Článek

Zázrak na Vyškovsku! Z tohoto vraku na poslední chvíli vytáhli dvouletou holčičku

 
Hasiči Jihomoravského kra­je uveřejnili opravdu děsivé fotografie. Z tohoto vozu se na poslední chvíli podařilo vytáhnout dvouletou dívku. Jak se nečekaně dramatická situace odehrála?
22.01.2019 12:45 |

podobné články

Podobné články

Zázrak na Vyškovsku: Holčičku (2) z tohoto vraku vytáhli na poslední chvíli!

 
Hasiči Jihomoravského kra­je uveřejnili opravdu děsivé fotografie. Z tohoto vozu se na poslední chvíli podařilo vytáhnout dvouletou dívku. Jak se nečekaně dramatická situace odehrála?
22.01.2019 14:15 |

podobné články

15 tipů na vánoční dárky na poslední chvíli

 
Ačkoli jste si slibovali, že si letošní Vánoce užijete v klidu a všechny potřebné přípravy tak zvládnete s předstihem, stejně jako každý rok jste si to nechali až na poslední chvíli a zrovna teď se snažíte vymyslet vánoční dárky na poslední chvíli. Ono se sice řekne, že do Štědrého dne, který je považován za nejkrásnější den v roce, ještě nějaký ten čas zbývá, ale když si k tomu vymýšlení ještě připočítáte cestu do obchodu a balení dárků, pak zjistíte, že už to máte opravdu za 5 minut 12. Ještě než začnete sami sobě nadávat, že jste to mohli řešit dříve, uklidníme vás, že vánoční dárky na poslední chvíli nehledáte sami. Rok co rok podobnou situaci řeší nespočet lidí, kteří zkrátka vše nestihnou tak, jak si naplánovali. Naštěstí pro vás máme několik tipů, které vám určitě přijdou vhod! Tipy na vánoční dárky na poslední chvíli I když se říká, že Vánoce nejsou jen o darech, přiznejme si upřímně a bez mučení: vy byste si dokázali tyto nádherné svátky představit bez finální třešničky celého dne, kdy se jde po večeři ke stromečku? Pokud vrtíte hlavou, že vůbec, pak se podívejte, jaké vánoční dárky na poslední chvíli jsme pro vás vymysleli. Kosmetická kazeta – seženete ji kdekoli v obchodě, jak v drogeriích, tak i v hypermarketech Společenská hra – stačí vběhnout do hračkářství a vybrat nějakou společenskou hru, mají jich hodně Voucher na pobyt – sedněte k internetu a objednejte poukaz na nějaký pěkný pobyt, třeba víkend ve dvou Povlečení – seženete například v prodejnách Jysk nebo Vesna, vybrat se určitě dá Čaje a hrníček – velice oblíbený dárek, kterým darujete chutné čaje i hrníček k tomu Poukaz na proměnu – ženy jistě ocení poukaz na proměnu účesu nebo vizáže Zážitek – vyberte na internetu adrenalinový, relaxační nebo poznávací zážitek, je z čeho... Čtěte více Příspěvek 15 tipů na vánoční dárky na poslední chvíli pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.12.2017 21:35 |

podobné články

Z vraku auta vytáhli živé jen jedenáctiměsíční miminko, matka i její přítel zahynuli

 
Tragická dopravní nehoda, která stála život mladou maminku (†18) i jejího přítele (†23),  se stala v sobotu okolo třetí hodiny ráno poblíž města Swansea v Anglii. Z vraku auta záchranáři vytáhli jedenáctiměsíční miminko, které jako jediné přežilo.
06.11.2017 22:00 |

podobné články

Zázrak: Záchranáři z trosek domu po náletu vytáhli živou holčičku

 
Malý zázrak se podařil Syrské civilní obraně v Ghútě, kde právě probíhají tvrdé boje mezi režimními silami a povstalci. Z hromady trosek se jim podařilo vytáhnout živou holčičku, která přežila nálety i následnou zkázu domu.
07.03.2018 18:40 |

podobné články

VIDEO: Podívejte se, jak narovnali Concordii! MRAZIVÉ SNÍMKY VRAKU

 
Záchrana obřího vraku lodi Costa Concordia, která loni ztroskotala poblíž toskánského ostrova Giglio, dnes byla podle úřadů úspěšně dokončena. Podívejte se na první snímkky vytaženého vraku.
17.09.2013 06:50 |

podobné články

Americká rodina našla ve vraku španělské lodi poklad za milion dolarů

 
Zlaté mince a řetězy v hodnotě milionu dolarů (24,5 milionu korun) objevila americká rodina při prohledávání vraků španělské flotily, která se potopila v roce 1715 u pobřeží Floridy. Rodina zlatý poklad našla nedaleko přístavu Fort Pierce v hloubce čtyři a půl metru. Pětinu nálezu musí odevzdat, o zbytek se rozdělí s majitelem práv na průzkum vraků. 
28.07.2015 17:46 |

podobné články

Kůň skočil do publika na dvouletou holčičku

 
VIDEO: Dostihový závod se změnil v horor. Kůň, který shodil jezdce, přeskočil zídku a dopadl na nic netušící diváky. Zranil sedm lidí. Mezi nimi i dvouletou holčičku a dvanáctiletého chlapce.
06.05.2011 17:35 |

podobné články

Batole na Tachovsku spadlo do žumpy: Když chlapce vytáhli, nedávali mu naději. Stal se však zázrak

 
Lékaři mu nedávali naději. Když v říjnu vytáhli záchranáři tříletého chlapce z žumpy, nejevil známky života. Všichni se obávali nejhoršího. Stal se ale zázrak a teď je všechno jinak.
22.12.2016 10:50 |

podobné články

ZÁZRAK! Čtyři lidé přežili hrůznou NEHODU!

 
Čtyři lidé vylezli z převráceného vraku auta na Vyškovsku bez viditelných šrámů.
12.12.2010 10:55 |

podobné články

Drama na Vyškovsku: Senior zkolaboval za volantem, auto začalo hořet! Sedělo v něm i dítě

 
Velkému neštěstí zabránil v pondělí duchapřítomný muž z Heroltic na Vyškovsku. Když uviděl, že jeho soused sedí v hořícím autě bez známek života, neváhal, vyběhl před dům a z vozu ho vytáhl. Navíc zachránil i holčičku (2), která seděla připoutaná vzadu.
21.01.2019 15:50 |

podobné články

V 500 let starém vraku lodi našli vzácnou minci

 
Ve vraku lodi nalezeném nedaleko pobřeží Ománu našli průzkumníci vzácnou stříbrnou minci, která je teprve druhým známým exemplářem tohoto druhu. Předpokládá se, že se jedná o loď Esmeralda, jež byla součástí flotily portugalského mořeplavce Vaska da Gamy během jeho druhé plavby do Indie.
17.03.2016 14:15 |

podobné články

Ve vraku Costy Concordie našli lidskou kostru: Je to indický číšník?

 
Ve vraku výletní lodě Costa Concordia našli lidské ostatky. Zatím není jasné, zda se jedná o indického číšníka Russela Rebella, který je poslední pohřešovanou obětí neštěstí. Ocelový kolos kotví už více než týden v janovském přístavu, kde čeká na sešrotování.
07.08.2014 09:55 |

podobné články

ZÁZRAK! Z jedenácti metrové studny vytáhli muže ŽIVÉHO

 
Do jedenáct metrů hluboké studny spadl včera třiatřicetiletý muž z Blanenska. Všichni včetně záchranářů byli přesvědčeni, že pád nemohl přežít. Muže ale vytáhli živého a mluví se o zázraku.
14.10.2011 17:00 |

podobné články

Zázrak v Nepálu! Maličké miminko vytáhli z trosek po 22 hodinách. Příběh má navíc happy end!

 
Více než 6000 mrtvých, kolem 1000 lidí nezvěstných, zničené domy, jedovatá voda a hlad. Tak vypadá situace v Nepálu. A přesto i tady se objevují jiskry naděje. Čtyřměsíčního chlapečka vytáhli z trosek po 22 hodinách. Jeho matka žije!
02.05.2015 22:41 |

podobné články

Zázrak v Číně: Z doutnajících trosek vybuchlého skladu vytáhli přeživšího

 
Téměř dva dny po masivním výbuchu v Číně vytáhli záchranáři z trosek přeživšího. Devatenáctiletý hasič, který se ztratil při hašení vybuchlého skladu, měl ohromné štěstí. Desítky jeho kolegů se totiž při práci ztratily a několik jich zemřelo.
14.08.2015 09:00 |

podobné články

Zázrak v pohřbeném italském hotelu: Záchranáři vytáhli nečekané přeživší, tři chlupatá štěňátka

 
Roztomilé překvapení, které dalo záchranářům naději, čekalo pod troskami italského hotelu zavaleného lavinou minulý týden. Pod tunami sněhu se podařilo přežít třem štěňátkům, která záchranáři vytáhli ven v pondělí.
24.01.2017 16:55 |

podobné články

Hotel pod lavinou: Už vytáhli všechny mrtvé...

 
Konec nadějí. Rodiny lidí zavalených lavinou v troskách italského hotelu Rigopiano, v zázrak doufaly marně. Všechny zbývající pohřešové vytáhli zpod závalu už mrtvé.
27.01.2017 09:20 |

podobné články

DĚSIVÁ NEHODA: Řidičku z tohoto sešrotovaného VRAKU vytáhli živou! Jak to?

 
Ve středu odpoledne došlo k děsivé dopravní nehodě v části Semonice u Jaroměře. Osobní vozidlo se dostalo mimo vozovku a skončilo na kolejích. Pak do auta vrazil rozjetý vlak. Hrozivá nehoda se obešla bez smrtelného zranění. Jak je to možné?
17.01.2019 13:40 |

podobné články

V Bohdalicích na Vyškovsku zemřel při nehodě řidič osobního auta

 
Nehodu osobního a nákladního auta zablokovala silnici mezi Bohdalicemi a Manerovem na Vyškovsku.
28.05.2010 11:25 |

podobné články