Článek

Zásnuby Luďka a Vandy aneb když se manipulátor chytne do pasti ještě většího manipulátora

 
Kam nemůžou hvězdy, tam nastrčte Vandu. Doteď se Vandě v životě příliš nedařilo, ale teď to vypadá na pravý opak. Do cesty se Vandě připletl Luděk, který si díky ní vyléčil své odmítnuté ego. Nikdo by vztahu Vandy a Luďka nedával ani pár týdnů a heleďme se, svatba je na spadnutí.
20.01.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (588 článků)
Podobné články

Kam až dojde utrácení Vandy? Rozbije to její vztah?

 
Vztah Vandy a Luďka vzkvétá i přesto, že mu většina diváků nedávala velké naděje. Vanda to s Luďkem umí a Luďkovi je s Vandou kupodivu dobře. Vanda je komunikativní, reprezentativní a ke štěstí jí stačí nákupní maraton s Luďkovou platební kartou. Jediné, co by jim mohlo zkazit jejich společné štěstí, je Vandino utrácení. To by se Vanda měla držet určitě zpátky.
15.01.2023 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (588 článků) , Vando Vando (12 článků)

Ulice: Podivný vztah Vandy a Luďka. Láska, nebo využívání?

 
Tváří se jako zamilovaný pár, který rozdělí jen smrt. O Luďkovi má mnoho diváků pochybnosti. Jak je to ale s Vandou? Je opravdu zamilovaná do Luďka, nebo jde pouze o vzájemné využívání?
02.11.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vando Vando (12 článků)

Muži vs. ženy: Kdo je lepším manipulátorem?

 
Každý z nás má v sobě kus manipulátora a záleží jen na osobnosti, kolik procent toho manipulátora necháme vyjít na povrch. Přesto se podívejme na to, jestli jsou v této oblasti zkušenější ženy nebo muži. Co byste řekli?
10.08.2016 10:15 |

podobné články

Gabriela Koukalová běhala po lese a žalovala: Manžela Petra označila za manipulátora

 
Gabriela Koukalová (30) si v neděli pořádně zasportovala. V lese trénovala běh s nadějným badmintonistou Janem Janoštíkem. Dvojici při běhání asistoval Koukalové manžel Petr (34), kterého v instagramovém příspěvku označila za manipulátora.
27.04.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (445 článků)

Václav Klaus se v rádiu pustil do Zemana: Je to velký manipulátor. Kdybych dělal to co on, dávno mě ukřižují. A pak prozradil, proč už s raději balí kufry...

 
Exprezident Václav Klaus zavítal do sobotního Press klubu Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1. Nešetřil kritikou v souvislosti s udělováním státních vyznamenání. Prezidenta Zemana označil za schopného manipulátora, kterému prochází v podstatě všechno. Došlo i na uprchlickou krizi. Klaus už si prý raději balí kufry, když se dívá, jak si počíná nepevný premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).
07.11.2015 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10872 článků) , Bohuslav Sobotka (9580 článků) , Luboš Veselý (661 článků)

Václav Klaus se v rádiu pustil do Zemana: Je to velký manipulátor. Kdybych dělal to co on, dávno mě ukřižují. A pak prozradil, proč už si raději balí kufry...

 
Exprezident Václav Klaus zavítal do sobotního Press klubu Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1. Nešetřil kritikou v souvislosti s udělováním státních vyznamenání. Prezidenta Zemana označil za schopného manipulátora, kterému prochází v podstatě všechno. Došlo i na uprchlickou krizi. Klaus už si prý raději balí kufry, když se dívá, jak si počíná nepevný premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).
07.11.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10872 článků) , Bohuslav Sobotka (9580 článků) , Luboš Veselý (661 článků)

Jak proběhly zásnuby Vandy z Ulice, už víme. Jak si ale ty své užila Kristýna Hrušínská?

 
Vanda je radostí bez sebe! Když ji Luděk požádal o ruku, běžela se pochlubit rodině s krásným zásnubním prstýnkem. Vůbec jí nevadilo, že pana Voláka k žádosti v podstatě dotlačila. To zásnuby její představitelky Kristýny Hrušínské byly úplně jiné – romantické a dojemné.
16.01.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

Jak poznáte manipulátora a zatnete mu tipec

 
Cítíte se jaksi pošpiněná, ponížená, sžíráte se pocity viny? Aha, tak to právě kolem vás prošel manipulátor, tvrdí Sabrina Karasová.
28.04.2009 16:05 |

podobné články

Syn neplodného milionáře vrací úder: Je to manipulátor a nedá se s ním žít!

 
Jeden ze tří synů neplodného britského milionáře se rozhodl promluvit! Joel Mason (19) odmítá, že by se s tátou přestal bavit kvůli lžím své matky a otce označil za manipulátora, se kterým se nedá žít. Přiznal však, že navždy zůstane jeho tátou a totožnost toho skutečného znát nechce.
13.01.2019 08:55 |

podobné články

Petr Štěpánek: Není manipulátor jako manipulátor

 
Největší legrace je, když si někdo, konkrétně Jan Cemper, založí server Manipulátoři, který má odhalovat a tepat zdejší údajné manipulátory veřejného mínění, a přitom sám nedělá nic jiného, než že manipuluje.
02.09.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (953 článků) , Petr Štěpánek (953 článků)

Velká oslava u Luďka Soboty: Jeho krásná manželka oslavila 60. Věk byste jí ale nehádali!

 
V rodině Luďka Soboty (78) nedávno proběhla velkolepá oslava. Manželé Sobotovi oslavili 40 let společného života, jejich syn Láďa Kristova léta a Adriena Sobotová krásnou šedesátku. Ze svého věku ale manželka Luďka Soboty moc radost nemá.
25.08.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Adriena Sobotová (14 článků)

Byl to skvělý manipulátor, říká Šilhánová o bývalém partnerovi Koukalovi

 
Moderátorka Lucie Šilhánová se v rámci projektu Bez frází rozmluvila o otci, sportovní kariéře i vysílání s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Nevynechala ani svého manžela. O bývalém partnerovi Petru Koukalovi prohlásila, že byl manipulátor.
20.04.2020 10:06 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3422 článků) , Petr Koukal (211 článků) , Patrik Hezucký (235 článků) , Petr Koukal (211 článků) , Lucie Šilhánová (56 článků)

Jak to scenáristé udělají s těhotenstvím představitelky Vandy?

 
Porod představitelky Vandy Veselé je na spadnutí, a proto se divákům na jazyk vkrádá otázka, co bude s její rolí. Herečka Kristýna Hrušínská to ví, ale divákům to v drbech Ulice neprozradila. Jak říká, na některé věci je potřeba si počkat a tohle je jedna z nich. Stejně tajemná byla i ohledně pohlaví svého miminka.
08.12.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

Britové tuší další královskou svatbu, víc sázejí na Harryho zásnuby

 
Britové začínají více sázet na to, kdy se zasnoubí princ Harry. Podle mluvčího britských sázkových kanceláří by prý přitom nebylo velkým překvapením, kdyby se událost odehrála ještě letos. V jedné ze sázkových kanceláří lze za jednu libru vsazenou na letošní zásnuby vyhrát libry tři, zatímco zásnuby v roce 2014 by úspěšnému sázkaři vynesly "pouze" dvojnásobek. Další články k tématu: Princ Harry se prý chce ženit, jeho vyvolenou je blondýnka Cressida William a Kate nechali pokřtít prince George, má sedm kmotrů
04.11.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: princ Harry (236 článků)

Když chytne stará stodola, Vendula Svobodová chodí ven nahá!

 
NÁZOR: U mužů se tomu říká druhá míza nebo krize středního věku, u žen platí rčení - Když chytne stará stodola, tak tu už neuhasíš... Tyhle fáze u lidí zpravidla nastávají okolo 40 let a ve většině případů se postižení jedinci chovají ztřeštěněji než v pubertě. Jeden příklad za všechny je Vendula Svobodová (42).
18.09.2014 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (814 článků)

Roztomilé: Malý chlapeček chytne šílený hysterák, když se netrefí s míčkem do jamky

 
Tohoto malého chlapečka si zamilujete! I když "chytne šílený hysterák":http://www.extra.cz/soucasny-nejvetsi-detsky-herecky-talent-tuhle-hysterickou-scenu-u-pani-doktorky-musite-videt kvůli golfovému míčku, je moc roztomilý.
10.12.2014 13:42 |

podobné články

Rychtářův sok v lásce Macura: Zásnuby jsou lež!

 
Ivetin obdivovatel Zdeněk Macura (39) je neustále přesvědčen, že zpěvačka je obětí domácího násilí. Celé zásnuby bagatelizuje nejen na svém profilu na sociální síti. Připomněl (a nutno dodat, že vcelku po právu), že to nebyly rozhodně první zásnuby…
04.08.2013 05:20 |

podobné články

Luděk se dobývá do vlastní koupelny. Nahá Jarka se tam zamkla

 
Benefice Luďka a Vandy skončí poněkud předčasně, což udělá Adamovi s Jarkou pořádnou čáru přes rozpočet. Nejenže Luděk začne bušit na dveře koupelny, když tam Jarka bude zamčená jen v ručníku, ale navíc se kvůli Blančině sestřičce příšerně rozčílí. Pohádá se s Adamem i s Vandou.
28.11.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Vando Vando (12 článků)

Dolínek (ČSSD): Receptem na řešení dluhové pasti je státní program oddlužení

 
Odkup dluhů od věřitelů státem je podle ČSSD nejlepším receptem na řešení tzv. dluhové pasti, která se v České republice týká stále většího množství lidí.
13.09.2017 16:30 |

podobné články