Článek

Zdeněk Pohlreich a Jan Punčochář vaří záchranářům: Denně rozvezou až 500 jídel

 
Svět sužuje pandemie koronaviru a je třeba si vážit těch, kteří i přes riziko nákazy denně pomáhají pacientům. To si dobře uvědomují šéfkuchaři Zdeněk Pohlreich (62) a Jan Punčochář (40), kteří se rozhodli těmto lidem obstarávat jídlo zdarma. Podpořit je v tom můžete i vy.
23.03.2020 16:11 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (517 článků)
Podobné články

I Pohlreich má svou cenu, kečup vezme na milost za sumu se sedmi nulami

 
Nejznámější český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich přiznal v televizi Óčko, že od výrobců náhražek, proti nimž tak veřejně brojí, dostává nabídky, aby se postavil za jejich výrobek. Zatím je všechny odmítl, ale jak přiznal, nechal by se zviklat. Další články k tématu: Zdeněk Pohlreich se tajně ženil podruhé, tentokrát doopravdy Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se oženil ve Švýcarsku Pohlreich: Svíčkovou bych nejraději zakázal, časem umře stejně sama VIDEO: Nebojte se přijít o něco, co vás zabíjí, radí Pohlreich Za vaše kila navíc možná může Zdeněk Pohlreich nebo Jamie Oliver Nemusí to být za každou cenu drahé, kope Pohlreich za slušné jídlo VIDEO: Zářné hospodské zítřky nevidím, nejsou asi lidi, říká Pohlreich Poznala jsem Pohlreicha, jak ho neznáte: na kurzu vaření zazpíval
01.03.2013 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Oliver (119 článků) , Zdeněk Pohlreich (517 článků)

Byl tu někdo, s kým jsem chtěl žít, říká Pohlreich o druhé svatbě

 
Zdeněk Pohlreich se díky kulinářským pořadům stal fenoménem televizní obrazovky, z níž pravidelně promlouvá již více než čtyři roky. I proto spoustu lidí zajímalo, jak skončí jeho nová známost. Dlouholetou přítelkyni Zdeňku si nakonec vzal. "Já si myslím, že na tom papíru záleží," říká na kameru iDNES.cz. Další články k tématu: Míchaná vejce nesmí být suchá jak cesta, říká Pohlreich Na proslavená Pohlreichova líčka už nemusíte do Imperialu. Máme recept Slovo babička je dnes hlavně marketingový tahák, tvrdí Pohlreich Babica o výrocích Zdeňka Pohlreicha: Mám dost gastronomické inkvizice I Pohlreich má svou cenu, kečup vezme na milost za sumu se sedmi nulami Zdeněk Pohlreich v seriálu Simpsonovi namluvil šéfa pekelné kuchyně Zdeněk Pohlreich se tajně ženil podruhé, tentokrát doopravdy
29.05.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (517 článků)

Hvězda MasterChefa Punčochář: Řeknu vám, kolik prodělávám na nouzovém režimu

 
Porotce z pořadu MasterChef a český šéfkuchař Jan Punčochář (40) vaří denně zhruba 800 jídel pro zdravotnickou záchranou službu, policii a hasiče. Ví, že situace není jednoduchá. V pořadu DVTV byl jako host a v rozhovoru mluví o současné situaci kolem koronaviru z jeho pohledu.
29.03.2020 11:56 |

podobné články

Jan Punčochář z MasterChefa: V karanténě shodil 8 kilogramů, koronavirus mu ničí byznys

 
Porotce z pořadu MasterChef a český šéfkuchař Jan Punčochář (40) zažívá těžké časy. Zejména kvůli tomu, že mu stojí provozování restaurace. Na druhou stranu nezlomil hůl a našel cestu, jak alespoň vařit pro druhé - denně připraví zhruba 500 jídel pro zdravotnickou záchranou službu, policii a hasiče. Současná situace není jednoduchá, ale alespoň si najde čas na sebe. Přiznal, že v poslední době díky cvičení zhubl necelých deset kilogramů na váze.
05.04.2020 07:00 |

podobné články

Zdeněk Pohlreich se tajně ženil podruhé, tentokrát doopravdy

 
Kuchař Zdeněk Pohlreich se loni v říjnu oženil s o patnáct let mladší přítelkyní Zdeňkou. Obřad byl ve Švýcarsku. Protože je ale oddával herec Ivan Vodochodský, sňatek nebyl platný. Podle deníku Blesk si pár proto svatbu zopakoval ještě jednou v Česku. Další články k tématu: Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se oženil ve Švýcarsku VIDEO: V kuchyni jsem nervóza stará, konstatuje Pohlreich v Chicagu Jan Kraus připraví svatební dort pro manžele Pohlreichovy Restaurační podnikání, to není žádnej mozkovej trust, říká Pohlreich Poznala jsem Pohlreicha, jak ho neznáte: na kurzu vaření zazpíval
05.01.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1074 článků) , Ivan Vodochodský (26 článků) , Zdeněk Pohlreich (517 článků)

Zdeněk Pohlreich v seriálu Simpsonovi namluvil šéfa pekelné kuchyně

 
Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich na chvíli vyměnil vařečku za mikrofon. Využil svou zkušenost s namlouváním komentářů k pořadu Ano, šéfe! a v novém dílu seriálu Simpsonovi nadaboval svého britského kolegu Gordona Ramsaye. Další články k tématu: Zdeněk Pohlreich se tajně ženil podruhé, tentokrát doopravdy Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se oženil ve Švýcarsku Poznala jsem Pohlreicha, jak ho neznáte: na kurzu vaření zazpíval Testujeme novou Pohlreichovu kuchařku: nejdříve se raději naučte vařit
09.05.2012 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Gordon Ramsay (75 článků) , Zdeněk Pohlreich (517 článků)

Šéfkuchař Jan Punčochář: Z jídel od soutěžících z MasterChefa se mi už zvedl žaludek

 
Šéfkuchař Jan Punčochář (40) prošel vyhlášenými restauracemi a před více než půlrokem si splnil sen. Otevřel si vlastní podnik. Prozradil, že mu nejde o michelinskou hvězdu, že chtěl prostě normální hospůdku. Zároveň je sympatickým a nekompromisním porotcem v soutěži MasterChef, ve které hodnotí pokrmy soutěžících. Na kameru přiznal, že kromě skvělých pokrmů se setkal i s blafy, po kterých mu nebylo dobře.
19.02.2020 16:05 |

podobné články

Zdeněk Pohlreich už má skalní fanynku jako Gott svou vyšinutou Hannelore z Německa: Je to tahle silikonová kozatice!

 
Tak jako má "Karel Gott":http://www.extra.cz/tema/karel-gott-zpevak (74) svou proslulou vyšinutou fanynku Hannelore z Německa, získal už podobnou kometu za svým zadkem i mistr kuchařského umění "Zdeněk Pohlreich":http://www.extra.cz/tema/zdenek-pohlreich. "Vaření mě popravdě vůbec nebaví," prohlašuje blondýnka s vlasy bílé barvy, která se pravidelně účastní coby "profesionální divačka" natáčení pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě.
18.04.2014 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (517 článků)

Náročné Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich se při ochutnávce jídla málem pozvrací

 
Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se ve čtvrtek opět dá do nápravy restaurace, které se nevede. A nebude to mít vůbec jednoduché. A začne to tím, že se Pohlreich při ochutnávce jídel málem pozvrací. Zřejmě se tedy máme na co těšit.
10.02.2016 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (517 článků)

Michelinský kuchař Punčochář neodjíždí. Vaří dál v Praze

 
Jan Punčochář mění kuchyni. Stane se šéfkuchařem nové restaurace na Novém Městě.
29.09.2014 07:00 |

podobné články

Státní maturity rozvezou auta za 60 milionů

 
Státní maturitní zkoušky rozvezou do škol speciálně upravené automobily. Oproti původnímu návrhu rozeslat je elektronickou poštou tady hrozí, že uniknou na veřejnost. Maturanty čekají také dvě novinky. Dostanou dvě vysvědčení a pokud nesloží zkoušku z volitelného předmětu, maturitu opakovat nemusí.
19.02.2010 13:20 |

podobné články

Do Prahy dorazilo Betlémské světlo, v sobotu ho skauti rozvezou po Česku

 
Betlémské světlo, které do Česka doputovalo z Betléma přes Vídeň minulý víkend, dnes skauti předali kardinálu Dominiku Dukovi. Z Prahy ho pak v sobotu rozvezou do všech koutů republiky. Lidé si budou moci světlo domů přinést z desítek míst v Česku.
20.12.2014 19:24 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (958 článků)

Zdeněk Pohlreich: Kšeft za statisíce! Vaří přes přes telefon

 
Prvním kuchařem, který vaří přes telefon, je Zdeněk Pohlreich (53)!
14.05.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (517 článků)

Drsňák Pohlreich: Doma vaří má žena!

 
Drsný kuchař Zdeněk Pohlreich poskytl Blesku.cz exkluzivní rozhovor. Proč se stal profesionálním kuchařem? Touží po tom získat Michelinovu hvězdu? Co si myslí o pořadu Jiřího Babici a kdo vaří u něj doma? Odpovědi najdete v následujícím videu.
02.03.2010 05:17 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (517 článků)

Novým moderátorem Partie na Primě bude Jan Punčochář

 
Od této neděle 1. listopadu začne polední diskusní pořad Partie na TV Prima moderovat Jan Punčochář, zástupce šéfredaktorky zpravodajství a publicistiky Primy.
29.10.2009 13:05 |

podobné články

Sexy Pastorčáková boduje v televizi: Co se stane s nešťastníkem Punčochářem?

 
"Redakce eXtra.cz vás informovala":http://www.extra.cz/tsunami-na-prime-sefka-obzinova-zuri-puncocharovi-z-partie-pry-hrozi-vypoved o tom, jak to má na Primě nahnuté moderátor pořadu Partie "Jan Punčochář":http://www.extra.cz/tema/jan-puncochar (34). Potom, co se pohádal se šéfkou zpravodajství "Jitkou Obzinovou":http://www.extra.cz/tema/jitka-obzinova (49), to vypadalo, že si bude muset sbalit svých pět švestek a odejít na hodinu. Obzinová se ale nakonec zalekla karmy a moderátora zatím ponechala v jeho pozici.
25.04.2013 19:45 |

podobné články

Moderátor Partie Jan Punčochář končí na vlastní žádost na Primě

 
Moderátor diskusního pořadu Partie, talkshow Miniduel a zástupce šéfredaktorky zpravodajství a publicistiky Jitky Obzinové Jan Punčochář (35) se rozhodl sám odejít z televize. Výpověď podal z osobních důvodů.
17.10.2014 15:45 |

podobné články

Výpověď na Primě: Končí Jan Punčochář z nedělní Partie! Komu šlápl na kuří oko?

 
Televizi Prima opouští jeden člověk za druhým. Po moderátorce Lence Pastorčákové či dramaturgyni Zuzaně Bubílkové opouští obrazovky i moderátor politického diskuzního pořadu Partie Jan Punčochář.
17.10.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (160 článků) , Lenka Pastorčáková (23 článků)

Moderátor Jan Punčochář končí na Primě. Zde jsou důvody

 
Moderátor diskusního pořadu Partie v TV Prima a zástupce šéfredaktorky zpravodajství a publicistiky Jitky Obzinové Jan Punčochář se rozhodl sám odejít z televize. Zprávu potvrzuje server iDNES.cz s tím, že odchází z osobních důvodů.
17.10.2014 17:25 |

podobné články