Článek

Zdravotní stav prezidenta je stabilizovaný, konstatovali lékaři

 
Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana je z pohledu internistů stabilizovaný. Prezidentův sluch, kvůli němuž byl ve čtvrtek na vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) v Praze, odpovídá jeho věku. Po vyšetření prezidenta to konstatovali ředitel nemocnice Miroslav Zavoral a primář kliniky ORL Michal Navara.
06.02.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23494 článků)
Podobné články

Zázrak z Omahy: Konstatovali smrt... Den nato procitl!

 
Jako absolutní zázrak je i lékaři označován případ Scotta Marra (61) z americké Nebrasky. Otce čtyř dětí našli 12 dnů před Vánocemi nehybného v posteli, první diagnóza zněla: mimořádně silná mozková mrtvice. V nemocnici lékaři konstatovali mozkovou smrt a doporučili rodině, aby se s ním postupně rozloučila. Když se tak stalo, lékaři Scotta odpojili od přístrojů. Jenže 24 hodin nato pacient nejenže stále dýchal, ale také se začal prudce zlepšovat jeho zdravotní stav!
09.01.2019 12:05 |

podobné články

Havlův stav je stabilizovaný, v nemocnici bude několik dní

 
Zdravotní stav bývalého prezidenta Václava Havla, jenž leží v nemocnici se zánětem dýchacích cest, je stabilizovaný. Na interní klinice Ústřední vojenské nemocnice v Praze bude několik dní, pečuje o něj lékařské konsilium a manželka Dagmar.
09.03.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5575 článků)

Stav exprezidenta Václava Havla je stabilizovaný. Má potíže s dýcháním

 
Zdravotní stav někdejšího prezidenta republiky Václava Havla zůstává i nadále stabilizovaný. Agenturu Mediafax o tom v sobotu informovala Jitka Zinke z Ústřední vojenské nemocnice v pražských Střešovicích, ve které je bývalá hlava státu hospitalizována.
12.03.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5575 článků)

Stav pilotky F1, která bojovala o život, je stabilizovaný

 
Zdravotní stav španělské testovací pilotky stáje F1 Marussia Marie De Villotaové je podle vyjádření lékařů stabilizovaný. De Villotaová byla po nehodě, která se přihodila během testů, odvezena ve vážném stavu do nemocnice.
03.07.2012 14:40 |

podobné články

Žena s prasečí chřipkou: Její stav je stabilizovaný!

 
Stav ženy, která musela kvůli nákaze prasečí chřipky předčasně porodit císařským řezem je stabilizovaný.  Zřejmě tak nepodstoupí experimentální léčbu novou metodou, kterou o víkendu představil kardiochirurg Jan Pirk.
16.11.2009 12:20 |

podobné články

Stav těžce zraněného závodníka Bartocciho je stabilizovaný

 
Stav těžce zraněného italského automobilového závodníka Giorgia Bartocciho, který v sobotu havaroval na Masarykově okruhu a záchranáři jej vytáhli z hořícího vozu, je stabilizovaný. tuto zprávu dnes sdělila tisková mluvčí Fakultní nemocnice v Brně-Bohunicích Anna Mrázová.
24.05.2010 14:35 |

podobné články

Havlův stav je stabilizovaný, bere antibiotika, uvedla nemocnice

 
Exprezident Václav Havel, který leží se zánětem dýchacích cest v nemocnici, bere antibiotika, jeho stav je stabilizovaný. Havlovi se přitížilo v pondělí, od úterý je v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Havel byl hospitalizován na interní klinice.
10.03.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5575 článků)

Herečka Iva Janžurová podstoupila operaci aortální chlopně, její stav je stabilizovaný

 
Operace se zdařila a stav herečky je stabilizovaný, oznámil mluvčí české první scény Tomáš Staněk.
22.02.2016 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Janžurová (458 článků) , Tomáš Staněk (53 článků)

Stav pacientů s otravou krve je stabilizovaný, stále jsou ale na JIP

 
Stav devíti pacientů, kteří byli po operačních zákrocích, jež podstoupili v soukromé nemocnici ve Frýdlantu, hospitalizováni s otravou krve, je stabilizovaný. Osm z nich zůstává na jednotce intenzivní péče, respektive na anesteziologicko resuscitačním oddělení. Operační sál frýdlantské nemocnice zůstává uzavřen.
30.11.2018 10:35 |

podobné články

Stav pacienta s prasečí chřipkou se mírně zlepšil

 
Zdravotní stav 30letého pacienta nakaženého prasečí chřipkou, který leží od minulého pondělí na ARO Karlovarské krajské nemocnice, se mírně zlepšil. Jeho stav je stabilizovaný a neohrožující pacienta na životě.
26.10.2009 12:15 |

podobné články

Po maratonu mělo 70 procent běžců poškozené srdce, ukázala studie IKEM

 
Lékaři z Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) odhalili, že 70 procent běžců, kteří se loni zapojili do studie při pražském maratonu, mělo dočasně poškozené srdce, čtvrtina z nich i ledviny. Lékaři výsledky zveřejnili v úterý a konstatovali, že amatérští závodníci mnohdy nejsou na extrémní závod připraveni a neznají svůj zdravotní stav.
04.02.2020 13:16 |

podobné články

Karlovy Vary: Stav obou nakažených prasečí chřipkou je vážný

 
Zdravotní stav dvou pacientů, kteří jsou v karlovarské nemocnici s chřipkou, zůstává vážný, i když stabilizovaný. První muž v nemocnici leží dva týdny s prasečí chřipkou.
02.11.2009 10:50 |

podobné články

Zdravotní stav závodníka, jenž havaroval na Masarykově okruhu, se lepší

 
Závodník ze stáje Lamborghini, který v sobotu havaroval na brněnském okruhu, leží ve vážném stavu v nemocnici. Jeho stav je stabilizovaný.
23.05.2010 19:05 |

podobné články

Zdravotní stav dvou skautů v litevské nemocnici je stabilizovaný

 
Stav dvou českých skautů, kteří leží s vážným zraněním v nemocnici v litevském Kaunasu, je stále vážný.
28.07.2010 11:30 |

podobné články

Feninův stav se po krvácení do mozku lepší, čekají ho další vyšetření

 
Zdravotní stav českého fotbalového útočníka Martina Fenina, který byl v sobotu ráno hospitalizován v nemocnici v Cottbusu s krvácením do mozku, je podle lékařů stabilizovaný a zlepšuje se.
16.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (75 článků)

Horník zraněný při výbuchu metanu je stále v kritickém stavu

 
Horník, který při čtvrtečním výbuchu metanu v Dole ČSM ve Stonavě na Karvinsku utrpěl hluboké popáleniny na polovině těla, zůstává v kritickém stavu. Oproti pondělí, kdy lékaři zaregistrovali náznaky drobného zlepšení, se jeho stav nezměnil. Podobné to je i u druhého, méně zraněného horníka. Jeho stav je stabilizovaný, informovala mluvčí Fakultní nemocnice v Ostravě Naďa Chattová.
25.12.2018 11:50 |

podobné články

Převoz pobodané Lenky z Egypta se opět odkládá: Selhávají jí orgány a lékaři jsou bezradní

 
Šestatřicetiletá Lenka, která byla 14. července velmi vážně zraněna v Egyptě, se dnes měla vrátit do Česka. Bohužel jí začaly selhávat orgány a lékaři jsou bezradní. Její stav byl stabilizovaný až do včerejška, kdy se prudce zhoršil. Útočník ji pobodal na zádech a noze. Žena měla být převezena do České republiky už v pondělí, ale náhle se jí velmi přitížilo. Do ran se jí dostala infekce, a proto k jejímu převozu mělo dojít až dnes.
25.07.2017 19:00 |

podobné články

Stav herečky Jiřiny Jiráskové se zlepšil

 
Zdravotní stav Jiřiny Jiráskové se ve středu během dne zlepšil. Herečka už dýchá jen s malou podporou přístrojů. Lékaři ji na ně museli napojit v úterý, kdy se její zdravotní stav zhoršil.
30.09.2009 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (429 článků)

Hokejista Galimov je po další operaci, jeho stav je dál kritický

 
Moskevští lékaři dnes provedli další operaci hokejisty Alexandra Galimova, který spolu s palubním inženýrem Alexandrem Sizovem jako jediný přežil středeční tragickou havárii letounu s hráči klubu Lokomotiv Jaroslavl. Třiačtyřicet cestujících na palubě, včetně tří českých hokejistů, při havárii zahynulo. Zdravotní stav Galimova je stále kritický, Sizovův stav označují lékaři za středně těžký.
11.09.2011 20:15 |

podobné články