Článek

Zdrcující rozsudek pro pašeračku Terezu: Soud smetl ze stolu její naději na svobodu

 
Tereza Hlůšková (23), která si v pákistánském vězení odpykává trest za pašování heroinu, doufala v brzké propuštění na kauci. Pákistánské úřady kvůli probíhající pandemii koronaviru oznámily chystané masové propouštění vězňů. Terezy se toto opatření ale nakonec netýká.
08.04.2020 06:25 |

podobné články

Podobné články

Napravený playboy se stal novým premiérem. V zemi, kde soudí pašeračku Terezu

 
Býval slavným hráčem kriketu. Imrana Chána však dnes zvolili premiérem. Jeho Hnutí za spravedlnost (PTI) zvítězilo v červencových volbách. Předseda vlády složí přísahu v sobotu - v Pákistánu, zemi, kde v současnosti mj. soudí českou pašeračku Terezu. Právě soud s ní by měl pokračovat taktéž tento víkend.
17.08.2018 19:05 |

podobné články

Padne verdikt pro pašeračku Terezu (22): SKLIČUJÍCÍ STRACH těsně před Vánoci!

 
Asi dvacetkrát jí v pákistánském Láhauru naslibovali, že se konečně dozví, jak to bude s jejím trestem. Po neustálých odkladech to nyní vypadá, že verdikt pro Terezu H. (22) konečně padne. Soudce řekl přesné datum a pro pašeračku z Uherského Hradiště to znamená jediné. Těsně před Vánoci je strachem bez sebe!
15.12.2018 14:30 |

podobné články

Velká naděje pro pašeračku Terezu (24)? V pákistánském vězení se propouští vězeňkyně!

 
Konečně dobré zprávy pro Terezu (24)! Snížili jí trest, a její některé spoluvězeňkyně půjdou dokonce na svobodu. Tereza mezi nimi není, přesto ale doufá, že už brzy okusí svobodu.
22.05.2020 05:30 |

podobné články

Chtěl zachránit pašeračku Terezu H.... Místo toho dostal tři roky natvrdo!

 
Za zdmi pákistánské věznice stále čeká na verdikt Tereza H. (23), která se v lednu minulého roku pokusila propašovat skrze mezinárodní letiště Allama Iqbal ve městě Láhaur 9 kilo heroinu. Pro její záchranu chtěl udělat něco i Bulhar Nikolaj Ivanov, se kterým se podle všeho Tereza ale vůbec nezná. Za řešení považoval vyhrožování bombou, pokud atraktivní pašeračku nepustí. To se mu ale vymstilo, jelikož teď ho čeká vězení stejně jako ji.
09.10.2018 12:51 |

podobné články

Další rána pro pašeračku Terezu: Její ctitel je po smrti. Pákistánský advokát zemřel při autonehodě

 
Před třemi dny zemřel známý obdivovatel Terezy Hlůškové (24). Pašeračku kdysi advokát Shoaib Niazi (†35) obhajoval před pákistánským soudem. Češka byla totiž odsouzena za pašování drog. Zesnulý se však do Terezy zamiloval a později ji údajně žádal o ruku.
12.08.2020 13:35 |

podobné články

Naděje pro pašeračku Terezu: Vánoce už může trávit v Česku, Pákistán vyhlásil amnestii

 
Pro Terezu Hlůškovou (24) svitla naděje. Češka, která si v pákistánském vězení odpykává svůj téměř devítiletý trest za pašování heroinu, se může dostat na svobodu mnohem dřív. Hlůšková si už nyní odseděla přes dva a půl roku, teď pro ni ale přichází šance, ve kterou snad ani nedoufala. Pákistánský prezident totiž vyhlásil rozsáhlou amnestii, která by se mohla týkat i Češky.
03.09.2020 08:00 |

podobné články

Smích ji přešel: Pašeračku Terezu prý trápí vážné ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

 
Navzdory neustálému odsouvání konce soudního procesu se Tereza H. (22) usmívala. Zubící se pašeračku teď ale zřejmě nějakou dobu neuvidíme. Podle pákistánských médií se totiž potýká se zdravotními problémy, které nejsou zanedbatelné.
13.11.2018 19:21 |

podobné články

Šťastný den pro pašeračku Terezu: Premiér vyhlásil obří amnestii!

 
Už déle než dva a půl roku trpí česká občanka Tereza Hlůšková (24) za zdmi pákistánských kriminálů. Marně doufala ve zprošťující verdikt soudu, který ji poslal na bezmála 9 let za katr kvůli pašování heroinu. Jenomže přišel obrovský zvrat. Pákistánský premiér nařídil propuštění odsouzených žen na svobodu! Podle zdroje Blesku by se tohle nařízení mohlo vztahovat i na Terezu!
03.09.2020 05:15 |

podobné články

Nora Mojsejová ve vězení: Má naději na svobodu, ale nemá kam jít!

 
Slovenská podnikatelka Nora Mojsejová (55), obviněná z několikamilionových podvodů, má naději, že půjde brzy na svobodu. Soud totiž zamítl žádost prokuratury o prodloužení vazby. Naději na svobodu ale kalí vidina, že už nemá domov!
16.06.2014 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (248 článků)

Zdrcující zpráva pro pašeračku Terezu: Její pákistánský nápadník tragicky zemřel!

 
Tragicky zemřel ctitel Terezy Hlůškové (24), která si v pákistánském vězení odpykává trest za pašování drog. Advokát Shoaib Niazi (†35), který se do pohledné Češky zbláznil natolik, že ji chtěl pojmout za ženu, zemřel před třemi dny při tragické autonehodě!
12.08.2020 05:25 |

podobné články

DNA, znalci i Harry Potter: 5 důkazů ve prospěch Nečesaného, které soudce smetl ze stolu

 
Písemný rozsudek v případu Lukáše Nečesaného, kterého v březnu soudce Jiří Vacek znovu poslal za mříže na 13 let za napadení kadeřnice, je konečně na světě. A pro mladíka pochopitelně ani tentokrát nevyznívá dobře. Důkazy, které Nejvyšší soud, jenž Nečesaného loni pustil na svobodu, vyhodnotil v jeho prospěch, byly totiž znovu smeteny ze stolu.
26.05.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1529 článků) , Lukáš Vacek (9 článků) , Lukáš Vacek (9 článků)

Zdrcující zprávy a šok pro pašeračku Terezu (23): Zhroutila se jí poslední naděje!

 
Pašeračka Tereza (23) se zřejmě nedočká vytouženého rozsudku odvolacího soudu do konce roku, jak zněly původní odhady a jak doufala. Podle zpráv zdroje znalého prostředí pákistánského soudního systému Tereza s nejvyšší pravděpodobností oslaví už druhé Vánoce v Pákistánu. Verdikt soudu by měl prý padnout až na jaře!
02.11.2019 05:15 |

podobné články

Pašeračka Tereza chce ven z vězení: Odvolací soud neodpověděl, obrátila se na prezidenta

 
Pro pašeračku Terezu Hlůškovou uvězněnou v Pákistánu se zatím nic nemění a rozhodla se zakročit. Stále si stojí za tím, že je nevinná, a nechápe, z jakého důvodu by ji odvolávací soud nemohl propustit na svobodu. Obrátila se kvůli tomu dokonce na prezidenta.
17.07.2020 09:50 |

podobné články

Pašeračku Terezu pustí na svobodu?! Její právník ví, jak na to!

 
Tereza sedí v pákistánském vězení už tři týdny a asi si tam ještě dlouho pobude. Soud o trestu a vině ji čeká patrně až za půl roku. Její právník Čaudhrí Džavád Zafar je ovšem optimistický - pokud se mu podaří soudce přesvědčit, že Tereza o drogách nevěděla, osvobodí ji. Zafar o sobě navíc tvrdí, že je nejlepší v Láhauru, a má tak velkou šanci na úspěch.
05.02.2018 05:05 |

podobné články

Občané bojují za krásnou pašeračku: "Jsme lidé, ne barbaři!" říká petice, která chce Terezu H. zpět do Česka!

 
Případ kolem pašeračky Terezy H. (21) se pomalu rozplétá. Už dvakrát jí byla prodloužena vazba v pákistánské věznici. Na verdikt si tedy bude muset ještě počkat. Její právník Čaudhrím Džavád Zafar tvrdí, že šance na přemístění Terezy do České republiky je mizivá, protože mezi námi a Pákistánem neexistuje smlouva o vydávání občanů. Výkonu trestu v Pákistánu má zabránit vzniklá petice s názvem "Jsme lidé, ne barbaři!", která za Terezu bojuje.
02.02.2018 18:35 |

podobné články

Rána pro pašeračku Terezu: Opustil ji nejbližší člověk!

 
Pro Češku vězněnou v Pákistánu Terezu Hlůškovou (23) přišla další krutá rána. Poté, co vyšly najevo průtahy jejího soudního stání, jí z vězení odešla nejbližší osoba, politička Maryam Nawazová byla propuštěna na kauci.
05.11.2019 05:35 |

podobné články

Nová naděje pro pašeračku Terezu. Pelikán ji chce „vysekat“ z pákistánské basy

 
Česko chce s Pákistánem uzavřít smlouvu o předávání vězňů a je za tím i aktuální případ Česky Terezy H. (21). V pátek to v tiskové zprávě uvedlo ministerstvo spravedlnosti vedené Robertem Pelikánem (za ANO). Terezu zadržely úřady kvůli podezření z pokusu pašovat ze země drogy. Mladá žena je téměř dva měsíce ve vazbě v pákistánské věznici. V případě odsouzení jí hrozí i několik let vězení. Pokud smlouva bude uzavřena, měla by se vztahovat i na tento případ.
16.03.2018 17:30 |

podobné články

Konec války vyšetřovatelů o pašeračku Terezu?! Případ bude šetřit speciální tým

 
Tři pákistánské bezpečnostní složky se přely o českou blondýnu! Hádkám mezi celníky, leteckou policií a protidrogovým oddělením je ale zřejmě konec. Terezu H. totiž bude podle nejnovějších informací vyšetřovat speciální tým, podle kterého jde o organizovaný zločin.
19.01.2018 17:15 |

podobné články

Pašeračku Terezu zachvátil strach! Nováček ve hře může zničit její naději!

 
Už dlouhé dva roky trpí česká občanka Tereza Hlůšková (23) za mřížemi pákistánského kriminálu poté, co jí v zavazadle našli celníci bezmála 9 kilogramů heroinu. Poté, co byla nepravomocně odsouzena na 8 let a 8 měsíců vězení, se veškeré její naděje upínají k odvolacímu řízení.
20.01.2020 05:20 |

podobné články