Článek

Zdravotní sestra před soudem: Pacientovi prý dala injekci, ten částečně ochrnul!

 
Zdravotní sestra Klára V. (41) stojí před Okresním soudem v Děčíně. Obžaloba ji viní z ublížení na zdraví z nedbalosti. Žena prý Miroslavu U. (77) v říjnu 2017 vpíchla neznámou látku do zad. On má od té doby zdravotní potíže, chodí o francouzských holích.
13.05.2020 05:10 |

podobné články

Podobné články

Do nemocnice zdravý, z ní nemohoucí. Zdravotní sestra z Děčína prý vpíchla muži neznámou látku!

 
Miroslava U. (76) přivezla do nemocnice sanitka s bolestí hlavy. Po noci, kdy bolestí nemohl spát, mu sestřička vpíchla injekci se zatím nezjištěnou látkou. Tento osudný vpich do zad mu otočil život o 180 stupňů. Od té doby je nemohoucí, nemůže chodit a bez pomoci ostatních je v koncích. Zdravotní sestra Klára V. je nyní obžalovaná z toho, že bez vědomí lékaře píchla injekci, kvůli které se pacientův stav prudce zhoršil.
12.11.2019 14:40 |

podobné články

Smrt v bílém? Zdravotní sestra z Boleslavi měla zabít pacientku. Píchla jí injekci se vzduchem přímo do žíly!

 
Mladá Boleslav je v šoku! Mladá zdravotní sestra Lenka W. z Kosmonos (21) údajně zabila v Klaudiánově nemocnici svoji 88letou pacientku. Do žíly jí měla píchnout vzduch a žena tak zemřela. Zdravotní sestra skončila ve vazbě.
24.03.2017 15:40 |

podobné články

Rakouský skokan Müller po těžkém pádu na Kulmu částečně ochrnul

 
Někdejší trojnásobný juniorský mistr světa Lukas Müller po středečním pádu na mamutím můstku v Kulmu částečně ochrnul. Třiadvacetiletý Rakušan má sice podle lékařů v dolních končetinách zbytky citu, nemůže s nimi však hýbat a momentálně není možné odhadnout, zda bude v budoucnu znovu chodit. 
15.01.2016 12:55 |

podobné články

Šteindlerův parťák z České sody Vávra: Částečně ochrnul!

 
Herec, spoluzakladatel divadla Sklep a především architekt David Vávra (62) částečně ochrnul. Jeho tělo napadla borelióza a paralyzovala ruce od ramen dolů. Hýbat, podle vlastních slov, mohl jen prsty.
21.02.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Vávra (30 článků)

Prokletá soutěž: Další Muž roku ochrnul!

 
Soutěž Muž roku stíhá jedna katastrofa za druhou. Loňský vítěz Martin Zach (23) si den po svém úspěchu při skocích na lyžích do mělké vody poranil míchu a ochrnul na dolní část těla. A smutný scénář se teď opakuje znovu. Vítěz soutěže z roku 2008 Miroslav Jech ochrnul!
08.07.2010 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Jech (10 článků) , Martin Zach (176 článků)

Po injekci ochrnul!

 
Ležel v nemocnici kvůli bolestem, v noci je už nemohl vydržet, tak přivolal zvonkem sestřičku. Ta mu píchla injekci, neordinovanou lékařem, a od té chvíle byl do té doby aktivní muž Miroslav Urban (76) z Děčína ležák! Senior podal na sestru Kláru V. trestní oznámení a státní zástupkyně ji teď obžalovala.
13.11.2019 12:15 |

podobné články

Opilá sestřička nabírala pacientovi krev! Nadýchala 2,5 promile

 
Zdravotní sestra z jednoho z ostravských zdravotnických zařízení čelí obvinění, že pracovala opilá. S více než 2,5 promile alkoholu v krvi například odebírala pacientovi krev. Zjistili to policisté, kteří se po oznámení na místo dostavili. ČTK to dnes sdělila policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
21.12.2015 22:00 |

podobné články

Tennessee po devíti letech popravila vězně: Smrtící injekci dostal za znásilnění a vraždu sedmileté dívky

 
Americký stát Tennessee ve čtvrtek po devíti letech popravil odsouzeného zločince. Smrtící injekcí skončil v nashvillské věznici život muže potrestaného za znásilnění a vraždu sedmileté dívky. Nepomohl mu ani protest proti využití kombinace látek v injekci, které podle jeho advokáta mohou způsobovat popravovanému bolest.
10.08.2018 08:00 |

podobné články

Zdravotní sestra uspala seniorku: Z ruky jí ukradla zlatý prsten a z peněženky peníze

 
Injekcí vstříkla seniorce (70) uspávací látku do žíly. Když žena tvrdě usnula, zdravotní sestra Petra Vávrová (40) jí stáhla z ruky zlatý prsten, z peněženky jí ukradla 3 tisíce korun a z bytu zmizela. U soudu zdravotnici hrozilo 10 let. Jenže z justičního paláce odcházela s úsměvem na rtech. Dostala jen podmínku. Rozsudek je pravomocný.
26.11.2018 17:40 |

podobné články

Zabila pacientku vzduchem v injekci? Manžel zdravotní asistenky tomu nevěří

 
Vražda pacientky v nemocnici? Policie zatkla zdravotní asistentku Lenku W. (21), kterou podezřívá, že usmrtila seniorku (†88) ležící na chirurgickém oddělení mladoboleslavské Klaudiánovy nemocnice! Podle MF Dnes vzduchem v injekci. Zatčení přitom přihlížel Lenčin manžel. Jak se k situaci staví on?
25.03.2017 16:50 |

podobné články

FN Brno: Vrchní sestra neonatologického oddělení druhá v soutěži Sestra roku

 
Vrchní sestra Neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Brno Mgr. Pavla Opálková se umístila na druhém místě v kategorii Sestra v managementu a vzdělávání v prestižní celostátní soutěži Sestra roku, kterou uděluje každoročně vydavatelství Mladá fronta, a.s. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 1. března 2018 na slavnostním galavečeru v Divadle Hybernia v Praze.
02.03.2018 08:50 |

podobné články

České herečce a zpěvačce náhle ochrnul obličej: Ještě teď se usmívá nakřivo

 
Herečka a zpěvačka Zora Jandová si prožila stejné zdravotní peklo jako před dvěma roky Daniel Landa  (45) , který kvůli tomu nestihl dopsat muzikál Klíč králů. Ochrnul jí lícní nerv a vypadala jako po mrtvici, nemohla hýbat půlkou obličeje a raději nevycházela mezi lidi.
04.06.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (506 článků) , Zora Jandová (38 článků)

Následek neschopnosti pražských nemocnic? Přehazovaly si pacienta ze záchranky, ten částečně ochrnul

 
Ve sporu mezi pražskými záchranáři a nemocnicemi se objevují další případy odmítnutých pacientů. Osmasedmdesátiletý muž utrpěl v lednu mozkovou příhodu, po níž zůstal částečně ochrnutý. Jeho rodina má za to, že lékaři mohli udělat více, neboť muže si předávaly záchranná služba a nemocnice. O případu informoval Český rozhlas Radiožurnál.
02.07.2014 10:00 |

podobné články

Herec Oldřich Vlach (68): Chtěl se zabít! - Ochrnul a... Chtěl skočit z okna!

 
PRAHA – Herec Oldřich Vlach, jehož tvář teď v pátek večer téměř dva miliony diváků sledovaly v České televizi v seriálu Dobrodružství kriminalistiky, oslavil ten den 68. narozeniny! Není to však tak dlouho, co se bál, že se jich vůbec nedožije. Poté, co kvůli krční páteři načas ochrnul, mu zůstaly trvalé následky.
05.07.2009 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vlach (27 článků)

Zoufalé nemocnice platí desetitisíce za „verbování“ sestřiček. Ty dál mizí do ciziny

 
Zdravotní sestry z České republiky dál odcházejí do zahraničí, zejména do Německa a do Rakouska. Situace v tuzemsku se sice oproti loňskému roku mírně zlepšila, nemocnice a lůžková zařízení ale stále postrádají kvalifikovaný personál. „Fyzicky prostě nejsou. A když k nám přijdou, nemohou kolikrát ani pacientovi bez asistence poskytnout intravenózní injekci, a to i po čtyřech letech náročného studia,“ uvedla pro Blesk Zprávy jedna ze sester v pražské motolské nemocnici.
12.11.2018 05:55 |

podobné články

Zdravotní sestra chtěla pomoct psychicky nemocnému pacientovi. Neuvěříte, co mu dala

 
Katherine Quinn sloužila noční směnu v "nemocnici":http://www.extra.cz/tema/bizarni-nemocnice v Southamptonu, když ji jeden z pacientů požádal o pomoc. Nešlo ale o to, aby mu donesla jídlo nebo nějaké léky. Pacient s "maniodepresivní psychózou":http://www.extra.cz/tema/blaznivy-videoklip chtěl po sestře něco, čím by si mohl ublížit.
28.09.2013 19:45 |

podobné články

Nejprve byl týraný, zlí lidé mu zlomili packu, pak ochrnul...Z Rexe je pes vozíčkář

 
Vlčák Rex měl štěstí v neštěstí. Před deseti lety ho našli ve zbídačeném stavu s dvojnásobně zlomenou zadní tlapkou. Dostal se ale do rodiny Stanislava Menouška (48) z Černé Hory na Blanensku. Náročná operace ho zachránila a žil šťastný psí život. Před rokem ale náhle ochrnul... Páníček ho však utratit nenechal!
15.10.2013 12:10 |

podobné články

Neznám chudého doktora, říká sestra z onkologie

 
PŘÍBĚH Zdravotní sestra Alena Nosková (49) pochází z jižních Čech, ale působí v Praze. Vystudovala gymnázium v Jindřichově Hradci a nástavbu pro porodní asistentky na Střední zdravotnické škole v Praze. Kvalifikaci si zvýšila dvouletým pomaturitní studiem. Nějaký čas, když byla její dcera malá, byla v domácnosti a na volné noze, vyráběla suvenýry, ale většinu svého profesního života pracuje jako zdravotní sestra.
13.03.2011 05:20 |

podobné články

Zdravotní sestra se nakazila od pacienta koronavirem: Po 5 týdnech na ventilátoru zemřela

 
Pět týdnů bojovala připojená k ventilátoru o život zdravotní sestra Onyenachi Obasiová. Jednapadesátiletá sestra zasvětila svůj život pomoci druhým a obětavě se starala o pacienty při pandemii koronaviru. Ovšem od jednoho z pacientů se nakazila novým typem koronaviru covid-19  a svůj boj o život prohrála.
15.05.2020 15:35 |

podobné články