Článek

Zdeněk Joukl: Volit, či nevolit?

 
Proti účasti ve volbách za diktatury komunistů (99,3 %) při volbách do Evropského parlamentu poněkud zaostáváme (28,72 %).
07.06.2024 11:35 |

podobné články

Podobné články

Robenek (Občané.cz): 100+1 důvodů proč mne nevolit

 
Protože se mi pořád nelíbí současný stav České republiky, tak znovu kandiduji do voleb krajského zastupitelstva Moravskoslezského kraje. Pořád si někdo stěžuje, že není koho volit. Tak tady máte jednu možnost. Aby to bylo jednodušší co jsem zač, hned Vám nabídnu ty správné argumenty, proč mne nevolit. Chápu, že jednotlivé body můžete hodnotit z Vašeho pohledu jinak. A pokud jich není slíbených 100, určitě nějaké další budete vědět.
19.08.2012 15:40 |

podobné články

„Omezit volební právo!“ Roušky? Nic. Ksichty mládeže. Šokovaný senior podnikl výpravu

 
Od října loňského roku platí v Česku nouzový stav. V oněch více než sto padesáti dnech platí celá řada příkazů a zákazů. Je jich tolik, že si je pravděpodobně řada lidí ani nepamatuje. A jak zjistil důchodce Zdeněk Joukl v Desné v Jizerských horách, řada lidí tato nařízení zcela ignoruje. Sociolog se je proto rozhodl dovzdělat a vylepil po městě několik letáčků s výčtem několika nařízení, které jsou lidé povinni dodržovat. Pan Joukl redakci serveru ParlamentníListy.cz popsal, co ve svém městě zažívá od nezodpovědných lidí.
17.03.2021 07:45 |

podobné články

Trestní oznámení na mluvčí ministerstva práce: Kvůli dětem z děcáků

 
Trestní oznámení na tiskovou mluvčí ministerstva práce a sociálních věcí podal náměstek hejtmana Kraje Vysočina Libor Joukl. Důvodem je její vyjádření na adresu dětí vyrůstajících v dětských domovech. Jak Joukl potvrdil pro agenturu Mediafax, vyjádření prý děti z domovů poškozuje.
07.11.2011 15:25 |

podobné články

Problémy náměstka hejtmana Vysočiny mohou ovlivnit krajské volby

 
Problémy náměstka hejtmana Libora Joukla mohou podle krajského šéfa ČSSD na Vysočině Zdeňka Chláda ovlivnit nominaci na kandidátku pro krajské volby. Joukl je spojován s nejasnostmi kolem přidělení krajské dotace pro firmu, v níž figuruje jeho manželka, i s nesrovnalostmi, které vyšetřuje policie v Krajské správě a údržbě silnic, již má jako náměstek pod dozorem. Joukl jakékoli pochybnosti odmítá.
16.01.2012 16:55 |

podobné články

Jarolím (VV): Zamyšlení o tom, koho a jak volit

 
Zamyslet se nad tím, koho volit, je velice složitá věc a popravdě je to stejně jako s manželskou věrností. Lze dokázat nevěra, nikoliv však věrnost. Možná by tedy měla znít otázka jinak. Koho nevolit?
21.09.2012 11:00 |

podobné články

5 důvodů, proč v příštích prezidentských volbách volit Zemana

 
V souvislosti s oznámením kandidatury hned několika osobností a jednoho podivína se vyrojily debaty na téma, které se už snad týden neřešilo, a to, proč nevolit Miloše. Proto to dnes vezměme z druhé strany a najděme pět důvodů, proč ho volit.
05.06.2016 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

OPL (Rozumní): Život nebo smrt - ve 2. kole prezidentské volby budu volit Miloše Zemana

 
Důvodů, proč současného prezidenta nevolit je mnoho. Ale! Postoj Miloše Zemana k migraci, oproti jeho soupeři, je natolik zásadní, že převyšuje svojí důležitostí úplně vše. A proto budu volit současného prezidenta a prosím o jeho podporu i Vás.
14.01.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Zdeněk Joukl: Tolerance voličů – demokratické volby

 
Vážení, již jsou uzavřeny volební místnosti a sečteny hlasy ve volbách prezidenta ČR. Každý může volit koho chce, jde totiž o demokratické volby. Nikoliv o volby manifestační, které jsem zažil za „diktatury proletariátu“, ve skutečnosti však komunistů a SSSR.
28.01.2023 17:35 |

podobné články

Potůček (ČSSD): Desatero důvodů, proč nevolit ODS

 
V celostátních denících vycházejí půlstránkové inzeráty s nadpisem „Desatero důvodů, proč volit ODS.“To desatero jsem trochu rozvedl.
11.10.2012 09:05 |

podobné články

Senátní a krajské volby: Manuál voliče! Jak vyplnit hlasovací lístek?

 
Volit, nebo nevolit? Volby do krajských zastupitelstev a třetiny Senátu začínají dnes ve 14 hodin. A pozor! Zejména ty krajské byste neměli ignorovat. „Jsou nesmírně důležité. V regionech se rozhodují významné věci stran infrastruktury, školství a dalších věcí, jež se dotýkají každého občana. Současně dávají stranám vysvědčení za to, jak v posledních čtyřech letech na úřadech vládly, a to pak může vést až k významným změnám ve vysoké politice,“ zdůrazňuje politolog Ivan Gabal.
12.10.2012 12:05 |

podobné články

Koncert proti komunismu přilákal tisíce lidí: Co jim vzkázali Jan Kraus a Ewa Farna?

 
Neříkáme koho volit, víme ale koho nevolit. Pod tímhle heslem se dnes večer konal antikomunistický koncert na pražském Staroměstském náměstí. Zúčastnily se ho tisícovky lidí! A na pódiu vystoupili kapely Lucie, Noghtwork, Chinaski a PSH. A se svými vzkazy lidem i Jan Kraus a Ewa Farna.
21.10.2013 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1304 článků) , Ewa Farna (1469 článků)

Kobza (Úsvit): Evropský parlament - volit či nevolit?

 
Minulých 10 let nás naučilo, že pod taktovkou politických stran minulých koalic i opozice, se evropský parlament a evropská komise staly odkladištěm vysloužilých nebo nepoužitelných politiků, kteří odjeli do Štrasburku či Bruselu a už o nich nikdo zde neslyšel.
20.04.2014 18:35 |

podobné články

Jančík (KA2014): Chci opět zavést dnes ztracený řád a pořádek na radnici

 
Aneb proč volit či nevolit Konzervativní alianci 2014 (KA14) a Milana Jančíka starostou a senátorem.
07.10.2014 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Milan Jančík (159 článků)

Maček (Východočeši): Východočeši a STAN, černý kůň krajských voleb 2016?

 
Kladete si otázku proč volit a naopak nevolit politiky? Pojďme stručně rekapitulovat dopady politických rozhodnutí na naši životní úroveň a zamyslet se společně jak naši politiku změnit.
30.12.2015 18:06 |

podobné články

František Kuba: Volit, či nevolit?

 
Současný stav společnosti v České republice je postHavlovský. Tato společnost už nejen nevzkvétá, ale nabírá do necek a zjevně zapáchá politikou.
14.09.2016 11:55 |

podobné články

Levová (SPD): Proč nevolit tradiční strany

 
Voliči jsou naštvaní, nemají vidinu lepší budoucnosti, jsou demokracií zklamaní, neví koho volit. Tak jsem se rozhodla napsat, jak by šlo tuto beznaděj změnit.
16.05.2017 06:30 |

podobné články

Zaznívá rétorika, jaké hrůzy nás prý čekají, pokud opustíme EU. Důvod je jasný, osvětluje Jaroslav Bašta. A říká také, koho rozhodně nevolit

 
ROZHOVOR Poučení z Mnichovské dohody byla podle Jaroslava Bašty celkem tři. Bývalý disident, poslanec za ČSSD, diplomat a signatář Charty 77 tvrdí, že jedno jsme vyřešili hned odsunem německého obyvatelstva. Další dvě jsme však nevzali v potaz: vybírat si správně spojence a volit do čela státu osobnosti, které nejsou svým založením kapitulanti a nebojí se bojovat. O tom a o zahraniční politice mluvil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
02.10.2018 18:57 |

podobné články

Vítová (ANS): Čechy bez Čechů přežijí, ale Češi nepřežijí bez České republiky

 
Proč je lepší volit než nevolit. Nejprve si ale musíme říci, co chceme.
25.09.2020 10:05 |

podobné články

Úder Milionu chvilek těsně před volbami. Využili Tomáše Kluse

 
Spolek Milion chvilek pro demokracii vydal nové video. Občanům se muselo říct, aby šli volit, pak koho nevolit a kdo z úřadujících krajských politiků nejvíc zlobil. A když bude dost zhlédnutí, nazpívá novopečený předseda spolku Benjamin Roll s Tomášem Klusem hezkou písničku o volbách. Vypadá to, že se spolek bez Mikuláše rozjíždí naplno.
02.10.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1223 článků)