Článek

Zapálená, oddaná, milosrdná… Prostě lékařka, jak má být! Doktorka Mercy otevře dveře své ordinace i vám

 
Pacienti jí říkají paní „Milosrdná“. Za jakýchkoliv okolností je totiž připravena pomoci všem, kteří projdou dveřmi její ordinace, bez ohledu na závažnost jejich problémů. Dermatoložka z Chicaga Mercy Odueyunqbo se zabývá celou řadou nejneobvyklejších, extrémních a vzácných kožních problémů počínaje obřími cystami a lipomy, přes syndrom polycystických vaječníků, který jedné pacientce způsobil nárůst plnovousu, až po extrémní mateřská znaménka v obličeji. Přesvědčit se o tom můžete sami v rámci seriálu Doktorka Mercy (Dr. Mercy). První díl můžete sledovat už v pátek 19. listopadu ve 21 hodin na kanále TLC.
18.11.2021 07:55 |

podobné články

Podobné články

Madonna odhalila důvod zhacené adopce

 
Madonna (50) poprvé promluvila o důvodech, které jí zabránily adoptovat tříletou Mercy James. „Chci Mercy poskytnout domov, milující rodinné zázemí a nejlepší vzdělání a lékařskou péči, jaká je možná,“ prohlásila zpěvačka při rozhovoru pro Malawi´s Nation na jednu z otázek. „Je mým přáním, že ona, jako David, se jednoho dne vrátí do Malawi a pomůže dalším lidem ze své země.“ Zpěvačka pak pokračovala: „I když mi bylo doporučeno, že nemohu veřejně diskutovat očekávanou žádost, má touha adoptovat Mersy byla silná. Mluvila jsem o tom dříve, než byla věc jistá. Chci moc poděkovat lidem z Malawi, kteří mě podporovali a všem přátelům na světě.“ Madonna zuřila, když jí oznámili, že si Mercy nemůže s sebou odvézt do Ameriky, protože nebydlí trvale v Malawi. Její právník Alan Chinula potvrdil už před měsícem, že si Madonna požadala žádost o adopci. Zpěvačka už adoptovala Davida Banda (3) za Malawi v roce 2006. Navzdory tomu, že se do ní pustlia organizace za lidská práva.
29.04.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Mercy James (18 článků) , David Banda (15 článků) , David James (15 článků)

Biologický otec Madonniny Mercy vydělává na soudní bitvu

 
Madonna je v těchto dnech v Malawi, kde zahájila výstavbu dívčí školy a ukazuje adoptovaným dětem Davidovi a Mercy jejich domovinu. To James Kambewa, biologický otec pětileté Mercy, je v Jihoafrické republice a tvrdě pracuje, aby si vydělal dostatek peněz. Chce se totiž s popovou královnu soudit a svou dceru získat zpět do vlastní péče.
09.04.2010 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , David James (15 článků) , David James (14 článků) , Mercy James (18 článků)

Gratulujeme! Slavná seriálová doktorka se stane ve dvaatřiceti poprvé maminkou

 
Hollywood bude mít za pár měsíců další slavnou maminku. Ve svých dvaatřiceti se jí poprvé stane herečka Rachel Bilson známá především jako půvabná a do své profese zapálená lékařka Zoe ze seriálu Doktorka z Dixie. S o rok starším partnerem Haydenem Christensenem čekají potomka, což oznámila hereččina kamarádka časopisu US Weekly.
22.05.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Hayden Christensen (4 články) , Rachel Bilson (7 článků)

Nemá děti, nestihla se vdát a za sebou má čtyřicítku: Přibývající léta jsou ale k téhle herečce hodně milosrdná

 
K někdejší hollywoodské favoritce Winoně Ryder (44) jsou přibývající léta velmi milosrdná. Podobně jako u nás například Tereza Brodská vypadá i tato subtilní herečka s obrovskými kukadly stále jako holčička a její skutečný věk byste jí netipovali.
01.12.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Winona Ryder (29 článků) , Tereza Brodská (309 článků)

Madonna: Sama na děti čas nemá, s biologickým otcem Mercy ale vyrazila dveře!

 
Jak už jsme vás informovali, dvaapadesátiletá popová královna Madonna si na své děti, dvě vlastní a dvě adoptované, najde jen čtvrthodinu denně, a to jen tehdy, pokud se včas domluví s její sekretářkou. Když ale chtěl adoptovanou Mercy (4) navštívit její údajný biologický otec, Madonna mu práskla dveřmi před nosem.
31.08.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Sisters of Mercy: Dlužíme vám dobrý koncert

 
V sobotu 17. května se do pražského Divadla Archa vrátí britská gothicrocková legenda Sisters of Mercy. V jejím čele stojí už od konce sedmdesátých let zpěvák a skladatel Andrew Eldritch.
14.05.2014 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Eldritch (2 články)

Madonna bojuje s otcem Mercy James

 
Vrchní soud v Malawi bude projednávat odvolání Madonny (50) proti rozsudku, který určil, že nemůže adoptovat holčičku Mercy James. Biologický otec dívky (24) zoufale usiluje o svěření dcery do své péče.
04.05.2009 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Mercy James (18 článků)

Madonna se kvůli Mercy přestěhuje do Afriky!

 
Soudce z Malawi minulý týden rozhodl, že si Madonna nemůže osvojit holčičku Mercy James, protože nežije ve vlasti této siroty alespoň rok a půl. Zdrcená popová královna se ale rozhodně nehodlá vzdát bez boje.
11.04.2009 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Mercy James (18 článků)

Madonna údajně uspěla s žádostí o adopci Mercy James

 
Madonna možná nakonec přece jen uspěje s žádostí o adopci děvčátka Mercy James. Nejvyšší soud v Malawi totiž údajně schválil její žádost o adopci poté, co se Madonna odvolala proti předchozímu zamítavému rozsudku.
09.06.2009 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Mercy James (18 článků)

Dojatá Madonna: Z Malawi si odveze malou Mercy!

 
Nejvyšší soud Malawi v pátek rozhodl, že americká zpěvačka Madonna (50) může adoptovat už druhé dítě z této jihoafrické země. Do péče tak po dlouhém boji s úřady konečně získá tříletou Mercy.
12.06.2009 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Konečně, Madonna malou Mercy adoptuje

 
Úspěšná zpěvačka Madonna (50) nakonec ve svém boji o adopci 3-leté Mercy James uspěla. Nejvyšší soud v Maláwii Madonně schválil žádost o adopci, a to i přesto, že v zemi nesplnila požadavky pobytu osmnácti měsíců.“Madonna ukázala, ...
17.06.2009 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Mercy James (18 článků)

Madonna: Adoptivní dcera Mercy už je v Londýně!

 
Jen co nová adoptivní Madonnina dcera Mercy přistála na letišti v Londýně, zasvětila ji královna popu do tajného židovského učení kabaly. Malawský otec holčičky je však zdrcen!
22.06.2009 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Madonnina nová dcerka Mercy - Ztracena v Londýně

 
LONDÝN – „Paní, já chci domů, do Afriky, zpátky k tatínkovi!“ jako by říkala chůvě, která ji po příletu do Londýna drží v náruči, maličká Mercy James (4) – holčička z Malawi, kterou si v přepočtu za 370 milionů Kč »koupila« americká zpěvačka Madonna.
25.06.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Mercy James (18 článků)

Madonna a adoptovaná Mercy Jones - Tohle je její Koala!

 
LONDÝN – Ještě před pár týdny si hrála s ostatními dětmi ze sirotčince v chudé africké zemi Malawi. Teď už má Mercy Jones (4) nový domov. A novou mámu – slavnou popovou zpěvačku Madonnu, od níž se nehne ani na krok.
29.06.2009 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Madonna a Guy Ritchie: Mercy je znovu spojila!

 
Madonna a Guy Ritchie k sobě opět mají blíž. A to díky malawské holčičce Mercy, kterou Madonna adoptovala. Celou bývalou rodinu opět spojila dohromady. Nevrátí se proto Guy Ritchie s Madonnou k sobě?
30.06.2009 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Guy Ritchie (90 článků)

Zahrajte si poker s Isabelle Mercier

 
V pokerovém světě uznávaná hráčka Isabelle "No Mercy" Mercier se stala ambasadorkou BetClic Pokeru a abychom tuto velkou událost náležitě oslavili, přichystali jsme speciální ‘No Mercy’ cash game stoly.
27.04.2010 10:20 |

podobné články

Sisters of Mercy zahrají v květnu v Praze

 
Kultovní představitelé gotického rocku Sisters of Mercy zahrají 17. května v pražském Divadle Archa. Soubor okolo zpěváka Andrewa Eldritche pomohl definovat žánr, klíčové jsou jeho singly a EP desky z počátku osmdesátých let a debutové album First And Last And Always.
12.05.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Eldritch (2 články)

Nová DVD: Pěna dní, Mercy, Šéfové na zabití 2 a 7 trpaslíků

 
Na DVD právě vychází surrealistický filmový výlet Pěna dní, inspirovaný knihou francouzského spisovatele a bohéma Borise Viana. Milovníkům hororů je určen nadpřirozený thriller Mercy. Komu se líbili Šéfové na zabití, uvítá dvojku. Na blu-ray vychází německá animovaná komedie 7 trpaslíků.
24.03.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Boris Vian (3 články)

Madonnina dcera Mercy se procházela po Praze. Bez mámy, zato s chůvou a bodyguardem

 
Už se jen jednou vyspí a Česká republika a Praha bude pro Madonninu dceru Mercy minulostí. Americká zpěvačka předvede večer ještě jednu show a pak podle všeho rovnou zamíří na další štaci. Její adoptovaná dcera tak měla dnes poslední příležitost se pokochat Prahou.
08.11.2015 14:15 |

podobné články