Článek

Zavřené firmy, lidi bez práce. Stát měl být připraven! říká doktor Staňo

 
Koronavirus je tu opět a stále řádí. Máme tu druhou vlnu, říká MUDr. Ota Staňo, lídr VOK (Volba pro kraj) v krajských volbách v Ústeckém kraji.
16.09.2020 20:20 |

podobné články

Podobné články

Tono Stano: Na fotografii mě vždy zajímalo tajemství

 
Fotograf Tono Stano (53) je známý především svými černobílými portréty či akty. Tentokrát však vsadil na barvu, a jeho práce tak získaly další leckdy až překvapivý rozměr. Aktuální výstavu nazval jasně a stručně Moje barvy a připravil ji pro pražskou Leica Gallery.
25.04.2013 08:35 |

podobné články

Luftshow: Jude Law se nechtěl fotit kvůli plešce, řekl fotograf hvězd

 
Tono Stano je fotografem hvězd na karlovarském festivalu. V Luftshow Jakuba Koháka přiznal, že zatímco kdysi musel osobnosti uhánět on, teď ony honí jeho. Snad jediný, kdo se nechtěl fotit, byl Jude Law, a to kvůli řídnoucím vlasům. Další články k tématu: Tono Stano: Jestli se s Banderasem točí, jako fotí, chápu, proč je hvězda Luftshow: Krásná Kerestešová filozofuje a na konci se zraní Jedla jsem polévku z ženské placenty, přiznala Andrea Kerestešová Premiéra Luftshow Jakuba Koháka: Suchánek prozradí, jak poznal Genzera
18.06.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jude Law (211 článků) , Andrea Růžičková (379 článků) , Jakub Kohák (243 článků)

Peter Staňo z Hrčavy zkusí štěstí i na Slovensku: Starostou ve dvou státech?

 
Po dvou volebních obdobích už znovu nekandiduje v nejvýchodnější obci republiky Peter Staňo (45). Dvojí občanství mu umožňuje ucházet se o starostenské křeslo na sousedním Slovensku.
05.10.2018 05:10 |

podobné články

Volební unikát: Peter Staňo „starostoval" v Česku, teď zkusí štěstí na Slovensku

 
Peter Staňo (45), dosavadní starosta Hrčavy – nejvýchodnější obci republiky – se pokusí o unikát. Po dvou obdobích v křesle starosty už v této obci kandidovat nebude. Zkusí své štěstí totiž v cizině! O místo starosty se chce pokusit v sousední slovenské obci Čierna. Pokud by se mu to povedlo, byl by patrně jediným „mezinárodním“ starostou u nás.
05.10.2018 10:00 |

podobné články

Fotograf Tono Stano: Jsem jen o trochu víc pokročilý student

 
V zámeckém areálu v Litni u Berouna se ve dnech 18. až 20. září uskuteční zážitkový fotokurz Figura a světlo, který povede fotograf Tono Stano. Jeho hlavním úkolem je naučit přihlášené frekventanty co nejlépe zachytit lidskou postavu v různých světelných podmínkách. Je však otázkou, jestli je vůbec možné takto těžkou uměleckou disciplínu za tak krátkou dobu zvládnout.
16.09.2020 11:35 |

podobné články

Mládek: Stát je připraven zvážit odkup firmy OKD

 
Podle ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka (ČSSD) je stát připraven zvážit odkup firmy OKD, pokud by byla na prodej. Řekl to na krátkém brífinku po jednání s NWR. Těžební společnost NWR, která OKD vlastní, minulý týden oznámila, že kvůli dluhům se chce domluvit s věřiteli na restrukturalizaci firmy. Pokud by však jednání s investory zkrachovala, byl další variantou právě prodej OKD. Podle mluvčího NWR Petra Jonáka se dohoda s věřiteli už rýsuje, a tak prodej OKD podle něj není na pořadu dne.
07.07.2014 11:55 |

podobné články

Doktor to řekl také pro rozhlas: Peake podpořím. Ale…

 
Projekt rebelů z Věcí veřejných je prý připraven podpořit poslanec Michal Doktor z hnutí Jihočeši 2012. Jak ale řekl Radiožurnálu, má několik podmínek. "Já nepřistoupím na dohodu nad vládním projektem, který si bude hledat ad hoc podporu tu od Peake, tu od Johna. Chci jasně formulovaný program," řekl kromě jiného Doktor.
20.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Doktor (162 článků)

Poslanec Doktor se podepíše pod rozpuštění Sněmovny, tvrdí ČSSD

 
Nezařazený poslanec Michal Doktor (zvolen za ODS) je prý připraven podepsat se pod případné rozpuštění Poslanecké sněmovny. Informoval o tom předseda poslaneckého klubu ČSSD Jeroným Tejc, kterého prý Doktor sám oslovil.
25.10.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (664 článků) , Michal Doktor (162 článků)

Očekávaný souboj na jihu Čech. Kubu vyzve Doktor, který kvůli němu opustil ODS

 
Ve volebním souboji se na jihu Čech utká Michal Doktor z hnutí Jihočeši s úřadujícím předsedou ODS Martinem Kubou. Oba se nemohou vystát a vládne mezi nimi vypjatý vztah. Byl to totiž právě Kuba, kvůli kterému opustil Doktor řady občanských demokratů. Kuba vstoupí do podzimních voleb jako lídr ODS, zatímco Doktor v čele kandidátky volebního bloku Hlavu vzhůru, který dala dohromady šéfka Suverenity Jana Bobošíková. Na skutečnost upozornil server iDnes.cz.
14.09.2013 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Doktor (162 článků) , Jana Bobošíková (683 článků) , Martin Čech (190 článků) , Jan Čech (245 článků)

FOTO: Takhle vypadá vylidněné Národní muzeum! Prázdné chodby i sály, výstavy probíhají bez návštěvníků

 
Školy zavřené, restaurace zavřené, galerie a muzea zavřené. Koronavirus společenskému a kulturnímu životu v Praze příliš neprospívá. Že by to ale znamenalo, že Národní muzeum zeje nečinností a prázdnotou, tak tomu také není. Pracovníci pilně připravují další výstavy, které jsou dle harmonogramu v plánu. Je ovšem otázkou, zda je vůbec veřejnost kdy uvidí na vlastní oči.
13.11.2020 06:25 |

podobné články

Nakoupíte si na Nový rok? Známe pravidla pro tento svátek v nouzovém stavu

 
Obchody s prodejní plochou nad 200 metrů čtverečních zůstanou na Nový rok zavřené. Dokud bude Česko ve čtvrtém, nebo pátém stupni systému PES musí být obchody zavřené na každý státní svátek, za normálních okolností přitom dveře obchodů zavře pouze osm státních svátků a během pěti dalších žádná omezení neplatí. Podívejte se na celoroční přehled svátků, kdy se do svého obchodu dostanete a kdy vás naopak uvítají jen zavřené dveře.
04.07.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hus (164 článků)

„Tunely velkých celostátních stran musí skončit!“ Lékař bouchl do stolu a jde do voleb na Ústecku

 
ROZHOVOR Ústecký kraj potřebuje změnu a jiné lidi v krajské politice, nezatížené předchozími vztahy a závazky. Je nutné nahradit lidi politicky dosazené odborníky. Politika je důležitá, ale nesmí se odtrhnout od reality a žít jen volbami a snahou o udržení pozic, říká lékař a kandidát do zastupitelstva Ústeckého kraje za VOK - Volba pro kraj Ota Staňo.
06.09.2020 08:10 |

podobné články

Možná vykoupíme od Bakaly OKD, naznačil ministr Mládek. A toto k tomu řekli Babiš a Okamura

 
Podle ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka (ČSSD) je stát připraven zvážit odkup firmy OKD, pokud by byla na prodej. Řekl to včera po setkání se zástupci firmy NWR, která OKD vlastní. Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš ale říká, že by to muselo být velice levné. Tomio Okamura, šéf Úsvitu, by byl pro odkup za jednu korunu. Na Facebooku kritizuje možnou situaci, kdy stát nejdříve levně prodá, a pak draze koupí.
08.07.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21012 článků) , Tomio Okamura (2473 článků)

Kalousek se omluvil za pivo v zavřené hospodě: „Nebudu se schovávat za imunitu.“ Co mu hrozí?

 
Předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek se dnes ve Sněmovně omluvil za úterní návštěvu zavřené restaurace i za to, že věc zprvu zlehčoval. V případě řízení o pokutě nevyužije poslaneckou imunitu. Restaurace jsou nyní na základě protiepidemických opatření zavřené, v provozu mohou mít jen výdejní okénko. Kalousek pobyt v restauraci komentoval tak, že si byl vyzvednout jídlo a při tom vypil jedno pivo.
05.11.2020 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7297 článků)

Doktor Campbell naléhavě vzkazuje: Mináři, jděte konečně pracovat, učte se, tvořte hodnoty! A vy, jeho podporovatelé, dříve než vejdete do stáda...

 
HORKÝ ROK KONČÍ. CO DÁL? „To lepší má česká společnost za sebou, to horší před sebou,“ říká při bilancování uplynulého roku vysokoškolský pedagog, znalec geopolitiky, doktor Jan Campbell. Kromě „rychlého růstu debilizace velké části společnosti a nevychovanosti dočasných politiků“ ho nic nepřekvapilo. „Všeobecně není zřejmá vůle a schopnost společnosti a vlády alespoň zpomalit proces rozpadu státu, nedává žádný smysl jít vstříc opozici nebo Milionu chvilek. Ať si užívají. V Německu se říká: Vyznavač bláznivých nápadů zpravidla zmoudří až po pádu.“ Doktor Campbell také podotýká: „Velké myšlenky vycházejí ze srdce. To dokazuje deficit velkých myšlenek, prakticky všude, kam se podíváme: ve společnosti a hodnotách, výchově, vzdělání, vědě, řízení, filozofii apod.“
30.12.2019 05:00 |

podobné články

Rozhovor s premiérem předčasné volby neoddálil, tvrdí Doktor

 
Poslanec Michal Doktor už má dost řečí o vlastní zodpovědnosti, kvůli které by měl prý podpořit vládu, nebo přejít do klubu Karolíny Peake. Odpovědnost by měli zpytovat hlavně ti, kteří tuhle krizi způsobili, říká v Událostech, komentářích bývalý občanský demokrat Doktor.
21.04.2012 01:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Doktor (162 článků) , Karolína Peake (1613 článků)

Doktor se prý měl vrátit na kandidátku ODS. Sám se tomu jen směje

 
Poslanec Michal Doktor, momentálně ve sněmovně nezařazený a organizovaný v hnutí Jihočeši 2012, se podle informací, které získaly ParlamentníListy.cz měl vrátit na kandidátku ODS. A dokonce společně s Martinem Kubou, prvním místopředsedou strany, kterého přitom vždy označoval za hlavní příčinu svého odchodu. Sám Doktor se však nad těmito informacemi pouze pousmál.
26.08.2013 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal Doktor (162 článků)

Hvězda seriálu Doktor House se svlékla: Třináctka Olivia Wilde ukázala prsa!

 
Pamatujete si na Třináctku ze seriálu Doktor House? Herečka Olivia Wilde patří mezi nejvíc sexy herečky Hollywoodu. Zahrála si po boku Hugha Laurieho v seriálu Doktor House a v současné době hraje v seriálu Vinyl, kde se dokonce bez problémů ukázala nahoře bez!
05.03.2016 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Laurie (60 článků)

Kaddáfí: Jsem připraven k příměří, zastavte útoky na Libyi

 
Libyjský předák Muammar Kaddáfí dnes řekl, že je připraven k jednáním s NATO, pokud zastaví útoky na Libyi. Je připraven uzavřít příměří, ale musí zahrnovat všechny strany, nikoli jen jeho síly bojující proti rebelům na východě země. Informuje o tom agentura Reuters.
30.04.2011 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (145 článků)