Článek

Zaorálek jako „oškubaný tenisák“: Ministr se stříhal doma, pomohla přítelkyně Šárka

 
Kadeřnictví jsou zavřená. Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) je ale ostříhaný. Opět. A i tentokrát jde prý ale o domácí „kutilství“. Stejně jako loni v dubnu se prý ministr proměnil v kadeřníka v domácích podmínkách. Při tvorbě „oškubaného tenisáku“ mu prý sekundovala přítelkyně Šárka Bednářová – bývalá moderátorka ČT.
09.02.2021 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2704 článků) , Šárka Bednářová (7 článků)
Podobné články

Schillerové účes stále drží. Jak je to možné? Zaorálek je jako „oškubaný tenisák”

 
Ačkoliv jsou už téměř měsíc a půl uzavřená kadeřnictví a kadeřníci nesmí ani k lidem domů, ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) má stále účes jako z prvotřídního salonu. Řada lidí se nad tím pozastavuje a ptá se, jak je to možné a zda ministryně neporušuje zákon. Schillerová reagovala, že si vlasy už několik týdnů upravuje svépomocí. K tomu, že se stříhal sám, se přiznal i ministr kultury Lubomír Zaorálek.
21.04.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2704 článků)

Peroutka v »Tváři«: Oškubaný jako slepice!

 
Oškubaný jako slepice! Tak se cítil před přípravami na vystoupení v druhém kole třetí řady Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka (26). Kvůli převtělení v Amy Winehouse (27) mu oholili celé tělo.
04.03.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (406 článků) , Milan Peroutka (260 článků)

Peroutka v »Tváři«: Oškubaný jako slepice!

 
Oškubaný jako slepice! Tak se cítil před přípravami na vystoupení v druhém kole třetí řady Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka (26). Kvůli převtělení v Amy Winehouse (27) mu oholili celé tělo.
06.03.2017 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (406 článků) , Milan Peroutka (260 článků)

Štastný fiftýn pro hladovou krajtu: Jak se »zvrací« tenisák?

 
Zdál se jako rychlá sváča, jenže tenhle tenisák nenažrané krajtě v Austrálii pěkně dlouho ležel v žaludku.
27.02.2017 12:15 |

podobné články

NESKUTEČNÉ VIDEO: Řidič autobusu si za jízdy stříhal nehty!

 
Lehkovážnost některých řidičů nezná mezí. Přesvědčili se o tom alespoň pasažéři autobusu, jehož šofér byl natolik troufalý, že si během jízdy stříhal nehty! Jednomu z cestujících se dokonce podařilo video z jízdy natočit.
30.08.2013 15:25 |

podobné články

»Vylepaný« Lukáš z Prostřeno! Stříhal prý i Bartošovou...

 
Jediný gay z pětice mužů, kteří tento týden vaří v pořadu Prostřeno!, zaujal nejen hysterickými výstupy, ale také nepovedeným »pankáčským« účesem. O to víc překvapí, když se během zítřejší večeře Lukáš Sivák (25) pochlubí, že stříhal Ivetu Bartošovou (†48)!
14.09.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6837 článků)

Střihoruký Edward z pražské MHD dopaden: Policie zadržela fantoma, který stříhal ženám vlasy

 
Policisté konečně dopadli Střihorukého Edwarda z Prahy, který ženám v MHD stříhal prameny vlasů. V pražské veřejné dopravě řádil pachatel od začátku února. Klec na něj spadla na zastávce Budějovická. Hrozí mu až dva roky za mřížemi.
26.02.2020 22:21 |

podobné články

Šárka Vaňková dala vale snoubenci a našla si většího pracháče

 
Šárka Vaňková (25) s přítelem Petrem Jelínkem (48) randila dlouhé tři roky a i přes 23letý věkový rozdíl se zdálo, že všechno běželo jako na drátkách. Šárka se pochlubila snubním prstýnkem a svatba byla jen otázkou času. Dnes je všechno jinak. Šárka dala bohatému podnikateli vale a našla útěchu v náručí jiného, ještě většího pracháče.
20.08.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (231 článků) , Petr Jelínek (57 článků)

V Ulici číšnice Šárka vytasila na Martina nejtěžší zbraň: Její výstřih je vražedný a účinnost zaručena

 
Martin a Šárka v posledních týdnech zažívají ve svém vztahu pořádnou krizi. Martin se Šárce neustále snaží vysvětlit, že pozornost ke své bývalé Veronice upírá jen proto, že je nemocná a zůstala na skoro všechno doma sama. Jenomže Šárka si myslí, že péče je přehnaná a všechno by mělo mít své meze. Jak to nakonec dopadne?
20.03.2020 18:16 |

podobné články

Zaorálek: Se Zemanem shoda o EU, rozpory kolem Blízkého východu

 
Budoucí ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) se na dnešní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem shodl v politice týkající se EU, naopak neshody měli kolem Blízkého východu. Zaorálek to řekl novinářům. Zeman i Zaorálek jsou příznivci vstřícného postoje vůči EU a nechtějí stát mimo hlavní proud integrace. 
28.01.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2704 článků) , Miloš Zeman (24921 článků)

Zaorálek: Se Zemanem shoda o EU, rozpory kolem Blízkého východu

 
Budoucí ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) se na dnešní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem shodl v politice týkající se Evropské unie, víceméně také v otázkách ekonomické diplomacie, naopak neshody měli kolem Blízkého východu. Zaorálek to řekl novinářům. Zeman i Zaorálek jsou příznivci vstřícného postoje vůči EU a nechtějí stát mimo hlavní proud integrace.
28.01.2014 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2704 článků) , Miloš Zeman (24921 článků)

Zaorálek chce vyšetřit, proč jel zpravodajec Psík do Libanonu

 
Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) bude chtít vyšetřit, proč Vojenské zpravodajství vyslalo svého muže, Martina Psíka, do Libanonu se skupinkou civilistů. Zaorálek to řekl v souvislosti se zadržením skupiny a jejím propuštěním výměnou za nevydání Libanonce Alího Fajáda do USA. Zaorálek to řekl v Partii televize Prima.
14.02.2016 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2704 článků)

Tak vezmeme pár migrantů a EU dá pokoj, poradil Zaorálek. A narazil: Luboši, to je podraz

 
Končící ministr zahraničí Lubomír Zaorálek se vyjádřil, že považuje plán šéfa německé sociální demokracie (SPD) Martina Schulze, týkající se federalizace Evropské unie, za těžko uskutečnitelný. Zaorálek míní, že jeho vyjádření bylo směřované hlavně na německou domácí scénu. „Komise může souhlasit s tím, když Češko přijme několik desítek migrantů,“ řekl Zaorálek. To se ale nelíbilo jihomoravskému exhejtmanovi Michalu Haškovi. „Principy se jenom tak neházejí za hlavu, Luboši,“ reagoval rozčíleně v komentáři na svém facebookovém účtu.
10.12.2017 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2704 článků) , Michal Hašek (2414 článků) , Martin Schulz (240 článků)

Zaorálek se u Moravce rozčílil nad našim chováním k Rusku: Já čtu články v The Guardian a stydím se, přátelé

 
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce České televize byli bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a člen zahraničního výboru Sněmovny SPD Jiří Kobza. Debatovali o cestě předsedy Sněmovny Radka Vondráčka do Ruska. Zaorálek podotkl, že se stydí za to, jak se chováme vůči Rusku. Našeho chování si všímají až ve velké Británii. „Já se stydím za to, co čtu v The Guardian,“ zlobil se Zaorálek. Razantně zvyšoval hlas i kvůli Saúdské Arábii.
21.10.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2704 článků) , Jiří Vondráček (104 článků)

Přítelkyně režiséra Běly údajně zdevastovala pronajatý dům: Takové prase má dítě, rozčilují se lidé

 
Chtěla jen pronajmout dům, teď si asi pořádně vyčítá, že si nájemnici lépe neproklepla. Moderátorka Šárka Rosová Váňová si do domu nasadila takříkajíc kukačku. Přítelkyně režiséra Martina Běly jí měla dům doslova zdevastovat. Nájem neplatila, oháněla se nemocí a neschopností sociálky a z domu udělala smetiště, tak vše aspoň popisuje sama Šárka.
17.04.2017 06:05 |

podobné články

Šárka Vaňková: Chtěla bych dítě s Danem Hůlkou

 
Daniel Hůlka (41) a Šárka Vaňková (22) působí vzhledem k věkovému rozdílu jako dost nesourodý pár. Zatím to ale vypadá, že to je to jediné, co jejich vztahu nepřeje. Šárka má totiž od minulého týdne sbaleno a už brzy spolu začnou žít. Dokonce prozradila, že se už bavili i o dětech.
21.06.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (231 článků) , Daniel Hůlka (755 článků)

Šárka Vaňková a její miláčci: Od nevinné panny po sexuální mašinu!

 
Zpěvačka Šárka Vaňková (22) je mezi svými kolegy přezdívaná jako ,,muzikantská Liduška". I když se jí tento titul nezamlouvá, nemůže se divit. Po Danu Hůlkovi v její posteli přistál známý proutník Filip Renč (44) a Šárka je opět zamilovaná. Sledovali jsme její milostný život a podivovali se nad jejím rozplýváním se z každého nového úlovku!
28.05.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (231 článků) , Daniel Hůlka (755 článků) , Filip Renč (614 článků)

Náhrada za Standu existuje! Šárka Grossová se nechala sbalit od slavného blondýna! JSOU JAKO BARBIE A KEN

 
Šárka Grossová (47) je konečně zase šťastná. Dva roky od pohřbu Stanislava Grosse, kterého v 45 letech zabila zákeřná nemoc, se Šárka Grossová opět zamilovala. Kdo je tím šťastným mužem?
12.06.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (755 článků)

Moderátorka Šárka Kubelková pláče pro manžela (†43): Zabila ho zákeřná nemoc!

 
To je strašné... Šárka Kubelková (44), kterou si diváci mohou pamatovat jako ženu, která je svým hlubším hlasem coby moderátorka provázela Snídaní s Novou, pořadem Áčko Věštírna a připravovala i řadu dílů 13. komnaty, prožívá strašné rodinné neštěstí. Po dlouhodobém boji s nevyléčitelnou nemocí totiž zemřel její manžel Josef Voleman (†43), který se také pohyboval v televizní branži. Osmiletý syn Josef tak přišel o tatínka a Šárka o milovaného muže.
06.11.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Kubelková (23 článků)