Článek

Ze zákulisí StarDance: Vyznání Hlaváčkové, farářka ve vzduchu a návrat Šoposké

 
Šestý soutěžní večer populární taneční show StarDance …když hvězdy tančí, je za námi. Soutěžící si sotva oddychli, že se (ne)dostali do dalšího kola, a už aby se znovu pustili do náročných tréninků. Jak hodnotí další kolo StarDance alespoň někteří z nich, co už v sobě zvládli zpracovat emočně i fyzicky náročný přímý přenos?
22.11.2021 18:40 |

podobné články

Podobné články

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (930 článků) , Anna Polívková (243 článků) , Imrich Bugár (51 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (930 článků)

Farářka v důchodu uhořela na faře: Ničivost požáru způsobilo ohromné množství knih

 
Sečtělá a vážená evangelická farářka Zora (†89) uhořela při velkém požáru, který vypukl v noci z pátku na sobotu na faře. Farářka měla doma velké množství knih a topila si dřevem. „Bylo to jako kouřit ve stohu slámy – velmi nebezpečné,“ řekl k tragédii zarmoucený starosta.
08.05.2021 11:35 |

podobné články

VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota

 
Novou královnou a králem tanečního parketu se stali Anna Polívková a Michal Kurtiš. Ve finále dostali nejvíce bodů od diváků a porazili Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Pro tanečníka jde o první vítězství v show. V roce 2010 se dostal do finále se zpěvačkou Anetou Langerovou, nakonec ale skončili stříbrní. Další články k tématu: OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
21.12.2013 22:02 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (552 článků) , Taťána Kuchařová (930 článků) , Anna Polívková (243 článků) , Imrich Bugár (51 článků) , Jan Onder (173 článků) , Anna Nova (42 článků)

Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější

 
Byla lepší tanečnicí, ale u diváků rozhodly sympatie. Tak se po sobotním finále StarDance mluví o závěrečném duelu mezi Taťánou Kuchařovou a Annou Polívkovou, jež nakonec modelku porazila díky diváckému hlasování. Partner Kuchařové Ondřej Brzobohatý na kameru iDNES.cz uvedl, že jeho vítězem je právě Taťána. Další články k tématu: VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
22.12.2013 09:27 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (662 článků) , Taťána Kuchařová (930 článků) , Anna Polívková (243 článků)

Princ, tenistka, farářka a návrat tanečních matadorů: Hvězdná sestava StarDance odhalena!

 
Letošní StarDance zná své účastníky a půjde o pestrou desítku osobností. Divákům se představí herci, zpěváci, ale také sportovci nebo farářka. Parketem je provedou tváře známé z minulých řad. A jmenovitě?
20.04.2021 11:10 |

podobné články

Do StarDance míří Babčáková, Cina i farářka Kopecká

 
Ve StarDance bude na podzim poprvé tančit i farářka, konkrétně Martina Viktorie Kopecká z Církve československé husitské.
20.04.2021 11:10 |

podobné články

Pohádkový princ, farářka i krasobruslař. Známe desítku nové StarDance

 
Na podzim se vrací už jedenáctá řada oblíbené show StarDance. Televize odtajnila, kdo se utká o titul krále a královny tanečního parketu. Nechybí jeden z nejslavnějších pohádkových princů, farářka, tenistka, krasobruslař, známí herci i hvězdy populární hudby.
19.01.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (370 článků) , Miranda Kerr (345 článků)

Ve StarDance zatančí i nejkrásnější farářka: Martina Viktorie Kopecká působí jako zjevení

 
Martina Viktorie Kopecká (34) zatančí v nejnovější řadě StarDance. Krásná farářka pracovala původně v korporátu a narodila se do nevěřící rodiny. Svoje postavení mezi ostatními knězi si musela tvrdě vybojovat. Málokdo je totiž zvyklý na duchovní s nalakovanými nehty a kabelkou.
20.04.2021 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Viktorie Krásná (11 článků)

Tahle půvabná farářka rozzáří letošní StarDance: Kondičku před soutěží chce trénovat vybíháním schodů na faru

 
Vedle řady známých tváří rozzáří parket letošního StarDance i Martina Viktorie Kopecká (34). Půvabná farářka Církve československé husitské byla z nabídky do populárního pořadu překvapená. Na nabídku si rovnou kývnout netroufla a vše raději předem probrala s církví.
01.05.2021 06:05 |

podobné články

Farářka Martina Viktorie Kopecká už ví, kdo ji ve StarDance provede: Pochvaluje si biblické jméno svého tanečníka

 
Farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká už zná jméno tanečníka, který ji provede letošní StarDance. Bude jím zkušený matador televizní show Marek Dědík  (38) .
11.06.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Marek (48 článků)

Další dvojicí ve StarDance je farářka Martina a Marek Dědík: Je lehká jako pírko, jásá

 
Dalším odhaleným tanečním párem nadcházejícího jedenáctého ročníku StarDance je farářka Martina Viktorie Kopecká (34), která si zatančí s Markem Dědíkem. K jejich setkání a seznámení došlo na Staroměstském náměstí a v kostele sv. Mikuláše při natáčení medailonku. Martina toužila po tanečníkovi, kterému uvidí dobře do očí, což jí Marek umožní, a dokonce si chválí i jeho biblické jméno.
11.06.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Mikuláš (18 článků) , Martin Mikuláš (38 článků) , Martin Mikuláš (7 článků) , Martin Marek (48 článků)

První dva páry StarDance odtajněny: Babčáková se zajíčkem, farářka s Dědíkem!

 
Ve StarDance se už rozdávají partneři! Simona Babčáková (48) vyfasovala mladého Martina Prágra (26) a farářka Martina Viktorie Kopecká (34) protančí střevíce s Markem Dědíkem (38).
11.06.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků) , Martin Prágr (58 článků)

Půvabná farářka ve StarDance přiznala: Tanec je intimní záležitost a užívám si ji!

 
Kdyby jí její víra přikazovala celibát, zřejmě by do StarDance vůbec nešla, protože dle jejích slov tanec představuje sexuální schematismus ve smyslu rituálu páření. Martina Viktorie Kopecká (35) je ovšem farářka Církve československé husitské a v celibátu tak žít nemusí.
15.09.2021 21:45 |

podobné články

Půvabná farářka trpí: Tréninky na StarDance odnáší její nohy. Mimo parket musí chodit bosa

 
Do trénování na letošní ročník StarDance už se naplno vrhla i farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká  (35) . Na tanečním parketu dře se svým partnerem Markem Dědíkem. A přestože si ho nemůže vynachválit, během tréninků trpí. Nejvíc totiž přípravu na soutěž odnáší její nohy.
18.09.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Marek (48 článků)

Farářka Martina Viktorie Kopecká, která bude hvězdou StarDance: Bojuje s vyhořením!

 
Pokud farářka Martina Viktorie Kopecká (35) zrovna nekáže, věnuje se nacvičování tanečních kroků s Markem Dědíkem (38) ve StarDance. A do toho statečně bojuje se syndromem vyhoření!
07.10.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Marek (48 článků)

Farářka o StarDance: Myslela jsem, že to nezvládnu. Tanec je příliš intimní

 
Farářka Martina Viktorie Kopecká (35) se účastní jako soutěžící nové řady StarDance. V rozhovoru pro iDNES.cz promluvila otevřeně o intimitě, práci, zpovědích i osobních setkáních s papežem Františkem. O něm tvrdí, že ji zbavil předsudků o katolících.
13.10.2021 00:05 |

podobné články