Článek

Zbitá prostitutka, rytíř bez krále a zloděj na cestách. Recenze úžasného JRPG Octopath Traveler

 
Osm cestovatelů s osobitými charaktery a specifickými schopnostmi. Obrovský svět k prozkoumání, v němž čeká až 80 hodin hratelnosti. Velmi propracovaný, ale pro každého srozumitelný bojový i vývojový systém a k tomu všemu neuvěřitelně stylová a krásná grafika kombinující retro styl s moderními technologiemi. Japonské RPG Octopath Traveler patří k nejlepším zástupcům žánru a i kvůli němu se vyplatí mít konzoli Nintendo Switch.
12.07.2018 19:05 |

podobné články

Podobné články

Zdeněk Rytíř: Na Vánoce ho z nemocnice pustí domů

 
Zdeněk Rytíř (65) se po 13 měsících pobytu v pražské FN v Motole vrátil domů ke své ženě Heleně. „Nejsem zdravý, ale pustili mě do domácího ošetřování,“ řekl Blesku Rytíř, který má už provždy do krku zavedenou tracheotomii.
23.12.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Rytíř (38 článků)

Tůma čelí trestnímu oznámení

 
Kandidát Suverenity do Senátu v Olomouci Jan Rytíř podal trestní oznámení na bývalého guvernéra České národní banky a lídra pražské TOP 09 Zdeňka Tůmu. Rytíř si stěžuje, že si od ČNB nechal proplácet zhruba po pět let služební byt, ačkoli jeho rodina měla v té době dva obecní byty. Rytíř Tůmu podezřívá, že způsobil ČNB škodu ve výši 1,5 miliónu korun.
07.10.2010 13:45 |

podobné články

Poslední díl batmanovské trilogie jde do kin

 
S filmem Temný rytíř povstal bude ještě dlouho spojován masakr, který se udál na jeho premiéře v americkém Denveru. Je to logické a pochopitelné, ale také je to škoda, protože takový prolog si snímek nezasloužil. Hned na začátek je potřeba říct, že celá batmanovská trilogie (snímek Temný rytíř povstal navazuje na filmy Batman začíná z roku 2005 a Temný rytíř z roku 2008) posunula žánr komiksové adaptace k úplně novým obzorům.
25.07.2012 11:25 |

podobné články

Zemřel slavný textař Zdeněk Rytíř (†69)! Zvonky štěstí dozvonily...

 
Oblíbený a respektovaný textař Zdeněk Rytíř podlehl v noci infarktu. Po převozu do motolské nemocnice byl již ve velmi kritickém stavu. Ačkoli měl Rytíř hlavně problémy s dýchacími cestami, nakonec ho zradilo srdce.
02.10.2013 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Rytíř (38 článků)

Zemřel textař Zdeněk Rytíř (†69)! Zvonky štěstí dozvonily...

 
Oblíbený a respektovaný textař Zdeněk Rytíř podlehl v noci infarktu. Po převozu do motolské nemocnice byl již ve velmi kritickém stavu. Ačkoli měl Rytíř hlavně problémy s dýchacími cestami, nakonec ho zradilo srdce.
02.10.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Rytíř (38 článků)

Prostitutka Korbelová z Ulice: Nova se s ní zítra drsně rozloučí!

 
Televize Nova se v seriálové "Ulici":http://www.extra.cz/tema/ulice zítra rozloučí s mladičkou herečkou "Dianou Korbelovou":http://www.extra.cz/tema/diana-korbelova (19), na kterou "prasklo, že když netočí, tak se živí v centru Prahy jako prostitutka":http://www.extra.cz/prostitutka-diana-z-ulice-je-pry-v-posteli-nemozna-vime-na-co-si-zakaznici-stezuji.
26.11.2014 21:03 |

podobné články

Obrovská troufalost? Tahle veteránská sexy prostitutka s velkými ňadry chce být zvěčněna na desetidolarové bankovce!

 
Veteránská prostitutka s uměleckým jménem Air Force Amy, která působí na proslulém nevadském ranči Moonlite Bunny, jenž je vlastně legálním nevěstincem, by chtěla jako první prostitutka v USA, ozdobit svým tělem desetidolarovou bankovku.
05.07.2015 22:00 |

podobné články

Vdova po Kaplickém Eliška polyká slzy dojetí: Malá Johanka (6) dělá něco úžasného pro tátu!

 
Dceři architekta Jana Kaplického je šest let. Svého tatínka bohužel nepoznala, zemřel totiž v den jejího narození. Přesto dělá něco úžasného. Zajímá se, kdo byl její otec, a snaží se o něm zjistit co nejvíc. A je na svého tátu moc pyšná! Na výstavě pořádané v rámci Architecture Week hrdě díla svého tatínka ukazuje kamarádům...
02.07.2015 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaplický (166 článků) , Jana Malá (57 článků) , Jana Malá (57 článků)

Okrade vás o 70 hodin života! Recenze výpravného JRPG Xenoblade Chronicles 2

 
Rozsáhlé a proklatě dlouhé hry na hrdiny alias RPG nejsou v žádném případě tituly pro každého. Vyžadují odhodlání je dohrát, zanícení pro dotažení všech úkolů do konce i spoustu volného času, kterého jim musíte věnovat. A bizarní japonské variace jsou ještě specifičtější, šílenější a ujetější. Taková je i novinka Xeboblade Chronicles 2 pro Nintendo Switch, která se hned po vydání zařazuje k cenným exkluzivitám a zároveň nejlepším hrám pro tuto hybridní platformu.
07.12.2017 21:35 |

podobné články

Bojové mechaniky Wiičkového RPG The Last Story

 
Když už nás poslední přírůstek do rodiny JRPG moc nenadchnul, třeba to zvládne chystané The Last Story pro Wii. Tentokrát se trailer zaměří spíše na soubojovou část a její nuance. Takže kromě klasického chaosu, který bez toho, abyste hru měli v rukou asi nepochopíte, tu najdeme i pasáže, které lépe naznačují, že půjde i o stealth, správné načasování a využití...
15.02.2012 15:25 |

podobné články

Do kin přichází česká historická detektivka Jménem krále

 
Do 13. století a vlády krále Přemysla Otakara II. zasadil spisovatel Vlastimil Vondruška děj kriminálních příběhů, které spojuje smyšlená postava Oldřicha z Chlumu, zástupce krále a detektiva. Podle jednoho z nich natočil Petr Nikolaev film Jménem krále.
29.05.2009 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nikolaev (72 článků) , Vlastimil Vondruška (113 článků)

Cesta na dovolenou v Chorvatsku jako horor: Kde na dálnicích budete zuřit?

 
Během letních prázdnin musí řidiči počítat s dopravními omezeními a uzavírkami nejen na tuzemských cestách, ale i v zahraničí. Zdržení a kolony lze očekávat zejména při cestách do Chorvatska. Řidiči zároveň musí počítat se zvýšenou činností policie na cestách, která se bude zaměřovat mimo jiné na používání telefonu během jízdy a na dodržování předpisů autobusů. Na společné tiskové konferenci to v úterý řekli zástupci ministerstva dopravy, dopravní policie a Besipu.
26.06.2018 17:50 |

podobné články

Final Fantasy XIII na Vánoce 2010

 
Kdy dorazí očekávané JRPG do Evropy?
05.05.2009 13:35 |

podobné články

Final Fantasy XIII se asi dočká dalšího pokračování

 
Proč? Přijde mi, že Square Enix v případě série Final Fantasy a hlavně třináctého dílu přešplapuje na místě a neví co dělat. První třináctka byla povedeným JRPG, které ale startovalo tak pomalu, že to většina hráčů, uvyklá na rychlohraní, nedotáhla na Gran Pulse a poté všude hlásali, jak je hra lineární. Druhý díl odstranil z původní hry většinu dobrých...
18.12.2010 18:10 |

podobné články

Trailer na The Last Story pro Wii

 
O Wii teď nebylo v konkurenci ostatních konzolí mnoho slyšet, ale když se objeví čerstvý (byť snad bude časem kvalitnější) trailer na chystanou západní verzi akčního RPG The Last Story, nejde jej neukázat. Velmi dobře vyhlížející titul se v rámci modernizace JRPG také vzdal tahových soubojů ve prospěch akčních (au), ale svou rozmáchlostí a hlavně velmi vřelým přijetím...
17.01.2012 11:45 |

podobné články

Živila se jako prostitutka, nyní uspokojuje postižené lidi. Jdete do ROZKOŠE BEZ RIZIKA i vy?

 
Vladana Augstenová (46) se živila několik let jako prostitutka. Později se chtěla ale z této profese vymanit, a tak přesedlala na něco jiného. U rozkoše ale zůstala! Jako jedna z pěti oficiálně vyškolených asistentek poskytuje sexuální služby lidem s postižením. Sex je prý jejím posláním. Jsou s ním ale spojená zdravotní rizika, o která se už 25 let stará Rozkoš bez rizika.
24.03.2017 15:15 |

podobné články

Percy Jackson: Zloděj blesků

 
Režisér Harryho Pottera Chris Columbus přináší božské dobrodružství, nový americký film Percy Jackson: Zloděj blesků. Snímek je pozoruhodný i tím, že tu superhvězdy hrají křoví. Například se na plátně objeví Uma Thurman (hvězda Tarantinova Killa Billa), Pierce Brosnan (James Bond, agent 007), Rosario Dawson (prostitutka ze Sin City) nebo Sean Bean (Boromir z Pána prstenů)…
15.02.2010 01:45 |

podobné články

Osobnosti: Uma Thurman (222 článků) , Pierce Brosnan (126 článků) , Rosario Dawson (5 článků) , Sean Bean (9 článků) , Chris Potter (2 články) , Chris Columbus (6 článků) , Harry Potter (1356 článků) , Percy Jackson (12 článků)

Textař Zdeněk Rytíř už chodí a mluví

 
Textař a zakladatel Golden Kids Zdeněk Rytíř (65) je velký bojovník. Tři měsíce ležel autor textů Hej Jude, Zvonků štěstí a Tam u nebeských bran na ARO v motolské nemocnici s nemocí plic. Nakonec přežil a teď už dokonce chodí a mluví!
01.08.2009 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Rytíř (38 článků)

Textař Zdeněk Rytíř: Umíral ve spánku!

 
Textař Zdeněk Rytíř (66) v noci z úterý na středu přestal dýchat. Umělé plíce, na něž musí být ve spánku napojen, mu přestaly stačit. Jeden z našich nejlepších textařů, který psal hity pro Gotta, Rolins či Zicha, ztratil vědomí. Pomalu umíral.
06.05.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Rytíř (38 článků)