku gymnázií z minulého týdne z něj lze vyčíst nejúspěšnější školy v daném oboru. Už první žebříček ale vyvolal kritiku, podobná srovnání podle odborníků o ničem nevypovídají. 
11.04.2013 19:25 |

podobné články

ŽEBŘÍČEK: Popletený agent Johnny English odsunul Muže v naději

 
Britská komedie Johnny English s Rowanem Atkinsonem v hlavní roli dobyla český kinařský žebříček UFD. Na druhé místo odsunula českou komedii Muži v naději a na třetí americké Šmouly. Nápadně slabý je výsledek Aloise Nebela, kterého některá média velmi vyzdvihují, ale diváky přesto nezaujal.
18.10.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Rowan Atkinson (111 článků)

Už jako dítě byla kouzelná: Lucie Zedníčková se pochlubila dospívající dcerou Amélií

 
Kdo viděl hudební komedii V peřině, jistě si pamatuje roztomilou blonďatou holčičku s culíky. Ztvárnila ji dnes čtrnáctiletá Amélie Pokorná. S mámou Lucií Zedníčkovou  (50) vyrazila na tiskovou konferenci televize Nova.
19.01.2019 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Zedníčková (108 článků) , Amélie Pokorná (8 článků)

Plíškovou zradilo podání, nestačila na turnajovou devítku Petkovicovou

 
Cesta turnajem v Miami skončila pro českou tenistku Karolínu Plíškovou ve čtvrtfinále. Tam nestačila na devátou nasazenou Andreu Petkovicovou z Německa 4:6 a 2:6. 
31.03.2015 21:41 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Plíšková (399 článků)

Z dvouleté holčičky je superhrdinka, zachránila život své matce

 
Minulý čtvrtek Larissa Taylorová z Houstonu zkolabovala vedle postýlky své osmiměsíční dcery. Ležela na zemi a nedýchala, její druhá dcera Lia Vega ale ve věku dvou let popadla mobilní telefon a dvojitým zmáčknutím zeleného tlačítka vytočila poslední volané číslo. Tímto svým pohotovým jednáním svou matku zachránila před smrtí.
27.10.2011 12:25 |

podobné články

Linda Evangelista jako nahá superhrdinka: Celá v latexu

 
Topmodelka Linda Evangelista (47) úplně nahá! Tedy téměř.. Evangelista, které nezadržitelně táhne na padesátku, se oblékla do latexové uniformy a s fotografem Stevem Kleinem nafotila pro W magazín snímky, které z Lindy udělaly dokonalou nafukovací panu.
17.08.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Evangelista (38 článků)

Superhrdinka máma Štiková: Zachránila lidský život!

 
Tak tohle si opravdu zaslouží pochvalu. Monika Štiková (40) se rozhodla udělat náš svět lepším místem a už má na kontě první hrdinský čin!
28.05.2013 05:05 |

podobné články

Dcerka superhrdinka! Podívejte se na kreativitu tatínka

 
FOTOGALERIE. Podobné obrázky vždy zaujmou. Vždyť komu by se nelíbily malé děti. Navíc když dělají věci, které by v některých případech v realitě nedokázal ani dospělý. Švédský fotograf Emil Nystrom ve své sérii rozkošných portrétů zobrazuje svou malou dcerku v zajímavých situacích. 
03.06.2013 15:40 |

podobné články

Thorova kladiva Mjölnir se chopí žena. Superhrdinka

 
Komiksový vládce Marvel se chystá ke své produkci přilákat víc žen a dívek. Hrdina nových příběhů o Thorovi změní pohlaví.
16.07.2014 10:15 |

podobné články

Rusko má svou superhrdinku! Jezdí na motorce a sbírá odpadky, co lidé vyhazují! A co dělá těm lidem?!

 
"Svět potřebuje své superhrdiny":http://www.extra.cz/dalsi-sokujici-odhaleni-mame-7-dukazu-ze-je-superman-sobecky-bezcitny-a-hystericky-egomaniak a Rusko jakbysmet. Jedna superhrdinka se tam ale nedávno objevila. Prohání se na silnicích na motorce a učí lidi, že "vyhazovat odpadky z aut by se nemělo":http://www.extra.cz/smutne-fotky-mount-everest-se-topi-v-odpadcich.
18.09.2014 10:00 |

podobné články

Festival komiksů Comic-Con je přehlídkou těch nejerotičtějších kostýmů na světě! Která superhrdinka je podle vás ta nej?

 
Kalifornský festival Comic-Con, který se každoročně pořádá v San Diegu, už dávno není jen o sci-fi, komiksech a videohrách. Na rozdíl od prvních ročníků se tam totiž v dnešní době občas ukáží i ženy. A když se po vzoru opačného pohlaví obléknou do tematických kostýmů, nevíte, kam se máte podívat dřív.
13.07.2015 19:47 |

podobné články

Seriálová superhrdinka Batgirl podlehla rakovině

 
Ve věku 78 let v pondělí v noci ve svém domě v kalifornském Pacific Palisades zesnula americká herečka Yvonne Craig, která proslula rolí Batgirl v první slavné seriálové verzi Batmana. Osudnou se jí stala rakovina prsu, s níž bojovala poslední dva roky. Nemoc se u ní posléze rozšířila i do jater. Smutnou zprávu oznámil hereččin synovec Christopher Carson.
19.08.2015 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Yvonne Craig (3 články) , Christopher Carson (1 článek)

Arnika odhaluje těžké kovy v nádobí

 
Superhrdinka hledající těžké kovy v nádobí zahájila novou spotřebitelskou kampaň Arniky
08.04.2016 11:20 |

podobné články

DOKONALÁ MOTIVACE: Žena zhubla 70 kilo po tom, co se viděla v kostýmu Batgirl!

 
Casey Gemmel miluje superhrdinky a také se za ně ráda převléká. Když se ale naposled viděla v kostýmu Batgirl, zhrozila se. Vážila 159 kilogramů a rozhodně jako superhrdinka nevypadala.
03.10.2016 16:20 |

podobné články

Superhrdinka Wonder Woman je tu! Uhodnete, ve které zemi tenhle biják zakázali?

 
Do kin se přímo vřítila dlouho očekávaná novinka o komiksové superhrdince Wonder Woman! Jedná se o její první celovečerní ztvárnění, a tak není divu, že je kolem toho takový humbuk. O ten se postarala i hlavní hvězda, herečka Gal Gadot, kvůli svému izraelskému původu.
01.06.2017 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Gal Gadot (8 článků)