Článek

Že by přeskočila jiskra? Blondýnka Lenka promluvila o plánech s odkopnutým Luem

 
Půvabná blondýnka Lenka Konvičková se v letošní řadě Love Islandu objevila jako bombshell. Na ostrově lásky sice utvořila pár s Brunem, ovšem jejich vztah se nevydařil. Po návratu domů se však v pořadu Extra Host nechala slyšet, že chová sympatie k Luovi, se kterým má mnoho společného, a jak se nyní zdá, je to na dobré cestě. Prozradila, že s Luem má nyní společné plány. 
18.11.2023 17:55 |

podobné články

Podobné články

Hugh Grant a sexy Číňanka: Jiskra přeskočila při karaoke

 
Herec Hugh Grant (51) se s čínskou herečkou Tinglan Hong (32), která mu před několika týdny porodila dceru, seznámil v restauraci při karaoke, kde herečka pracovala sedm let. Hned mezi nimi přeskočila jiskra.
07.11.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (232 článků)

Macrona a jeho ženu (64) spojil Kundera: Jiskra přeskočila na zkoušce hry

 
Jiskra mezi budoucím francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem a jeho tehdejší učitelkou Brigitte Trogneuxovou přeskočila při školním představení hry Milana Kundery Jakub a jeho pán. Ona vedla divadelní kroužek a on hrál hlavní roli, píše britský deník The Sun.
13.05.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kundera (153 článků)

Kde přeskočila jiskra a z kolegů se stal pár? Kráska z Ulice a syn Miroslava Donutila promluvili o počátku vztahu

 
V jednom divadle spolu hráli už nějaký čas, půvabná brunetka hrála dokonce i s jeho otcem Miroslavem Donutilem  (70) . Nás ovšem zajímalo, kde mezi Martinem Donutilem  (30) a Sárou Affašovou  (27) přeskočila jiskra a z kolegů a kamarádů vznikl pár.
10.09.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (455 článků) , Martin Donutil (33 článků)

První krize nejoblíbenějšího páru Love Islandu: Adriana se s Luem nechce líbat, začala mluvit o pauze

 
První trable v ráji? Láska mezi Adrianou a Luem, která změnila pravidla Love Islandu, prochází první krizí. Na problémy ve vztahu si začal stěžovat oblíbenec Lu, který se chlapcům ve vile svěřil, že intimní stránka poněkud pokulhává. Adriana mezitím vidí problém spíše někde jinde. Fanoušky tato skutečnost dělí na dva tábory. 
09.10.2023 19:40 |

podobné články

Proč omikron? WHO vysvětlila, proč u nové varianty přeskočila dvě písmena řecké abecedy

 
Světová zdravotnická organizace (WHO) vysvětlila, proč při pojmenování nové varianty koronaviru přeskočila dvě písmena řecké abecedy. Jedno je podle ní totiž snadno zaměnitelné s anglickým slovem „nový“ a druhé je v angličtině shodné s běžným příjmením, uvedl mluvčí organizace. Než WHO v pátek zařadila variantu B.1.1.529 mezi znepokojivé a přiřadila jí řecké písmeno omikron, objevovalo se v médiích označení písmenem ný. Na sociálních sítích se později vyrojily spekulace, proč organizace přeskočila dvě řecká písmena, uvedla agentura Reuters.
28.11.2021 13:45 |

podobné články

Láska Veroniky a Bisera Arichtevových: Na začátku byly nahé fotky a okamžitá jiskra, říkají

 
Herečka Veronika Arichteva (36) a režisér Biser Arichtev (46) se seznámili během natáčení seriálu Vyprávěj. Mezi dvěma umělci přeskočila jiskra a byla z toho láska jako trám, která pokračovala svatbou a založením rodiny. Nyní slavný manželský pár pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradil, jak to celé vlastně bylo. 
07.03.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (665 článků)

Jitka Čvančarová o vztahu s Petrem Čadkem: Jiskra přeskočila na striptýzu

 
Potkali se před lety na StarDance, teď spolu mají dvě děti. Příběh jako z pohádky, který zažila Jitka Čvančarová s manželem Petrem Čadkem, má ale vtipnou trhlinu. Oblíbená herečka prozradila, že jiskra mezi ní a tanečníkem nepřeskočila na StarDance, jak se všichni domnívali, ale na místě, kde by to nikdo netipoval. Oznámila to dokonce v přímém televizním přenosu taneční soutěže.
22.10.2023 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (942 článků) , Petr Čadek (208 článků)

Nenávist vůči Adrianě a Oliverovi z Love Islandu sílí. Diváci je chtějí kvůli zradě poslat domů, pro jejich chování nemají pochopení

 
Love Island má za sebou opět další velké drama, které fanoušky nenechává chladné. Nový pár, Oliver a Adriana, se rozhodli zkusit své šance spolu a své předchozí partnery hodili za hlavu. Love story s oblíbencem Luem, kterou si sama krásná blondýnka vysnila, již pro ni totiž není aktuální. Podobně je na tom i Oliver, který podle fanoušků sehrál velice zákeřnou hru a ze dne na den zapomněl na city k Petře. Je tu tak nový pár, který u diváků klesl na poslední místo, což mu dávají patřičně pocítit na sociálních sítích.
14.10.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Olivera (11 článků) , Adrian Oliver (21 článků)

Lenka Filipová: Manžela neskrývám, jen máme takovou dohodu

 
Osmapadesátiletá zpěvačka, šansoniérka a kytaristka Lenka Filipová jen málokdy mluví o svém soukromí. V show Jana Krause přiznala, že svého manžela neskrývá. Zpěvačka je už více než dvacet let vdaná za uznávaného architekta Borise Drbala. Další články k tématu: Na Slavíky mě léta nepozvali, říká Lenka Filipová Lenka Filipová: Mozart je geniální, ale pro kytaru prostě není Lenka Filipová: Ve StarDance bojuji s podpatky
18.05.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (160 článků) , Jan Kraus (1282 článků)

Koptíkova holka promluvila o focení péčka: Toto se nemělo stát!

 
Ondra Koptík se zamiloval do Silvy Řehákové. Oba dva mají zkušenosti s pornografií, tak si mají o čem povídat. Zdá se, že přeskočila opravdová jiskra.
19.11.2017 10:30 |

podobné články

CVVM: ČSSD přeskočila ODS!

 
Už dva průzkumy za sebou tvrdí, že ČSSD ve volebních preferencích opět přeskočila ODS.
20.08.2009 05:10 |

podobné články

TOP 09 by ve volbách přeskočila ODS

 
Nejsilnější stranou zůstává i nadále opoziční ČSSD, které by dalo hlas 21 procent lidí. O jeden procentní bod méně by měla druhá TOP 09, která přeskočila ODS s 19 procenty hlasů. Ve Sněmovně by zasedli i zástupci VV a komunistů. Plyne to z průzkumu společnosti SC&C; pro Českou televizi (ČT).
12.08.2010 14:35 |

podobné články

Už jsou spolu 65 let. Díky psovi!

 
Bez větších hádek a nevěr oslavili v těchto dnech již 65 let života v manželství neboli kamennou svatbu František (89) a Dagmar Vamberovi (83) z Hradce Králové. Jiskra mezi nimi přeskočila v roce 1941 díky psovi, kterého tehdy vlastnil František.
04.05.2009 05:10 |

podobné články

Angelina Jolie a Brad Pitt opět spolu, setkali se na festivalu v Cannes

 
Jeden z nejslavnějších hollywoodských párů Brad Pitt a Angelina Jolie prochází v současné době krizí. Podle informací momentálně oba herci žijí odděleně, na filmovém festivalu v Cannes ale zřejmě opět přeskočila jiskra.
21.05.2009 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1962 článků) , Angelina Jolie (2311 článků)

Trailer: Drew Barrymore prožívá vztah na dálku

 
Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají.
15.09.2010 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (190 článků) , Dan York (11 článků)

Šokující drby v showbyznysu: Manželka Gotta má milence

 
Český showbyznys vyplavil šokující spekulace! Manželka největší české pěvecké ikony Karla Gotta (71) Ivana (34) má údajně milence. Nikdo nechce být konkrétní, má se však jednat o muže rovněž ze světa showbyznysu. Vše prý začalo, když se Ivana objevila na Primě jako moderátorka VIP zpráv. Dostala se mezi lidi a prý přeskočila ona pověstná jiskra...
03.01.2011 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6821 článků) , Karel Dostal (65 článků)

Šokující drby v showbyznysu: Manželka Gotta má milence

 
Český showbyznys vyplavil šokující spekulace! Manželka největší české pěvecké ikony Karla Gotta (71) Ivana (34) má údajně milence. Nikdo nechce být konkrétní, má se však jednat o muže rovněž ze světa showbyznysu. Vše prý začalo, když se Ivana objevila na Primě jako moderátorka VIP zpráv. Dostala se mezi lidi a prý přeskočila ona pověstná jiskra...
04.01.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6821 článků) , Karel Dostal (65 článků)

ZVÍŘECÍ SEX! Pes se zamiloval do slepice! VIDEO

 
Láska je prostě mocná čarodějka. Dokladem toho je i jiskra, která přeskočila mezi psem a slepicí.
16.01.2011 15:45 |

podobné články

Missky v Mexiku: Líbaly se s kapustňákem

 
Pod horkým mexickým sluncem tráví čtrnáctka krásek nejvíc času ve vodě. Ať už v hotelovém bazénu anebo při šnorchlování v moři. „Připadáme si tu jako ryby ve vodě,“ smály se finalistky České Miss, které se na soustředění ani na chvíli nenudí. Ve vodním světě se seznámily s krásným kapustňákem. Jiskra přeskočila tak velká, že došlo i na polibky.
25.01.2011 18:15 |

podobné články