Článek

Zdravotní bratr varuje před koronavirem: Ze svalnatého sportovce udělala nákaza chodící kostru

 
Zdravotní bratr Mike Schultz (43) ze San Franciska se na sociální síti podělil o šokující snímky, které ukazují, co dokáže s tělem zdravého člověka udělat nákaza koronavirem. Aktivní sportovec byl covidem-19 natolik oslaben, že zpočátku nedokázal udržet ani telefon.
21.05.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Mike Schultz (2 články) , Mike Schultz (2 články)
Podobné články

Státní veterinární správa: Evropou se šíří nebezpečná virová nákaza skotu

 
Evropou se šíří nebezpečná virová nákaza – nodulární dermatitida skotu. V loňském roce byla nákaza potvrzena v Řecku, kam byla zavlečena z Turecka. Jednalo se o první potvrzený výskyt nemoci v Evropě. V dubnu letošního roku se rozšířila do Bulharska a Makedonie a následně i do dalších zemí balkánského poloostrova. Nákaza rychle postupuje a hrozí její zavlečení i do dalších zemí včetně České republiky. Státní veterinární správa (SVS) proto situaci bedlivě sleduje a připravuje se na možnost zavedení preventivní vakcinace. Nákaza není přenosná na člověka, může však způsobit citelné ztráty chovatelům skotu.
19.08.2016 09:15 |

podobné články

Madonna zářila na Super Bowlu, její bratr bezdomovec stanoval u stadionu

 
Zatímco třiapadesátiletá Madonna předvedla během přestávky Super Bowlu fantastickou show, její nejstarší bratr Anthony Ciccone si s partou rozložil stan před stadionem. Pětapadesátiletý bezdomovec se do Indianopolisu dostal díky rozhlasové stanici KLT. Další články k tématu: Christopher Ciccone představil v Praze život sestry Madonny Bratr slavné zpěvačky Madonny: Říkali jsme jí Bláto Madonna má ráda hlavně sama sebe, píše její bratr ve své knize Madonnin bratr Anthony žije pod mostem, slavná sestra mu nechce pomoci
09.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

302 nakažených koronavirem na Karvinsku! Obce musí masově dezinfikovat, nákaza se šíří

 
Města a obce na Karvinsku musí výrazněji dezinfikovat veřejná prostranství a místa, kde se shromažďuje více lidí. Nařídili to hygienici. Důvodem je hromadná nákaza koronavirem na Dole Darkov v Karviné, kde se nakazilo už 302 pracovníků a jejich příbuzných. Celkově v Moravskoslezském kraji za 24 hodin přibylo 31 nakažených koronavirem. Počet zemřelých stoupl o tři na 48. Od počátku pandemie onemocnělo 1499 osob.
28.05.2020 09:25 |

podobné články

Madonnin bratr režíroval její turné, teď na Slovensku navrhuje boty

 
Jednapadesátiletý Christopher Ciccone se proslavil hlavně tím, že napsal knihu o životě se svojí slavnou sestrou. Madonna s ním pak několik let nemluvila. Christopher, který kdysi režíroval a vymýšlel její turné, teď pracuje coby návrhář bot pro obuvnickou firmu na Slovensku. Další články k tématu: Madonna má ráda hlavně sama sebe, píše její bratr ve své knize Bratr slavné zpěvačky Madonny: Říkali jsme jí Bláto Madonnin bratr Anthony žije pod mostem, slavná sestra mu nechce pomoci Madonna zářila na Super Bowlu, její bratr bezdomovec stanoval u stadionu
21.04.2012 15:52 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Andrea Pomeje se nemůže svého svalnatého klempíře nabažit: Takhle se k němu tulila v kině

 
Od chvíle, co Andrea Pomeje  (30) ukázala veřejnosti svou novou lásku, se nemůže svalnatého klempíře Petra Plačka nabažit.
15.10.2018 21:35 |

podobné články

Nákaza u pacienta vyřadila v nemocnici Šternberk 31 zdravotníků

 
Potvrzená nákaza koronavirem u jednoho z pacientů na interním oddělení v nemocnici ve Šternberku na Olomoucku poslala do karantény celkem 31 tamních zdravotníků. Podle mluvčí nemocnice Radky Miloševské se u nikoho z nich další nákaza dosud nepotvrdila. Na stanici interny, kde senior s pozitivním testem ležel, zůstalo celkem 11 pacientů, jsou v infekčním režimu. Chod nemocnice je zajištěn.
15.03.2020 19:46 |

podobné články

Hned sedm důchodců s koronavirem: Nákaza přišla z Německa. Jak? Víme

 
Nákaza koronaviru mezi seniory v pečovatelském domě v Českém Krumlově se dostala přes pečovatelku, na kterou se nákaza dostala přes pendlera, co jezdil i po rozšíření epidemie pracovat do Německa. Redakci PL se podařilo zjistit podrobnosti.
26.03.2020 14:00 |

podobné články

Z toho mrazí: Podívejte se, co udělala anorexie z Elišky Bučkové!

 
Modelka Eliška Bučková (23) se proslavila coby Česká Miss 2008. Tehdy jí bylo osmnáct let a porotu oslnila nejen krásnou tváři, ale především bezchybnou postavou. Pak ale propadla anorexii a proměnila se v chodící kostru.
03.04.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1097 článků)

Bučková exkluzivně o anorexii: Dělalo mi dobře, když říkali, jak jsem hubená!

 
Za pět minut dvanáct si Eliška Bučková (23) připustila, že má problém. Nezdravé hubnutí ji dohnalo málem až do rukou lékařů. Nebezpečná anorexie udělala z půvabné missky chodící kostru. Teď už si ale Eliška řekla dost a chystá se začít nový život, po boku nového partnera.
05.04.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1097 článků)

Povím vám, jaké to je, když vás chtějí upálit jako monstrum! Z nejošklivější ženy světa je hvězda filmového plátna!

 
Představte si, že vám lidé z celého světa každý den nadávají, že jste neošklivějším člověkem na planetě Zemi... Nic moc představa, že? Lizzie Velasquez (26) ví, jaké to je. Vzácná choroba z ní udělala chodící kostru, ale nedokázala zlomit její vůli. A nedokázali to ani posměváčkové, kteří ji šikanují na internetu. Nyní Lizzie veřejnosti představila svůj film, který mapuje její těžký život.
15.03.2015 11:01 |

podobné články

Chtěla být krásná, teď je mrtvá! Anorexie z ní nejdřív udělala chodící kostru, pak ji dorazila

 
Nana Karagianni (†38) byla známá a hlavně oblíbená řecká moderátorka a modelka, která několik let bojovala s mentální anorexií. Její příběh šokoval celý svět. Touha po dokonalém a hubeném těle ji stála život.
26.01.2018 18:00 |

podobné články

Čínská policie našla dinosauří kostru a vejce. Někdo je před tím ukradl

 
Čínská policie objevila kostru „papouščího dinosaura“ a 213 dinosauřích vajec pod schody domku v jihočínské provincii. Oba nálezy byly před tím ukradeny při výkopových pracích v provinciích Kuang-tung a Liao-ning. 
08.08.2015 11:05 |

podobné články

Další smrt v domově seniorů v Michli! Po dvou babičkách zemřel i muž (†92). Ženy měly koronavirus

 
V domově důchodců v pražské Michli, kde se prokázala nákaza koronavirem a kde žije zhruba sedmdesátka klientů, zemřel další člověk. Koroner vyjížděl do zařízení v pátek brzy ráno. Je to v nedávné době už třetí úmrtí klientů domova - ve čtvrtek zemřely ve Všeobecné fakultní nemocnici dvě ženy, ročníky 1927 a 1928, u nichž byla nákaza potvrzená. Zda i třetí úmrtí souvisí s koronavirem, zatím není jasné.
27.03.2020 16:35 |

podobné články

I autonehoda je pravděpodobnější, než nákaza virem zika, vzkazuje ostatním veslařská hvězda

 
Novozélandský veslař Mahé Drysdale nechápe sportovce, kteří se vzdávají svých kvalifikací kvůli obavám z viru zika. Nakazit se jím je podle něj pro sportovce během olympiády desetkrát méně pravděpodobné, než být zavražděn.
17.07.2016 21:45 |

podobné články

Dá se vyléčit z koronaviru? Hrozí i vznik superinfekce, varuje odborník

 
Pokud člověk onemocní koronavirem, neznamená to rovnou rozsudek smrti. Ačkoliv počet nakažených strmě roste a nákaza už si vyžádala oběti na životech, jsou tu i ti, kteří zákeřný virus přemohli. Někteří dokonce zůstávají s mírnější formou nemoci doma v izolaci. Podle epidemiologa Rastislava Maďara může situaci zkomplikovat sezóna chřipky. Jedna nákaza může sednout na druhou a vznikne tak superinfekce, která může způsobit těžký průběh i u mladších lidí.
31.01.2020 05:25 |

podobné články

Středoškolák našel kostru dinosaura a trumfl zkušené experty

 
Americký středoškolák našel mimořádně zachovalou kostru mladého dinosaura. Podle agentury DPA tak trumfl zkušené experty, kteří předtím na témže místě nic nenašli. Mladík našel fosílii vzácně zachovalého zástupce dinosaura rodu Parasaurolophus, který žil zhruba před 75 milióny let na západě Severní Ameriky, uvedli vědci v odborném časopise PeerJ. Je to nejmenší, ale také nejúplnější kostra tohoto druhu, jaká kdy byla objevena.
23.10.2013 06:20 |

podobné články

Středoškolák z USA objevil kostru dinosaura a předčil zkušené experty

 
Americký středoškolák našel mimořádně zachovalou kostru mladého dinosaura. Podle agentury DPA tak trumfl zkušené experty, kteří předtím na témže místě nic nenašli. Mladík našel fosílii vzácně zachovalého zástupce dinosaura rodu Parasaurolophus, který žil zhruba před 75 miliony let na západě Severní Ameriky, uvedli vědci v odborném časopise PeerJ. Je to nejmenší, ale také nejúplnější kostra tohoto druhu, jaká kdy byla objevena. 
23.10.2013 08:15 |

podobné články

Čistili jímku, našli lidskou kostru!

 
Manželé se před měsícem nastěhovali do domu v malé vesničce Honětice na Kroměřížsku. V úterý při čištění jímky narazili na lidskou kostru.
11.03.2015 21:40 |

podobné články

A je to tady! Lucie Bílá si ze svého milence udělala PODRŽTAŠKU! Tohle je důkaz

 
Dlouho to netrvalo a Lucie Bílá si ze svého svalnatého milence Radka udělala kurýra, jiným pohledem přímo "podržtašku". A jak je evidentní, Radek Filipi slouží, jako když Lucka bičem mrská...
18.05.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2469 článků)