Článek

Zastaví vás policista. Ale Čech to nebude

 
Příslušníky Policie ČR a dalších bezpečnostních sborů se budou moci stát cizinci z Evropské unie a Dohody o evropském hospodářském prostoru. Budou muset umět česky a v Česku být tři roky. Píše to server Českájustice.cz s odkazem na návrh novely zákona o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů. Předkládá ji resort vnitra.
16.03.2024 18:20 |

podobné články

Podobné články

Nejchytřejší Čech je policista. Slouží u Zemana na Hradě

 
Říká jeden policista druhému: „Tak letos bude Silvestr v pátek.“ A ten druhý na to: „Sakra. Snad nebude třináctého.“ Podobné vtipy už od minulé soboty nejsou aktuální. Televizní soutěž Nejchytřejší Čech totiž vyhrál policista Viktor Dekoj (30).
21.02.2016 19:25 |

podobné články

Policista zastavoval vánočně naladěné řidiče: Místo pokut jim ale dával dárky!

 
Když člověka v autě zastaví policista, není to nikdy nic příjemného. I když člověk nic neudělal, klepe se jak ratlík. A když vás něco takového potká před Vánoci, je to dvojnásobně nemilé. Ale tenhle policista z Ameriky udělal něco, co nikdo nečekal - místo pokut, podaroval řidiče drahými dárky!
24.12.2014 15:55 |

podobné články

Ve Fergusonu si lidé připomněli smrt černocha. V Texasu policista zastřelil dalšího

 
Stovky lidí prošly ulicemi amerického Fergusonu, aby si připomněly první výročí smrti černošského mladíka Michaela Browna, kterého zastřelil bělošský policista. Vzpomínková akce se obešla bez násilností. Mezitím policista v Texasu zastřelil dalšího neozbrojeného černošského mladíka, který byl podezřelý z toho, že projel autem výlohu. Policista prý nedávno absolvoval policejní akademii a byl ještě ve výcviku. 
09.08.2015 10:35 |

podobné články

Bártovo ministerstvo zastaví dvanáct silničních staveb

 
Ministerstvo dopravy zastaví dvanáct rozestavěných silničních staveb, u dalších tří projektů zastaví přípravu. Vyplývá to z páteční prezentace ministerstva dopravy.
13.08.2010 13:05 |

podobné články

Scénu s Sharon Stone ze Základního instinktu zastaví diváci nejčastěji

 
Ať už sledují film na VHS kazetě či DVD nosiči, zastaví diváci nejčastěji snímek Základní instinkt v neslavné scéně, kdy Sharon Stone roztahuje nohy. Z průzkumu společnosti Lovefilm vyplynulo, že tuto scénu, kdy nakrátko hollywoodská kráska ukáže svůj rozkrok, zastaví třetina diváků půjčujících si filmy na různých nosičích.
25.02.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (316 článků)

Staroměstský orloj se zastaví kvůli opravě, podle legendy to způsobí zlé časy

 
Skoro do Velikonoc nepoběží od pondělí 4. dubna staroměstský orloj. Zastaví se hodiny, astroláb, kalendárium i promenáda apoštolů. Legendy praví, že pokud se orloj zastaví, bude s českými zeměmi zle.
02.04.2011 11:55 |

podobné články

Policista zfackoval muže (54) bez roušky: Stíhán nebude! „Je to přestupek,“ říká státní zástupce

 
Video, na kterém policista - sám bez roušky - fackuje opilého muže bez roušky na pražské zastávce, šokovalo loni v říjnu Prahu. Případem se začala hned zabývat inspekce, trestně stíhán ale policista nebude. Podle názoru státního zástupce se dopustil maximálně přestupku, a věc tak budou řešit jen policistovi nadřízení.
05.02.2021 12:20 |

podobné články

Policista infikovaný novičokem promluvil: „Můj život už nikdy nebude stejný“

 
Policista Nick Bailey (38), který zasahoval na místě, kde otrávený exšpion Sergej Skripal (66) a jeho dcera Julija (33) upadli do bezvědomí, byl propuštěn z nemocnice. Skripalovi byli otráveni nervovým toxinem novičok. Bailey se po nějaké době začal cítit špatně a sám se přepravil do nemocnice, kde bylo potvrzeno, že se infikoval stejnou látkou jako Skripalovi. Teprve včera byl policista propuštěn. „Můj život nikdy nebude stejný,“ komentoval svoji zkušenost pro deník Daily Mail.
23.03.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Nick Bailey (2 články) , Nick Bailey (2 články)

Fotbalista Petr Čech chtěl být právník, teď se vrhl na psychologii

 
Brankář Petr Čech nepatří mezi fotbalisty, kteří rezignovali na vzdělání, protože jim vzhledem k tučným výdělkům nepřipadá podstatné. Vždy měl plán B, kdyby se mu ve fotbale nedařilo. Mohl z něj být právník nebo psycholog. Právě psychologie ho postupem času zajímá stále víc. Další články k tématu: VIDEO: Petr Čech vyměnil bránu za bicí, odehrál koncert s Eddie Stoilow Po Rosickém odhalí rockerské geny také brankář Petr Čech. Zabubnuje Petr Čech jel metrem fandit Štěpánkovi. Pak proseděli půl dne v šatně Obětavý Čech: v Dánsku chytal se zraněním, až teď začne ruku léčit
11.09.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1226 článků)

Chlapík jde opilý po esklátoru v protisměru: Zastaví ho až policista

 
Cesta z hospody bývá občas dlouhá. Tenhle Brit domů ani nemusel dojít. I když neustále kráčel kupředu, stál vlastně na místě. Chůze po eskalátoru v protisměru se zkrátka nevyplácí. Muže ze schodů dostal až policista.
09.02.2011 05:15 |

podobné články

Čech bez paměti asi dělal na kauze za půl miliardy! Klausova amnestie ji teď zastaví

 
Loňská amnestie tehdejšího prezidenta Václava Klause zřejmě zastaví kauzu podvodu se škodou půl miliardy korun a 50.000 poškozenými.
23.04.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11099 článků)

Ringo Starr má těžkou konkurenci. Podívejte, jak si to na bubnech dává fotbalista Petr Čech!

 
Petr Čech je všestranný talent. Že je "Petr Čech":http://www.extra.cz/tema/petr-cech (32) kromě vynikajícího brankáře také talentovaný bubeník, není žádným tajemstvím. Pro ty, kdo by snad stále pochybovali, nebo neměli dosud tu čest fotbalistu v akci vidět, založil Čech YouTube kanál.
21.11.2014 08:21 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1226 článků) , Ringo Starr (84 článků)

Hrající policista je hvězdou! Co hraje za skladbu? Porovnejte jeho výkon s originálem

 
Hrající policista na piano je hvězdou nejen internetu. Pochvalu si dokonce vyslechl i od šéfa policie. Ale víte, co hrál za skladbu? Podívejte se a porovnejte, kdo ji zahrál lépe, zda autor nebo hvězdný policista.
16.12.2013 06:15 |

podobné články

Kauza Jiří Kajínek: Policista, který ho dostal do basy, se prý zastřelil

 
Sebevraždou ukončil svůj život bývalý plzeňský policista Jan Felcman. Informoval o tom server Krimi-Plzeň.cz. Felcman byl jako první policista na místě „Kajínkovy střílečky“ v borských serpentinách. Mnoho lidí ale tohoto policistu obviňuje z toho, že svou výpovědí Jiřímu Kajínkovi ublížil.
12.01.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (869 článků)

Policista jel k zásahu, u Masarykova nádraží srazil ženu. Teď čelí žalobě

 
Policista z Prahy byl obžalován kvůli sražení chodkyně autem. Uvedla to dnes Česká televize. Policista jel k zásahu, ale bez zapnutého majáku. Žena utrpěla vážná zranění.
09.08.2018 19:10 |

podobné články

Policista ve volnu postřelil zloděje v Praze 9: Zbraň použil oprávněně, rozhodla inspekce

 
Policista, který loni v říjnu v době svého volna zasáhl při krádeži v obchodě v Praze 9 a pachatele postřelil, nespáchal trestný čin. Informovala o tom mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Ivana Nguyenová. Inspekce případ prověřovala pro podezření z těžkého ublížení na zdraví a zneužití pravomoci úřední osoby, došla ale k závěru, že policista zbraň použil oprávněně. Případ proto na konci května odložila.
05.06.2020 14:55 |

podobné články

Petra brutálně zbil policista a bojovník MMA! Zlomil mu čelist za to, že dělal hluk

 
Dělal virvál a těžce na to doplatil. Peter Petrigáč (25) ze slovenského Prešova tvrdí, že ho poté, co dělal v bytovce hluk před půlnocí, brutálně zbil policista. Jeho zásah byl tak tvrdý, že po něm mladík skončil s několika zlomeninami dolní čelisti. Teď ale vyšlo najevo, že policista má být zároveň zápasníkem MMA.
11.06.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Peter Peter (292 článků)

Neohrožený hrdina: Policista zachránil ženu před uhořením

 
Policista riskoval život kvůli záchraně lidí při požáru rodinného domu v Košicích. Žena, kterou zvládl vytáhnout před dům, se nyní zotavuje v nemocnici. Neštěstí však bohužel nepřežil muž (†59), který se v domě také nacházel. Policista hrdina se nadýchal zplodin, ale je v pořádku.
13.12.2020 17:10 |

podobné články

Policista zastřelil neozbrojeného chlapce (†13): Mladík dával ruce vzhůru, odhalilo šokující video

 
Spojené státy šokovala smrt teprve třináctiletého chlapce Adama Toleda, kterého na ulici v Chicagu zastřelil policista. Úřady nyní zveřejnily video, které zachytila kamera připevněná na uniformě zasahujícího policisty. Na záznamu je vidět, jak chlapec prchá před strážcem zákona a po jeho výzvě se zastavuje a zvedá ruce vzhůru. I přes to ho ale policista zastřelil.
16.04.2021 10:35 |

podobné články