Článek

Ze Sussexu do luxusu! Takhle vypadá "obyčejný" život Meghan a Harryho! Jak mohli tak dlouho žít "po selsku"?!

 
Už je více než jasné, kde se po útěku z Británie a přesunu z Kanady zabydluje v novém životě princ Harry (35)s vévodkyní Meghan (38). Nutno říct, že tenhle "palác" v sousedství hollywoodských hvězd by jim mohla závidět i samotná královna. Jak to vypadá uvnitř sídla, které krátce po nastěhování ohradili vysokými zdmi a které hlídají desítky kamer? Nahlédněte.
12.05.2020 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (552 článků)
Podobné články

William a Kate nebudou trávit Vánoce s královnou, aby se vyhnuli Meghan a Harrymu

 
Britská královna Alžběta II. opět učinila výjimku z tradice své rodiny a pozvala na Vánoce do Sandringhamu osobu, která není členkou britské královské rodiny. Dotyčnou je Doria Radlan, matka vévodkyně ze Sussexu, rozené Meghan Markle. Manželka prince Harryho ale není oblíbenkyní v rodině a doslova vystát ji nemůžou princ William a jeho manželka Kate, kteří s ní sdílejí Kensingtonský palác. Neshody mezi oběma rodinami vedly Harryho k tomu, že se s Meghan stěhuje do Windsoru. A William s Kate se teď rozhodli strávit Vánoce s Middletonovými, Kateinou rodinou, aby nemuseli snášet Meghan v Sandringhamu. Loni jim totiž její otřesné chování stačilo.
04.12.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků) , Kate Kate (329 článků)

Přátelé prince Harryho zuří: Meghan ho ovládá jako loutku, lidé chtějí, aby se vzdali titulů

 
Svět je šokován prohlášením Meghan Markle (38) a prince Harryho (35), kteří oznámili, že se vzdávají královských povinností. Prý si chtějí vydělávat sami na sebe a svůj čas rozdělit mezi Anglii a Severní Ameriku. Podle Harryho přátel, kteří promluvili pro britská média, by vévoda ze Sussexu sám takové rozhodnutí nikdy neučinil. Meghan ho prý má omotaného kolem prstu, manipuluje jím jako loutkou a nabádá ho ke krokům, kterými se zprotiví občanům své rodné země. Veřejnost po jejich oznámení volá po tom, aby se současně s královskými povinnostmi vzdali i svých titulů.
10.01.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků) , Harry Harry (552 článků)

Vévodkyně Meghan ze Sussexu ještě nikdy nebyla v Sussexu

 
Hrabství Sussex bylo v minulosti dědictvím vévodů. Titul připadl v běhu dějin britské královské rodině a hlava monarchie tak získává právo udělit ho některým ze svých potomků. Svatbou s herečkou Meghan Markle se stal vévodou ze Sussexu princ Harry, který do té doby vlastně žádným šlechticem oficiálně nebyl, byť synem britského korunního prince Charlese. A vévodkyní se stala i jeho manželka, jež nemá žádné šlechtické předky. Nositelka tohoto titulu teď spěchá na první oficiální návštěvu hrabství, protože v něm ještě nikdy nebyla.
02.10.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků)

Zpěvák Michael Bublé: Odcházím z showbyznysu a budu žít „obyčejný“ život

 
Zpěvák Michael Bublé se letos po dvou letech v ústraní vrátil ke své hudební kariéře. Ale comeback to byl kratičký. Natočil nové album a uvědomil si, že už takto žít nechce. Poté, co musel s manželkou Luisanou žít ve strachu o tříletého synka Noaha, jemuž v roce 2016 diagnostikovali rakovinu jater, nespatřuje smysl v showbyznysu a pronásledování novináři. Proto s kariérou skončí a bude žít v ústraní „obyčejný“ život.
16.10.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Bublé (48 článků) , Michael Michael (1478 článků)

Divoký mejdan po svatbě Harryho a Meghan: Drzé proslovy, okázalý ohňostroj a "prasácké" hamburgery na stolech!

 
Nové šaty krásné nevěsty Meghan (36), vtípky během proslovů, vystoupení slavných zpěváků, první novomanželský tanec a okázalý ohňostroj. Tak vypadal posvatební mejdan vévody a vévodkyně ze Sussexu Harryho (33) a Meghan po jejich slavnostním obřadu, který se potáhne ještě několik dní.
20.05.2018 12:30 |

podobné články

Herečka, která se z minulosti zná s vévodkyní ze Sussexu, se rozpovídala. Tohle řekla na adresu Meghan

 
Jako bývalá herečka má vévodkyně ze Sussexu, tehdy ještě Meghan Markle  (37) , spoustu známých z oboru. A protože lidé, a potažmo média stojí o každou zmínku o této slavné Američance, poptávka po rozhovorech na téma Meghan je obrovská. Naposledy se slova ujala herečka Mandy Moore.
16.11.2018 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Mandy Moore (3 články) , Mandy Moore (3 články) , Meghan Markle (732 článků)

Bulvár u prince Harryho a vévodkyně Meghan používal dvojí metr

 
Kauza kolem odchodu prince Harryho a Meghan z královské rodiny rozvířila debatu o rasismu v Británii. Terčem kritiky je bulvár. Média připomínají sporné výroky o „exotické DNA“ vévodkyně ze Sussexu a poukazují na to, že Meghan novináři kritizovali za stejné chování, o jakém se u vévodkyně Kate psalo pozitivně.
15.01.2020 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (329 článků) , Harry Harry (552 článků)

Meghan Markle jako herečka končí! Její novou rolí bude zřejmě vévodkyně ze Sussexu

 
Herečka Meghan Markle se dobrovolně vzdala herectví, aby se mohla stát manželkou prince Harryho na plný úvazek. To znamená, že ho bude doprovázet při všech oficiálních aktivitách, které má jako aktivní člen britské královské rodiny. Dvojice tak bude reprezentovat Spojené království na plný úvazek a ostatních profesí se vzdá. Královna jim v den svatby zřejmě udělí šlechtické tituly vévoda a vévodkyně ze Sussexu.
30.11.2017 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků)

Skryté detaily ze svatby Meghan a Harryho: Vévodkyně ze Sussexu měla podrážky lodiček sladěné s luxusním jaguárem a prsten po lady Dianě

 
Meghan Markle (36) v sobotu zpečetila svůj svazek s princem Harrym (33). Královskou svatbu sledoval bedlivě celý svět. Veškerá pozornost se hlavně soustředila na nevěstiny šaty, a tak čerstvá vévodkyně ze Sussexu nemohla nic nechat náhodě! Podívejte se na detaily, které na první pohled nebyly vidět!
20.05.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků)

Jak to vypadá ve vile Meghan a Harryho? Fanoušky nechali nahlédnout do jejich luxusu!

 
Jak to vypadá v novém domově odloučených vévodů ze Sussexu a jak se k otcovství staví rozcuchaný princ Harry (38)? To a mnohem více bylo odhaleno v jeho prvním veřejném video výstupu v době koronavirové krize.
17.04.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (552 článků)

To už snad fúrie Meghan nemyslí vážně: Harryho má nutit do opovrženíhodné změny

 
Meghan Markle (38) a princ Harry (35) úspěšně opustili královskou rodinu. Bývalý vévoda ze Sussexu už nesmí používat královský titul, dokonce se prý vzdal i rodinného příjmení Mountbatten-Windsor. O bývalé americké herečce se povídá, že z Harryho udělala naprostého podpantofláka. A začíná se spekulovat, že ho možná donutí přejmenovat se na Harryho Marklea!
14.04.2020 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků) , Harry Harry (552 článků)

V tomhle luxusu bude bydlet Meghan Markle a princ Harry: Před rodinou dali přednost přepychu

 
Spory v britské královské rodině gradují. Meghan Markle (38) se pustila do křížku s královnou Alžbětou II. (93), která se společně se svými úředníky rozhodla, že manželé Meghan a Herry nesmí používat žádné královské označení. Nejenom královnu vcelku šokovalo rozhodnutí, že se oba chtějí přestěhovat do USA. Nyní se spekuluje, že vévoda a vévodkyně ze Sussexu koupili luxusní dům v Malibu, kde budují své hnízdečko lásky.
24.02.2020 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků) , Harry Harry (552 článků)

Je těhotná, mají jasno fanoušci: Meghan se hodně zakulatila a pořád si hladila bříško

 
Není to tak dlouho, co Meghan Markle (38) porodila syna Archieho a dala tak princi Harrymu (35) prvního potomka. Nyní to vypadá, že je na cestě další dítě. Meghan s Harrym se účastnili významné události, kde se uctívá památka válečných veteránů. A právě tam se vévodkyně ze Sussexu ukázala v modrém kabátku, ve kterém vypadala, jako když je podruhé těhotná.
07.11.2019 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků)

7 outfitů, v nichž žena prince Harryho maskovala těhotenství: Meghan i jako nastávající matka zůstala šik a sexy

 
Ihned poté, co v pondělí Kensingtonský palác oznámil těhotenství vévodkyně ze Sussexu Meghan  (37) , začali lidé i média zjišťovat, jak dlouho už je žena prince Harryho  (34) v požehnaném stavu. Dle údajných zdrojů z paláce je na začátku druhého trimestru. Odpovídá tomu fakt, že dle oficiálních zpráv se má dítě narodit na jaře, i to, že vévodkyně bez obav odletěla na druhou stranu světa. Momentálně i s manželem pobývá v Austrálii, odkud se přesunou na Nový Zéland, na Fidži a na Tongu.
15.10.2018 19:05 |

podobné články

Takhle svou ženu vidí Harry: Vévoda ze Sussexu zvěčnil Meghan s pupíkem

 
Na veřejnost se nedostává mnoho snímků členů britské královské rodiny, na nichž by si navzájem pózovali. Výjimka ale potvrzuje pravidlo a jeden takový se objevil na sociální síti Kensingtonu. Jeho autorem je vévoda ze Sussexu Harry  (34) , který zvěčnil těhotnou manželku Meghan  (37) v lese.
03.11.2018 13:40 |

podobné články

Nesnesitelná Meghan dál štve Brity: Její hašteřivost je bude stát 145 milionů!

 
„Hurikán Meghan" (37) to umí pořádně roztočit a všem ukázat, že je anděl s ďáblem v těle! Už se jí podařilo rozkmotřit celou královskou rodinu a naštvat snad všechny služebné. Z protokolu si také zrovna hlavu nedělá. Navíc svět obletěla zpráva, že se kvůli neshodám mezi Kate a Meghan pár ze Sussexu raději stěhuje do sídla Frogmore ve Windsoru. Tím se však Meghan stala trnem v oku všem britským daňovým poplatníkům.
29.11.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kate Kate (329 článků)

Věčně ublížený otec Meghan ukázal pravou tvář: Takhle jednal s Harrym!

 
Od královské svatby uběhlo téměř čtvrt roku. Ovšem vztahy mezi vévodkyní ze Sussexu a jejím otcem Thomasem Marklem se stále neurovnaly. Tchán prince Harryho tvrdí, že za zpřetrháním rodinných vztahů stojí skandální fotografie a telefonát s vévodou ze Sussexu, který následoval po jejich publikování. Telefonát s britským princem byl podle Markla tak dramatický, že Harrymu prý dokonce položil telefon!
13.08.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků)

Když Meghan dotuje královna: Vévodkyně ze Sussexu dříve vypadala jako holka od vedle

 
Meghan Markle (36) byla bezpochyby krásná nevěsta. Kdo by taky nebyl, když si bere prince Harryho (33) a náklady na svatbu hradí královská strana. Sňatkem si tak Meghan nezištně zajistila snadný přístup k penězům, které dříve rozhodně neměla. Proměna jí samotné a především prostředí, ve kterém žije, jsou obrovské.
22.05.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (732 článků)

Princ Charles: Šokující tvrzení o Meghan Markle!

 
Svatba prince Harryho s americkou herečkou Meghan Markle zprvu vyvolávala rozporuplné reakce. Objevily se i spekulace, že ze strany Meghan jde o vypočítavost a dlouhodobý plán. Od jejich květnové svatby utekly už měsíce a tak se na veřejnost dostávají i informace, co si o vévodkyni ze Sussexu myslí ostatní členové královské rodiny.
20.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Princ Charles (174 článků) , Meghan Markle (732 článků)