Článek

Zavřený Pražský okruh! U Modletic ho blokovala vážná nehoda náklaďáku a dodávky, řidiče museli vyprostit

 
Kvůli vážné dopravní nehodě byl v úterý zhruba na šest a půl hodiny omezený provoz na Pražském okruhu u Modletic. U sjezdu z dálnice D1 se srazilo nákladní auto s dodávkou. Ve směru od Ruzyně se auta na Pražském okruhu znovu rozjela dopoledne, v opačném směru krátce před 14:00. Vyplývá to z informací pražské policie a na dopravním webu Ředitelství silnic a dálnic.
20.04.2021 08:20 |

podobné články

Podobné články

Vážná nehoda uzavřela Pražský okruh: Srazily se dva kamiony, zaklíněného řidiče museli vyprostit

 
Vážná nehoda zablokovala Pražský okruh u Slivence ve směru na letiště. Střetly se dva kamiony, jednoho z řidičů museli vyprostit hasiči, na místo přiletěl záchranářský vrtulník. Tvoří se tam kolony a v souvislosti s tím je i řízena doprava v Lochkovském tunelu, a to prostřednictvím blokového odbavování.
14.04.2020 13:35 |

podobné články

Kamion stál napříč. Nehoda u Modletic blokovala silnici R1 směrem na Plzeň

 
Na 77. km rychlostní silnice R1 směrem na Plzeň se od rána tvořily kolony. Mohla za to nehoda náklaďáku. Ten se otočil o 90 stupňů a zcela tak zatarasil silnici. Pražský okruh tak byl v tomto místě nejdříve zcela neprůjezdný, po 9. hodině se podařilo přesunout vůz do levého jízdního pruhu.
17.08.2015 09:20 |

podobné články

Pražský okruh blokovala nehoda kamionu!

 
Pražský okruh , před exitem na Plzeň směrem na letiště, dnes odpoledne blokovala nehoda osobního automobilu a kamionu. Nikomu se naštěstí nic nestalo, odstraňování nehody ale zabralo skoro hodinu a v místě se tvořili kolony.
30.05.2014 18:40 |

podobné články

Hromadná nehoda zhruba 50 aut blokovala pět hodin Pražský okruh

 
Hromadná nehoda čtyř kamionů a zhruba 50 dalších vozů na 17. kilometru silnice R1 zablokovala dnes na více než pět hodin Pražský okruh ve směru na letiště. Uvedlo to Národní dopravní informační centrum. Provoz by na komunikaci obnoven zhruba v 16:15. Policisté podle mluvčího Tomáše Hulana kvůli havárii také na několik hodin uzavřeli nájezd z dálnice D1 na okruh, krátce byl také uzavřen Lochkovský tunel.
08.02.2015 12:05 |

podobné články

Pražský okruh zablokovala vážná nehoda! Zasahovat musel vrtulník!

 
Vážná nehoda zablokovala ve čtvrtek Pražský okruh u obce Herink na Praze východ, a to směrem k D1. Osobní auto najelo do svodidel a převrátilo se přes střechu, řidiče vozu museli záchranáři oživovat.
06.03.2014 15:10 |

podobné články

Tragická nehoda zablokovala Pražský okruh u Běchovic: Dva mrtví!

 
Vážná nehoda zablokovala v úterý dopoledne Pražský okruh v oblasti Běchovic! Srazil se náklaďák s dodávkou, dva lidi museli hasiči vyprostit. Oba bohužel na místě zemřeli.
11.08.2020 11:20 |

podobné články

Vážná nehoda na Trojském mostě: Auto skončilo na střeše! Řidiče (64) museli vyprostit

 
Velmi nešťastně skončila pondělní nehoda dvou osobních aut na Trojském mostě. Prudký náraz totiž bílou daciu otočil na střechu přímo nad vjezdem do tunelu Blanka! Řidiče museli vyprostit hasiči. Doprava v místě je kvůli zásahu omezená.
12.11.2018 13:20 |

podobné články

Pražský okruh zablokovala vážná dopravní nehoda: Jednoho člověka museli vystříhat hasiči

 
Dopravní nehoda zablokovala Pražský okruh mezi Ořechem a Slivencem. Havarovala tady tři auta. Hasiči museli jednoho těžce zraněného vystříhat z vozidla. Účastníkem nehody byla i matka s malým dítětem, naštěstí se jim nic vážného nestalo.
22.05.2016 13:35 |

podobné články

Tramvaj se v Michli srazila s autem! Zraněného řidiče museli vyprostit, doprava stála

 
Vážná nehoda zablokovala v úterý odpoledne dopravu v Chodovské ulici v pražské Michli. Tramvaj se tam střetla s autem, které vjelo na koleje, jeho řidiče museli hasiči vyprostit. Tramvaje místem nejezdily, byla zavedena náhradní autobusová doprava.
05.05.2020 17:05 |

podobné články

Vážná nehoda v Braníku: Autobus MHD se srazil s autem, řidiče museli vyprostit

 
K vážné nehodě došlo ve čtvrtek večer ve Vrbově ulici v pražském Braníku. Krátce před desátou se tam srazil autobus městské hromadné dopravy s osobním autem, řidiče museli hasiči vyprostit.
19.06.2020 07:20 |

podobné články

Vážná nehoda na Pražském okruhu! Střet vozu s kamionem odnesl muž (56) otevřenou zlomeninou

 
Vážná nehoda zablokovala v úterý odpoledne Pražský okruh u Jesenice. Ve směru na plzeňskou dálnici se srazilo auto s kamionem, silnice je obousměrně uzavřena. Zranil se konkrétně muž (56), kterého z osobního auta museli hasiči vyprostit a letěl pro něj vrtulník.
20.10.2020 13:55 |

podobné články

Nehoda na Pražském okruhu. Dodávka vletěla u Lochkova do korby náklaďáku, řidič (54) měl velké štěstí

 
Všechny složky integrovaného záchranného systému vyrazily v úterý krátce po sedmé hodině na Pražský okruh, konkrétně do Lochkova. Srazila se tam dodávka s nákladním vozem. Zraněného řidiče (54) museli vyprostit hasiči.
08.12.2020 20:15 |

podobné články

Sjezd z D1 na Pražský okruh ZABLOKOVAL PŘEVRÁCENÝ KAMION!

 
Převrácený kamion způsobil v pondělí před 18. hodinou dopravní kolaps na sjezdu z dálnice D1 na Pražský okruh u Modletic, silnice je průjezdná jedním jízdním pruhem. Při nehodě se lehce zranili dva lidé v kamionu, sdělil Mediafaxu mluvčí středočeské záchranky Petr Mach.
28.03.2011 19:30 |

podobné články

Převrácený kamion blokuje pražský okruh před sjezdem na dálnici D1

 
Pražský okruh zablokoval dnes kolem 14:00 před sjezdem na dálnici D1 u Modletic převrácený kamion. Provoz bude přerušen možná až deset hodin. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic a pražské policie. Začaly se tvořit několikakilometrové kolony, policisté na místě odklánějí dopravu. Zraněn nebyl nikdo. 
28.02.2014 15:35 |

podobné články

Ranní špunt na D1: Nehoda dodávky a náklaďáku uzavřela u Tvarožné dva pruhy ve směru na Brno

 
Do velkých komplikací se v pondělí po ránu dostali řidiči jedoucí do Brna ve směru od Vyškova po dálnici D1. Už tak hustý provoz zkomplikovala nehoda nákladního auta a dodávky. Pro řidiče dodávky musela záchranka.
16.10.2017 10:00 |

podobné články

Vážná nehoda náklaďáků na Jižní spojce: Pro zaklíněného letěl vrtulník, tvoří se dlouhé kolony

 
Vážná nehoda omezila provoz na Jižní spojce u nájezdu ze Švehlovy ulice ve směru na Barrandovský most. Na místě se srazila dvě nákladní auta a jedno osobní, jednoho z řidičů museli hasiči vyprostit. Následně ho předali záchranářům. Provoz je omezen.
16.02.2021 12:20 |

podobné články

Pražský dálniční okruh uzavřela nehoda. Jeden mrtvý

 
Pražský dálniční okruh dnes uzavřela nehoda šesti kamionů, které se ve směru od brněnské dálnice D1 k plzeňské D5 srazily na přemostění přes Strakonickou ulici. Nehodu nepřežil jeden řidič kamionu, další čtyři jsou zraněni, jeden z nich vážně. Srážka na desítky minut uzavřela okruh v obou směrech, dočasně byly neprůjezdné také Lochkovský a Cholupický tunel. Z kamionů se vysypal náklad, který odklízeli hasiči, řekli mluvčí pražské policie, záchranné služby a hasičů. 
31.07.2013 13:40 |

podobné články

Ze Smartu museli mladíka vyprostit hasiči, do nemocnice ho transportoval vrtulník

 
Vážná nehoda se stala v Kolovratech u Prahy. Po srážce z druhým vozem museli záchranáři ze Smartu vyprostit těžce zraněného mladého řidiče a letecky ho transportovali do motolské nemocnice.
09.11.2012 22:10 |

podobné články

Vážná nehoda na Chodově: Stařečka (71) museli vyprostit, dva zranění

 
To byla rána! Dvě auta se ve čtvrtek ráno srazila v ulici Mírového hnutí na pražském Chodově, jeden z řidičů zůstal zaklíněn a museli ho vyprostit hasiči. Oba řidiče (71, 26) převezli záchranáři do nemocnice.
12.12.2019 11:20 |

podobné články