Článek

Zdrogovaný šofér vezl v dodávce lva nebo medvěda: Chytili ho na Vsetínsku, hrozí mu vězení

 
Zdrogovaný a s vypreparovanými zvířaty v kufru. Mezi nimi byl vlk obecný, medvěd hnědý, tetřev hlušec. Na přepravu vzácných zvířat neměl třicátník povolení, hrozí mu tříletý pobyt za mřížemi.
11.02.2021 16:30 |

podobné články

Podobné články

Policisté zadrželi zdrogovaného muže. V dodávce měl medvěda a vlka

 
Minulý týden policejní hlídka učinila nezvyklý objev. V obci Lidečko na Vsetínsku zastavila nákladní vůz, v jehož kufru objevila vycpaného medvěda, vlka a další zvířata. Na jejich držení ale neměl zdrogovaný řidič oprávnění. Hrozí mu až tříletý trest odnětí svobody.
10.02.2021 11:56 |

podobné články

Celkem jedenáct Iráčanů bez potřebného víza odhalila v dodávce policie v Brně

 
Policie odhalila v noci na sobotu v dodávce na benzince na dálnici D1 v Brně 11 Iráčanů bez cestovních dokladů a potřebných víz. Byly to dvě rodiny se šesti nezletilými dětmi, uvedla dnes ve zprávě mluvčí policie Lenka Drahokoupilová. Posádku vezl v dodávce další Iráčan s povoleným pobytem v Německu, kam auto mířilo. Rodiny skončily ve středisku v Zastávce u Brna, řidiči hrozí až dva roky vězení.
04.03.2018 20:20 |

podobné články

Policisté zastavili zfetovaného řidiče. V dodávce měl medvěda i vlka

 
V autě cenil zuby medvěd, za ním číhal vlk. Policisté na Vsetínsku nevěřili svým očím, když zastavili auto směřující do Česka od slovenské hranice a nahlédli do něj. Šofér (30) navíc řídil pod vlivem drog.
11.02.2021 12:10 |

podobné články

Medvěd na Vsetínsku potrhal ovce a poškodil úly. Připravoval se na zimu

 
Medvěd v noci na dnešek potrhal pět ovcí a poškodil včelín ve vsetínské části Horní Jasenka. Zlomil tam také třešeň, škoda je celkem 23 000 korun, řekla dnes policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Je pravděpodobné, že jde o medvěda, kterého lidé v polovině září viděli na Vsetínsku a na Zlínsku, k lidským obydlím ho před zimou láká bohatá úroda ovoce. Na výskyt medvěda a roztrhané ovce dnes upozornili na svém facebookovém profilu vsetínští městští strážníci.
30.09.2018 14:40 |

podobné články

Rangeři v Mexiku nastražili pasti, aby chytili medvěda z virálního videa

 
Zhruba před týdnem oběhlo internet video zachycující medvěda baribala, jak z bezprostřední blízkosti očichává turistku. Rangeři z národního parku v Mexiku, kde k události došlo, teď na zvíře nastražili pasti, aby ho chytili a přemístili. Takové chování podle nich medvědovi není vůbec vlastní, píše server Metro.
28.07.2020 08:35 |

podobné články

Cisternu převrátil zdrogovaný šofér!

 
Tak to je síla! Cizinec (47), který v sobotu ráno na dálnici D46 u Prostějova převrátil cisternu s nebezpečnou látkou, byl zdrogovaný! Havárie uzavřela dálnici na 21 hodin!
05.06.2017 05:05 |

podobné články

Zdrogovaný řidič nabral policistu na kapotu a vláčel ho: Strážník skončil v nemocnici

 
Zdrogovaný řidič najel v úterý na Hlučínsku autem na policistu. Stovky metrů jej vezl na kapotě a vláčel vedle vozu. Snažil se ho setřást i nárazem o zeď. Policista skončil v nemocnici, jeho zranění ale nejsou vážná. ČTK to dnes řekl ředitel moravskoslezské policie Tomáš Kužel.
23.04.2016 18:30 |

podobné články

Šofér (34) vzal po nehodě nohy na ramena: V kradeném autě jel zdrogovaný a bez řidičáku

 
Nezavinil nehodu, přesto se dostal do pěkné šlamastyky. Řidiči v dodávce na hlavní cestě u Oleksovic na Znojemsku totiž nedala přednost dvacetiletá slečna přijíždějící z vedlejší silnice v BMW. Následoval střet a později vyšetřování, při kterém se policisté nestačili divit.
12.01.2018 10:05 |

podobné články

Vidím medvěda. Nejsem opilý ani zfetovaný, hlásil muž policii

 
Dospělý medvěd se zatoulal do slovenského města Prešov. Policii na něj upozornil náhodný svědek, který zdůraznil, že není ani opilý, ani zdrogovaný. Medvěda se zatím nepodařilo chytit.
19.06.2012 17:45 |

podobné články

Auto srazilo na Vsetínsku už druhé mládě rysa

 
Na silnici u Dolní Bečvy na Vsetínsku bylo ve čtvrtek nalezeno mrtvé mládě chráněného rysa ostrovida. V neděli o tom informoval koordinátor monitoringu velkých šelem v Beskydech Miroslav Kutal z Hnutí Duha Olomouc. Začátkem října srazilo auto jiné rysí mládě na silnici u Lidečka na Vsetínsku.
15.11.2015 17:50 |

podobné články

Převaděč se zákazem řízení vezl 17 uprchlíků, těsnili se v dodávce

 
Chtěl si namastit kapsu na neštěstí migrantů, a tak se rozhodl pro kriminální dráhu. Polského převaděče (39) však zadržela v Jihomoravském kraji policie. Ta zjistila, že se v jeho dodávce těsnilo 17 uprchlíků.
25.03.2016 19:45 |

podobné články

Ruské turisty vezl po Praze zdrogovaný autobusák. Podle svědků jel jako šílenec

 
Pražští policisté zadrželi v Evropské ulici cestou z letiště řidiče autobusu, který byl pod vlivem návykové látky. Už cestou na letiště jel podle informací Blesk.cz příliš vysokou rychlostí, na křižovatce pak měl tento šofér kopat do auta řidiči osobního vozu, se kterým se po cestě nepohodl. Kriminalisté se případu dál věnují.
30.01.2018 12:45 |

podobné články

OPILÝ ŘIDIČ SRAZIL na Vsetínsku MAMINKU S KOČÁRKEM!

 
Matku s kočárkem srazil v Zubří na Vsetínsku o víkendu silně podnapilý řidič. V pondělí to sdělila policejní mluvčí Lenka Javorková s tím, že šofér nadýchal přes tři promile alkoholu.
31.01.2011 11:15 |

podobné články

AOPK ČR doporučuje kraji povolit odchyt medvěda na Vsetínsku

 
Medvěd, který se poslední měsíc pohybuje na Vsetínsku, postupně ztrácí plachost, nevadí mu blízkost lidí a jeho troufalost se zvyšuje. Agentura ochrany přírody a krajiny ČR proto dnes vydala odborné stanovisko, ve kterém doporučuje krajskému úřadu Zlínského kraje povolit odchyt tohoto zvířete z přírody.
16.10.2018 10:50 |

podobné články

Medvěd na Vsetínsku už řádí moc a ztrácí plachost. Lidem dochází trpělivost

 
Medvěda, který se od září toulá na Vsetínsku a Zlínsku, odborníci odchytí. Zvíře za sebou zanechalo řadu škod - roztrhané ovce a kozy a také poničené včelíny. Naposledy šelma zabila čtyři ovce v Bystřičce a Mikulůvce, řekl v úterý Michal Bojda z olomouckého Hnutí Duha. Ten by měl ze Slovenska přivézt odchytovou klec.
16.10.2018 12:50 |

podobné články

Medvěda na Vsetínsku vyrušila rallye, vyřádil se na králíkovi

 
Medvěd, který se v posledních týdnech potuluje po Zlínském kraji, v neděli znovu projevil své lovecké pudy a v katastru obce Hovězí na Vsetínsku zabil králíka. Jelikož se zatím nepodařilo zvíře odchytit, chtějí odborníci k jeho nalezení využít fotopasti.
29.10.2018 12:45 |

podobné články

Kočka, srny, jezevec, liška... K odchytové kleci už přišlo kdeco kromě medvěda

 
Kočka, ptáci, srny, ale třeba i jezevec nebo liška přicházejí k odchytové kleci nastražené na medvěda, který se potuluje po Valašsku. Samotného medvěda však jediná past nastražená v prostoru o třiceti kilometrech čtverečních jako by nezajímala. Pokusy o jeho odchycení jsou tak zatím marné.
09.11.2018 14:45 |

podobné články

Past na medvěda

 
Lapí ho? Ochránci přírody už mají přichystanou klec na odchyt medvěda, který se pohybuje na Vsetínsku a přibližuje se k lidským obydlím. Potrhal ovce a kozy, zničil také včelíny. Nastražit by ji na nevítanou šelmu mohli už dnes.
18.10.2018 08:15 |

podobné články

Čunek chce zabít medvěda

 
Medvěda, který se od září pohybuje na Vsetínsku, žádá hejtman Jiří Čunek (59, KDU-ČSL) zastřelit! Podle něj proto, že se nebojí lidí a zvíře by beztak po odchytu neměl kraj kam umístit.
23.10.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (834 článků)