Článek

Zdeněk Lanz: Vyjede Petr Pavel z Blaníku, nebo tam zůstane sedět?

 
Volební kampaň druhého kola „taškařice“ s názvem Přímá volba prezidenta republiky pomalu spěje do finále, ale mnozí lidé ještě nevědí. Nevědí, zda vůbec k volbám půjdou, nevědí koho volit, nevědí, který kandidát představuje menší zlo.
25.01.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (1659 článků)
Podobné články

Rytíři z Blaníku jsou spíchnutí horkou jehlou

 
Do hory Blaník se vstupuje skrze bývalý hanbinec a uvnitř je hospoda nejspíš páté cenové skupiny. To je zřejmě nejobjevnější sdělení nové hry Jiřího Suchého Rytíři z Blaníku a krasavice Lída, která měla na prknech pražského Semaforu premiéru na svatého Valentýna.
18.02.2013 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Suchý (302 článků)

Taková zášť. Nový poslanec ODS odmítá sedět vedle Grebeníčka

 
Sedět ve sněmovně podle abecedy řada poslanců moc nechce. Musí to však vydržet do doby, než si schválí nový zasedací pořádek. "Proč mne pánbůh trestá?“ Napsal na Facebooku poslanec ODS Holeček, když zjistil, že bude sedět vedle komunistického poslance Grebeníčka. Server iHNed.cz píše, že při první schůzi tak budou vedle sedět například komunisté s lidovci.
25.11.2013 11:02 |

podobné články

Z Německa ve čtvrtek vyjede poslední vlak s českou naftou

 
Ze skladu zkrachovalé společnosti Viktoriagruppe v německém Kraillingu vyjede ve čtvrtek poslední vlak s českou naftou. ČTK to dnes řekl předseda Správy státních hmotných rezerv (SSHR) Pavel Švagr. Česko mělo v Bavorsku naftu v hodnotě přes miliardu korun, po vyhlášení insolvence firmy Viktoriagruppe se k ní ale nemohlo skoro dva roky dostat. Švagr dříve uvedl, že přeprava veškerého paliva by celkově neměla stát více než 60 milionů korun.
21.11.2017 12:45 |

podobné články

Fakír má další rekord, se střepy v botách vyšel Sněžku, Říp i Blaník

 
Fakír Petr Fiedor má za sebou náročný den. V botách plných ostrých střepů vystoupal na tři české vrcholy. Ráno zdolal Sněžku, odpoledne vystoupal na Říp a noční oblohu si prohlédl z Blaníku. Cestou překonal pár krizí, ale vyneslo mu to nový český rekord.
25.08.2010 21:55 |

podobné články

Narodil se »bez nohou« a vyrůstal v ústavu: Zdeněk (37) se v depresích neutápí. „Nejhorší je sedět na zadku,“ říká

 
Zdeněk Krupička je živoucím důkazem toho, že žít se dá plnohodnotně i »bez nohou«. „Nemusíte kvůli tomu doma sedět na zadku,“ říká. Za svůj život díky vášni k pohybu procestoval celý svět. Dokonce se dostal s hokejem dvakrát na paralympiádu a doufá, že se na olympijské hry dostane zas.
25.07.2017 05:30 |

podobné články

Zdeněk Mahdal o své blondýnce, která zaujala Slováčka: Měla sedět radši doma, ať si nestěžuje

 
Populární dabér Zdeněk Mahdal (62) byl tím, kdo byl na začátku pondělního skandálku, když na premiéru filmu Jan Žižka přivedl mimořádně obdařenou Lenku Dragounovou. Pak se ale vytratil a dáma se velmi otevřeně celý večer věnovala nenechavému Felixu Slováčkovi (79). Co na jejich „hrátky“ říká pro eXtra.cz? A jaký má s touto ženou vlastně vztah a proč si myslí, že měla radši doma sedět na prodloužených zádech?
09.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Mahdal (23 článků) , Jan Žižka (159 článků) , Felix Slováček (1486 článků)

Jarolím z VV Nečasovi nevěří: Nemohl bych s ním sedět ve vládě

 
Místopředseda strany Věcí veřejných označil v rozhovoru pro Deník.cz premiéra Petra Nečase za člověka, který neplní sliby. Kvůli němu prý nechce sedět ve vládě, protože by nedokázal sedět s člověkem, který neumí držet slovo.
01.06.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9405 článků)

Místopředseda VV Nečasovi nevěří. Ve vládě by s ním sedět nemohl

 
Místopředseda strany Věcí veřejných Tomáš Jarolím označil v rozhovoru pro Deník.cz premiéra Petra Nečase za člověka, který neplní sliby. Kvůli němu prý nechce sedět ve vládě, protože by nedokázal sedět s člověkem, který neumí držet slovo.
01.06.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9405 článků)

Hvězda seriálu Hra o trůny jezdí metrem, ale rozzlobené ženy si stěžují, že zabírá místo! Má právo sedět?!?

 
V poslední době se všude a bez přestání mluví o ženě, která "má právo sedět v metru":http://www.extra.cz/neuveritelna-scenka-z-prazskeho-metra-silena-zena-na-vsechny-sproste-rvala-protoze-si-chtela-sednout a žádná tlustá bába si nebude dávat na sedačku kufr. Má ovšem právo sedět také velká herecká hvězda, která se proslavila v seriálu Hra o trůny? Někteří si myslí, že rozhodně ne.
19.09.2013 21:10 |

podobné články

Kardinál Duka varoval, že ještě není nejhůř. Byl na Blaníku a neviděl žádného rytíře

 
Kardinál Dominik Duka, který v těchto dnech spolu s papežem Františkem pobývá na Světových dnech mládeže v Brazílii, na svém Facebooku prozradil, že se snažil probudit blanické rytíře. Nikdo ale nepřijel. Z toho usuzuje, že bude ještě hůř.
23.07.2013 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (1141 článků)

Duka varoval, že ještě není nejhůř. Byl na Blaníku a neviděl žádného rytíře

 
Kardinál Dominik Duka, který v těchto dnech spolu s papežem Františkem pobývá na Světových dnech mládeže v Brazílii, na svém Facebooku prozradil, že se snažil probudit blanické rytíře. Nikdo ale nepřijel. Z toho usuzuje, že bude ještě hůř.
23.07.2013 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (1141 článků)

Vy mít svinstvo pro nás. Lobbista Tonda Blaník radí už i Cameronovi, pojede za ním do Londýna

 
Tonda Blaník a jeho tým přijíždí do Londýna. Pomůže tu Davidu Cameronovi s Evropskou unií a Donaldem Tuskem a uvede na závěrečném večeru filmového festivalu Made in Prague organizovaném Českým centrem Londýn deset nejlepších dílů Blaníku. Tvůrci právě pro tuto projekci připravili bonusový díl seriálu, jehož nová série se začne točit v Londýně.
24.11.2015 14:10 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (213 článků) , Donald Tusk (190 článků)

Kameny z Řípu, Blaníku či Radhostě: Před 150 lety začala stavba Národního divadla

 
Slávu, jaká vypukla před sto padesáti lety – 16. května 1868, nezažila Praha už dlouho. Tisíce slavnostně ustrojených lidí, hudba, alegorické vozy. Všichni chtěli být přítomni slavnostnímu položení základního kamene Národního divadla.
16.05.2018 14:05 |

podobné články

Rozhledna Velký Blaník: Vrchol z českých bájí nabízí výhledy do krajiny i místo pro svatbu

 
Výhledy na CHKO Blaník nabízí rozhledna na Velkém Blaníku. Cestou k ní navíc mohou turisté absolvovat po dvou poutních cestách.
02.04.2021 14:15 |

podobné články

Lucie Bílá potěší na podzim fandy. Vyjede po dvou letech na turné

 
Mnohonásobná zlatá slavice Lucie Bílá po dvou letech opět vyjede na oficiální koncertní turné po České republice.
20.07.2009 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2677 článků)

Muzeum MHD se opět otevírá, vyjede i historická tramvaj

 
Muzeum městské hromadné dopravy ve střešovické vozovně v Praze v sobotu slavnostně zahájí sezonu. Do ulic metropole také vyjede nostalgická tramvajová linka číslo 91.
02.04.2011 09:20 |

podobné články

Charouz vyjede ve své kategorii do závodu 24 hodin Le Mans pátý

 
Posádka jediného českého pilota na startu Jana Charouze vyjede do slavného závodu 24 hodin Le Mans z pátého místa v kategorii LMP2.
10.06.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Charouz (54 článků)

Šéf pražského DP: Věřím, že metro ráno vyjede

 
Podle ředitele pražského dopravního podniku Martina Dvořáka metro zítra vyjede, stejně jako tramvaje a autobusy. Neví ale, v jakém rozsahu. Řekl to ve středu večer v České televizi.
15.06.2011 22:25 |

podobné články

Vettel diskvalifikován! Do VC Abú Zabí vyjede z poslední řady!

 
Boj o titul ve formuli 1 nabírá na dramatičnosti. Průběžný lídr šampionátu Sebastian Vettel byl kvůli odstavení vozu na trati dodatečně potrestán v kvalifikaci na Velkou cenu Abú Zabí, v níž skončil druhý, a v neděli tak vyjede až z poslední řady.
03.11.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)