Článek

Zamilované hrdličky Muradov se Sabinou opět v žáru vášně na Oktagonu. Nechyběly polibky ani něžné objetí

 
Zamilované hrdličky Sabina Karásková a Makhmud Muradov se spolu opět objevily na Oktagonu. Přesně jako v předchozích kolech se od sebe partneři neodtrhli a láskyplně si štěbetali do oušek. Došlo i na líbačku. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která pár zachytila.
22.05.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Makhmud Muradov (106 článků)
Podobné články

Nová láska na obzoru? Makhmud Muradov se dal dohromady se Sabinou z Love Islandu

 
I když to vypadalo na velkou lásku, první pár reality show Love Island oznámil rozchod. Návrat do Česka nezvládl Zbyněk se Sabinou, které rozdělil známý zápasník! Sabina vyrazila na galavečer Oktagonu po boku svého milého, avšak cestou domů její srdce podle informací eXtra.cz už bilo pro někoho úplně jiného. Domů si ji totiž “odváděl” expartner Bagárové, Makhmud Muradov. Netrvalo dlouho a dvojice spolu tajně vyrazila na hory.  Zatímco ona se románkem chlubila, on vše popírá. 
15.12.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Makhmud Muradov (106 článků)

Zápasník Muradov přiznal vztah se Sabinou z Love Islandu

 
MMA zápasník Machmud Muradov (33) se poprvé veřejně vyjádřil ke vztahu se Sabinou Karáskovou (23) z reality show Love Island. Přestože ho nejdřív tajili, nyní přiznali, že spolu opravdu tvoří pár.
30.03.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Machmud Machmud (33 článků)

Karlos a Lela jako noc a den: Na Instagramu zamilované hrdličky, na Oktagonu smutná realita

 
Vztah Karlose Vémoly a Lely Ceterové mnohým připomíná příběh z telenovely. Pár je již několik měsíců terčem posměšků, parodujících obrázků a videí, která reagují na jejich manželské patálie. Obzvláště to schytává právě Lela, která svému muži toleruje nevěry a dělá, že je nevidí. Dvojice se sice tváří, že je problémy netrápí, ale zdá se, že pravda je jiná. Během sobotního Oktagonu v Ostravě vedle sebe manželé seděli jako dva neznámí lidé. To zachytila kamera, o které neměli ani páru. Na sociálních sítích to však vypadalo úplně jinak. 
05.03.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (756 článků)

Makhmud Muradov o setkání se smrtí: Byl postřelen a pobodán, málem přišel o život

 
Dnes je MMA zápasník Makhmud Muradov (32) jeden z nejlepších bojovníků smíšených umění na světě, po boku Moniky Bagárové (27) má krásný osobní život a do kapsy nemá ani zdaleka hluboko. Vždy tomu tak ale nebylo, Muradov si svou cestu za životními úspěchy musel vyšlapat krůček po krůčku sám. Nejenže musel pomáhat rodině s finančními problémy, kdy neměli ani na jídlo, ale také nechybělo málo a dnes už mohl být po smrti, což prozradil pro portál Novinky.cz.
09.05.2022 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (975 článků) , Makhmud Muradov (106 článků)

Hvězdami nabitý Oktagon: Nepřehlédnutelná Lela, Muradov s novou láskou a zamilovaná Vondráčková

 
Popularita bojových sportů u nás stále roste a oblíbily si je také známé osobnosti. Příkladem je sobotní galavečer Oktagonu, který byl plný hvězd nejen z řad zápasníků. Jak je patrné z fotek, které organizace poskytla redakci eXtra.cz, turnaj si nenechala ujít třeba Lucie Vondráčková s přítelem Zdeňkem Polívkou, Makhmud Muradov nebo influencer a youtuber Petr Mára. Nechyběli ani účastníci Survivoru, se kterými se promotér organizace Ondřej Novotný setkával coby moderátor na ostrově.
16.04.2023 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1977 článků) , Ondřej Novotný (219 článků) , Makhmud Muradov (106 článků) , Petr Novotný (403 článků) , Petr Novotný (142 článků)

ROZTOMILÉ VZKAZY: Monika Bagárová a Makhmud Muradov si na Instagramu vyznali lásku!

 
Obdivovatelé půvabné Moniky Bagárové (24) mají opravdu smůlu! Její srdce zamilovaně tluče pro MMA bojovníka Makhmuda Muradova (28). Ten její lásku opětuje a vypadá to, že tyto hrdličky jsou do sebe zamilované až po uši. Na Instagramu si teď poprvé vyznali lásku a přidali fotky, na kterých oba září štěstím.
30.12.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (975 článků)

Muradov vztah se Sabinou z Love Islandu měsíce popíral. Teď kápnul božskou

 
A je to venku. MMA zápasník Makhmud Muradov (33) a Sabina Karásková (23) z reality show Love Island potvrdili to, o čem se již delší dobu spekulovalo. V krátkém videu na Instagramu totiž konečně oficiálně přiznali vztah.
29.03.2023 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Makhmud Muradov (106 článků)

Langmajer a Gondíková jako zamilované hrdličky. Něžné doteky, zamilované pohledy a šuškání do ouška

 
Letos oslaví čtrnácté výročí vztahu, stále mají ale jen oči jeden pro druhého. Adéla Gondíková a Jiří Langmajer se na premiéře filmu Ostrov, kde nechyběla ani redakce eXtra, od sebe nemohli odtrhnout. Takhle vypadá láska v přímém přenosu. 
02.02.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (629 článků) , Adéla Gondíková (459 článků)

Makhmud Muradov úřaduje v UFC: Přítel Moniky Bagárové soupeři uštědřil K.O.

 
Uzbecko-český zápasník Makhmud Muradov (29) si v UFC připsal na konto svou druhou výhru. Američanovi Trevoru Smithovi udělil ve třetím kole drsné K.O. Muradov si tak v nejlepší organizaci bojových sportů vybojoval své první vítězství K.O. Soupeř ho k němu motivoval i ošklivým kopnutím do rozkroku v prvním kole.
08.12.2019 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Makhmud Muradov (106 článků) , Trevor Smith (1 článek)

Muradov po pěti letech prohrál: Partnerka Monika Bagárová mu poslala dojemný vzkaz

 
Tentokrát to nevyšlo. Uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov (31) ve čtvrtém zápase UFC prohrál, jeho soupěř jej v druhém kole uškrtil.  "Žádné výmluvy, soupeř byl lepší a dnes vyhrál," vzkázal Muradov po boji. Jeho největší opora, partnerka Monika Bagárová (27) s dcerou Ruminkou, mu poslala krásný vzkaz plný podpory: "Je to náš hrdina."
29.08.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (975 článků) , Makhmud Muradov (106 článků)

Vrátí se ještě Muradov do Česka? Kromě Bagárové už ztratil i srdce tuzemských fanoušků

 
Makhmud Muradov ztrácí stále víc českých fanoušků. Zatímco je zápasník MMA v rodném Uzbekistánu bohem, v Česku jeho obliba rapidně klesla, a není to jen jeho rozchodem se zpěvačkou Monikou Bagárovou. Muradov totiž vyrostl v tuzemském zápasnickém prostředí, ze kterého udělal díru do světa, fanoušci ale začínají nabývat dojmu, že na to bijec zapomíná.
31.12.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (975 článků) , Makhmud Muradov (106 článků)

Muradov si v Uzbekistánu vytvořil vlastní armádu. Tahle parta bojovníků budí respekt

 
Ačkoli Makhmud Muradov nepověsil zápasnické rukavice na hřebík, stále více se věnuje své bojové organizaci v Uzbekistánu. Muradov Professional League má za sebou první úspěšný turnaj a o tom, jak je MMA v asijské zemi populární, svědčí i zápasníkův nejnovější příspěvek na Instagramu. Na fotce je totiž v obležení svých svěřenců, až to působí, jako by si vytvořil vlastní armádu.
22.07.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Makhmud Muradov (106 článků)

Muradov nesmí do Česka: Expert prozradil, co může stát za nečekaným rozhodnutím

 
Jak redakci eXtra.cz potvrdil sám zápasník Makhmud Muradov, nyní řeší nečekaný problém. Česká republika původem uzbeckému bijci totiž odebrala vízum. Muradov přitom v ČR žije 12 let a v zemi má i malou dceru, kterou má se zpěvačkou Monikou Bagárovou. "Pokud v Česku žije tolik let, narodila se mu zde dcera, pak si myslím, že by se věc měla posuzovat bez hysterie," uvedl pro eXtra.cz bezpečnostní analytik Andor Šándor s tím, že k podobnému kroku úřady přistupují tehdy, když dotyčná osoba představuje nějaké nebezpečí nebo spadá do sankčního režimu.
03.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (975 článků) , Makhmud Muradov (106 článků)

Makhmud Muradov bez víza: Kšefty se stíhaným podnikatelem jsou problém, říká expert

 
Jak jsme již informovali, expřítel Moniky Bagárové (28) Makhmud Muradov (32) je po nedávné přísaze věrným vojákem armády Uzbekistánu, který má uzavřenou dohodu o vojenské spolupráci s Ruskem. To letos v únoru vtrhlo na Ukrajinu, část země okupuje a vraždí civilisty. V mnoha lidech to vyvolává otázky, jestli právě to nemohlo být důvodem, proč už zápasník Muradov nesmí do ČR. Co na to pro eXtra.cz řekl Andor Šándor?
20.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (975 článků) , Makhmud Muradov (106 článků)

Monika Absolonová : Poprvé vyvedla milence

 
PRAHA – Zpěvačka Monika Absolonová (31) světu poprvé ukázala svého milence Vratislava Jandu (44)! Deník Aha! ty dvě zamilované hrdličky načapal při jejich dostaveníčku v centru Prahy! Romantické polibky, pohledy do očí a vášnivá objetí nenechávají nikoho na pochybách, že tohle je opravdu vážné! Ale kdo vlastně je Janda? Čím se živí? A jak mu přezdívají kamarádi? Deník Aha! to ví!
27.08.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1227 článků)

Je to oficiální! Makhmud Muradov se vrátil k Monice Bagárové

 
Informace redakce eXtra.cz o tom, že Monika Bagárová (27) a Makhmud Muradov (31) opět tvoří pár, se potvrdily. Zpěvačka to sdělila svým sledujícím v živém vysílání na Instagramu. Tam mimo jiné přidala i zamilované video, ve kterém zápasníkovi přeje vše nejlepší k narozeninám.
09.02.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (975 článků) , Makhmud Muradov (106 článků)

Zamilované hrdličky i po 6 letech: Felix Slováček a Lucie Gelemová oslavili výročí romantikou v lázních

 
Felix Slováček  (77) a jeho láska Lucie Gelemová  (37) slaví 6. výročí vztahu. Jen málokdo by jim v roce 2014 dával velké šance na společnou budoucnost. Dělí je rovných 40 let a příliš lidí nevěřilo, že by byl populární saxofonista, i přes svou náklonnost ke krásným ženám, schopný opustit manželku Dagmar Patrasovou. Ale stalo se a vztah hudebníka a nadané malířky nebyl pouhým úletem. Jako zamilované hrdličky vrkají už několik let a nebojí se to dávat na odiv.
13.06.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1534 článků)

Polibky a pugét růží. Vondráčková s manželem oslavili osmé výročí

 
Manželství Heleny Vondráčkové a Martina Michala patří v českém showbyznysu k těm nejstabilnějším. A to již osm let. Výročí oslavili na romantické večeři, na níž nechyběly polibky ani růže.
24.02.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (1027 článků) , Martin Michal (366 článků)

Muradov opět prchá od Bagárové z Česka: Nepoučil se z minulých chyb?

 
MMA zápasník Makhmud Muradov (31) opět prchá z České republiky. Poté, co se s Monikou Bagárovou (27) rozešli a opět dali dohromady, se zdálo, že s rodinkou začne trávit více času, ale pracovní povinnosti ho zřejmě znovu dohání. Na Instagram přidal video, jak sedí v letadle a míří zpět do Uzbekistánu.
07.02.2022 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (975 článků) , Makhmud Muradov (106 článků)