Článek

Zdrcená Emma Smetana o zesnulém Ondřeji Křivkovi: Měli jsme ho moc rádi, hlesla s Jordanem

 
Emma Smetana (36) a Jordan Haj (35) se přišli naposledy rozloučit s Ondřejem Křivkou (†38) do Strašnického krematoria, kde se v úterý konal jeho pohřeb. Redakce eXtra.cz pár potkala o den později na křtu elektrické lodi Anna Carolina, kde na kamaráda zavzpomínali. "Měli jsme ho moc rádi," zaznělo od Emmy. 
24.05.2024 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků) , Ondřej Smetana (7 článků)
Podobné články

Sláva? Známí by mi dali pěstí, kdyby viděli změny, říká Emma Smetana

 
Moderátorka Emma Smetana se za rok stihla na Nově vypracovat na respektovanou redaktorku i moderátorku, jež jako jedna z mála dostala možnost moderovat hlavní zpravodajskou relaci. Náhlou popularitu prý zvládá. A kdyby ne, má v okolí přátele, kteří by jí to dali najevo i pěstmi. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Kalhoty až k pupíku, maskuje malý vzrůst Emma Smetana LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže
18.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám

 
Moderátorka Nočních televizních novin Emma Smetana je s přítelem Jordanem Hájem už víc než pět let. On sám je herec a zpěvák a jak Emma Smetana přiznala, její práce ve zprávách ho příliš nezajímá. Pravidelně ji ale sleduje, aby zhodnotil, jak na obrazovce vypadá. Další články k tématu: Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže Zpravodajství Novy posílí herečka, zpěvačka a politoložka Emma Smetana
01.01.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (708 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj

 
Moderátorka Emma Smetana a muzikant a herec izraelského původu Jordan Haj tvoří pár již čtyři roky. Nyní jsou navíc i kolegy. Smetana je tváří Nočních televizních novin, Haj seriálu Gympl. V Lásce pod lupou přiznali, že je spojují vášně. Na stejné otázky odpovídal každý zvlášť. Další články k tématu: Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže
26.03.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Těhotná Emma Smetana už to má za pár: Promluvila o jménu pro dítě i krizi s Jordanem

 
Uznávaná moderátorka a zpěvačka Emma Smetana (33) se zanedlouho stane dvojnásobnou maminkou. Se svým partnerem Jordanem Hajem (32) mají již čtyřletou dcerku Lennon Marlene, ze které se brzy stane velká sestra. Půvabná Emma nechala nahlédnout do svého soukromí, rozpovídala se o výběru jména pro miminko, ale také krizi s Jordanem.
10.03.2021 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám

 
Emma Smetana se nechala fotit pro titulní stranu lifestylového časopisu. Podle ní je to dobrá zpráva pro obyčejné ženy. Je ale zřejmě jedna z mála, kdo vizáž, jako má ona, považuje za průměr. Další články k tématu: Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže Zpravodajství Novy posílí herečka, zpěvačka a politoložka Emma Smetana
21.02.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (708 článků)

VARY POD LUPOU: Tančící Hřebejk a krádež, vzpomínají Smetana a Haj

 
Moderátorka Emma Smetana a muzikant a herec Jordan Haj nedají na filmový festival ve Varech dopustit. Jezdí sem pravidelně. Haj ve Varech navíc žil. Ve speciálu Revue iDNES.cz Vary pod lupou vzpomínají na tanec Jana Hřebejka, odtah auta i krádež. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Kalhoty až k pupíku, maskuje malý vzrůst Emma Smetana LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám
08.07.2013 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (546 článků) , Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Emma Smetana je dvojnásobnou mámou. Ani druhé děťátko nedostalo tradiční jméno

 
Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana  (33) se stala dvojnásobnou maminkou. V pondělí přivedla na svět dceru, kterou s partnerem Jordanem Hajem  (32) pojmenovali krásným a netradičním jménem Ariel Ava. Emma má s Jordanem ještě starší Lennon Marlene (4).
13.04.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Emma Smetana pod palbou hejtů kvůli plameňákům: Už o zvířatech nikdy nic psát nebudu, zakázala si

 
Emma Smetana má přes léto pořádně napilno. Redakce eXtra.cz se o tom stačila přesvědčit už na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových varech, kde měla i se svým přítelem Jordanem Hajem hned pět koncertů za čtyři dny. V rozhovoru pro eXtra.cz se také vrátila k nedávné vlně hejtů, která se na ni snesla po zveřejnění snímků ze zoo. Redakce eXtra.cz si s Emmou povídala na festivalu Colours of Ostrava, kde ve trojici právě s Jordanem a Jakubem Strachem naplnili jednu z koncertních stage k prasknutí.
21.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Smetana se pokoušela přítele naučit rodnému jazyku: Jak to dopadlo?

 
Před nedávnem se Emma Smetana  (27) vrátila s přítelem Jordanem Hajem z Paříže, kde si to spolu prý dokonale užili. „Měli jsme štěstí na nádherné počasí, obloha byla bez mráčku. Pořád jsme se procházeli, opalovali, přejídali,” říká Emma Smetana.
06.05.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Emma Smetana se předvedla v 50 let starých šatech. Co na její vkus říkáte?

 
Moderátorka Emma Smetana  (26) se na premiéře muzikálu Addamsova rodina objevila v šatech, které oslavily už padesátiny. Dostala je od francouzské manželky svého tatínka, která žije v Lionu. "Letos jsme s Jordanem jezdili dva týdny po jižní Francii a manželku mého tatínka jsme navštívili. Jeden den v závěru večera otevřela skříň, obří kufr a řekla, ať si cokoli vezmu. A narazila jsem tam na tento poklad," prozradila Super.cz Emma.
12.11.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (708 článků)

Emma Smetana porodila. Dítě se jmenuje Lennon Marlene

 
Zpěvačka a moderátorka Emma Smetana (28) dnes v ranních hodinách přivedla na svět svého prvního potomka. Narodila se jí dcera a společně s partnerem Jordanem Hajem (28) jí dali jméno Lennon Marlene Haj Smetana.
16.12.2016 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Brzy z ní bude dvojnásobná maminka. Emma Smetana cvičila jógu s bříškem v plavkách

 
Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana  (32) už brzy oslaví Kristova léta. Smetana si momentálně dopřává relax v Indonésii, kde tráví čas s partnerem Jordanem Hajem  (32) , dcerou Lennon a přáteli.
07.02.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Emma Smetana v nesnázích: Stejný osud jako Zagorová

 
Krásná zpěvačka a moderátorka Emma Smetana (34) je mezi mlýnskými kameny. Její sledující se do ní pustili kvůli bytu, který si pořídila s manželem Jordanem Hajem (31). Smetana ale nenechala nic jen tak plavat a zahájila tvrdý protiútok.
25.02.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Asi došla výplata nebo byli všichni nemocní, říká Emma Smetana o fiasku s prodejem lístků. Prosba na Instagramu prý zabrala

 
Aby muzikant prosil fanoušky o nákup lístků na svůj koncert? I to už český showbyznys zažil, před pár dny se o takový marketing postarala Emma Smetana. Ta má koncertovat spolu se svým partnerem a hudebním kolegou Jordanem Hajem ve Foru Karlín. Jenže pár zažil den, kdy se neprodal jediný lístek. A tak Smetana prosila na sociálních sítích, aby jí fanoušci pomohli. O tom, jestli se situace zlepšila, či zda se koncert bude vůbec konat, promluvila zpěvačka pro redakci eXtra.cz. 
05.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Emma Watsonová je zamilovaná, s přítelem vyrazila na hudební festival

 
Filmová Hermiona Emma Watsonová se se svými partnery nikdy moc veřejně neukazovala. Až teď se zdá, že chce svou lásku představit světu. Jejím vyvoleným je Will Adamowicz, s nímž se potkala ve škole. Další články k tématu: Emma Watsonová: Když jsem se ostříhala, ptali se, jestli jsem lesba Nejvlivnější účesy roku mají Emma Watsonová a Justin Bieber Watsonová přišla na ceny GQ za punkerku, zastínila ji modelka v prádle Emma Watsonová se vrací do školy, studovat chce i Daniel Radcliffe Emma Watsonová je podle Glamour nejlépe oblékanou ženou světa Watsonová se stala tváří kosmetické značky, kvůli práci přerušila školu Emma Watsonová: z čarodějnické učnice Hermiony vyrostla sexy vysokoškolačka
17.04.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (312 článků) , Emma Watson (349 článků) , Justin Bieber (1599 článků)

Rozkošná zprávařka Emma Smetana prozradila plány na léto: Víme, kam se svým exotickým přítelem vyrazí

 
Moderátorka z Novy Emma Smetana  (25) už se stejně jako mnoho z nás nemůže dočkat letní dovolené. Kdo by ale čekal, že se vyrazí válet k moři, spletl by se. Emma společně s přítelem Jordanem Hajem vyrazí na trip do Itálie.
23.05.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Emma Smetana a Jordan to schytávají od lidí: S Ariel zacházíte jak s mrtvým králíkem

 
Moderátorka Emma Smetana (33) se s partnerem Jordanem Hajem (33) stali před necelým měsícem dvojnásobnými rodiči. Po dceři Lennon Marlen přivítali na svět 12. dubna druhou dceru Ariel. Ani ne měsíc po porodu rodiče už svou dceru hrdě vystavují na sociálních sítích. Jeden z příspěvků jejich sledující ale pořádně nadzvedl ze židle. Dvojnásobný tatínek Jordan totiž na jednom z videí, které Emma zvěčnila, zachází se svou ani ne měsíční dcerou jako "s kusem hadru," píšou lidé po zhlédnutí a kroutí hlavou nad rodičovskou zodpovědností a s obavami o zdraví miminka.
10.05.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Emma Smetana slaví půlkulatiny: Dvojnásobná maminka vypadá skvěle

 
Emma Smetana je vskutku multifunkční člověk. Ačkoliv ji skoro každý zná jako zpěvačku a moderátorku, tak toho dělá mnohem víc. Dnes tato kráska slaví půlkulatiny, a to pětatřicátiny. Dvojnásobná maminka na ně nevypadá. Krásná Emma si začátkem roku užívala na Bali se svým manželem Jordanem Hajem, jak postupně postovala na svém Instagramu. Postavu má luxusní. 
11.02.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)

Vztahová krize je občas zdravá. My je míváme každý týden, říká Emma Smetana

 
Emma Smetana (36) promluvila v rozhovoru pro iDNES.cz o vztahu s dlouholetým partnerem Jordanem Hajem (35) i o jejich dvou dcerách. Zpěvačka a herečka také popsala, jaký má díky svému tatínkovi vztah k drogám a jak moc si připouští negativní komentáře „křiklounů“ na sociálních sítích.
16.04.2024 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (211 článků) , Emma Smetana (708 článků)