Článek

Zdeněk Joukl: O co jde nyní v té pandemii?

 
Záhadou pro naši vládu je to, proč nejdou počty nakažených koronavirem dolů, ale stagnují. Je to tím, že asi 15 % občanů nedodržuje opatření vlády ohledně desinfekce, rozestupů a nošení roušek (respirátorů).
09.02.2021 13:00 |

podobné články

Podobné články

Trestní oznámení na mluvčí ministerstva práce: Kvůli dětem z děcáků

 
Trestní oznámení na tiskovou mluvčí ministerstva práce a sociálních věcí podal náměstek hejtmana Kraje Vysočina Libor Joukl. Důvodem je její vyjádření na adresu dětí vyrůstajících v dětských domovech. Jak Joukl potvrdil pro agenturu Mediafax, vyjádření prý děti z domovů poškozuje.
07.11.2011 15:25 |

podobné články

Problémy náměstka hejtmana Vysočiny mohou ovlivnit krajské volby

 
Problémy náměstka hejtmana Libora Joukla mohou podle krajského šéfa ČSSD na Vysočině Zdeňka Chláda ovlivnit nominaci na kandidátku pro krajské volby. Joukl je spojován s nejasnostmi kolem přidělení krajské dotace pro firmu, v níž figuruje jeho manželka, i s nesrovnalostmi, které vyšetřuje policie v Krajské správě a údržbě silnic, již má jako náměstek pod dozorem. Joukl jakékoli pochybnosti odmítá.
16.01.2012 16:55 |

podobné články

Zdeněk Joukl: Neotravujte občany v krizi volbami alespoň do konce srpna

 
Nepřejeme si žádný předčasný volební cirkus! Nejdříve se vyrovnejte s pandemií, pak teprve s volbami.
29.01.2021 21:50 |

podobné články

Zdeněk Joukl: Vláda má k 23. prosinci 2020 na svědomí přes 6.000 mrtvých

 
A to od začátku druhé vlny epidemie – (několik dnů již nyní běží vlna třetí - vláda o tom ale ještě neví). Tehdy, začátkem října, umíralo totiž vlivem koronaviru asi 20 občanů denně. Opatření vlády proti šíření koronaviru byla přijata pozdě (a to hlavně vlivem pana premiéra) a byla nedostatečná. Například nebyla povinnost nosit roušky v uzavřených prostorách. Blížily se totiž krajské a senátní volby, a vláda si zřejmě nechtěla občany popudit proti sobě. Podobně nebyla včas přijata vládou nutná opatření před vánočními svátky. A to ze stejného důvodu. Rozdíl mezi skutečným počtem mrtvých denně a dvaceti ze začátku října pak činí od 3.10. do 23.12. právě přes 6000.
30.12.2020 13:35 |

podobné články

Na demokracii si jen hrajeme. Rozhodují peníze, míní politický matador z Desné

 
Pestrý život má Zdeněk Joukl z Desné. Jako rodilý Kladeňák pracoval v Poldovce. Odsud ho kvůli politice komunisté vyhodili a jako vysokoškolák musel dělat topiče parních lokomotiv, kde si zničil průdušky. Proto nemá komunisty rád.
09.07.2012 18:35 |

podobné články

Někdejší politik z TOP 09 byl obžalován. Kvůli podvodu s pozemkem

 
Bývalý zastupitel městské části Brno-střed Tomáš Jan Otradovec (dříve TOP 09) je obžalovaný z podvodu kvůli neoprávněnému získání pozemku v Brně. Hrozí mu až osm let vězení, řekl ČTK právník Zdeněk Joukl, který před soudy zastupuje potomka brněnské továrnické rodiny Georga Bilka. Právě Bilkovi pomohl Otradovec získat pozemek v dědictví po rodičích, potom ho ale převedl na sebe. Soud letos v civilním sporu nepravomocně rozhodl, že byl převod neoprávněný. Za majitele ručil Bilka.
25.08.2017 13:10 |

podobné články

Zdeněk Joukl: Nikdy více koalice. Proč?

 
Politici si po volbách vytvořili koalice nebo se o to pokouší po celé zemi již několik týdnů. Tím se ovšem pokouší také tichou cestou okleštit demokracii.
10.11.2018 09:50 |

podobné články

V Brně rozvážejí obědy zdarma důchodcům i záchranářům

 
Už více než pět tisíc obědů zdarma uvařily brněnské restaurace a následně pak jídlo po moravské metropoli rozvezli dobrovolníci místním důchodcům. Tak vypadá pomoc iniciativy. Iniciátor akce, advokát Zdeněk Joukl, vyzval i ostatní města, aby se do podobné pomoci zapojila.
03.04.2020 08:25 |

podobné články

Zdeněk Joukl: Demokracie dostává na frak - nikdy více koalice

 
Skupiny politiků se pokoušejí po celé zemi tichou cestou zlikvidovat demokracii. V některých krajích se dokonce připravují koalice, které vylučují vítěznou stranu.
09.10.2020 07:45 |

podobné články

Zdeněk Joukl: Hospodští útočí na naše zdraví

 
V televizi jsem viděl, a známí z některých měst mi to oznámili také, že některé restaurace vyvěsily státní vlajku, a v době stavu nouze „vesele“ porušují nařízení vlády proti šíření koronaviru. A to tím, že mají otevřeno.
20.12.2020 17:50 |

podobné články

Zdeněk Joukl: Otevřený dopis ministrovi vnitra Janu Hamáčkovi

 
Vláda vydala k 27.12. 2020 Opatření proti šíření koronaviru v ČR. Jenže někteří lidé (přibližně 30%) tato opatření nedodržují (roušky - respirátory, rozestupy, desinfekce.…).
22.02.2021 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2580 článků)

Joukl (ČSSD): Vysočina v ohrožení. Stát s ní nepočítá ani s dopravními stavbami

 
Výsledkem všech škrtů, bohužel nastavených proti současným vedením krajů a občanům, je avizované absolutní zrušení devíti rychlíkových spojů přes Vysočinu, hrozba rozpadu celého fungujícího systému železniční regionální dopravy kvůli poníženým dotacím státu a navíc stát v příštím roce nezahájí ani jedinou silniční stavbu v našem regionu. Horší zprávy pro motoristy a cestující snad ani nemohly přijít.
21.08.2011 09:25 |

podobné články

Deník: Náměstek hejtmana a šéf silničářů Vysočiny byli obviněni

 
Policie v první polovině minulého týdne obvinila náměstka hejtmana Vysočiny Libora Joukla a ředitele Krajské správy a údržby silnic Vysočiny Jana Míku kvůli údajně předraženému nákupu sypačů. Napsal to dnes Jihlavský deník. Mluvčí Útvaru pro odhalovaní korupce a finanční kriminality Jaroslav Ibehej deníku řekl, že obviněny byly dvě osoby. Joukl už dříve uvedl, že zakázka na sypače byla vypsána a zveřejněna řádně.
28.05.2014 06:25 |

podobné články

Za pádem mostu ve Vilémově mohla být špatná koordinace prací

 
Zřícení mostu ve Vilémově na Havlíčkobrodsku mohla způsobit špatná koordinace stavebních prací. Na pondělní tiskové konferenci Kraje Vysočina to uvedl náměstek hejtmana Libor Joukl. Podle Joukla most nebyl v havarijním stavu.
08.09.2014 14:30 |

podobné články

ODS Vysočina: Krajští zastupitelé ČSSD a KSČM odmítli chránit zájmy Vysočiny

 
Krajská rada složená z politiků ČSSD rozhodla o tom, že kraj nevyužije možnost chránit své zájmy přímo v rámci trestního řízení. Odmítla totiž uplatnit práva poškozeného v trestním řízení v kauze nákupu sypačů, ve které je obviněný náměstek hejtmana Libor Joukl a ředitel Krajské správy a údržby silnic Jan Míka. Zastupitelé ČSSD a KSČM na zasedání potom hlasováním odmítnutí potvrdili.
31.01.2015 19:31 |

podobné články

Ministr Němeček navštíví kraj Vysočina

 
Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček ve čtvrtek 15.9.2016 v rámci předvolební kampaně do krajských a senátních voleb navštíví Kraji Vysočina. Celý den budou pana ministra doprovázet Jiří Běhounek, Petr Krčál, Vladimír Novotný, Libor Joukl a Michal Šmarda.
14.09.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Novotný (16 článků) , Petr Krčál (83 článků) , Svatopluk Němeček (385 článků) , Michal Novotný (66 článků) , Jiří Němeček (44 článků) , Michal Němeček (9 článků) , Jiří Novotný (221 článků) , Michal Němeček (9 článků) , Michal Novotný (63 článků) , Jiří Novotný (221 článků)

Exministr práce Krčál po odchodu z ministerstva rezignoval i na stranickou funkci

 
Bývalý ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál rezignoval na funkci předsedy krajské organizace sociálních demokratů na Vysočině. Rozhodl se tak navzdory podpoře, kterou mu vyslovili představitelé všech okresů. ČTK to dnes řekla tajemnice ČSSD na Vysočině Hana Andělová. Do krajské konference ho zastoupí místopředseda Libor Joukl.
19.07.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Krčál (83 článků)

Nejstarší muž světa (116) přežil španělskou chřipku: Na pandemii koronaviru ho štve, že si nemůže koupit cigarety

 
Fredie Blom pocházející z jihoafrického města Adelaide už zažil mnohé. Ve čtrnácti letech během epidemie španělské chřipky přišel o svou sestru a nyní sleduje, jak svět čelí další smrtící nákaze – pandemii koronaviru. Blom, kterému je už 116 let, však tvrdí, že nejhorší na pandemii je, že si nemůže koupit cigarety!
15.05.2020 05:55 |

podobné články

Tak to prasklo: Hříšnice Jirešová a potetovaný exmilenec Bartošové Zdeněk Podhůrský spolu nazí na usvědčujících fotkách!

 
Všeuměl "Zdeněk Podhůrský":http://www.extra.cz/tema/zdenek-podhursky to konečně dokázal: Poprvé se o něm nebude snad psát jen jako o bývalém milenci "Ivety Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova, případně jako o dravci, který střemhlav útočí na každý večírek pozvánka nepozvánka! Zdeněk se totiž nechal dráždivě nafotit s herečkou ze známého "seroše" Ordinace v růžové zahradě "Ivanou Jirešovou":http://www.extra.cz/tema/ivana-jiresova. A zatímco je Ivana nahoře bez s ňadry cudně přikrytými nastřelenými vlasy, Zdeněk naplno ukazuje svou neodolatelnou hruď v celé kráse.
06.03.2014 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Podhůrský (99 článků) , Ivana Jirešová (428 článků)