Článek

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Žaneta ukázala povahu bojovnice už v Survivoru, nyní míří do klece. Trénuje po boku UFC hvězdy

 
Žaneta Skružná rozhodně není žádná křehotinka. Celému Česku a Slovensku to předvedla už v průběhu reality show Survivor, kde nejednou ukázala své srdce lvice. Nyní si na sebe vzala další výzvu: čeká ji MMA zápas v kleci pod záštitou nové organizace RedFace. Na souboj se připravuje s jednou z nejlepších českých zápasnic, UFC hvězdou Lucií Pudilovou. Nejen o tom se Žaneta rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
02.08.2023 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Pudilová (6 článků)

Žaneta ze Survivoru: Táta se na mě strašně zlobí, přiznala a rýpla si do Novotného

 
Žaneta Skružná rozhodně nepatří mezi křehké dívky. To dokázala již v reality show Survivor, teď se to ale chystá potvrdit. Rozhodla se totiž vyzkoušet zápas v kleci, a to v rámci jednoho z turnajů organizace RedFace. Žaneta si však v rozhovoru pro eXtra postěžovala, kdo ji na její velký den povzbudit nepřijde a proč.  
04.09.2023 09:25 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru: Mít umělá prsa, byla bych přesně Matějův typ, směje se kráska

 
Bojovnice ze Survivoru, Žaneta Skružná, patří mezi krásky s velmi osobitým stylem. Vizážistka s piercingem v nose a oholenou hlavou v rozhovoru pro eXtra.cz práskla, co jí na novou Image řekl Matěj Quitt a promluvila o plánech s Tomášem Weimannem. 
07.05.2023 05:10 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru míří do Red Face: Doufám, že nebudou plivat špínu, obává se

 
Bojovnice ze Survivoru Žaneta Skružná, která vyniká svým osobitým stylem a pozornost přitáhla zejména tím, že si oholila hlavu, stojí před novou výzvou. Míří rovnou do Red Face a v září ji uvidíme v kleci. Přípravy už jsou v plném proudu, na sociální sítě sdílela, že odjíždí trénovat do Thajska společně s Lucií Pudilovou. Naší redakci poskytla exkluzivní vyjádření. 
17.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Pudilová (6 článků) , Red Red (68 článků)

Nikol o šikaně kvůli Survivoru: Přání smrti, sprosté nadávky, odporné hejty

 
Pro Nikolu Čechovou alias Shopaholic Nicol byl návrat ze Survivoru velmi nepříjemný. Začala se na ni valit doslova lavina drsných urážek. Na Instagramu zveřejnila některé ze zpráv, ve kterých jí lidé sprostě nadávají nebo jí dokonce přejí smrt! Není divu, že šokovaná Nikola se na nějakou dobu ze sociálních sítí úplně stáhla.
17.04.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (83 článků)

VIDEO: Žaneta z Prostřena promluvila o práci v NEVĚSTINCI. Co dnes říká?

 
Žaneta z Prostřena na svůj Facebook umístila větu, že pracuje v NEVĚSTINCI. Byl to žert? Nebo je to její tajné přání? Každopádně Žaneta se nyní zlobí. Měla by se ale zlobit v první řadě na sebe.
03.10.2016 11:00 |

podobné články

Další trhlina pro hejtry Chili ze Survivoru: Co o ní řekl Vladimír Čapek

 
Opravdu byla Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dun (32), na ostrově Survivoru tak nesnesitelná, že si zaslouží být terčem nechutných útoků, nebo bylo vše jinak? Spoluhráč Vladimír Čapek (45) ji ve svém vyjádření, které vzniklo v rámci natáčení show, vykreslil ve zcela jiném světle. Jaká byla Chili doopravdy a jak ji vnímali ostatní soutěžící? 
01.05.2022 05:10 |

podobné články

Předvánoční úklid u orangutanů: Orangutanka Žaneta smejčila jako profík!

 
Vánoce jsou tady, honem setřít pavučiny, omýt »okno«, vydrbat parapety. V tom má orangutaní sedminásobná matka Žaneta (37) v zoo ve Dvoře Králové jasno. Pustila se do úklidu všemi čtyřmi a šlo jí to skvěle.Žaneta od ošetřovatelek přes mříže omrkla, jak uklízejí.
18.12.2013 06:16 |

podobné články

Míša a Žaneta z Prostřena se zase předvedly: Slivovička, víno a video, které je úplně mimo!

 
Míša a Žaneta se proslavily v televizní show Prostřeno a rozhodly se, že se stanou českými celebritami. Před nějakou dobou nás upozorňovaly, že se máme připravit, protože se budou dít velké věci. A to má být nejspíše jedna z nich. Žaneta s Míšou se na svém videu posilnily slivovičkou a vínem a pak natočily tohle bizarní video.
27.10.2016 08:45 |

podobné články

VIDEO: Míša a Žaneta z Prostřena: Slepí lidé jsou nudní a neumí si užívat života. My máme recept, jak se stát celebritami!

 
Včera nás poctily svou návštěvou dvě velké hvězdy kulinářské reality show Prostřeno - Míša a Žaneta. Rozpovídaly se a nestyděly se mluvit o čemkoliv. Žaneta prozradila, proč jí vadí slepí lidé a co by neudělala za žádné peníze světa. Míša přiznala, že už obě mají jasné plány, jak se stát celebritami. Na závěr nám Žanetka zazpívala svoji krásnou píseň.
02.11.2016 23:05 |

podobné články

Láska napříč Survivorem? Žaneta z Adama nespustila oči. Strávili spolu celý večer

 
Na premiéře Ivety se sešlo lidí víc než dost, velkým překvapením byla ale dvojice Žaneta Skružná a Adam Raiter, kteří spolu strávili skoro celý večer. Stále si o něčem povídali a zdálo se, že místy i hodně vášnivě. Žaneta z Adama prakticky nespustila oči. A to i přesto, že truhlářova přítelkyně Radka Pavlovčinová nedávno redakci eXtra.cz potvrdila, že se snaží slepit svůj vztah. Jenže herečka na premiéru nedorazila...
26.04.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (122 článků) , Adam Raiter (17 článků)

Žaneta v RedFace: rodiče se na mě kvůli zápasu zlobí, takže mě ani nepřijdou podpořit

 
Žaneta Skružná rozhodně nepatří mezi křehké dívky. To dokázala již v reality show Survivor, teď se to ale chystá potvrdit. Rozhodla se totiž vyzkoušet zápas v kleci, a to v rámci jednoho z turnajů organizace RedFace. Žaneta si však v rozhovoru pro eXtra postěžovala, kdo ji na její velký den povzbudit nepřijde a proč.  
04.09.2023 05:10 |

podobné články

České prodavačky promluvily o šikaně. Neuvěříte, jak velké je jejich UTRPENÍ!

 
V reakci na článek o šikaně prodavaček a nechutných praktikách manažerů supermarketů se nám po jeho zveřejnění ozvaly desítky nespokojených zaměstnanců. Zaměstnavatelé s nimi zachází jako s otroky, nesmí používat toaletu, zákonem danou pauzu na oddych a svačinu mnozí ani neznají. Přečtěte si, co obnáší v dnešní době povolání prodavačky, respektive pokladní.
16.11.2013 17:46 |

podobné články

Žaneta Skružná ze Survivoru: Popsala krušný návrat z ostrova do všední reality

 
Žaneta Skružná je stejně jako ostatní účastníci Survivora již doma a zvyká si místo tepla a moře na chladnější podmínky Česka. Sama prozradila redakci eXtra.cz jaký byl její návrat a podle všeho vůbec nebyl jednoduchý.
04.04.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (712 článků)

Hrdličky ze Survivoru? Žaneta je po sloučení opět s Tomášem. Ten se ocitl mezi dvěma ženami

 
Pozor, spoiler. Survivor je za polovinou. Rebelové a Hrdinové společně povečeřeli a sloučili se v jeden tým, kde už každý pojede hlavně sám za sebe. Zdá se, že největší radost měla ze spojení kmenů Žaneta, protože tak bude opět trávit dny a noci ve společnosti Tomáše, který je jí více než sympatický. Tomáš však nemá myšlenky na lásku, ale v hlavě má jen hru.
13.04.2023 14:30 |

podobné články

Žaneta po návratu ze Survivoru přiznala psychické problémy. Po ostrově mi toho moc smysl nedává, říká

 
Survivor se na Žanetě Skružné velmi nepěkně podepsal. Reality show, během které účastníci vystoupí ze své komfortní zóny, trpí hladem a nedostatkem hygieny, je náročná sama o sobě. Ani návrat z ostrova zpátky do reality ale není nic jednoduchého. To nyní potvrdila právě Žaneta, která se na Instagramu svěřila s tím, že od té doby, co se vrátila domů, bojuje s psychickými problémy.
16.05.2023 12:50 |

podobné články

Rozjuchané finále Survivoru: Žaneta poslala Martina, ať se jde konečně převléct

 
Velkolepé finále Survivor 2023 promítané v pražském Duplexu si nenechala ujít ani Žaneta Skružná. Ta se nedávno v pořadu Extra Host nechala slyšet, že po návratu z ostrova ji trápí psychické problémy. A jinak tomu není ani nyní, jak potvrdila při příležitosti vyhlašování vítěze. Na akci ale doslova zářila a rozdávala úsměvy na všechny strany. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila i o jednom z finalistů, Martinovi Konečném, a kritikou rozhodně nešetřila. 
18.05.2023 21:55 |

podobné články