Článek

Zbyněk Fiala: Zima pod stropem

 
Zákon umožňující zastropování cen energií pro domácnosti zamířil do sněmovny, ale otevřená zůstává otázka, zda ta energie vůbec bude. V atmosféře řádí El Niňo, Evropa se připravuje na zimní blackouty.
17.09.2022 07:40 |

podobné články

Podobné články

Dominik Hašek si užil slávu. Dres s číslem 9 už visí v pod stropem!

 
Maketa dresu Dominika Haška s číslem 9 už visí pod stropem pardubické ČEZ Areny. Východočeši tak ocenili jednoho z nejlepších brankářů hokejové historie. Devítku, s níž Hašek v týmu chytal, už nikdo z pardubických hráčů nebude moci nosit.
01.12.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (489 článků)

Na pašované cigarety měli Vietnamci speciální skrýš: Celníci našli desetitisíce kusů pod stropem

 
Pod stropem obchodu s textilem v Bohumíně ukrýval obchodník původem z Vietnamu desetitisíce pašovaných cigaret. Skrýš prozradily ledabyle uložené podhledy. Byl obviněn z porušení zákona o spotřební dani.
27.10.2017 12:45 |

podobné články

Zbyněk Fiala: Zima pod stropem

 
Zákon umožňující zastropování cen energií pro domácnosti zamířil do sněmovny, ale otevřená zůstává otázka, zda ta energie vůbec bude. V atmosféře řádí El Niňo, Evropa se připravuje na zimní blackouty.
17.09.2022 13:40 |

podobné články

Požár ve vratislavickém pivovaru: Jeden z hasičů propadl při zásahu prohořelým stropem

 
V pondělních ranních hodinách museli zasahovat hasiči ve Vratislavicích nad Nisou na Liberecku. V tamním Pivovaru Konrád totiž vypukl požár většího rozsahu, který kromě vnitřních prostorů zasáhl i střechu. Na místě dostávalo oheň pod kontrolu přibližně 60 hasičů. Jeden z nich se propadl prohořelým stropem.
29.06.2020 08:10 |

podobné články

Dělník se při demolici domu propadl stropem a těžce se zranil

 
Hasiči a záchranáři v Mariánských Lázních zachraňovali dělníka, který se zranil při demolici objektu, když propadl stropem.
24.01.2012 14:05 |

podobné články

Noční můra každého dealera aut: 20 vozů se propadlo stropem prodejny

 
Vozy leští, pečují o ně a snaží se na ně nalákat chtivé zákazníky, aby si je pořídili. Jaké bylo zděšení prodejců aut v britském Milton Keynes, když jim 20 fajnových kár propadlo stropem prodejny až do dílny….
02.06.2015 12:35 |

podobné články

Pětikilová krajta se znenadání propadla stropem a narušila mítink v bance

 
Páteční mítink zaměstnanců banky ve městě Nan-ning v čínské autonomní oblasti Kuang-si narušila zhruba pětikilová krajta, která se z ničeho nic propadla stropem. Zaměstnanci z místnosti ihned utekli a následně přivolali policii, kteří za pomoci odborníků hada odchytili, píše deník Daily Mail.
13.10.2018 06:25 |

podobné články

MHMP: Konference “Nad skleněným stropem“ otevírá diskusi o nápravě genderových stereotypů v Praze

 
Genderové stereotypy v oblasti podnikání a vzdělávání stále přežívají. Poměr žen v představenstvech firem, ve vyšším managementu a na vedoucích pozicích obecně je výrazně nízký, totéž platí i pro odvětví informačních technologií. I proto se ve spolupráci s hlavním městem uskuteční konference nazvaná „Nad skleněným stropem“, jejíž název odkazuje na neviditelné bariéry, které ženám brání v zapojení se například do práce v IT nebo v účasti ve výkonných radách společností.
23.06.2021 20:25 |

podobné články

V Ludkovicích hořel rodinný dům: Jeden z hasičů propadl stropem!

 
V Ludkovicích na Zlínsku hořel v pondělí večer rodinný dům. Požár likvidovalo šest jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů. Jeden z hasičů při zásahu propadl stropem. Utrpěl zranění, se kterým skončil ve zlínské nemocnici.
02.11.2021 08:55 |

podobné články

Zbyněk Fiala: Strop bez proudu

 
Úvahy o zastropování cen elektřiny narážejí na fakt, že výrobci nám nemohou moc nabídnout, protože svou příští výrobu už dávno prodali. Ledaže by se pod stropem skrývala daň pro výrobce a prodejce, která financuje dotace spotřebitelům.
09.09.2022 19:25 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Zima a bída, doufejme, že ne hlad. Realita českého předsednictví podle Ivana Davida. A ani Fiala to neokecá

 
„K tradici EU patří, že udílí cenné rady celému světu, aniž se náležitě stará o zájmy občanů států EU,“ říká český europoslanec Ivan David. Hořce ironicky je proto právě v této instituci Petr Fiala člověkem na svém místě. My ostatní se podle něj máme na co těšit. Realitou českého půlroku řízení EU bude zima, bída a snad ne hlad. A ani Petr Fiala tento úpadek „neokecá“.
18.07.2022 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4330 článků) , Ivan Ivan (2516 článků) , David David (1365 článků) , David David (1024 článků) , Ivan Ivan (94 článků)

„Čeká nás těžká zima.“ Fiala u zdražování energií odmítl plány vlády, Havlíček ho „školí“

 
Ukončení činnosti několika dodavatelů energií považuje adept na premiéra Petr Fiala (ODS) za selhání ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) a Energetického regulačního úřadu (ERÚ). Za jiných okolností by podle něj byla na místě rezignace ministra Karla Havlíčka (za ANO). Momentálně je ale hlavní pomoci lidem, kteří dodavatele energie ztratili. Snížení DPH, které navrhuje premiér Andrej Babiš (ANO), nepovažuje za nejlepší cestu. Fiala to řekl v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Podle Havlíčka Fiala předvedl, že neví nic o energetice. Stát ani regulátor nesmí v Česku stejně jako jinde zasahovat do tržního prostředí, zmínil.
17.10.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24863 článků) , Petr Fiala (4330 článků) , Karel Fiala (225 článků)

Je mi zima, pořád je mi zima. Oslnivý nástup ministryně Šlechtové do sněmovny měl veselé pokračování

 
Ministryně Michaela Marksová (ČSSD) dnes ve sněmovně podpořila novopečenou ministryni místního rozvoje Karlu Šlechtovou (ANO). Ta totiž ve středu ve svém úplně prvním vystoupení před poslanci kromě kritiky jejich chování zmínila, že je jí ve sněmovně zima. Dnes jí v tom překvapivě dala za pravdu její vládní kolegyně Marksová. „Je mi tady taky velká zima,“ řekla totiž Marksová ve chvíli, když měla odpovídat na interpelaci komunistky Marty Semelové.
23.10.2014 18:31 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (289 článků) , Michaela Marksová (465 článků)

Fiala na Babiše: Poštváváte Čechy proti Ukrajincům. A věc, co zapadla

 
Hlavním hostem nedělních Otázek Václava Moravce byl premiér Petr Fiala (ODS). „S těmi důsledky války se budeme vyrovnávat nejen tento rok, ale i celý příští. Lepší zprávu nemám,“ začal Fiala vážně. A hned ještě přitvrdil. „Tato strašná válka na Ukrajině nemůže Putinovi projít,“ zdůraznil Fiala. A oznámil, že se pracuje i na předávání tanků a dalších zbraní Ukrajině. Tvrdou ránu Fiala zasadil také Andreji Babišovi (ANO).
27.03.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4330 článků)

Polovina Čechů chce jednat s Rusy. ČT to rozřešila. Padlo překvapivé

 
Až 50 % lidí by klidně s Ruskem vyjednávalo o plynu. Téma rozebírali Reportéři ČT a ukázali mimo jiné, o kolik budou muset někteří výrobci nebo poskytovatelé služeb zdražit. I se stropem na ceny, který zavedla vláda. Zaznělo také, že Putin proti Evropě používá jako zbraň její trh s plynem. Dle ekonoma Navrátila bude zima drahá, i když plyn a elektřina nedojdou. A odstřihnutí se od evropského trhu? To by znamenalo výpadek dodávek plynu a ropy. „Poměrně dobře udělaná reportáž. Trochu provládní, ale na to jsme u České televize zvyklí. Nicméně naznačila, že se prohlubuje rozdělení národa na bohaté a chudé," uvedl pro ParlamentníListy.cz mediální expert Jiří Mikeš.
28.09.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Navrátil (30 článků)

Hvězdy Ordinace Fiala a Benoni: Vyčerpání a obrovská zima!

 
Absolutní vyčerpání a obrovská zima! Na natáčení jedné z nejdramatičtějších scén v Ordinaci v růžové zahradě 2 Štěpán Benoni (33) a Radim Fiala (46) dlouho nezapomenou.
12.09.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (401 článků) , Radim Fiala (401 článků) , Štěpán Benoni (40 článků)

Vy jste zničili státní rozpočet! Fiala vytočil Hamáčka. A pak se jen smál pod rouškou

 
Hosty Partie Terezie Tománkové v televizi Prima byli ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) a předseda ODS Petr Fiala. Hamáček prozradil, že systém PES není dogma. Fiala si pochvaloval, že už ve čtvrtek bude moct jít se ostříhat. Pak se zastal podnikatelů, má prý pochopení pro jejich zoufalství. A došlo na tvrdou přestřelku o daně. „Vy jste zničili státní rozpočet,“ obořil se Hamáček na Fialu. „Vy říkáte lidem, že víte lépe než oni sami, co dělat se svými penězi,“ vrátil Fiala úder.
29.11.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4330 článků) , Jan Hamáček (3329 článků)

Fialovo sólo u Moravce: Přijde těžká zima. To Babiš. Vystrčil to dělá výborně, Zeman má mít prostor se vyléčit

 
V první hodině Otázek Václava Moravce usedl ve studiu předseda ODS a kandidát koalice SPOLU na premiéra. Petr Fiala. Neměl proti sobě oponenta. A Fiala prostor bezezbytku využil. „Já jsem opravdu zděšen z toho, kam až vláda nechala situaci dojít,“ vypálil Fiala k rostoucím cenám energií. A to byl teprve začátek Fialovy kanonády...
17.10.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4330 článků)