Článek

Zásah policistů na Českolipsku: V jednom z bytů našli mrtvého cizince!

 
Bezpečnostní složky začátkem týdne zasahovaly ve Stráži pod Ralskem na Českolipsku. V jednom z tamních bytů na sídlišti nalezli mrtvého cizince. Případem se již zabývají i kriminalisté. Strážci zákona pročesávali okolí paneláku. Podle informací CNN Prima News mohl zřejmě zemřít i násilnou smrtí!
28.12.2021 21:10 |

podobné články

Podobné články

Smrt v hotelu v centru Prahy! Na záchodě našli mrtvého cizince (†25), měl zraněnou hlavu

 
Řada policejních aut se v pondělí ráno sjela na Václavské náměstí. Na toaletě v hotelu našli mrtvého 25letého cizince! Jak zemřel, zatím není jasné, byla nařízena soudní pitva. Kriminalisté cizí zavinění nevyloučili, muž měl navíc zranění na hlavě.
07.02.2022 09:55 |

podobné články

Divoká privatizace bytů, to je hlavní problém. Místostarosta pražského obvodu popisuje, co napáchal populismus devadesátých let

 
ROZHOVOR „Hlavní problém, který bohužel vytvořili politici po revoluci, byla divoká privatizace bytů, kdy Praze dnes zbylo jen sotva 5 % z celého bytového fondu. Praha tak nejenže ztratila možnost jakkoli určovat a ovlivňovat trh z pozice významného vlastníka bytů, ale nemá dost bytů ani pro veřejný zájem, tzn. pro klíčové profese, jako jsou učitelé, lékaři, policisté,“ vysvětluje vysokou cenu bytů v Praze Ondřej Prokop, místostarosta Prahy 11 a opoziční zastupitel hlavního města Prahy. Ani nyní nejde podle něj bytová politika v Praze úplně správným směrem. „Místo aby se město zaměřilo na řešení těch největších problémů, vybrali si radní k řešení ty okrajové, které se snadno realizují a dobře mediálně prodávají. Jde o opravy zanedbaných bytů nebo věčný boj s Airbnb. Ale jinak zastavili už připravenou výstavbu cca 1000 městských bytů na Černém Mostě, potopili projekt dostupného družstevního bydlení své vlastní radní Hanky Kordové Marvanové,“ všímá si.
12.08.2020 20:50 |

podobné články

Na Děčínsku a Českolipsku odstraňují následky záplav a počítají škody

 
V obcích na Děčínsku a Českolipsku, které postihla v sobotu blesková povodeň, odstraňují v neděli místní obyvatelé a hasiči škody. Povodeň zasáhla na Děčínsku povodí Ploučnice a Kamenice, na Českolipsku se rozvodnila říčka Bystrá. Lidé uklízejí a sčítají vzniklé škody.
05.07.2009 10:15 |

podobné články

Liberecký kraj investuje do oprav škol na Českolipsku 21 milionů korun

 
Na opravy škol včetně přípravných prací, které proběhnou či začínají o prázdninách, vyčlenil letos Liberecký kraj ze svého rozpočtu téměř 81 milionů korun. Je to 2,5 krát více než v loňském roce, kdy do letních oprav investoval 33 milionů. Na Jablonecku se jedná o 7 organizací, na Liberecku o čtyři, na Českolipsku o pět a na Semilsku o tři. Konkrétně Českolipsku náleží z této částky 21 210 000 korun.
02.08.2018 19:45 |

podobné články

Hotdog u Panské skály, jednoho z nejvyhledávanějších turistických cílů na Českolipsku? Leda s sebou a za studena, čílí se tamní zastupitel

 
„Věděli jste, že u Panské skály, jednoho z nejvyhledávanějších turistických cílů na Českolipsku, není možné si po letech zakoupit ani limonádu či párek v rohlíku?" pokládá spíše řečnickou otázku Petr Jeník, zastupitel města Česká Lípa a kandidát na Senátora na Českolipsku.
08.08.2020 20:05 |

podobné články

Covid vyřadil řidiče autobusů. Na Českolipsku ráno část spojů nového dopravce nevyjela

 
Na Českolipsku nevyjely dnes ráno některé autobusové spoje. Firmě ČSAD Liberec, která dopravu v regionu převzala od 12. prosince, chybí kvůli koronaviru řidiči. Někteří onemocněli, další jsou v karanténě. ČTK o tom informoval mluvčí Libereckého kraje Filip Trdla. ČSAD Liberec je krajským dopravcem, který zajišťuje autobusové spojení na Liberecku a Českolipsku. Ve zbylých okresech Jablonec a Semily jezdí autobusy BusLine, firmě se zatím daří dopravu zajistit.
20.12.2021 08:20 |

podobné články

Tragédie v Komořanech: Při požáru bytu našli mrtvého muže!

 
Neštěstí se odehrálo v neděli odpoledne v pražských Komořanech. V jednom z bytů obytného domu hořelo, nalezli v něm mrtvého muže.
04.10.2020 15:25 |

podobné články

Herec ze seriálu Glee, kterého našli mrtvého, měl u sebe na pokoji alkohol a drogy. Zabily ho návykové látky?

 
Herec z oblíbeného seriálu Glee, kterého o víkendu "našli mrtvého v jeho hotelovém pokoji ve Vancouveru":http://www.extra.cz/ach-ty-drogy-hvezdu-serialu-glee-coryho-monteitha-nasli-mrtveho-neuspesne-se-lecil-ze-zavislosti, zřejmě zemřel na následky pití a užívání drog v kombinaci se slabým srdcem, které nápor divokého životního stylu nevydrželo.
16.07.2013 11:20 |

podobné články

Hádka dvou mužů na Českolipsku skončila smrtí: Jediná rána nožem šla přímo do srdce oběti!

 
Kriminalisté šetří násilnou smrt cizince v Nových Zákupech na Českolipsku. Podezřelý je jiný cizinec, který je stíhán vazebně kvůli obavě z útěku. Ve čtvrtek to sdělil mluvčí policie Vojtěch Robovský. „Zatím k tomu nebudeme za policii podávat více informací,“ dodal.
03.12.2020 13:00 |

podobné články

Ceny bytů vzrostly, i tak se jich v Praze loni prodal rekordní počet. Zdražování by mohlo zpomalit, říkají developeři

 
Praha i celé Česko se v posledních letech potýkají s něčím, pro co se vžil název bytová krize. Ceny bytů rostou, staví se málo a poptávka po nových bytech dlouhodobě převyšuje nabídku. Podle dat od tří velkých developerů se v hlavním městě loni prodal rekordní počet nových bytů, téměř 7, 5 tisíce. Rekordní byl ale také nárůst cen a pokles nabídky volných bytů, k prodeji bylo dokonce nejméně bytů za posledních 10 let. Letos se očekává, že by se na trh mohlo dostat kolem 5,5 tisíce nových bytů. Růst cen bude podle developerů nejspíše pokračovat, ale nemělo by jít o tak dramatické zdražování jako doposud.
27.01.2022 05:40 |

podobné články

Záhada mrtvého muže objasněna: Bezvládného cizince (†36) našli v parku na Kampě

 
Záhadu mrtvého muže řešili několik dní pražští kriminalisté. 14. října časně ráno našli fousatého potetovaného muže lidé v parku na Kampě, byl převezen do nemocnice a o několik hodin později zemřel. Neměl u sebe žádné doklady a ani otisky prstů policistům nenapověděly, o koho se jedná. Proto požádali veřejnost o pomoc. Právě na základě toho byla totožnost dotyčného objasněna. Jednalo se o polského občana.
26.10.2021 09:00 |

podobné články

Tragédie na Českolipsku: Žena zemřela při požáru, muže našli oběšeného

 
Ve dvě hodiny ráno ve středu vyjížděli hasiči k požáru domu ve Zbynech na Českolipsku, v domě našli mrtvou ženu a v kůlně oběšeného jejího muže.
18.04.2012 08:05 |

podobné články

Záhada mrtvého muže na Českolipsku: Srazil ho vlak, ale nikdo po něm nepátrá!

 
Policie v Doksech na Českolipsku prosí o pomoc při pátrání po totožnosti muže (na fotografii), kterého v pondělí ráno srazil vlak. Mladík neměl šanci přežít.
08.12.2015 17:25 |

podobné články

V Bezdězu našli mrtvého muže. Zřejmě umrzl

 
Zima a mráz si vyžádaly nejméně jeden lidský život. Na Českolipsku objevili ve sněhu mrtvého muže.
14.02.2010 20:20 |

podobné články

Zabíjel v Praze METANOL? Policisté našli v chatě mrtvého muže!

 
Další případ mrtvého člověka, kde příčinou smrti může být pití lihovin obsahujících metylalkohol, vyšetřují kriminalisté v Praze. Ve středu našli v pražském Suchdole mrtvého muže v chatové oblasti.
02.04.2014 15:20 |

podobné články

Policistu pohřešovali od února: Našli ho mrtvého, spáchal sebevraždu

 
Policistu Jana K. pohřešovala rodina a přátelé už od února. Nakonec se ho podařilo najít, bohužel ale už mrtvého.
20.08.2015 20:00 |

podobné články

Itálie na Českolipsku: Rozzuřený partner vyhazoval ženě věci z 4. patra! Kostky padaly na zaparkovaná auta!

 
Divoká hádka jako z pláten kin! Muž na Českolipsku po hádce se svou partnerkou začal její věci vyhazovat z oken bytu ve čtvrtém patře. Předměty končily na kapotách aut! Sousedi, kteří měli divoké hádky už dost, přivolali tamní městskou policii.
18.06.2020 13:20 |

podobné články

Přepadení na benzínce na D1: BODAJÍCÍHO CIZINCE už policie CHYTILA!

 
Policistům se na Teplicku podařilo zadržet 27letého cizince, který v sobotu večer na dálnici D1 u Prahy pobodal svého krajana a poté ujel v jeho voze. Cizince policie podezírá z loupeže, v neděli jej čeká série výslechů, sdělila Mediafaxu mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.
31.07.2011 13:35 |

podobné články

Za zaměstnávání „nelegálů" bude pokuta 5 milionů

 
Zaměstnává-li podnikatel či firma cizince, budou nově povinni uchovávat kopie dokladů prokazujících oprávněnost pobytu cizince na území České republiky, a to po dobu trvání zaměstnání a dobu 3 let od skončení zaměstnávání tohoto cizince. Za zaměstnání takzvaných „nelegálů" hrozí tvrdé sankce.
09.11.2011 21:25 |

podobné články