Článek

Žanety musíte mít plné zuby, kritizuje Novotný hráčku Survivoru. Ta přiznala, kdy se ho přestala bát

 
Moderátor reality show Survivor Ondřej Novotný (45) postupně zveřejnuje své názory na hru konkrétních hráčů na svém Instagramu. Jako první se vyjádřil k Žanetě Skružné, která podle něho měla dobře nakročeno. Bohužel však až příliš věřila své alianci, kterou si naplánovala od začátku a která jí také podtrhla nohy. 
25.04.2023 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)
Podobné články

Záněty, které trápí

 
Gynekologické záněty se dělí na záněty vnitřních pohlavních orgánů a záněty vnějších pohlavních orgánů. Jejich nejčastějšími vyvolavateli jsou viry, bakterie, kvasinky a parazité. Tyto záněty probíhají akutně, nepřeléčené záněty přechází do chronického stádia a mohou ...
20.07.2011 11:15 |

podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (347 článků) , Ondřej Novotný (219 článků)

Pavel Novotný se oženil. Den po 33. výročí svatby svých rodičů

 
"Protekční spratek" Pavel Novotný do toho praštil. Syn baviče Petra Novotného si vzal svou přítelkyni Veroniku, s níž má dceru Lauru, v kapli Sacre Coeur v Praze. Další články k tématu: Pavel Novotný rozšířil klan bavičů, narodila se mu dcera Laura Pavel Novotný bude otcem, svatbu zatím neplánuje Usmíření v showbyznysu: Kristelová a Novotný zakopali válečnou sekeru Novotný si střílí z Kristelové, nafotil podle ní erotický kalendář Bavič Petr Novotný je dědečkem, rodina už oslavuje VIDEO: Ráda bych se vdávala, přiznala Ornella Štiková
27.04.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (404 článků) , Pavel Novotný (1260 článků) , Ornella Štiková (1119 článků)

Bodyshaming v Survivoru? Moderátor Ondřej Novotný terčem tvrdé kritiky

 
Ondřej Novotný zase rychleji mluvil, než přemýšlel. Ačkoli svá slova nejspíš nemyslel zle, je nyní terčem tvrdé kritiky. A to kvůli některým svým výrokům, které pronesl během slučovacího večera obou kmenů Survivoru, když se soutěžící vážili, aby zjistili, o kolik kilo v průběhu soutěže zhubli. Jeho způsob komunikace na téma hmotnosti soutěžících se hodně dotkl Žanety Skružné a její fanynky to Novotnému pod jejím příspěvkem na Instagramu nedarovaly.  
15.04.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (81 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Maty ze Survivoru se hrne do Love Islandu: Spletou si tě s údržbářem, směje se mu Novotný

 
Míří sympaťák ze Survivoru do další reality show? Vyřazený účastník Matěj Quitt se v živém vysílání rozpovídal o tom, kam jeho kroky povedou nyní, a prozradil, že zvažuje další pořad TV Nova. "Přijdeš jako bombshellák?" vysmál se mu moderátor Survivoru Ondřej Novotný poté, co Maty řekl, že zvažuje Love Island. Nabídl mu výzvu v Oktagonu. 
11.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Maty Maty (14 článků)

Český rozhlas: „Darujte hračku“ může splnit rekordní počet přání

 
Od dnešního dne je možné s Českým rozhlasem darovat hračku, která o Vánocích potěší děti v dětských domovech, ústavech sociální péče a stacionářích. Díky databázi přání, kterých je letos rekordní počet, a speciální aplikaci je možné hračku darovat zcela konkrétnímu dítěti. Projekt Darujte hračku plní dětské touhy a vánoční přání už 16. rokem.
18.11.2014 15:16 |

podobné články

Vítěz Robinsonova ostrova hodnotí Nikolu ze Survivoru: Co jí zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil?

 
Nejen moderátor Ondřej Novotný, ale i producent Survivoru a vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík se pustil do rozboru hry účinkujících v drsné reality show. Tentokrát si na Instagramu posvítil na Nikolu Čechovou neboli „velkou hráčku v malém těle", která si svými kroky příliš fanoušků nezískala. Co jí dle Orlíka zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil? 
19.04.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (81 článků)

Ondřej Novotný o rozpadu trojhlavé saně v Survivoru: Trpět a taktizovat, nebo vyhrát?

 
Ondřej Novotný (44) se do reality show zapojil nejen jako moderátor, ale jednotlivé kroky hráčů rozebírá i na svém Instagramu. Pravidelně ukazuje, že stačí byť jen na sekundu sejít z cesty a taktika hry se nenapravitelně promění, což se v Survivoru skutečně jasně stalo. Šéf Oktagonu si posvítil na bývalou dívčí alianci Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik, které měly v týmu i Johy. Ta otočila svůj postoj k týmu po boji o odměnu, aneb "když dar není darem", jak to komentoval Novotný. 
15.04.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (81 článků)

Novotný ze Survivoru si sype popel na hlavu: Vysvětlil, proč se navážel do Žanetiny váhy

 
Moderátor Survivora Ondřej Novotný dostal od fanoušků pěkně za vyučenou, když se během vážení v reality show dotkl Žanety Skružné. Ta sice na svých sociálních sítích reagovala tak, že Ondrova reakce ji mrzela, ale nyní během společného živého vysílání oba uvedli vše na pravou míru. 
19.04.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Lamač srdcí ze Survivoru: Tomáš si spletl soutěž. Místo Žanety teď vábí jinou

 
Pozor, článek je protkaný spoilery. Mezi Tomášem Weimannem a Karolínou Krézlovou to v Survivoru začíná pomalu, ale jistě jiskřit. Není to tak dávno, co si Tomáš vylil své srdce a povyprávěl svůj životní příběh právě Káje. Ta na něm nejen visela pohledem, ale také hltala každé jeho slovo. Není tedy vyloučené, že mezi dvojicí vzniká něco víc než jen přátelství.
29.03.2023 05:10 |

podobné články

Novotný o zápasu Adam vs. Nathan: Tajemný spor v Survivoru a reakce na hejty

 
Truhlář Adam Raiter a profesionální účastník reality shows Nathan Dzaba zanechali v Survivoru nejen výrazný podpis, ale také nevyřízené účty, které nezůstanou zapomenuty a utkají se v kleci organizace Oktagon. Moderátor a šéf Oktagonu Ondřej Novotný redakci eXtra.cz odtajnil, kde vznikla myšlenka vedoucí k tomuto zápasu, který bude zřejmě i osobní záležitostí, a prozradil, jak se staví k hejtům, které se po oznámení turnaje vyrojily.  
12.05.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Adam Nathan (10 článků) , Adam Adam (520 článků) , Adam Adam (520 článků)

Ondřej Novotný o Survivoru: Moderátor promluvil o další sérii a o účasti své ženy v ní

 
Moderátor Survivoru Ondřej Novotný svou práci miluje a touto reality show doslova žije. Každý moment prožívá společně se všemi účastníky a letošní řadu, která brzy vyvrcholí velkolepým finále, navíc považuje za obzvlášť povedenou. “Tento rok si za tím hodně stojím, myslím si, že se to povedlo. Jsem rád, že se už mluví o další sérii,” rozpovídal se v rozhovoru pro eXtra.cz. Ten nám poskytl společně se svou nádhernou ženou Renatou. Dovolil by jí, aby se drsné soutěže zúčastnila? 
09.05.2023 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Ondřej Novotný hodnotí hru Karolíny Krézlové: Na ostrově rozpoutala peklo, odhalil

 
Karolíně Krézlové se sice podařilo dostat mezi tři nejlepší hráče letošní řady Survivoru, na vítězství by ale nedosáhla, i kdyby byla ve finálové dvojici. To si alespoň myslí moderátor show Ondřej Novotný. Ten ji ve svém hodnocení na Instagramu označil za nejdiskutovanějšího hráče aktuální řady Survivoru, který by s největší pravděpodobností od poroty dostal nula hlasů. 
24.05.2023 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Ondřej Novotný o Martinovi: Vytáčel mě svým neandrtálstvím, říká a promluvil o jeho účasti v Survivoru

 
Moderátor Survivoru Ondřej Novotný (45) se postupně vyjádřil ke všem soutěžícím, jeden poslední člen party mu ale doposud scházel. Nyní se k němu zpětně vrátil a řeč není o nikom jiném než o Martinu Konečném. Ten byl podle moderátora nejvíce šokujícím hráčem jak na castingu, tak na ostrově. Všem se dostal pod kůži, včetně Novotného. Přestože Martina měl podle vlastních slov zveřejněných na Instagramu rád, občas ho i dokázal vytočit.
25.05.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků)

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Glosa: Finále Survivoru bez nejlepšího hráče. Pravý vítěz dojel na vlastní dobrotu

 
Nechcete-li vědět, kdo se stal vítězem aktuální řady Survivoru, jděte si raději na eXtra přečíst jiný článek. Tento je totiž plný spoilerů a na následné reklamace nebude brán zřetel. A teď si pojďme říct, proč si ani jeden z finalistů nezasloužil stát se vítězem Survivoru a kdo je podle mě pravým Survivorem. 
18.05.2023 20:55 |

podobné články