Článek

Zápas Martina Kociána v Clash of the Stars v ohrožení: Bývalý zpěvák Luneticu náhle skončil v nemocnici

 
Bývalý zpěvák Luneticu Martin Kocián (47) skončil v nemocnici. Podle informací redakce eXtra.cz měl otravu jídlem a z toho důvodu byl hospitalizován. Kvůli tomu je také v ohrožení jeho sobotní zápas v Clash of the Stars.
19.06.2024 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (92 článků)
Podobné články

Nejdrsnější zápas Clash of the Stars: Thajský box bez rukavic v podání Lboye a Icka slibuje potoky krve

 
Šestý galavečer Clash of the Stars opět fanouškům nabídne něco, co dosud ještě nezažili. Na blížícím se turnaji se totiž uskuteční zápas, jehož pravidla znějí jasně: thajský box bez rukavic. Takový duel zažijí úplně poprvé nejen diváci COTS, ale vůbec celá česká bojová scéna. Jedná se o nejdrsnější formu bojových sportů, které se pod záštitou Clash of the Stars zhostí dvojice známých raperů – Icko vs. Lboy. Jejich souboji předcházejí nedořešené osobní spory z minulosti, i když dříve byli přátelé. Mezi oběma nyní panuje velká nevraživost a rivalita, která pro fanoušky přináší mnohem více atraktivity. Jak však vidí výsledek? Podle kurzů u Fortuny je favorit jasný. 
26.10.2023 18:05 |

podobné články

Bugr na Clash of the Stars: Nahá ňadra všude, krutý konec Freescoota a 18 vteřin pepřákového trouby

 
Další akce Clash of the Stars přinesla mnoho. Vzduchem lítala nahá prsa Kariny Pedro a Inked Dory, Freescoot utrpěl drsnou porážku a rozhodl se skončit. Překvapením večera se stal Kluk s kamením, který vyhrál ve trojici s Kalubou a MaxGreenem. Na závěr přišel velký šok, kdy v nejočekávanějším zápase Tadeáše Veselého s youtuberem Faynem se Veselý vzdal hned po osmnácti vteřinách. Celý večer probíhal v O2 universum a streamovaly ho stránky Clash of the Stars. 
12.03.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Pedro (25 článků) , Pedro Pedro (25 článků)

Clash of the Stars čelí závažným obviněním: Vedení mělo ututlat žloutenku u jednoho ze zápasníků. To se brání, nemoc ale nepopřelo

 
Zdá se, že vedení Clash of the Stars lítá v pořádném maléru. Vypluly na povrch informace o tom, že v kanceláři COTS v minulém týdnu úřadovala policie, což nám ostatně organizace potvrdila. Nyní jsou známy bližší okolnosti: influencer Patrik Pešava alias Koleso, který se v kleci objevil na druhém galavečeru Clash of the Stars, měl do zápasu nastoupit se žloutenkou typu C, jak píše antiyoutuber.cz. Promotéři se prý rozhodli závažnou situaci ignorovat. 
22.07.2023 10:55 |

podobné články

Další pád Martina Kociána na dno. Hledal práci na stavbě, dostal nabídku do Clashe. Stále přitom bojuje s drogami

 
Martin Kocián z Luneticu míří do Clash of the Stars. Bývalou hvězdu populární kapely čeká souboj na blížícím se osmém turnaji v Ostravě, jak bylo oznámeno na tiskové konferenci, během které se Kocián postaral o pořádnou show. Nejdříve si střihl sólo vystoupení na podiu, předvedl prvky break dance a v rozhovoru pro eXtra.cz následně promluvil o své drogové závislosti. Jak se mu boj s démony daří? Přiznává, že příliš dobře ne. 
08.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (92 článků)

Martina Kociána na hodinu vyhodili z Luneticu. Zase bere drogy?

 
Lunetic vždy tvořili čtyři členové, teď už je ale vše jinak! Kdysi megaúspěšná chlapecká skupina se na hodinu zbavila svého nejslabšího článku, alespoň co se spolehlivosti týče, Martina Kociána. „Už přes půl roku s ním nehrajeme. Sebral se, odjel do zahraničí a nedal nám vědět. Tak jsme se rozhodli, že než tohle zažívat už potřetí za sebou, že se s Martinem rozloučíme,“ potvrdil Super.cz Aleš Lehký.
15.11.2013 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (92 článků) , Aleš Lehký (33 článků)

Hlavní zápas Clash of the Stars v ohrožení? Kotlár nedorazil na tiskovku. Urazil se jak malá holka, stěžuje si Datel

 
Jestli se na něco fanoušci Clash of the Stars skutečně těší, pak je to zápas Marka "Datla" Valáška a Jaroslava Kotlára alias "Kotlár Security". Tento duel, který se má uskutečnit na nadcházejícím galavečeru, divákům přináší z mnoha pohledů velmi zajímavou podívanou. Osobní spor, křivdy z minulosti, ostrá pravidla, to vše souboj Marka a Jardy nabízí. Uskuteční se však? Fanoušci i Kotlárův soupeř mají nyní obavy, zda ke střetu dojde. "Řešil jsem případně nějaké náhradní varianty. Ale věřím tomu, že kdyby z toho chtěl Jarda vycouvat, tak ho do toho nějak přimějí," vyjádřil se pro eXtra.cz Valášek poté, co jeho protivník nedorazil na tiskovku. 
23.10.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (79 článků)

Kociána z Luneticu dostihla drogová minulost: Má na krku exekuce za statisíce!

 
Sláva, výstup na vrchol, drogy a strmý pád dolů. Tak vypadala kariéra Martina Kociána (41) z někdejší úspěšné kapely Lunetic. K fetu se přidalo i gamblerství a výsledek je takový, že zpěvák nyní čelí hned několika exekucím.
21.12.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (92 článků)

Svědectví servírky z Prahy: Kocián z Luneticu si půjčil 25 tisíc na automaty, prohrál a zmizel!

 
Záliba bývalého zpěváka Luneticu Martina Kociána (40) v »bednách« už zřejmě trvá dlouho! Blesku se ozvala další napálená servírka Magda (51), tentokrát z Prahy. Před dvěma lety z ní a kolegy vylákal celkem 25 tisíc!
26.05.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (92 článků)

Nejdrsnější zápas v Clash of the Stars? Do klece míří profík Tadeáš Růžička plný nenávisti

 
Čeká nás nejbrutálnější zápas v Clash of the Stars? Nenáviděný influencer Tadeáš Veselý se v kleci utká s českým špičkovým zápasníkem Tadeášem “Mawarem” Růžičkou, králem Oktagon Underground a mistrem světa v thajském boxu. Lidé souboj zřejmě i výstižně nazývají veřejnou popravou. Co za vzájemnou nenávistí stojí a proč si jde profi bijec pro skalp amatéra? Růžička se o tom rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
26.04.2023 14:55 |

podobné články

V Clash of the Stars dojde k nečekanému zápasu: Liliput Obr chce zničit Malého Zmijozela

 
Nadcházející turnaj Clash of the Stars pro fanoušky přichystal další speciální podívanou. Na pátém galavečeru se totiž uskuteční zápas liliputů. Petr Marek alias “Obr” a “Malej Zmijozel” se utkají v bojové disciplíně MMA. "Tu přezdívku mám už asi 30 let, od učňáku. Vnímám to v klidu, žádný stres," prozradil jeden z aktérů v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak se na zápas připravuje? 
30.04.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (231 článků)

Během pondělí havarovali na Kladensku dva motocyklisté

 
První nehoda se stala před tři čtvrtě na dvě odpoledne v Kladně na křižovatce ulic Josefa Čapka, Cyrila Boudy a Jaroslava Kociána. Sedmnáctiletý mladík jedoucí s motocyklem Honda XR125L po ulici Cyrila Boudy ve směru do ulice Jaroslava Kociána, nerespektoval červený světelný signál „Stůj“ pro přímý směr a pokračoval na světelné křižovatce v jízdě a tím nedal přednost vozidlu VW Passat. Třicetiletý řidič tohoto automobilu odbočoval na zelený signál z ulice Jaroslava Kociána do ulice Josefa Čapka. Došlo k čelnímu střetu motocyklu a vozidla. Motocyklista byl převezen sanitním vozem do motolské nemocnice, ke zranění jiných osob nedošlo. U obou řidičů byla na místě provedena dechová zkouška na alkohol s negativním výsledkem. Celková škoda byla vyčíslena na sedmdesát tisíc korun.
04.11.2014 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Čapek (71 článků) , Cyril Bouda (4 články)

Bývalka Kociána z Luneticu vrací úder: Dal mi pěstí a zmlátil i dalšího člověka!

 
To jsou ale hodně drsná slova! Jak již redakce eXtra.cz zveřejnila, nejvýraznější člen Luneticu Martin Kocián (42) se nedávno rozešel s bývalkou, kvůli níž byl loni pravomocně odsouzen za její zmlácení. Teď na něj podala další trestní oznámení, podle zpěváka komplet vymyšlené. Co nám Katka řekla šokujícího o svém ex? A kdo promluvil naopak proti ní?
13.12.2018 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (92 článků)

Nová kost průšviháře Kociána z Luneticu: Kdyby chtěl fetovat, dostane na solar!

 
Ještě nedávno se zasnuboval s bývalkou, dnes už je v tom až po uši s novou přítelkyní! Černá ovce Luneticu Martin Kocián (42) si ale asi uměl vybrat dobře. Na rozdíl od ex Katky, která na něj párkrát poslala policajty, tentokrát mu hrozí spíš pořádný výprask, kdyby zase začal s fetem.
22.12.2018 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (92 článků) , Kateřina Černá (9 článků)

Schyluje se k souboji Babiše s Ovčáčkem? Promotéři Clash of the Stars nabídli expremiérovi zápas v kleci

 
Bývalý premiér Andrej Babiš v kleci Clash of the Stars? Spolupromotér zmíněné organizace Jakub Jíra oslovil politika s nabídkou, na kterou se potutelně pousmál. Jednání o zápase je zachycené na video, které má redakce eXtra.cz k dispozici. Jako soupeř byl Babišovi nabídnut mluvčí exprezidenta Miloše Zemana, Jiří Ovčáček. 
07.08.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , Miloš Zeman (28099 článků) , Jakub Jíra (25 článků)

Hvězda Clash of the Stars skončila na JIP. Porval jsem se s policisty, tvrdí. Předtím ho měli zdrogovat přátelé

 
Tadeáš Veselý, influencer a mimo jiné také účastník Clash of the Stars, skončil v nemocnici. Stalo se tak údajně po rvačce s policisty, jak se Tadeáš rozpovídal ve svém živém vysílání na Instagramu. Livestream uspořádal přímo z lůžka na JIP oddělení! Podle informací redakce eXtra.cz se vše odehrálo poté, co mu přátelé hodili drogy do pití.
25.11.2022 12:55 |

podobné články

Martin Kocián prchá z Clashe do RedFace: Má se utkat s Kunštárem, ten se minule vypařil

 
Martin Kocián má na svém kontě zatím jeden vítězný zápas z osmého turnaje Clash of the Stars. Černá ovce Luneticu však pod organizací dlouho nevydržela a prchla ke konkurenci. Jak informovali pořadatelé RedFace na tiskové konferenci, zpěváka u nich čeká zápas s Petrem Kunštárem. 
14.07.2024 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kocián (92 článků)

Nejdrsnější zápas Clash of the Stars? Rapper Lboy svému soupeři ukáže školu ulice

 
Další turnaj organizace Clash of the Stars, zaměřené na amatérské zápasy známých tváří, se blíží. Opět se na něm utká řada známých influencerů a tentokrát nově i interpretů. Diváci se mohou těšit na několik pikantních soubojů a mezi ty nejzajímavější patří rozhodně dvojice Geybn vs. Lboy. Influencer versus rapper, který prý soupeři ukáže školu ulice. Nejdrsnější duel večera, který samotní organizátoři nazývají "válkou". Jak tohle dopadne?  
24.06.2022 21:45 |

podobné články

Hvězdičky sociálních sítí míří do klece: V Clash of the Stars se objeví Nathan ze Survivoru nebo vítěz Love Islandu

 
Další galavečer Clash of the Stars se blíží! Organizátoři oblíbeného turnaje dali divákům ochutnávku v podobě úvodní tiskové konference, kde odhalili také jména účastníků. Na zápasové kartě se objevil třeba vítěz Love Islandu Kryštof Novák nebo Nathan ze Survivoru, který nastoupí proti Freescootovi. Dále se do klece postaví hvězda Like House Kristal Shine, která se postará o nejbizarnější show večera - dívčí zápas 2 versus 2! U představení zápasníků samozřejmě nemohla chybět redakce eXtra.cz.
01.02.2023 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Shin Shin (7 článků)

Kluk s kamením se porval, až vzduchem létaly uši. V Clash of the Stars se utká ve trojici

 
Ondřeje Untermüllera, známého spíše jako Kluka s kamením, čeká zápas s Maxem Greenem a Matoušem Kalubou. Ti se na tiskové konferenci Clash of the Stars poprali, až je musela od sebe odhánět ochranka. Kolem přitom létaly uši Mickey Mouse, které měli influenceři na hlavě. U vyhroceného konfliktu byla i redakce eXtra.cz.
01.02.2023 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Max Green (4 články) , Max Green (4 články) , Mickey Mouse (50 článků) , Mickey Mickey (21 článků)