Článek

Ze Survivoru do klece. Jack s Radkem vyzvali Bínu, který je měl šikanovat, do Clashe. Ten pro ně má jasný vzkaz

 
Jakub a Radek mají mezi sebou nevyřešené spory, které vypluly na povrch díky Survivoru. Jedním ze žhavých témat nejdrsnější reality show se stalo obvinění z drsné šikany, které se měl v dětství dopustit Bína právě na Radkovi. Muzikant v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, že jim byl nabídnut zápas v rámci Clash of the Stars, aby své neshody jednou provždy vyřešili. 
23.06.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)
Podobné články

Těžké dusno v Survivoru: Jack se utopil ve svých lžích. Prosil mě, ať prohraju, tvrdí Radek

 
Jack Hamid vypadl ze Survivoru těsně před sloučením. Přestože Jack po konci duelu a následně i v pořadu eXtra Host uvedl, že při duelu s Radkem Polomíkem záměrně prohrál, aby mohl jít domů, jeho soupeř uvedl zcela odlišnou verzi. "Půl hodinu před duelem mě Jackie začal prosit, abych to vzdal a uvolnil mu místo, že má i lepší šanci," šokoval svými slovy Radek s tím, že Jack na něj dokonce vytvářel emocionální nátlak. 
14.05.2024 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Zastupitelé Prahy 3 vyměnili radního. Bínu nakonec nahradí Materna

 
Praha 3 bude mít nového radního pro majetek a investice. Bude jím Jan Materna (TOP 09). Nahradí Jana Bínu (TOP 09), který odstoupil ze zdravotních důvodů. Rozhodli o tom zastupitelé městské části.
18.12.2018 21:05 |

podobné články

Drsné odhalení v Survivoru. Bína v dětství šikanoval spolužáka, teď se s ním potkal na ostrově. Týrání mu dodnes neodpustil

 
V Survivoru se setkali dva velcí nepřátelé z dřívější doby. Jakuba Bínu a Radka Polomíka spojuje společná minulost, a to ne zrovna pěkná. Na základní škole měl totiž Radek čelit drsné šikaně z Jakubovy strany. Ve chvíli, kdy uviděl Jakuba na ostrově, se mu vrátily veškeré vzpomínky a pociťuje vůči němu velkou agresi.
29.02.2024 05:10 |

podobné články

Drsný návrat Jakuba Bíny ze Survivoru do reality. Vykradli mu dům, zloději zdemolovali vše, co jim přišlo pod ruku

 
Návrat ze Survivoru pro Jakuba Bínu je jedna velká noční můra. Poté, co ze zdravotních důvodů z nejdrsnější reality show odstoupil, na něj doma čekalo nepěkné překvapení. Jak informoval prostřednictvím sociálních sítí, vykradli mu dům, rozházeli věci a vše zdemolovali. 
09.04.2024 18:55 |

podobné články

Hvězdičky sociálních sítí míří do klece: V Clash of the Stars se objeví Nathan ze Survivoru nebo vítěz Love Islandu

 
Další galavečer Clash of the Stars se blíží! Organizátoři oblíbeného turnaje dali divákům ochutnávku v podobě úvodní tiskové konference, kde odhalili také jména účastníků. Na zápasové kartě se objevil třeba vítěz Love Islandu Kryštof Novák nebo Nathan ze Survivoru, který nastoupí proti Freescootovi. Dále se do klece postaví hvězda Like House Kristal Shine, která se postará o nejbizarnější show večera - dívčí zápas 2 versus 2! U představení zápasníků samozřejmě nemohla chybět redakce eXtra.cz.
01.02.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Shin Shin (7 článků)

Dusno v Survivoru: Bandurko odhalil všechny Jackovy lži a obrátil je proti nenáviděnému hráči

 
Někteří účastníci Survivoru jsou na nože. To je i případ Jacka a Bandurka, mezi nimiž započala válka a nemohou si přijít na jméno. Jack v několika rozhovorech zarytě tvrdil, že mu měl Bandurko denně psát a posmíval se mu. Jenže Bandurko se nenechal zastrašit a přišel s nečekaným protiúderem – na Instagramu zveřejnil zprávy, ze kterých jasně vyplývá, že to Jack je tím, kdo píše první a neustále Bandurka uráží. 
17.05.2024 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Podivný odchod Jacka ze Survivoru zhnusil celý kmen. Mně je z toho úplně špatně, nemám slov, reaguje Radek

 
Se Survivorem se navždy rozloučil Jack. Kontroverzní soutěžící se na ostrově ještě před kmenovou radou stačil pohádat s Pirátem a s Radkem. Po duelu právě s Radkem, jenž se mu stal osudným, sice řekl, že prohrál schválně, vůbec to ale tak nevypadalo. Jeho chováním byl zhnusen celý kmen Lovců. "Mně je opravdu špatně," reagoval Radek. 
08.05.2024 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Jack se v Survivoru potýká s nevraživostí Lovců a teď ještě se zdravím: Skolila ho infekce

 
Ondřej Novotný pravidelně s Kateřinou Klinderovou alias Kundosaki hodnotí nejnovější odvysílané díly Survivoru ve svém podcastu na HeroHero. Tentokrát se pozastavili nad Jackem Hamidem, který je, jak se zdá, trnem v oku spoluhráčů. Během souboje se mu do nohy dostala infekce, kvůli které prozatím nemůže dál soutěžit. Jack však překvapil svou iniciativou a na ostrově přemlouvá doktora, aby ho nechal aktivně soupeřit. 
18.03.2024 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (283 článků) , Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Rvačka o Polomíka, vysmátý Jack či žhavá policistka Kristina. Velké setkání hvězd Survivoru

 
Hvězdy Survivoru si vyrazily do společnosti. Společně se bývalí soukmenovci setkali na akci, kterou pořádala Policie ČR. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, ve velmi dobré náladě dorazil Jack Hamid, který přišel jak jinak než v obleku. Nechyběla samozřejmě ani žhavá Kristina v policejní uniformě. 
07.06.2024 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Nová alba: Soilwork, Jack & Jack i Born of Osiris

 
V novém roce se albový trh dává pomaličku do pohybu. V prvních dnech se na pulty kamenných i digitálních obchodů dostaly novinky kapel Soilwork, Jack & Jack a Born of Osiris.
16.01.2019 07:00 |

podobné články

Nechutná dohra Clashe. Během turnaje došlo ke rvačce s chuligány, na ulici tekla krev

 
Sobotní turnaj Clash of the Stars se neobešel bez dramatického incidentu. Ten se ovšem neodehrál v hale, nýbrž před ní. Podle zjištění redakce eXtra.cz se na místo sjelo několik desítek výtržníků, kteří se vrhli na některé z účastníků Clashe. Došlo na velkou bitku, kde nechyběla krev. Na místě musela zasahovat policie. 
24.06.2024 18:15 |

podobné články

Nesnesitelný Jack ze Survivoru vadí všem. Diváci ho nenávidí, pije krev i nekonfliktní Ivě

 
Jack Hamid začíná být pro své kolegy čím dál nesnesitelnější. Nyní se do něj pustila i Iva Skupník, která zatím v Survivoru patří k těm tišším osobám. Není zdaleka jediná, komu egyptský účastník leží v žaludku. Začali na něho nadávat i fanoušci na sociálních sítích.
09.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Nenáviděný Jack dál kope kolem sebe. Po návratu ze Survivoru se navezl do Bandurka i ostatních soutěžících

 
Jack Hamid ze Survivoru si nedá pokoj. Poté, co začal tvrdit, že mu Bandurko denně píše, a vysmíval se mu, přišel Martin Husár s protiúderem a zveřejnil zprávy, z nichž jasně vyplývá, že právě Hamid pokaždé iniciuje konverzaci. V rozhovoru pro eXtra.cz přesto rodák z Egypta dále zarytě tvrdil, že Bandurko lže. Neodpustil si ani rýpanec do dalších spoluhráčů. Sám sebe naopak považuje za hvězdu. Fanynky mají na fotky s ním čekat fronty. 
09.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Husár (7 článků) , Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Jack ze Survivoru se chtěl omluvit Mikýřovi a Nikole, opět si naběhl na vidle. Diváci z něj zvrací

 
Jack Hamid je mnohým divákům Survivoru trnem v oku. Olej do ohně přilil svým posledním příspěvkem na sociálních sítích, v němž zhodnotil hádku, která se odehrála na ostrově mezi ním a Mikýřem kvůli nepovedenému vtípku, jenž se dotknul Nikoly. Těmto dvěma hráčům se sice omluvil, vzápětí je však ve stejném příspěvku znovu urazil. Fanoušky tím naprosto rozzuřil. 
04.05.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Nenáviděný Jack schytává strašnou bídu. Diváci Survivoru ho tepou za zpackaný duel i trapné výmluvy

 
Jack Hamid byl v Survivoru výraznou, ale také zároveň problematickou postavou celé letošní řady. Alespoň tak o tom mluví diváci, kteří jsou z jeho odchodu přímo nadšení. Jeho poslední řeč překvapila nejen členy kmene Lovců, ale právě i fanoušky, kteří jeho podivné chování vůbec nepochopili. O své pocity se podělili na sociálních sítích.
09.05.2024 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (143 článků) , Jack Jack (67 článků)

Nejočekávanější zápas Clashe v ohrožení? Veselý je před drsným soubojem s Růžičkou nezvěstný

 
Je jeden z nejočekávanějších zápasů Clash of the Stars v ohrožení? Kontroverzní tvář Clashe, influencer Tadeáš "Gangstaboy" Veselý, který se má už za pár dní utkat se špičkovým zápasníkem Tadeášem "Mawarem" Růžičkou, je nezvěstný. Nedorazil na závěrečnou tiskovou konferenci a panuje obava, zda vůbec dorazí na zápas. "Bohužel s Tadeášem Veselým nejsme v kontaktu. Neodepisuje na zprávy, nezvedá telefony. Nevíme, co s ním je," vyjádřil se pro eXtra.cz spolupromotér COTS Jakub Jíra. 
06.06.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků)

Zaprodá Vémola duši bizáru? Terminátor už si u Clashe řekl o peníze, promotéři o dohodě mlží

 
Je šance, že se známý MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola někdy objeví v Clash of the Stars? Na tento dotaz nám v pořadu eXtra Host odpověděl promotér COTS Tomáš Linh Le Sy a moderátor organizace Jakub Jíra. "Není tajemstvím, že Karlos má rád peníze, má rád luxusní život," říkají v reakci na nedávnou pobídku, kdy sám Vémola vyzval majitele Clashe k tomu, ať mu připraví lákavou finanční odměnu. Se zápasníkem organizace dlouhodobě spolupracuje a pojí je dobré vztahy. 
19.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků) , Karlos Vémola (977 článků)

Žralok se prorval k potápěči do klece, pak se všude objevila krev

 
Potápění u mexického ostrova Guadeloupe se změnilo v hotový horor. Obří a pořádně rozzuřený žralok bílý tu prolomil ocelové mříže klece a prodral se k potápěči Mingu Čchanovi, který byl uvnitř! Pak se z klece začala valit krev.
15.10.2016 15:00 |

podobné články

Štěpánek a Vaidišová: Jasný vzkaz z pláže

 
Potřebuje ještě někdo další důkaz ke znovuzrozené lásce mezi Radkem Štěpánkem (38) a jeho bývalou ženou Nicole Vaidišovou (28)? Pár poslal z prosluněné pláže jasný vzkaz.
20.11.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Vaidišová (142 článků) , Radek Štěpánek (912 článků)