Článek

Zděšení po TV Nova: „Babiš prezident! Dělejte něco.“ Něco se děje

 
Andrej Babiš (ANO) se pravděpodobně chce stát českým prezidentem. Své voliče začal oslovovat hned v neděli po volbách ve svém tradičním pořadu „čau lidi“ a od té doby nepřestal. Svědčí o tom i Babišovo vystoupení v Televizních novinách na Nově. Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) vyzval k akci.
14.10.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23548 článků) , Pavel Novotný (1153 článků)
Podobné články

D*bila dělejte z někoho jiného! Známý advokát ke Kundrovi, Respektu, BIS. Velmi ostré

 
Právník a bývalý poradce prezidenta Václava Klause Pavel Hasenkopf se vyjádřil ke kauze ricin, kterou dnes objasnil premiér Andrej Babiš (ANO). Ten uvedl, že kauza byla vymyšlená, ale nikoliv českou stranou. Celou věc si prý vymysleli na ruském velvyslanectví, a to kvůli vnitřním sporům na ambasádě. „Sorry jako, ale debila si dělejte z někoho jiného...“ uvedl Hasenkopf.
05.06.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10585 článků) , Andrej Babiš (23548 článků)

D*bila dělejte z někoho jiného! Známý právník ke Kundrovi, Respektu, BIS. Velmi ostré

 
Právník a bývalý poradce prezidenta Václava Klause Pavel Hasenkopf se vyjádřil ke kauze ricin, kterou dnes objasnil premiér Andrej Babiš (ANO). Ten uvedl, že kauza byla vymyšlená, ale nikoliv českou stranou. Celou věc si prý vymysleli na ruském velvyslanectví, a to kvůli vnitřním sporům na ambasádě. „Sorry jako, ale debila si dělejte z někoho jiného...“ uvedl Hasenkopf.
06.06.2020 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10585 článků) , Andrej Babiš (23548 článků)

Tenista Murray zuří: Dělejte víc kontrol, jinak dopadneme jako Armstrong!

 
Třetí tenista světa Andy Murray (25) se čílí. Nechce, aby se tenis dostal do šlamastiky, v níž se po dopingových eskapádách a podvodech Lance Armstronga ocitla cyklistika. Vyzývá: „Dělejte častější testy na drogy a doping!“
30.10.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lance Armstrong (133 článků) , Andy Murray (186 článků) , Andy Armstrong (1 článek)

Balín (OMMO): Rádio Jerevan - pořád se něco děje

 
...pořád se něco děje, stále se něco děje, pořád se něco děje, stále ........
12.01.2016 10:11 |

podobné články

Dělejte něco, než začnou umírat lidé. Šéf lékařů Kubek burcoval národ ze studia ČT

 
Prezident České lékařské komory pronesl ve čtvrtečním Interview ČT24 hrozivá slova. Naše zdravotnictví na tom je opravdu zle a snad se to začne řešit dříve, než začnou umírat lidé. Musí to začít řešit celá vláda. Nestačí ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD) nebo ministr financí Andrej Babiš (ANO). Slova šéfa státní kasy prý často lékaře urážejí. Má buď doložit, že zdravotnictví je černou dírou, nebo má raději mlčet. Doktoři by si prý zasloužili 70 tisíc měsíčně.
31.03.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23548 článků) , Svatopluk Němeček (386 článků)

„Průsel“? Babiš na špagátu. Něco se s ním děje. Zásadní pohled na premiéra i na Zemana

 
„Babiš je teď dost nervózní, protože jako byznysmen je zvyklý na to, že se věci dotahují a je uvyklý i na jiná jednání partnerů než ve světě politiky. Začínají mu proto ujíždět nervy, používá slovenských výrazů, což značí, že je i dosti vyčerpaný,“ říká na konto premiéra Andreje Babiše v demisi mediální analytik Jiří Mikeš. Skoro to vypadá, jako by ho teď chtěl prezident Zeman nějak usměrňovat. „To by ale dělat neměl. Babiš má totiž větší zkušenosti v jednáních z byznysu a dělání dohod a dealů nežli Zeman. Měl by mu proto říct: „Andreji, zůstaň, jaký ,a jdi do toho tvrdě!“ Podobně smýšlí i politolog Lukáš Jelínek. „To, že je Babiš nervóznější než kdy jindy, jde často poznat z jeho nálad anebo výrazů ve tváři. A určitě jej zaskakují i některá stanoviska prezidenta Zemana – ať už jde o lehkou kritiku toho, že Babiš vyjednává pomalu...“ tvrdí Jelínek. Přesto Zeman prý Babiše bude podporovat i nadále.
17.04.2018 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23548 článků) , Jiří Jelínek (74 článků) , Jiří Zeman (1340 článků)

„Kravina, ptákovina, dělejte!“ Babiš na tajném záznamu. Nechcete být Blatným, nechcete

 
„Je tady anarchie, opatření se nedodržují. ... A vlastně už ani nevíme, co dělat. .... Mluvili o zákazu pohybu lidí mezi kraji. Totální ptákovina. Úplná kravina. Nikdy bych s tím nesouhlasil, nikdy to vláda neschválí.“ Premiér Andrej Babiš na jednání Rady vlády pro zdravotní rizika hřímal, že zavření krajů nedovolí. A pak jím vedená vláda zavřela okresy. Není přitom zcela jasné, kdy toto jednání probíhalo, ale sestříhané video teď koluje po sociálních sítích.
03.03.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23548 článků)

„Prosím vás, tohle dělejte.“ Babiš naléhavě žádá. Covid nekončí

 
Je neděle a s ní již tradiční pořad premiéra Andreje Babiše Čau lidi! Očkování prý pokračuje velice dobře, jen některé firmy zlobí. Očkovat se brzy budou moci i lidé nad 55 let. Nové mutace jsou podle něj hrozba a je potřeba, aby lidé spolupracovali s hygienou. Ještě z toho prý nejsme venku. Babiš také připomněl, jak urputně bojoval v Bruselu a dovezl do republiky stovky miliard korun.
25.04.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23548 článků)

Dělejte s tím něco. NKÚ vyděsily nákupy vlády tak, že natočil video

 
Vláda Andreje Babiše (ANO) selhala. Nejvyšší kontrolní úřad kabinetu vystavil vysvědčení za boj s pandemií koronaviru, Zdrcující kritice podrobil především ministerstvo zdravotnictví, které od roku 2017 spravuje Babišovo hnutí. Nejprve v jeho čele stál Adam Vojtěch, kterého na podzim 2020 nahradil Roman Prymula a toho krátce poté nahradil Jan Blatný. Ten je ve funkci dodnes, ale prezident Miloš Zeman už opakovaně volal po jeho vyhazovu z vlády.
22.03.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23548 článků) , Vojtěch Adam (1621 článků) , Miloš Zeman (26317 článků) , Adam Vojtěch (1254 článků)

SRDCAŘI: Ligu dohrajeme, ať se děje, co se děje, vzkazují hráči SLAVIE

 
Fotbalisté Slavie prý rozhodně kvůli dluhům ze strany klubu nebudou stávkovat a sezonu dohrají, ať se děje, co se děje.
18.04.2011 22:25 |

podobné články

Exmanželka milence Bartošové: Dělejte něco, nebo mě ten šílenec zabije!

 
Exmanželka Josefa Rychtáře (54) – milence Ivety Bartošové (45) – Darina Rychtářová (54) utekla z domu. Bojí se totiž o život! „Odjela jsem ke staršímu synovi. Nezůstanu doma, přece nejsem blázen!“ vysvětlila Blesku Rychtářová s tím, že čeká, až policie začne s Rychtářem něco dělat. Dříve, než jí ublíží.
05.04.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6895 článků)

Martin Koller: S multikulti může souhlasit jen tupý dobytek. Přestaňte se stydět, že jste bílí a civilizovaní. Vstaňte od piva, vypněte tu americkou propagandu a dělejte něco

 
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Dostali do situace, kdy se nám snaží televizní i jiná jednostranná multikulturní propaganda namluvit, že být civilizovaný běloch je něco špatného. A toho, kdo s takovým názorem nesouhlasí, se pokoušejí všemi způsoby zastrašit a umlčet, uvádí mimo jiné pro ParlamentníListy.cz vojenský analytik Martin Koller. Multikulturalismus je podle něho v podstatě globální snaha o zničení genetické podstaty národů – tedy rasismus. Žádný národ s něčím takovým nemůže souhlasit, pokud nezdegeneruje na úroveň tupého dobytka, říká narovinu Koller.
14.01.2016 17:30 |

podobné články

Migranti plují do Anglie. Farage: Dělejte něco! Kašlete na OSN

 
Britský brexitář Nigel Farage se vrhl na téma migrace. Země pod vládou Alžběty II. totiž prý čelí „letní invazi“, protože se do ní plaví migranti z Francie na člunech. A chce, aby s tím premiér Boris Johnson něco udělal. Ne aby poslal lodě do kanálu La Manche, ale aby k problému přistoupil po australsku.
11.08.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (115 článků) , Johnson Johnson (316 článků)

Vir prasečí chřipky mutuje, hygienici zděšeni

 
Hygienici začínají být zděšeni: pandemický kmen viru prasečí chřipky A (H1N1) začíná mutovat, což může mít pro populaci daleko závažnější důsledky než onemocnění, které nyní vyvolává. Ještě před propuknutím epidemie se odborníci možných mutací mezi virem sezónní a prasečí chřipky obávali. Nyní je virologové již zaznamenali. Došlo k nim nejen na americkém kontinentě a v Číně, ale už i v Norsku a ve Velké Británii.
28.11.2009 04:20 |

podobné články

Odborníci jsou zděšeni: Vražedná bakterie lepí střeva

 
Bakterie, která způsobila epidemii střevního onemocnění především v Německu, je podle lékařů zřejmě nejjedovatějším typem E. coli, jaký se u lidí kdy objevil. Odborníci tvrdí, že bakterie produkuje velmi jedovatý toxin společně s nezvyklým biologickým »lepidlem«, které jí umožňuje dobře se uchytit v lidských střevech. V Německu panuje zděšení, nemocnicím rychle dochází zásoby krve.
04.06.2011 07:15 |

podobné články

Zmizely spisy o UFO, generálové jsou zděšeni

 
Ze sejfů australské armády záhadně umizely tajné spisy o výskytu UFO. Generálové jsou zděšeni a ptají se, jak k takové ztrátě může dojít. Ztráta vyšla najevo zcela náhodou.
30.06.2011 10:45 |

podobné články

Po zhlédnutí reportáže v televizi nastalo ve Varech zděšení

 
Pár dnů poté, co jsme upozornili na tristní stav Císařských Lázní v Karlových Varech, které jsou národní kulturní památkou a oblíbeným cílem filmařů, odvysílala Česká televize reportáž na stejné téma. Vedle záběru na chátrající unikát poodhalila tajemství, jak se mají tzv. Lázně I proměnit po nákladné rekonstrukci. Záběry na hypermoderní sály, restaurace a výstavní prostory vyvolaly mezi občany i památkáři doslova zděšení.
11.08.2011 12:10 |

podobné články

Koruna Česká: Vyjadřujeme zděšení z kauzy doktora Ratha

 
Koruna Česká monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska - místní společnost Střední Čechy vyslovuje zděšeni nad mírou prorůstání korupce do orgánů veřejné správy, vrcholné politiky a nad zneužíváním funkcí na rozličných postech ve vedení tohoto státu pro své vlastní zájmy a prospěch.
24.08.2011 09:35 |

podobné články

Zadržení Ratha vyvolalo v ČSSD zděšení

 
Zadržení středočeského hejtmana a poslance ČSSD Davida Ratha vyvolalo v soc. dem. zděšení. V důvěrné informační SMS, kterou si straníci rozesílali, se omezují jen na základní zprávu o zadržení a výsleších. Vedení ČSSD očekává, že policie svůj postup vysvětlí.
15.05.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4589 článků)