Článek

Zběsilá honička na Domažlicku: Piráta silnic zastavili policisté nárazem v plné rychlosti

 
Ti se s ním nepárali! Když ujíždějící řidič (25) na Domažlicku nechtěl policistům dobrovolně zastavit, trochu mu pomohli. S autem vybaveným předním ochranným rámem do něho v plné rychlosti narazili. Nikomu se při tom nic nezastalo. Honička se odehrála pondělí, policie v pátek zveřejnila záběry.
17.07.2020 19:00 |

podobné články

Podobné články

Zběsilá policejní honička skončila s pískem na staveništi

 
Kalifornská policie pronásledovala ve středu motorkáře, který jí ujížděl vysokou rychlostí po několika dálnicích v okolí Los Angeles. Nekonečná honička nabrala zvrat teprve, když motorka vjela na prašnou cestu na staveništi mezi dálničními pruhy. Muž ztratil na písčitém terénu rovnováhu a jeho zběsilá jízda tak rázem skončila, uvedla agentura Reuters.
07.06.2013 08:30 |

podobné články

Zběsilá honička skrz vesnici: Řidič se zákazem ujížděl před policií i 190 km/h

 
Ve čtvrtek okolo druhé hodiny ráno se na Trutnovsku policejní hlídka rozhodla ke kontrole zastavit vozidlo značky VW Passat. Jeho řidič však na rozsvícení nápisu STOP reagoval tak, že přidal plyn. Následovala zběsilá honička v obrovské rychlosti, po několika kilometrech to však řidič vzdal.
05.11.2020 19:20 |

podobné články

Zběsilá honička: Muž ujížděl policie se třemi lidmi a pistolí, neměl řidičák!

 
VIDEO - Policisté v Praze chtěli zkontrolovat řidiče (26) audi. Ten ale sešlápl plyn a chtěl zmizet. Následovala zběsilá a nebezpečná honička, která skončila havárií.
28.09.2012 13:55 |

podobné články

Další ZBĚSILÁ HONIČKA v Praze! Ujížděl policistům, srazil chodce a naboural auta

 
Zběsilá honička se v úterý odpoledne odehrála v ulicích Prahy. Policistům ujížděl muž, kterého pronásledovali už ráno. Odpoledne se jim řidiče podařilo po honičce chytit.
14.01.2014 16:55 |

podobné články

VIDEO: Zběsilá policejní honička na Smíchově. Zločince na útěku zastavila až namířená zbraň

 
Začalo to dopravním přestupkem, pouty skončilo. Hledaný zločinec na útěku přímo před zraky strážníků projel zákazem vjezdu. Tím se rozpoutala zběsilá honička ulicemi Smíchova. Najednou muž zastavil, vystoupil z auta a dal se na útěk. Zastavila ho až namířená služební zbraň.
23.03.2021 14:00 |

podobné články

Z piráta silnic, který jel po dálnici D1 rychlostí 189 km/h, se vyklubal známý režisér a choreograf

 
Čeští policisté řešili před několika dny silničního piráta, který jel po dálnici D1 rychlostí 189 kilometrů v hodině. Slovenský deník Plus jeden deň uvedl, že řidičem byl známý choreograf Ján Ďurovčík (44).
05.08.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Ján Ďurovčík (35 článků)

Zběsilá honička Prahou: Policistům ujížděl řidič v BMW až 220 km/h

 
Pražští policisté mají za sebou náročnou noc! Na Černém Mostě chtěli zastavit stříbrné BMW, to ale začalo ujíždět, místy rychlosti až 220 km/h. Několikakilometrová honička skončila až na Kačerově.
17.07.2020 07:15 |

podobné články

Zběsilá honička: Zfetovaný řidič ujížděl autem před policií, ta do něj nabourala

 
Šikovně si minulý týden poradili policisté na Domažlicku. Ti pronásledovali muže, který před strážníky prchal autem ve velké rychlosti. Nakonec se rozhodli stíhaný automobil zastavit pomocí rázného zákroku - nabourali do něj. Jak se později ukázalo, unikající řidič byl pod vlivem drog.
17.07.2020 19:41 |

podobné články

ZBĚSILÁ HONIČKA: Zloděje aut zastavila až prostřelená pneumatika

 
Zloděj v kradeném autě před policejní hlídkou ujížděl až dvousetkilometrovou rychlostí. Policisté ho vystřelem zastavili až u Veltrus.
15.02.2011 14:00 |

podobné články

Řidič (38) ujížděl před policií, v 80km rychlosti napálil do stromu! Žena zůstala v autě zaklíněná

 
Zběsilá honička se strhla v noci ze soboty na neděli v ulicích pražské čtvrti Čimice. Policisté si všimli projíždějícího osobního auta, které se rozhodli zkontrolovat. Řidič (38) na výzvu policistů nereagoval. Naopak šlápl na plyn a rozhodl se hlídce ujet. Po chvíli však nezvládl řízení a v 80kilometrové rychlosti narazil do stromu. Řidič a spolujezdec vyvázli relativně v pořádku, spolujezdkyně ale zůstala zaklíněná pod palubní deskou a skončila v péči záchranářů. Řidič byl na místě zadržen, následně policisté zjistili, že má bohatou trestní minulost a navíc i zákaz řízení všech motorových vozidel.
16.05.2021 13:50 |

podobné články

Šílený řidič se autem řítil na policisty: Piráta nezastavily ani výstřely!

 
Zběsilá jízda přes dva kraje, výstřely a dva policisté v ohrožení života! Tak vypadalo pronásledování silničního piráta, které začalo na Strakonicku a skončilo až na Klatovsku.
29.10.2018 20:35 |

podobné články

Na trojkolce ujížděl policistům: Zběsilá honička a smrt!

 
Zbytečnou smrtí motorkáře skončila honička v centru Prahy. Dvojice mužů (†47 a 22) na tříkolovém skútru Gilera ujížděla policistům rychlostí až 150 km/h, avšak v Nerudově ulici, v prudkém kopci k Pražskému hradu těžce havarovala.
26.11.2011 12:10 |

podobné články

ZBĚSILÁ HONIČKA! Policisté u Prahy postřelili ujíždějícího řidiče!

 
Honička jako z akčního filmu se odehrála v neděli časně ráno nedaleko Prahy. Policistům ujíždělo osobní auto, jeho řidiče policisté postřelili.
05.01.2014 10:10 |

podobné články

Zběsilá honička v Praze: Zfetovaný řidič ujížděl policii, málem zabil chodce

 
Pražští policisté za sebou mají pořádně adrenalinové ráno. Po Proseku totiž honili zdrogovaného řidiče, který jim začal unikat poté, co ho chtěli legitimovat při kontrole. Nechybělo mnoho a jeho zběsilá jízda mohla skončit tragédií.
03.01.2016 13:00 |

podobné články

Zběsilá honička na Olomoucku: Policie stíhala řidiče (35), který způsobil několik nehod!

 
Prudkým nárazem do protijedoucího osobního auta skončila v pondělí na Olomoucku jízda pětatřicetiletého řidiče, kterého několik kilometrů stíhala policejní hlídka. Muž jim ujížděl z Olomouce po dálnici D46 směrem na Hněvotín. Po cestě způsobil několik dopravních nehod, havaroval nakonec mezi Těšeticemi a Ratajemi.
07.04.2020 17:30 |

podobné články

Policisté honili piráta silnic! Napálili s autem do stromu

 
Velmi vážnou dopravní nehodou skončila honička policejního vozu s řidičem, který ulicemi Pardubic projížděl ve vysoké rychlosti na červenou.
04.12.2010 20:55 |

podobné články

Neuvěřitelná policejní honička: Policejní auto pronásledovalo policejní auto

 
Scénu z akčního filmu připomínala honička mezi policisty v okrese Broward County na Floridě. Dálniční policejní hlídka tam totiž začala pronásledovat auto miamské policie poté, co jeho řidič bezohledně přejížděl z pruhu do pruhu. Místo, aby okamžitě zastavil u krajnice, ujížděl pryč rychlostí místy až 190 kilometrů v hodině. Po sedmi minutách honička skončila a miamský policista byl zatčen.
01.11.2011 14:20 |

podobné články

Zběsilá noční honička: Policii ujíždělo auto plné puberťaček, dvě postřelili

 
Policejní honička jako z akčního filmu! Trnavští muži zákona za sebou mají opravdu krušnou noc. Po městě a v okolí totiž honili zběsile ujíždějící auto, přičemž museli tasit i služební zbraně. Auto se jim podařilo zastavit až po zhruba 30 výstřelech. Za volantem k jejich překvapení seděla 21letá dívka, která v autě navíc vezla tři teenagerky. Dvě dívky skončily v nemocnici se střelným zraněním.
03.08.2016 11:20 |

podobné články

Prominentní značky dělají z lidí piráty silnic, říká odborník

 
První, kdo poznal falešnou značku na voze známého piráta silnic Aleše Trpišovského, byl jeden z členů pražského Klubu přátel poznávacích značek (KPPZ). Jeho předseda Petr Marinov (57) tvrdí, že agresivitu řidičů za volantem zvyšuje používání tzv. prominentních značek. Z jejich udělování obviňuje pražský magistrát. A pro Blesk.cz odhalil i další falešnou značku Piráta č. 2222 Trpišovského.
16.01.2011 15:00 |

podobné články