Článek

Zbyněk Fiala: Česká auta v odstupu za konkurencí

 
Automobilový průmysl trochu oživil české statistiky, ale důležité není jen kolik, ale taky co se vyrábí.
13.04.2024 12:35 |

podobné články

Podobné články

Otec nemocného Davídka z Talentmanie: K odstupu nás tlačili

 
Jakožto mediální partner soutěže Talentmania přinášíme našim čtenářům pravdivé informace o odstupu Davídka Dostála, kterému bylo po živém semifinálovém přenosu vyčítáno, že postoupil jen díky tomu, že je ho divákům líto.
16.10.2010 08:05 |

podobné články

Makakové předvedli ukázkové dodržování odstupu

 
Výstavní dodržování sociálního odstupu předvedla tlupa makaků v indickém státě Arunáčalpradéš. Při obědvání melounů se zvířata sama usadila s takřka dokonalými metrovými mezerami, podle ministra Kirena Rijiju by si z nich mohli vzít příklad i lidé, píše server Daily Mail.
03.06.2020 10:05 |

podobné články

Změna na hřištích: Od pondělí končí pravidlo deseti metrů odstupu, klíčová bude plocha

 
Místo uvažovaného šestimetrového odstupu dvojic na venkovním sportovišti se bude od pondělí uplatňovat plocha 15 metrů čtverečních na osobu. Na jednom hřišti přitom bude možné vytyčit více sportovišť s dvanáctičlennými skupinami. Po dnešní schůzce s ministrem zdravotnictví Petrem Arenbergerem to v tiskové zprávě uvedl předseda České unie sportu Miroslav Jansta. Haly a tělocvičny zatím zůstanou pro amatéry dál zavřené.
23.04.2021 20:30 |

podobné články

Ministr v průšvihu: Líbal poradkyni. Teď si sype popel na hlavu za nedodržení „odstupu“

 
Britský ministr zdravotnictví Matt Hancock, kterého bulvární deník přistihl, jak líbá a objímá svoji blízkou spolupracovnici, se dnes omluvil za nedodržení pravidla bezpečného odstupu. Informovala o tom agentura Reuters.
25.06.2021 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Matt Hancock (12 článků) , Hancock Hancock (22 článků)

Zbyněk Fiala: Mají naše auta budoucnost?

 
Evropská unie nakonec umožní výrobu aut se spalovacími motory i po roce 2035, pokud budou na syntetická paliva bez fosilního uhlíku. Ale kde je vzít? A jak si poradit se zdrcující konkurencí elektromobility – čínskou, americkou, a nakonec i s tou z Volkswagenu? Nechají nás vyhnít, když s námi není řeč?
31.03.2023 07:35 |

podobné články

Fiala na Babiše: Poštváváte Čechy proti Ukrajincům. A věc, co zapadla

 
Hlavním hostem nedělních Otázek Václava Moravce byl premiér Petr Fiala (ODS). „S těmi důsledky války se budeme vyrovnávat nejen tento rok, ale i celý příští. Lepší zprávu nemám,“ začal Fiala vážně. A hned ještě přitvrdil. „Tato strašná válka na Ukrajině nemůže Putinovi projít,“ zdůraznil Fiala. A oznámil, že se pracuje i na předávání tanků a dalších zbraní Ukrajině. Tvrdou ránu Fiala zasadil také Andreji Babišovi (ANO).
27.03.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6401 článků)

SuperStar Zbyněk Drda: Ostříhal si vlasy a hned má holku!

 
Na pohled nesmělý romantik s nešťastným výrazem v tváři zpěvák Zbyněk Drda (22) slaví konečně pořádné úspěchy. Zabodoval na mezinárodním festivalu, kde měl silnou konkurenci. Co ale pro něj důležitější, změnil image a možná díky tomu si našel holku! Je to love story jak vystřižená z červené knihovny!
20.09.2010 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Zbyněk Drda (31 článků)

Románek Muradova a Sabiny z Love Islandu: Co na něj říká použitý a odkopnutý Zbyněk

 
Konec velké lásky z Love Islandu. Zbyněk a Sabina, kteří doposud působili jako dva pobláznění puberťáci, oznámili rozchod. Stalo se tak kvůli známému zápasníkovi Makhmudu Muradovovi, se kterým Sabina  na “tajňačku” strávila několik dní v zahraničí. I když ona vše popírá, Zbyněk má jasno. Na svém Instagramu přidal dojemné vyjádření. “Miluju ji, ale zklamala mě,” říká miláček fanynek. 
17.12.2022 12:30 |

podobné články

Zrazený Zbyněk promluvil o rozchodu se Sabinou. Nečekaně poděkoval Muradovovi

 
Zbyněk Vlček se už rozchodem se Sabinou rozhodně netrápí. Ta ho opustila krátce po návratu z Love Island, když se zakoukala do zápasníka Makhmuda Muradova. "Díky němu jsem zjistil, jaká je ona, takže já mu děkuju," nechal se Zbyněk slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz. Prozradil, jak to má se vztahy nyní, a promluvil právě o náhodném setkání s UFC bijcem. 
15.03.2023 10:25 |

podobné články

Zbyněk Vlček poctivě dře na svůj velký zápas: Hvězda Love Islandu trénuje se špičkami v oboru

 
Zbyněk Vlček svou přípravu na svůj první velký zápas v Oktagonu rozhodně nepodceňuje. Influencer odletěl na kemp do thajského Phuketu, kde trénuje po boku těch nejlepších. Na svůj premiérový profi MMA debut se připravuje s Davidem Kozmou nebo hvězdou UFC Jiřím Procházkou. Na souboj se slovenským profesionálním bojovníkem si věří. "Vítězství!" hlásí na sociálních sítích Zbyněk. 
21.07.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (109 článků) , Jiří Procházka (97 článků) , Jiří Procházka (55 článků) , David Love (54 článků) , David David (1884 článků)

Zbyněk Vlček odstoupil ze zápasu v Oktagonu: Náhle musel na operaci

 
Zbyněk Vlček se v posledních měsících připravoval na svůj velký zápas. Pod organizací Oktagon ho čekal první profesionální MMA debut, ve kterém se měl utkat se slovenským zápasníkem Gabrielem Törökem. V rámci přípravy odletěl trénovat s nejlepšími českými i zahraničními špičkami do thajského Phuketu, odkud se však vrátil s nepříjemnou infekcí - ze zápasu tak musel náhle odstoupit. Kvůli stafylokokovému onemocnění podstoupil operaci. "Tohle byla obrovská příležitost, bral jsem to víc jak na 100 %. Uzavřel jsem se do sebe, s nikým jsem nekomunikoval a měl jsem v hlavě jen ten zápas. Cítím velké zklamání," vyjádřil se Zbyněk pro eXtra.cz. Do poslední chvíle doufal, že ze souboje nebude muset sejít. 
27.07.2023 16:00 |

podobné články

Na Oktagonu pouze jako divák: Zbyněk z Love Islandu kvůli operaci nemohl nastoupit

 
Na včerejším galavečeru Oktagon 45 se měl v kleci ukázat i influencer Zbyněk Vlček. Ten měl zažít svůj premiérový profi MMA debut, ale nakonec na turnaj dorazil pouze jako divák s obvazem na ruce. Ze zápasu musel náhle odstoupit kvůli infekčnímu onemocnění, které si dovezl jako "suvenýr" z přípravného kempu v Thajsku, kde trénoval po boku českých i zahraničních bojových špiček. Cenné zkušenosti si však musí nechat na příště - v řešení je náhradní termín, jak Zbyněk prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz. Rozpovídal se i o nutném zákroku, který musel podstoupit nebo rekonvalescenci.
29.07.2023 17:40 |

podobné články

Radar pozná nepřipoutaného řidiče i mobil u ucha. Revoluční kamery testují ve Francii

 
Francouzská města Montpellier a Montbéliard nasadí do zkušebního režimu nový typ silničních radarů, píše Le Figaro. Budou menší, úspornější… a také chytřejší. Jako dosavadní přístroje, i novinky budou kontrolovat rychlost v obou směrech a stání na červené. K tomu ovšem dostanou jejich ostrozraké kamery další využití. Umějí hlídat dodržování bezpečného odstupu od auta vepředu, ale také poznají mobil u řidičova ucha, nebo zda je připoutaný.
06.10.2020 20:45 |

podobné články

Šeredová má konkurenci! Tahle nádherná Češka dostala v Itálii kšeft snů

 
Česká modelka Ivana Mrázová se stane jednou ze čtyř moderátorů největší italské hudební soutěže Sanremo 2012. Pro dvacetiletou krásku, která se modelingu věnuje čtyři roky, je to neuvěřitelný úspěch. Zdá se, že Alena Šeredová má jako zatím jediná česká moderátorka v Itálii, slušnou konkurenci.
25.01.2012 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (844 článků)

Fiala řešil Ukrajinu v Londýně. A chápe ty, co nešli kvůli Zemanovi na metály na Hrad

 
Premiér Petr Fiala (ODS) vyrazil na návštěvu do Velké Británie, kde jej čekalo setkání lídrů V4 s britským premiérem Borisem Johnsonem. Podle předsedy vlády se představitelé Česka, Maďarska, Polska i Slovenska shodli na tom, že je zapotřebí snížit závislost EU na nerostných surovinách z Ruska. Řešení ale není jednoduché a nepřijde v řádu dnů i týdnů, jak konstatoval Fiala. Lídři během úterního jednání načali i uprchlickou krizi. Podle Fialy se musí zapojit celá Evropa, která by se kromě vyjádření solidarity měla i ostře vymezit proti ruské agresi. Rusko podle Fialy jasně nepříspívalo k diplomatickému řešení, ač v něj světové špičky stále doufají. Fiala zmínil, že se s Borisem Johnsonem viděl poprvé a bylo to příjemné setkání na jehož konci si oba premiéři vyměnili telefonní čísla.
08.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6401 článků)

„Nemá potuchy... Fakt trapas!“ Veřejnost zhrozena. Fiala v Izraeli. Šíří se VIDEO

 
Premiér Petr Fiala se v Izraeli setkal s tamním předsedou vlády Benjaminem Netanjahuem a ubezpečil ho o podpoře České republiky. „Česká republika stojí na straně Izraele, teď jako vždycky. A stejně jako před 75 lety se můžete spolehnout na náš hlas a podporu,“ prohlásil Fiala. Více než Fialova slova české publikum na sociálních sítích zaujala špatná úroveň premiérovy angličtiny. Fiala totiž musel přečíst svůj proslov k Netanhajuovi z papíru a podle některých izraelskému premiérovi vlastně vůbec nerozuměl.
26.10.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6401 článků)

Zbyněk Fiala: BRICS se rozšiřuje a posiluje

 
Šest nových vlivných členů posílí konkurenci vlivu Západu v Jižní Americe, na Středním východě a v Africe. Přípravu nového platebního systému berou do rukou ministři financí a guvernéři centrálních bank BRICS.
26.08.2023 12:35 |

podobné články

Recenze: Forza Horizon 3 je nejhezčí závodní hrou, nemá konkurenci. Poprvé se dostává i na Windows

 
Nejnovější díl závodní videohry Forza Horizon nemá momentálně konkurenci. Ježdění v luxusních i obyčejných autech po Austrálii musí nadchnout každého, kdo má alespoň trochu rád auta a vysokou rychlost.
20.09.2016 15:40 |

podobné články

Recenze: Forza Horizon 3 je nejhezčí závodní hrou, nemá konkurenci. Poprvé se dostává i na Windows

 
Nejnovější díl závodní videohry Forza Horizon nemá momentálně konkurenci. Ježdění v luxusních i obyčejných autech po Austrálii musí nadchnout každého, kdo má alespoň trochu rád auta a vysokou rychlost.
20.09.2016 20:40 |

podobné články