Článek

Zásnuby z vesmíru! Poslal prstýnek do stratosféry, ten se pak snesl k nohám partnerky

 
Tahle žádost o ruku byla nadpozemská. Doslova. Americký šikula totiž nechal pomocí meteorologického balonu vystoupat do výšky 27 km zásnubní prstýnek, který se pak snesl do pole, kde ho sebrala jeho šokovaná partnerka.
17.02.2020 12:20 |

podobné články

Podobné články

5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky

 
Snad každá z nás by se chtěla pyšnit titulem nejlepší partnerky. Co je proto ale nutné udělat, abychom si tohle označení zasloužili? Které věci z žen dělají ty nejlepší partnerky? Díky čemu se v očích mužů staví vysoko nad ostatní konkurentky? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Jak dostát role nejlepší partnerky Každá žena by pro toho svého chtěla být tou nejlepší. Ono je to vcelku logické – pokud by to nejlepší měl muž doma, nemusel by to hledat jinde. Tím by odpadlo riziko možné nevěry a nám ženám by bylo okamžitě lépe na světě. V čem se tedy skrývá ono tajemství? Nevytahujte staré spory U žen je poměrně známo, že mají tendence při hádkách vytahovat staré spory. Jestliže se tedy chcete stát nejlepší partnerkou, nikdy se neuchylujte k tomu, abyste své polovičce vytýkali staré věci – především pak ty dávno vyřešené. Nevyčítejte mu kamarády Každý muž má kamarády, se kterými si prostě chce zajít na pivo nebo se s nimi podívat na důležitý fotbalový či hokejový zápas. Titulu nejlepší partnerky dosáhnete už jen tím, že mu tyto chvíle nebudete zakazovat nebo vyčítat. Když bude chtít váš drahý trávit čas s kamarády, využijte této příležitosti a sejděte se s kamarádkami. Vzájemná chvilka odloučení ničemu neuškodí. Staňte se mistrem kuchařem Že láska prochází žaludkem je dávno známý fakt. A věřte milé dámy, že muži na dobré jídlo moc dobře slyší. Na vařenou nudli ho tak s největší pravděpodobností neutáhnete, ale na takovou svíčkovou se šesti už byste mohla. A s přehledem! Buďte svolná k experimentům Muži velmi často chtějí experimentovat v sexu. Vymýšlí nové polohy nebo do intimních radovánek v naší nejrůznější pomůcky. Pokud je žena k těmto experimentům svolná, rázem tak v mužských očích získá na ceně. Samozřejmě se ale nemusíte do ničeho nutit, a pakliže vám něco opravdu bude... Čtěte více Příspěvek 5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Demi Lovato zrušila zásnuby: Prstýnek pohlednému Maxovi vrátila po dvou měsících

 
Zpěvačka a bývalá narkomanka Demi Lovato (28) se rozešla se svým snoubencem Maxem Ehrichem (29). Poté, co pár v červenci oznámil zásnuby, přišla krize a po dvou měsících od romantické žádosti o ruku Demi prstýnek sundala.
25.09.2020 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Demi Lovato (120 článků) , Max Max (195 článků)

Ruské kotě na protest proti Putinovi letělo do stratosféry

 
Netradiční způsob protestu zvolili mladí Rusové podvedení stavebními firmami. Do stratosféry vypustili koťátko ve speciálním protestním balónu. Hlavním adresátem byl ruský prezident Vladimir Putin, který v neděli slaví šedesátiny. Kotě s cedulí "Pomozte dostavět můj domeček" vyletělo do výšky 36 kilometrů. Na zem se vrátilo v pořádku.
07.10.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5366 článků)

Ruské kotě letělo do stratosféry

 
Netradiční způsob protestu zvolili mladí Rusové podvedení stavebními firmami. Do stratosféry vypustili koťátko ve speciálním protestním balónu. Hlavním adresátem byl ruský prezident Vladimir Putin, který v neděli slaví šedesátiny. Kotě s cedulí "Pomozte dostavět můj domeček" vyletělo do výšky 36 kilometrů. Na zem se vrátilo v pořádku.
07.10.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5366 článků)

SLEDOVALI JSME: Skok z okraje stratosféry je odložen! Fantom Baumgartner to zkusí jindy

 
Celý svět byl napnutý, odpočítával už jen poslední sekundy do velkého finále možná historicky nejpozoruhodnějšího projektu světa. Felix Baumgartner měl skočit z okraje stratosféry směrem k zemi. Pokus však zhatil vítr.
09.10.2012 14:35 |

podobné články

Baumgartnerův skok ze stratosféry znovu odložili. Další pokus se chystá v neděli

 
Felix Baumgartner nebude moci skočit ze stratosféry ani ve čtvrtek, neumožní mu to počasí. Nový termín byl stanoven na neděli.
11.10.2012 07:45 |

podobné články

Felixův skok ze stratosféry: Rekord byl mnohem větší, než se myslelo!

 
Felix Baumgartner (43) byl při svém fantastickém seskoku z téměř čtyřicetikilometrové výšky z okraje stratosféry podstatně rychlejší, než udávaly původní odhady. Vědci zveřejnili nové číslo.
06.02.2013 14:50 |

podobné články

Nové záběry z rekordního skoku ze stratosféry jsou ohromující

 
Rakušan Felix Baumgartner jako první člověk v historii skočil z hranice stratosféry před rokem 14. října 2012. Nyní je k dispozici nové video zachycující jeho volný pád rychlostí přes 1170 km/h.
20.10.2013 15:30 |

podobné články

České Budějovice: Školáci z Baarovky vyšlou balon do stratosféry

 
Zajímavou a dobrodružnou akci chystá na podzim Základní škola J. Š. Baara ve spolupráci s Vysokou školou technicko-ekonomickou. Žáci spolu s vysokoškoláky vypustí z českobudějovického náměstí Přemysla Otakara II. balon, který dosáhne až stratosféry.
10.06.2015 17:26 |

podobné články

Prstýnek Bartošové: Rychtář mi ho ukradl, tvrdí čtenářka

 
Zpěvačka Iveta Bartošová (45) se od Vánoc pyšní prstýnkem, který dostala od přítele Josefa Rychtáře (53). Odkud však prstýnek je a kolik stál, Rychtář nechtěl prozradit a jisté je jen to, že šperk rozhodně není nový. Kolem šperku s bílým kamínkem se teď vytvořila ještě větší záhada. Blesku se totiž ozvala čtenářka až z Chorvatska s tím, že v dárku od Rychtáře poznala svůj ztracený prstýnek.
16.01.2012 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7108 článků)

Láska v housce jako od Xindla: Prstýnek dal Dennis své holce v cheesburgeru. Řekla ano?

 
Po internetu koluje spousta dojemných fotek a videí z originálních žádostí o ruku. Muž před ženou poklekne na Eiffelovce, uspořádá mega show, nebo jí jednoduše hodí prstýnek do skleničky šampaňského. Tenhle případ ale boří veškeré mýty o romantických zásnubách. Dennis dívce dal snubní prstýnek do cheesburgeru! Řekla ano?
18.06.2013 18:45 |

podobné články

Ta musela být hodná: Alice Bendová dostala k Vánocům od mladšího přítele prstýnek za 42 tisíc!

 
Seriálové hvězdy se pochlubily, který vánoční dárek jim udělal největší radost a také jak přivítají Nový rok. Pořádně hodná musela být například herečka Alice Bendová. Od svého o dvanáct let mladšího přítele Michala Topola dostala luxusní zlatý prstýnek Bvlgari za 42 tisíc korun. "Vánoce si pokaždé moc užiju a užila jsem si je i letos, dostala jsem prstýnek,“ pochlubila se hvězda seriálu Svatby v Benátkách dárkem.
30.12.2014 05:55 |

podobné články

Musela sundat zásnubní prstýnek, protože jí zčernal! Denisa Grossová stříbrný důkaz lásky nosit nemůže

 
Tanečnice a fotografka Denisa Grossová plánuje na přístí rok svatbu s partnerem Robinem Puškášem. Na představení Fantoma opery jsme ale byli v šoku, že jí prsteníček levé ruky nezdobí zásnubní prstýnek. Co se stalo? „Prstýnek se čistí. Je ze stříbra a zčernal,“ řekla Super.cz dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse. Velkou hlavu si z toho ale nedělá a raději se zaměřuje na přípravy veselky. „Mám zhruba vybrané šaty, dohadujeme se o místě, máme dvě varianty. Chtěli bychom to uvnitř. Fotím svatby, vím, že venkovní obřady jsou většinou hezčí, ale bojím se počasí. To občas dokáže zkazit úplně všechno,“ vysvětlila sestra Natálky Grossové. Na svoji sestru se byla podívat na představení Fantoma opery v GoJa Music Hall a byla nadšená. „Jsem na ni moc pyšná. Za to, co se dokázala naučit za tak krátkou dobu. Není to až tak muzikál, spíš opera, i její baletní výkon byl úžasný,“ pěje ódy na sestru.
24.10.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (805 článků) , Robin Puškáš (17 článků)

Edith při útěku z protektorátu Němci sebrali rodinný prstýnek: Vrátil se jí po válce

 
V roce 1939 se svou rodinou prchala před nacisty Edith Landesmannová. Tehdy třináctiletá dívka se s maminkou a tatínkem vydala z protektorátu do Palestiny. S sebou si nemohli vzít šperky a peníze, ovšem malá Edith to zkusila. Vzala si proto řetízek a prstýnek. Řetízku si němečtí celníci nevšimli, prstýnek jí ale zabavili a poslali zpět na českou adresu. Zatímco její nejbližší rodina přečkala krutou válku v bezpečí, ostatní příbuzní válečné běsnění nepřežil. Po skončení druhé světové války se Edith vrátila do zpustošené Evropy a na prsteníček si znovu navlékla rodinný šperk.
01.08.2021 07:25 |

podobné články

Zamilovaná Jitka Sedláčková (60): Svatba s Töpferem (73)? Prstýnek mluví za vše

 
Teprve podruhé v životě dostala Jitka Sedláčková (60) prstýnek od muže. Ale o to víc je pro ní cenější. Její přítel Pavel Töpfer (73) jí na prsteníček nasadil krásný prstýnek s modrým topazem.
01.08.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Sedláčková (57 článků)

Zásnuby? Marta Jandová nosí na prsteníčku nádherný šperk

 
Prsteníček zpěvačky Marty Jandové  (38) zdobí nádherný prstýnek. Takže nemohla nepadnout otázka, zda už ji její přítel, gynekolog Miroslav Verner, požádal o ruku. "Ne, tenhle prstýnek je od táty, dostala jsem ho k narozeninám a nikdy ho nesundám," řekla Super.cz zpěvačka. "S Mirkem jsem spolu teprve tři čtvrtě roku, takže máme ještě čas," smála se.
05.05.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (1034 článků) , Miroslav Verner (100 článků)

Korunku krásy vyměnila za prstýnek: Jak vypadaly zásnuby loňské Miss Czech Republic

 
Modelka a nositelka titulu Miss Czech Republic 2020, nádherná Karolína Kopíncová, se pochlubila radostnou novinkou. Na instagramovém profilu ukázala zásnubní prstýnek s popiskem “Budeme manželé!” O ruku ji požádal její partner Radovan Surý. Pod příspěvkem se ihned strhla lavina gratulací, připojily se i modelky z celého světa. 
15.05.2022 05:10 |

podobné články

Z Prahy do vesmíru! Školáci vyrobí sondy a vypustí je do 30km výšky. Ověří si, že je Země kulatá

 
Z pozemku Českého hydrometeorologického ústavu v pražské Libuši se ve středu ráno vznesla do stratosféry meteorologická sonda RAJ11. Jedná se o pilotní start v projektu Dotkni se vesmíru, který má za cíl studentům základních a středních škol dát možnost vyzkoušet si na vlastní kůži vědeckou práci s různými technologiemi. Týmy ze škol po celé zemi si v následujících měsících postaví vlastní sondy, které pak vyšlou do atmosféry a budou pak měřit různé fyzikální veličiny nebo si třeba budou moci pořídit snímek z výšky třiceti kilometrů a ověřit si, že Země je skutečně kulatá.
12.05.2021 17:00 |

podobné články

VIDEO: Miss Budková je ve vztahu sedm let, zásnuby chce co nejdřív

 
Modelka a miss Tereza Budková (24) je už sedm let ve vztahu, avšak na zásnuby stále čeká. Partner Michael Voborský jí prý "vyhrožuje", že se jich dočká až na desáté výročí. Ona sama by ale prstýnek chtěla co nejdřív.
21.04.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Teri Hatcher (57 článků)