Článek

Zásah vyšší moci? Soud s Terezou musel být opět odročen!

 
Už pět měsíců putuje Tereza H. (22) každý týden k soudu v Láhauru. Koncem dubna si konečně vyslechla obvinění, ve středu byly v plánu výpovědi svědků, na ty ale nakonec nedošlo. Soud musel být kvůli „zásahu vyšší moci“ odročen na příští týden.
16.05.2018 18:20 |

podobné články

Podobné články

Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky

 
Ve středu pokračoval soud kvůli nehodě zpěvačky Dary Rolins, při níž v létě 2010 zemřel motocyklista. U soudu vypovídali policisté, kteří byli přivolaní k nehodě, a další znalci. Rolins se ještě v lednu z jednání omluvila, je totiž na dovolené na Bali. Soud byl odročen na 16. května. Další články k tématu: Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Dara Rolins: Ruka, která mě po nehodě držela, už patřila jiné ženě Zpěvačka Dara Rolins si vyslechla obvinění, hrozí jí až tři roky vězení Dara Rolins kvůli smrtelné nehodě zřejmě skončí u soudu
14.03.2012 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2257 článků)

Špinavá bitva u soudu s pašeračkou Terezou?! Češka má v Pákistánu další problémy

 
Ani po třech měsících neví, z čeho bude obviněna! Soud s Češkou Terezou H. (21), která byla v lednu v Pákistánu zadržena s devíti kilogramy heroinu, byl už poněkolikáté odročen. Její nový právník totiž dostal podklady k případu jen pár chvil před soudem. Neměl šanci se k jednání připravit.
19.04.2018 13:55 |

podobné články

Nečekaný krok u soudu s pašeračkou Terezou: Soudce tuší náhlou změnu?!

 
Soud s českou pašeračkou Terezou H. (22), která byla na pákistánském letišti zadržena s devíti kilogramy heroinu, je, zdá se, prokletý. Již poněkolikáté byl odročen. Tentokrát proto, že se nedostavil vyšetřovatel celní správy, který má celý případ na starost. Soudce tentokrát nečekaně odročil jednání pouze o dva dny.
31.07.2018 16:40 |

podobné články

Soud s Pomeje odročen na den jeho narozenin: Dostane vězení jako dárek?

 
Soud s Jiřím Pomeje (46), který probíhal od rána kvůli jeho finančním dluhům, byl odročen na 13. prosince. V den svých sedmačtyřicátých narozenin se tedy dozví, jestli půjde do vězení na tři roky nebo bude osvobozen. Pomeje během deseti let stihl už 5 soudů a 98 stání. Tentokrát čelí obvinění, že způsobil Státnímu fondu na podporu a rozvoj české kinematografie v souvislosti s filmem Andělská tvář škodu zhruba 5,5 milionu korun. Pokud ho soud uzná vinným, hrozí mu až tři roky za mřížemi.
25.10.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků)

Stres Dary Rolins nekončí, soud byl odročen na srpen

 
Jsou to již téměř dva roky, co pod koly zpěvaččina automobilu zahynul důchodce Jindřich Rotrekl, jenž se právě vracel na motorce z ryb, případ však stále není uzavřen. Poté, co byla v procesu na podnět Dařina právníka vyměněna soudkyně, se celý případ začal dnes u soudu projednávat znova. Ortel však ještě nějakou dobu neuslyšíme - soud byl odročen na 13. srpna.
09.07.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2257 článků)

Smrt hokejistů v Jaroslavli: Obžalovaný popřel vinu, soud byl odročen

 
V ruské Jaroslavli ve středu startoval proces s jediným obžalovaným v případě tragické nehody letounu, která připravila o život hokejisty z klubu Lokomotiv. Vinu za tragédii Vadim Timofejev, bývalý vysoce postavený pracovník letecké společnosti Jak Servis, odmítá. Soud byl krátce po zahájení odročen o dva týdny na žádost obžaloby s odůvodněním, že české a německé rodiny obětí nebyly o začátku procesu informovány.
03.12.2014 16:21 |

podobné články

Příběh čtenářky: Zásah vyšší moci dětem zachránil život

 
Nemusíme tomu věřit, ale mezi námi je spousta těch, kteří se nějakým způsobem setkali s nadpřirozenou (nebo chcete-li vyšší) mocí. Stejně jako naše čtenářka Sára, která právě vyšší moci vděčí za život svého syna a jeho kamarádky.
21.08.2013 15:05 |

podobné články

Topolánkův rozvod odročen: Manželka Pavla chce víc peněz! Mirek se schovával v autě!

 
Včera ráno se měl během několika minut hladce vyřešit rozvod šéfa ODS Mirka Topolánka (53) a jeho manželky Pavly (54). V rychlý průběh doufala celá ODS a určitě i současná Topolánkova partnerka, místopředsedkyně Sněmovny Lucie Talmanová (42). S tou má Mirek dvouletého syna Nicolase. Soud byl ale odročen a znovu bude až za měsíc. Kvůli majetku!
20.01.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2177 článků) , Lucie Talmanová (129 článků)

KAUZA RATH: Proces odročen kvůli nemoci

 
Kvůli onemocnění člena senátu byl dnes odročen proces na Krajském soudu v Praze s exposlancem Davidem Rathem a dalšími deseti obžalovanými z korupce. „Zprávu o náhlé indispozici jsme obdrželi ráno,“ řekl soudce Robert Pacovský s tím, že by soud měl pokračovat ve čtvrtek.
15.10.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Zásah vyšší moci a rezervační poplatek? Kupující hřeší na jeho vrácení

 
Vrácení rezervačních poplatků po zásahu „vyšší moci“ by u realitních kanceláří měla být samozřejmost. Ne vždy se to ale tak děje a to i proto, že tuto skutečnost mnoho kupujících zneužívá. Jistotou pro obě strany by měla být podle odborníka takzvaná dozorčí položka ve smlouvě. Soud pak nestranně rozhodne, zda lidé mají na vrácení zálohy právo, nebo ne.
18.10.2015 20:30 |

podobné články

Čím vyšší člověk, tím větší riziko rakoviny

 
Vyšší lidé berou větší platy, rychleji povyšují v zaměstnání a mají také větší úspěch při shánění partnerů. Jenže. Mají také mnohem vyšší riziko rakoviny. Třeba u rakoviny kůže je riziko s každými deseti centimetry navíc o třicet procent vyšší. U muže vysokého metr devadesát může být téměř o sto procent vyšší než u muže vysokého metr šedesát.
05.10.2015 20:00 |

podobné články

Rath se dobelhal k soudu a žádal odročení. Kvůli chybějícímu posudku mu soud vyhověl

 
V pondělí začalo další soudní přelíčení s bývalým poslancem a hejtmanem středočeského kraje Davidem Rathem. Jeho obhájci požádali soud o další odložení, protože se jejich klient teprve zotavuje z následků pádu z kola a není ještě zcela v pořádku a lékaři mu nařídili úplný klid. Teď už je na pražském krajském soudu, jaký navrhne další postup. Bývalý poslanec si stěžoval na výpadky paměti a velké bolesti hlavy. Soud byl během dne na krátkou dobu přerušen, aby žalobci dodali zdravotní posudek. Ten se nakonec nepodařilo sehnat, a tak byl soud odročen na úterý. 
11.05.2015 10:11 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4435 článků)

Dva roky po nehodě čeká zpěvačku Daru Rolins nový soud

 
Téměř na den přesně dva roky po nehodě, při níž zemřel motocyklista, zpěvačce Daře Rolins opět začíná soudní kolotoč. Nové pojednávání s novou soudkyní je stanoveno na 9. července 2012, potvrdil iDNES.cz zpěvaččin právník Robert Vladyka. Další články k tématu: Začne zcela nový proces kvůli nehodě Rolins, odvolali soudkyni Patrik mě vyfasoval s balíčkem starostí a trápení, říká Dara Rolins Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Stíhání zpěvačky Rolins kvůli smrtelné nehodě končí, nejsou důkazy Zpěvačka Dara Rolins si vyslechla obvinění, hrozí jí až tři roky vězení VIDEO: Projeli jsme zatáčku, kde havarovala Dara Rolins
05.09.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2257 článků)

Soudce odročil případ s kanibaly, musel jít zvracet

 
Případ dvou ruských kanibalů Maxima Golovatského a Jurije Možnova musel být nečekaně odročen poté, co si soudce začal prohlížet fotky jejich oběti.
09.04.2010 04:55 |

podobné články

Naštvaný Mádl popírá vztah s Voříškovou: S Terezou fakt nechodím!

 
Herec Jiří Mádl si užil perné svátky. Hlavně proto, že musel své partnerce vysvětlovat, že články o jeho vztahu s kolegyní z pohádky Terezou Voříškovou nejsou pravdivé.
10.01.2011 02:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (403 článků) , Tereza Voříšková (244 článků)

Hlasování o vládě se odkládá. Bouře zničila hlasovací zařízení. Že by zásah všemohoucího?

 
Pěkně to začíná. Noční bouře poškodila hlasovací zařízení ve sněmovně, takže poslanci nemohou hlasovat o Rusnokově respektive Zemanově vládě. Na internetu hned začaly kolovat ironické komentáře, že to byl zásah vyšší moci.
07.08.2013 07:10 |

podobné články

Dara Rolins dostala za nehodu podmínku, zpěvačka se odvolá

 
Pro Daru Rolins ani po dvou letech neskončily soudní tahanice kvůli nehodě v Šáreckém údolí. Zpěvačka podle soudu vjela do protisměru a následně z nedbalosti usmrtila motocyklistu. Rolins dostala trest dva roky a dva měsíce s tříletou podmínkou a tříletý zákaz řízení. Zároveň musí zaplatit zhruba milionovou škodu. Zpěvačka plánuje odvolání. Další články k tématu: Soud s Darou Rolins kvůli nehodě bude pokračovat v srpnu Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky Patrik mě vyfasoval s balíčkem starostí a trápení, říká Dara Rolins
23.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2257 článků)

Soud v kauze žhářského útoku byl odročen na příští úterý

 
Krajský soud v Ostravě odročil projednávání případu loňského žhářského útoku na domek Romů ve Vítkově na Opavsku. Jednání bude pokračovat příští úterý, dokdy by soud měl rovněž rozhodnout, zda k výslechu znovu povolá důležitého svědka. Dobrovolný hasič z Opavska, který policii přivedl na stopu čtyř neonacistů, už během hlavního líčení měl vypovídat, ale odmítl to ze strachu o život.
09.09.2010 11:00 |

podobné články

Začne zcela nový proces kvůli nehodě Rolins, odvolali soudkyni

 
Ve středu 16. května měl pokračovat soud kvůli nehodě zpěvačky Dary Rolins, při níž zemřel motocyklista. Místo toho ale začne pro devětatřicetiletou zpěvačku zcela nový proces. Kvůli námitce jejího právníka totiž odvolali soudkyni Zuzanu Zápalkovou, která podle nich jednala zaujatě. Další články k tématu: Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Byl to osud, říká Simona Krainová o nehodě Dary Rolins Zpěvačka Dara Rolins si vyslechla obvinění, hrozí jí až tři roky vězení Patrik mě vyfasoval s balíčkem starostí a trápení, říká Dara Rolins
11.05.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2257 článků) , Simona Krainová (1911 článků)