Článek

Zavzpomínejte na Return to Castle Wolfenstein

 
Animovaný filmeček vám připomene zápletu herní klasiky.
26.07.2009 14:10 |

podobné články

Podobné články

Famózní dinosauři na CryEngine z modu Return to Jurassic Park

 
Už je to přes rok, co byl oznámen mod Return to Jurassic Park na technologii CryEngine. Podle nejnovějších obrázků a informací, které vypluly na povrch během vánočních svátků, jej autoři nyní hodlají převést na aktuální verzi CryEngine 3. Jak ale upozorňují například redaktoři německých PC Games, Return to Jurassic Park může stejně dobře zatím tvořit jen pár...
02.01.2012 16:25 |

podobné články

Zvracející Hitler, kojení i sex nacistky a černocha - Recenze pecky Wolfenstein II: The New Colossus

 
Nácky nemá nikdo rád. Tedy kromě nácků samotných. Pokračování legendární série stříleček Wolfenstein nabízí hráči možnost zabíjet je na desítky různých způsobů. A to hodně brutálních a krvavých. Wolfenstein II: The New Colossus je klasická FPS se vším všudy. Navíc s šíleným a dobře vyprávěným příběhem s přestřeleným humorem. V kombinaci s atraktivním prostředím a nenáviděnými nacisty jako nepřáteli je z toho jasný hit.
22.11.2017 08:20 |

podobné články

Horor v moravských lesích: Brňáci se pochlubili strašidelnou videohrou Someday You’ll Return

 
Tak tenhle videoherní horor vypadá hodně dobře. Nezávislé vývojářské studio CBE Software z Brna se pochlubilo svým titulem Someday You’ll Return. Již na první pohled jde o atmosférický horor, který se odehrává ve strašidelně, avšak i poutavě zpracovaných moravských lesích.
28.05.2018 16:00 |

podobné články

Náckové vyhráli druhou světovou válku: Legendární střílečka Wolfenstein se vrátí!

 
Nacisté vyhráli druhou světovou válku, vyhladili většinu Židů a podrobili se téměř celý svět. Vy se ale nevzdáváte a v alternativní minulosti roku 1960 chystáte protiúder. Herní legenda Wolfenstein se vrátí s novým dílem The New Order.
16.05.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: New Order (14 článků)

Recenze: Wolfenstein: The New Order je zábavné zabíjení nácků, hra však příliš sází na známé jméno

 
„Jediný dobrý nácek je mrtvý nácek,“ je hlavním mottem židovského vojáka B.J. Blazkowitze již od roku 1992, kdy se objevil ve svém prvním dobrodružství Wolfenstein 3D, které změnilo navždy svět stříleček z pohledu první osoby (FPS). Za ty roky se toho změnilo hodně, ale spousta dobrých věcí zůstala. Stejně jako krvežíznivost hlavního hrdiny po nacistické chamradi.
16.06.2014 21:15 |

podobné články

Osobnosti: New Order (14 článků)

Rozdrťte náckům lebky trubkou: Recenze Wolfenstein: The Old Blood

 
Nejznámější herní náckobijec je zpět! Tentokrát se americký židovský voják B.J. Blazkowicz podívá přímo do legendárního hradu Wolfenstein. Novinka s podtitulem The Old Blood dává již názvem najevo, že ani tentokrát nebude nouze o spoustu krve. Hra je prequelem k loňskému dílu The New Order, ale i když je o něco kratší, ve skutečnosti toho nabízí mnohem víc.
24.05.2015 08:05 |

podobné články

Osobnosti: New Order (14 článků)

Zvracející a močící Hitler i mrzačení nácků opět baví. Recenze Wolfenstein II: The New Colossus pro Switch

 
Že bude Wolfenstein II: The New Colossus taková bomba, která se z videohry vyklubala, čekal málokdo. Počítalo se s tím, že to bude dobrá střílečka, ale taková pecka? Hratelnost ze staré školy, explicitní násilí zobrazující krvavé vraždění a mrzačení nácků a bizarní příběh, který obsahoval jasné poselství o hrůzách nacismu a zároveň spoustu fekálního i sexuálního humoru. To vše byla kombinace, která zafungovala na jedničku.
18.07.2018 11:35 |

podobné články

Wolfenstein a Spear of Destiny

 
Zavzpomínejte na staré dobře časy.
11.07.2009 11:50 |

podobné články

Tachecí je zpět: Zavzpomínejte na její hysterické chvilky

 
Vedení televize Prima chystá pro své diváky velké změny. Jana Tunu by měla nahradit Barbora Tachecí, která se proslavila hysterickým vystoupením v televizním pořadu Dobré ráno. Podívejte se, zavzpomínejte a začněte se těšit na výstupy kontroverzní ženy!
09.07.2009 10:00 |

podobné články

Zavzpomínejte na Smoljaka (†78) a jeho humor

 
Vážné nemoci podlehl herec, scénárista a milovník humoru Ladislav Smoljak (†78). Zavzpomínejte na jeho umění v krátké videoukázce. Kumštýřů, jak byl on, není mnoho...
06.06.2010 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Smoljak (131 článků)

Co jsme jedli a pili před více než 20 lety? Zavzpomínejte s námi! VELKÁ GALERIE

 
Co jsme si kupovali před 20 a více lety v českých obchodech? Zavzpomínejte v galeriích s námi na velké množství potravinářských výrobků z 80. a 90. let. Zajímavou výstavu uspořádalo Národní zemědělské muzeum.
06.03.2013 22:25 |

podobné články

Poslední sbohem Gottovi, Pomejemu, Srstkovi, Munzarovi... Zavzpomínejte na slavné, kteří nás v roce 2019 opustili

 
Vánoce jsou časem radosti, setkání, ale také vzpomínek na osoby blízké a našim srdcím milé. Zavzpomínejte s námi na známé české osobnosti z řad hudební i herecké branže, které nás v roce 2019 navždy opustily.
24.12.2019 06:00 |

podobné články

Tenisté v Barceloně trénují servisy, v národních barvách

 
Servis, return a první gamy měli čeští tenisté na programu v dnešní přípravě na víkendové finále Davisova poháru proti Španělsku.
30.11.2009 16:30 |

podobné články

Erykah Badu zvolna pluje vesmírem zvuků, ctí jazz, nu-soul i funk

 
Americká zpěvačka Erykah Badu má pověst hodně extravagantní umělkyně a ani na novince s překombinovaným názvem New Amerykah Part Two: Return nezůstává milovníkům originality a elektronických "jazzy" vylomenin nic dlužna.
01.04.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Erykah Badu (6 článků)

Kvitové pomohl k úspěchu i podvrtnutý kotník z Paříže

 
Česká tenistka Petra Kvitová, která dnes postoupila přes třetí nasazenou Dánku Caroline Wozniackou do čtvrtfinále Wimbledonu, považuje za klíč k hladkému vítězství servis a return. Ke zlepšení servisu jí prý paradoxně pomohlo zranění kotníku v Paříži, které ji neumožnilo hrát, ale jen nacvičovat podání.
29.06.2010 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1525 článků)

Fenomenální jazzový kytarista Al Di Meola se představí s kubánským pianistou

 
Vynikající americký jazzový kytarista Al Di Meola vystoupí tento pátek v pražském Rudolfinu za doprovodu klavíristy kubánského původu Gonzala Rubalcaby. Spojení je pochopitelné, Di Meolu, který hrával s Coreovými Return To Forever i s Johnem McLaughlinem a houslistou Jeanem-Lucem Pontym, vždy lákala španělská a latinskoamerická hudba.
10.05.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Al Di Meola (2 články)

Cenu pro nejslibnější projekt získal surrealistický moderátor z Řecka

 
Cenu pro nejslibnější právě dokončovaný projekt obdržela v Karlových Varech řecká scenáristka a režisérka Elina Psykou za film The Eternal Return of Antonis P. Je spojena s dotací 10 000 eur (zhruba 250 tis. Kč) od barrandovských studií.
03.07.2012 19:10 |

podobné články

Balancovaný fond od Pioneer Investments, který může nahradit desítku dalších

 
Pioneer Funds – Multi Asset Real Return, balancovaný fond z lucemburské rodiny Pioneer Funds je od července klientům skupiny Pioneer Investments v ČR nově k dispozici nejen v eurové a dolarové třídě, ale také v měnové třídě zajištěné do české koruny. Hlavním cílem fondu je přinést vyšší výnos, než je inflace v USA, a to v každé fázi ekonomického cyklu, pomocí aktivní správy a unikátní diverzifikace napříč všemi hlavními třídami aktiv.
05.08.2013 14:45 |

podobné články

VIDEO: Míček od Nadala letěl k nebesům, v hledišti ho neomylně lapil gólman NHL

 
To je ale náhoda. Rafael Nadal ve finále turnaje v Montrealu špatně trefil return, míč vyletěl k nebesům a padal do hlediště. Tam ho pohotově chytil chlapík. Ale ne ledajký. Byl to Jose Theodore, což je hokejový brankář, který naposledy chytal v NHL za Floridu.
14.08.2013 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Nadal (551 článků)