Článek

Zběsilá honička: Zfetovaný řidič ujížděl autem před policií, ta do něj nabourala

 
Šikovně si minulý týden poradili policisté na Domažlicku. Ti pronásledovali muže, který před strážníky prchal autem ve velké rychlosti. Nakonec se rozhodli stíhaný automobil zastavit pomocí rázného zákroku - nabourali do něj. Jak se později ukázalo, unikající řidič byl pod vlivem drog.
17.07.2020 19:41 |

podobné články

Podobné články

Zběsilá honička skrz vesnici: Řidič se zákazem ujížděl před policií i 190 km/h

 
Ve čtvrtek okolo druhé hodiny ráno se na Trutnovsku policejní hlídka rozhodla ke kontrole zastavit vozidlo značky VW Passat. Jeho řidič však na rozsvícení nápisu STOP reagoval tak, že přidal plyn. Následovala zběsilá honička v obrovské rychlosti, po několika kilometrech to však řidič vzdal.
05.11.2020 19:20 |

podobné články

Další ZBĚSILÁ HONIČKA v Praze! Ujížděl policistům, srazil chodce a naboural auta

 
Zběsilá honička se v úterý odpoledne odehrála v ulicích Prahy. Policistům ujížděl muž, kterého pronásledovali už ráno. Odpoledne se jim řidiče podařilo po honičce chytit.
14.01.2014 16:55 |

podobné články

Zběsilá honička v Praze: Zfetovaný řidič ujížděl policii, málem zabil chodce

 
Pražští policisté za sebou mají pořádně adrenalinové ráno. Po Proseku totiž honili zdrogovaného řidiče, který jim začal unikat poté, co ho chtěli legitimovat při kontrole. Nechybělo mnoho a jeho zběsilá jízda mohla skončit tragédií.
03.01.2016 13:00 |

podobné články

VIDEO: Zběsilá honička v Praze! Zfetovaný řidič v kradeném autě ujížděl policistům, pak „smetl“ jejich vůz

 
Pořádně napilno měli v noci pražští policisté. Ulicemi hlavního města totiž pronásledovali kradené auto, jeho řidič se ale nehodlal vzdát snadno. Zběsile policistům ujížděl, ti ho nakonec dostihli v Pražské ulici. Hříšník za volantem měl vyslovený platný zákaz řízení a jako by toho nebylo málo, byl také pod vlivem drog.
09.12.2018 09:10 |

podobné články

V Karlíně se střílelo! Zfetovaný řidič ujížděl v kradeném autě. Honička skončila nehodou

 
Pražští policisté v neděli pronásledovali zdrogovaného muže, který ujížděl v kradeném voze. Řidič měl během honičky ohrožovat ostatní účastníky silničního provozu. Dopadnout se ho podařilo v Kaizlových sadech v Karlíně. Honička skončila střelbou.
23.12.2018 13:05 |

podobné články

Zběsilá policejní honička v Plzni: Zdrogovaný mladík se zákazem řízení ujížděl v kradeném autě

 
Jako v akčním filmu to vypadalo ve středu večer v centru Plzně. Policistům ujížděl řidič v autě, které bylo nahlášené jako kradené v Německu. Jeho zběsilá jízda skončila na Americké třídě. Muž byl pod vlivem pervitinu, navíc má soudem uložený zákaz řízení.
19.08.2021 16:05 |

podobné články

Zfetovaný Němec ujížděl přes hranice: V Česku ho zastavil až zátaras a namířená zbraň

 
Honička jak z akčního filmu se odehrála v německém příhraničí. Zfetovaný řidič (43) malého nissanu nezastavil v Německu policistům a zběsile jim ujížděl do Čech. Tady jeho jízdu ukončil až zátaras přes silnici a namířená zbraň.
23.11.2017 13:15 |

podobné články

Zběsilá honička: Muž ujížděl policie se třemi lidmi a pistolí, neměl řidičák!

 
VIDEO - Policisté v Praze chtěli zkontrolovat řidiče (26) audi. Ten ale sešlápl plyn a chtěl zmizet. Následovala zběsilá a nebezpečná honička, která skončila havárií.
28.09.2012 13:55 |

podobné články

Zběsilá policejní honička skončila s pískem na staveništi

 
Kalifornská policie pronásledovala ve středu motorkáře, který jí ujížděl vysokou rychlostí po několika dálnicích v okolí Los Angeles. Nekonečná honička nabrala zvrat teprve, když motorka vjela na prašnou cestu na staveništi mezi dálničními pruhy. Muž ztratil na písčitém terénu rovnováhu a jeho zběsilá jízda tak rázem skončila, uvedla agentura Reuters.
07.06.2013 08:30 |

podobné články

Řidič (38) ujížděl před policií, v 80km rychlosti napálil do stromu! Žena zůstala v autě zaklíněná

 
Zběsilá honička se strhla v noci ze soboty na neděli v ulicích pražské čtvrti Čimice. Policisté si všimli projíždějícího osobního auta, které se rozhodli zkontrolovat. Řidič (38) na výzvu policistů nereagoval. Naopak šlápl na plyn a rozhodl se hlídce ujet. Po chvíli však nezvládl řízení a v 80kilometrové rychlosti narazil do stromu. Řidič a spolujezdec vyvázli relativně v pořádku, spolujezdkyně ale zůstala zaklíněná pod palubní deskou a skončila v péči záchranářů. Řidič byl na místě zadržen, následně policisté zjistili, že má bohatou trestní minulost a navíc i zákaz řízení všech motorových vozidel.
16.05.2021 13:50 |

podobné články

VIDEO: Zběsilá policejní honička! Zdrogovaný řidič ujížděl na kradené motorce, málem smetl chodce

 
Akční honičkou zakončili týden policisté z pohotovostní motorizované jednotky. V Praze 4 před zvuky policejních houkaček ujížděl osmadvacetiletý řidič motocyklu. Jel na červenou a málem srazil chodce. Motorkář byl pod vlivem pervitinu a měl zákaz řízení. Nyní se prošetřuje, zda nebyla motorka kradená. Policie vyzývá řidiče, kteří byli ohroženi nebezpečným motorkářem, aby kontaktovali linku 158.
17.05.2021 15:45 |

podobné články

Další zběsilá honička se zfetovaným řidičem! Ujížděl se zákazem řízení!

 
Se zdrogovanými řidiči, kteří ujíždí před policií, jako by se po smrti policistky u Brandýsa nad Labem roztrhl pytel. Další takový řidič ujížděl policistům na Novojičínsku, navíc v kradené Octavii.
12.05.2014 15:20 |

podobné články

Řidič v kradeném bavoráku ujížděl policistům, sejmul dvě auta! Kolony v Liberecké v Praze

 
Zběsilá honička, na jejímž konci jsou tři rozflákaná auta! Řidič bavoráku v ulici V Holešovičkách ujížděl policejní hlídce, jenže nezvládl řízení a narazil do dvou zaparkovaných aut a sejmul i svodidla. Policisté ho zadrželi, skončil v nemocnici.
21.11.2019 13:20 |

podobné články

Policejní honička v Plzni: Zfetovaný řidič se šesti zákazy ujížděl městem 160 km/h

 
Zběsilou jízdu přes celé město předvedl policistům v Plzni mladý řidič (23). Před blikajícími majáky ujížděl místy rychlostí 160 km/h! Nakonec ho policejní vůz zablokoval ve slepé uličce. Muž za volantem byl pod vlivem drog a měl několik zákazů řízení.
04.12.2019 10:35 |

podobné články

Zfetovaný šílenec ujížděl policii z Prahy až do Brázdimi. Rozjel to i na 200 km/h!

 
Divoká honička se strhla v pátek pozdě večer v Praze a pokračovala až za hranice metropole! Policistům se ve Vinoři nezdála registrační značka auta, které spatřili v Mladoboleslavské, řidič ale nezastavil a ujížděl místy až 200kilometrovou rychlostí!
22.02.2020 13:05 |

podobné články

Zběsilá automobilová honička, mladý řidič ujížděl policii v protisměru

 
Amatérské video ukazuje okamžik, kdy se lehkovážný mladík za volantem snažil uniknout policii. Ze hry na kočku a na myš, která se odehrála minulý měsíc v Anglii, vyšel mladý řidič jako vítěz.
07.07.2011 12:10 |

podobné články

Zfetovaný řidič ujížděl přes půl Prahy v kradeném autě!

 
Centrum Prahy ochromila ve čtvrtek odpoledne zběsilá policejní honička, při níž muži zákona stíhali přes půlku metropole řidiče v kradeném zeleném mercedesu.
04.09.2014 15:15 |

podobné články

DIVOKÁ HONIČKA u Kladna skončila nehodou! Ujíždějící auto začalo hořet, tři zranění!

 
Zběsilá honička se v pátek večer strhla u Kladna, ve směru na Buštěhrad. Policistům tam ujížděl řidič v Alfě Romeo, který způsobil vážnou nehodu, po té začalo ujíždějící vozidlo hořet. Při střetu se zranili tři lidé.
14.03.2014 21:25 |

podobné články

Zběsilá honička Prahou: Policistům ujížděl řidič v BMW až 220 km/h

 
Pražští policisté mají za sebou náročnou noc! Na Černém Mostě chtěli zastavit stříbrné BMW, to ale začalo ujíždět, místy rychlosti až 220 km/h. Několikakilometrová honička skončila až na Kačerově.
17.07.2020 07:15 |

podobné články