Článek

Zdrcení herci z Glee oplakávají smrt kolegyně (✝33), která tragicky zahynula během výletu se čtyřletým synem

 
Když herečka Naya Rivera (✝33), známá ze seriálu Glee jako Santana Lopez, před pěti dny zmizela , většina jejích fanoušků a kolegů z oboru doufala, že se najde. Naděje vyhasly , když policie vylovila z jezera Piru, kde se zdržovala těsně před zmizením, její tělo.
14.07.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Naya Rivera (14 článků) , Santana Santana (3 články)
Podobné články

Dva měsíce od smrti hvězdy (✝33) Glee, která tragicky zahynula při výletě se synem (4): Co jí našli v krvi?

 
Je to přes dva měsíce, co Naya Rivera (✝33) tragicky utonula v jezeře Piru při výletě se čtyřletým synem. Hvězda Glee vyrazila s malým Joseym na loďku, domů se s ním však nevrátila.
12.09.2020 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Naya Rivera (14 článků)

Herečka z Glee se stále pohřešuje: Do pátrání po Naye Riveře se chce zapojit seriálová kolegyně

 
Minulou středu jakoby se slehla zem po herečce Naye Riveře, kterou si všichni pamatují z oblíbeného seriálu Glee. Naya zmizela z pronajaté loďky, kde plula se čtyřletým synem. Policie věří, že je Naya po smrti. Protože se stále nenašlo ani její tělo, do pátrání se rozhodla zapojit kolegyně právě ze zmíněného seriálu. Heather Morris chce pomoci najít svoji kamarádku.
13.07.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Heather Morris (3 články) , Morris Morris (14 článků)

Hvězdný herec seriálu Glee se předávkoval drogami, puberťačky truchlí. Podívejte se na jeho nejlepší vystoupení

 
Největší americký seriálový hit s názvem Glee utrpěl o víkendu těžkou ztrátu. Jeho hlavní hvězda a idol dívčích srdcí Cory Monteith byl "nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji":http://www.extra.cz/ach-ty-drogy-hvezdu-serialu-glee-coryho-monteitha-nasli-mrtveho-neuspesne-se-lecil-ze-zavislosti ve Vancouveru. Smrt v jednatřiceti letech je mezi celebritami vcelku běžnou věcí. Cory si bohužel zřejmě nepřečetl publikaci své kolegyně Lindsay Lohan s názvem Jak brát drogy, být vyjetá jako stopa ve Špindlu a přitom zůstat naživu a zemřel na předávkování.
15.07.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (709 článků) , Cory Monteith (17 článků)

Hvězda seriálu Glee se pohřešuje. Herečka se zřejmě utopila

 
Naya Rivera (33), známá především ze seriálu Glee, se pohřešuje. Pátrá po ní kalifornská policie. Herečka byla na výletě se čtyřletým synem. Když nevracela půjčenou loď, vydali se ji hledat. Policisté objevili jen chlapce.
09.07.2020 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Naya Rivera (14 článků)

Kráska z populárního seriálu Glee je nezvěstná! Zřejmě utonula

 
Hvězda muzikálového seriálu Glee Naya Riveraová (33) se pohřešuje. Spolu se čtyřletým synem se vydala na plavbu na kalifornské jezero Piru. Po několika hodinách však na palubě našli pouze vyděšeného chlapce. Herečka zřejmě utonula.
09.07.2020 10:30 |

podobné články

V Kalifornii našli tělo zmizelé herečky ze seriálu Glee

 
V Kalifornii nalezli v pondělí ve vodě tělo zmizelé herečky ze seriálu Glee. Naya Rivera si se čtyřletým synem ve středu pronajala na jezeře Piru severozápadně od Los Angeles loď, ve které bylo o několik hodin později nalezeno jen spící dítě.
14.07.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Naya Rivera (14 článků)

Byli to miláčkové v oblíbeném seriálu, ale všichni skončili tragicky aneb toto jsou osudy herců z Glee

 
V době svého největšího rozkvětu byl seriál „Glee“ nejpopulárnější show v televizi. Hvězdy hudebního dramatu se proslavily velmi rychle. Pro mnohé z nich byl seriál ale osudný, a to nejen z hlediska kariéry, ale i z hlediska života. Zde jsou tragické okamžiky, které ovlivnily obsazení Glee.
02.04.2021 11:10 |

podobné články

5 tragédií a skandálů, které provázejí seriál Glee: Předávkování, dětská pornografie i sebevražda oběšením

 
Populární seriál Glee provází řada nešťastných událostí, k nimž nyní přibyla smrt herečky Nayi Rivery (✝33) . Někteří mluví o kletbě, která nad seriálem visí, jiní o souhře náhod a důsledcích slávy, která se na aktérech a tvůrcích seriálu nepěkně podepsala. Níže si můžete připomenout tragické události a skandály, které Glee v průběhu let provázely.
14.07.2020 18:20 |

podobné články

Smutek herců z Teorie velkého třesku: Oplakávají kolegyni!

 
Zahrála si v seriálech Teorie velkého třesku i Glee, bohužel teď už navždy odešla z tohoto světa a vstoupila tak do hereckého nebe. Kolegové nyní oplakávají smrt Jane Galloway Heitzové (†78)!
22.11.2019 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jane Galloway (2 články)

Herec ze seriálu Glee, kterého našli mrtvého, měl u sebe na pokoji alkohol a drogy. Zabily ho návykové látky?

 
Herec z oblíbeného seriálu Glee, kterého o víkendu "našli mrtvého v jeho hotelovém pokoji ve Vancouveru":http://www.extra.cz/ach-ty-drogy-hvezdu-serialu-glee-coryho-monteitha-nasli-mrtveho-neuspesne-se-lecil-ze-zavislosti, zřejmě zemřel na následky pití a užívání drog v kombinaci se slabým srdcem, které nápor divokého životního stylu nevydrželo.
16.07.2013 11:20 |

podobné články

Otec tragicky zesnulé seriálové hvězdy (✝33) mluvil s dcerou těsně před smrtí: Kdyby dala na jeho rady, vše by bylo jinak

 
Herečka Naya Rivera (✝33) tragicky zahynula loni v červenci. Utopila se poté, co si vyjela na loďku s tehdy čtyřletým synem Joseym na jezero Piru u Los Angeles. Její otec George (64) nyní prozradil, že s dcerou mluvil prostřednictvím videohovoru těsně před smrtí, dokonce se jí ptal, jestli je bezpečné v jezeře plavat.
14.06.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Naya Rivera (14 článků) , George George (807 článků)

Herci z Glee se ostře pustili do hlavní hvězdy seriálu: Dělala jsi nám z natáčení peklo, nařkli ji

 
Hvězda seriálu Glee Lea Michele (33), která momentálně čeká své první dítě , se prostřednictvím sociálních sítí připojila k protestům po smrti George Floyda. Svůj nesouhlas s policejní brutalitou vyjádřila na Twitteru, ale okamžitě to schytala od kolegyně ze zmiňovaného seriálu.
05.06.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Lea Michele (13 článků) , George George (807 článků)

Smrt blízké kamarádky ji zdrtila. Herečka vzpomíná na tragicky zesnulou seriálovou hvězdu (✝33)

 
Herečka Heather Morris napsala dojemnou poctu kamarádce a kolegyni ze seriálu Glee Naye Riveře, která tragicky zahynula v kalifornském jezeře Piru. Zavzpomínala na začátky jejich přátelství a popsala pouto, které mezi nimi vzniklo.
25.07.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Heather Morris (3 články) , Morris Morris (14 článků)

Herci z Glee se vydali k jezeru smrti: Společně truchlili za Nayu Riverovou (†33)!

 
Přestože její tělo ještě nebylo oficiálně identifikováno, není pochyb, že mrtvola, která byla nalezena v kalifornském jezeře Piru, patří zmizelé zpěvačce a herečce Naye Riverové (†33). Ostatní herci z populárního muzikálně laděného seriálu jsou z její smrti zdrceni: Tím spíše, že po dlouhém pátrání se její tělo nalezlo v den výročí smrti jiného hereckého kolegy…
14.07.2020 18:15 |

podobné články

Severočeští záchranáři oplakávají smrt kolegyně: Lékařka Klára (†49) podlehla těžké nemoci

 
Záchranáři Libereckého kraje oplakávají svou kolegyni Kláru V. (†49). Smutnou zprávu o smrti lékařky, která  podle jejich slov byla plná životního optimismu, sdělili na sociální síti facebook. Záchranářka měla prohrát boj s těžkou nemocí.
05.04.2021 12:30 |

podobné články

33letá hvězda nejznámějšího muzikálového seriálu se zřejmě utopila

 
Od středečního odpoledne úřady pátrají po třiatřicetileté herečce Naye Riverové, která si vyrazila na projížďku ve člunu se svým čtyřletým synem. Člun byl nalezen uprostřed jezera po třech hodinách, byl v něm však pouze čtyřletý chlapec. Jedna z hvězd seriálu Glee pravděpodobně utonula.
09.07.2020 12:10 |

podobné články

Maminka skočila: Herečka Naya Rivera záhadně zmizela, našli jen jejího čtyřletého syna

 
Herečka Naya Rivera (33) se ve středu vydala se svým čtyřletým synem Joseym na jezero v pronajaté loďce. Později odpoledne byla loďka nalezena jen se spícím chlapečkem a hvězda seriálu Glee na ní nebyla. Policie se obává, že je po smrti.
09.07.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Naya Rivera (14 článků)

Pitva prokázala příčinu smrti hvězdy Glee: Naya Rivera (✝33) byla hrdinkou. Než zemřela, zachránila syna (4)

 
Tělo herečky Nayi Rivery (✝33) našla policie po téměř týdenním pátrání v jezeře Piru, kam si vyjela se čtyřletým synem Joseym na výlet lodí. Pitva nyní potvrdila, že se Naya skutečně utopila.
15.07.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Naya Rivera (14 článků)

Smrt herečky z Glee (†33) objasněna! Sebevražda, nebo tragická nehoda?

 
Tragická smrt herečky Nayi Riverové (†33), která v muzikálovém seriálu Glee ztvárnila roztleskávačku Santanu Lopezovou, šokovala celý Hollywood a zarmoutila miliony fanoušků. Nyní policie zveřejnila příčinu. Sebevraždu vyloučili, podle pitvy šlo o nehodu.
15.07.2020 13:50 |

podobné články