Článek

Zamilované fotky v měsíci lásky: S tímhle fešákem chodí úřadující nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová

 
Úřadující vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová  (24) je téměř tři roky zamilovaná do svého přítele, podnikatele Davida Snášela. Ačkoli na svatbu zatím nepomýšlí, věří, že David je muž jejího života. Dokáže jí totiž dát přesně to, co od muže potřebuje.
15.05.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (298 článků) , David David (225 článků)
Podobné články

Z téhle české holčičky vyrostla nejkrásnější dívka světa. Podívejte se, jak jí to slušelo v dětství

 
Úřadující Miss Global Karolína Kokešová  (24) si vítězstvím na světové soutěži krásy Miss Global splnila sen, jaký má snad každá malá holčička. Která dívka také v dětství nesnila o tom stát se princeznou? Kokešová však svou cestu za korunkou vzala trochu oklikou.
23.03.2020 05:55 |

podobné články

Muži jsou stejní jako před sto lety, míní Miss Global Karolína Kokešová

 
Úřadující vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová (24) je šťastně zadaná. Chodí s podnikatelem Davidem Snášelem (33). Ačkoli na svatbu zatím nepomýšlí, věří, že David je muž jejího života. Prý jí dokáže dát přesně to, co od muže potřebuje.
13.05.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David David (298 článků) , David David (225 článků)

Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová nafotila první snímky po korunovaci! A je na nich zatraceně sexy

 
Karolína Kokešová  (24) , která získala po Taťáně Gregor Kuchařové, Monice Žídkové a Tereze Fajksové teprve jako čtvrtá Češka v historii prvenství na světové soutěži krásy, nafotila první oficiální fotografie po své korunovaci na světové soutěži Miss Global.
26.02.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Žídková (58 článků) , Tereza Fajksová (240 článků) , Taťána Kuchařová (924 článků)

V soutěži krásy Miss Global zvítězila Češka Karolína Kokešová, provázel to skandál!

 
Nejkrásnější dívkou na mezinárodní soutěži Miss Global se dnes v Mexiku stala Češka Karolína Kokešová. ČTK to sdělila Magdalena Chládková ze společnosti Miss Events, která organizovala poslední ročníky soutěže Česká Miss.
19.01.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Magdalena Chládková (2 články)

Češka Karolína Kokešová vyhrála soutěž Miss Global: Finalistky byly obviněny z podvodu

 
Po úspěchu Kláry Vavruškové (21) na Miss Earth slaví české krásky další úspěch. Druhá česká vicemiss Karolína Kokešová (23) ve finále mezinárodní soutěže krásy Miss Global v Mexiku zabodovala a zvítězila. Porazila tak konkurentky z celého světa. Vyhlášení ale bylo provázeno i nepříjemnou událostí, jeden ze sponzorů totiž nařkl finalistky z podvodu.
19.01.2020 13:01 |

podobné články

Vítězka Miss Global Karolína Kokešová: Nevyhrála férově, lynčují ji soupeřky

 
Ještě ani nepřiletěla do Prahy, a už se z Mexika ozývají hlasy, že Karolína Kokešová (23) není právoplatnou Miss Global.
23.01.2020 20:40 |

podobné články

Nová Miss Global Karolína Kokešová se vrátila domů: Kvůli skandálu přebírala korunku v teniskách. Přišla i šikana!

 
Bylo to hodně náročných čtrnáct dní, které Karolína Kokešová  (23) strávila v Mexiku, ale vzpomínat prý bude v dobrém.
24.01.2020 12:00 |

podobné články

Přítelovu víru respektuji, říká Miss Global Karolína Kokešová

 
Miss Global Karolína Kokešová (23) a její partner, podnikatel David Snášel (32), jsou spolu třetím rokem. V rozhovoru pro Magazín DNES promluvili o společné budoucnosti i svatbě. Řeč přišla i na to, proč oba dva zatím nespěchají s početím potomka. „Chceme být teď trochu sobečtí,“ přiznávají.
12.02.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (298 článků) , David David (225 článků)

Misska Kokešová se také dočkala světového finále. Poletí do Mexika

 
Česká Miss Internet 2019 Karolína Kokešová bude také reprezentovat svoji zemi na světovém finále. Národní soutěž krásy získala licenci na Miss Global a právě tam pošle třetí nejkrásnější dívku Česka. Finále bude v lednu příštího roku v Mexiku.
29.10.2009 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (596 článků)

Skandál na Miss Global, kde vyhrála Kokešová: Poměr se sponzorem soutěže!

 
A nejkrásnější dívkou se stává... Češka Karolína Kokešová (23) sice zvítězila v mezinárodní soutěži Miss Global v Mexiku, ale kvůli skandálům kolem jí korunka na hlavě pořádně ztěžkla.
21.01.2020 11:25 |

podobné články

Zámků lásky na lávce do Nové Karoliny přibývá

 
Nový fenomén uzamykání zámků lásky, kterými zamilované páry stvrzují svou lásku, dorazil i do Ostravy. Ona a on napíší na zámek svá jména – nebo alespoň své iniciály – zámek zamknou na mostě a klíč hodí do vody. Tam je nenávratně ztracen a nikdo už nemůže dvě zamilované bytosti rozdělit. Místní páry ale přistoupily k nové tradici poněkud netradičně. Za místo zpečetění své lásky zvolili novou lávku vedoucí do nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina v centru Ostravy. Zámků lásky je tam už 360.
11.02.2014 09:05 |

podobné články

Miss Kokešová nafotila oficiální fotky, čeká ji cestování a kralování

 
Karolína Kokešová (23) po Taťáně Gregor Kuchařové a Tereze Fajksové jako třetí Češka v historii vyhrála světovou soutěž krásy. Před odletem na Bali se pochlubila oficiálními fotografiemi, které vznikly po její korunovaci v Mexiku.
09.09.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (717 článků)

11 nejhezčích květnových výroků o lásce

 
A je tu květen – měsíc, který je především o lásce. Zvláště dnes, na prvního máje, chodí zamilované dvojice pod rozkvetlý strom, aby se zde políbili. Možná i vy prožíváte velkou lásku a na první květnový den tak chystáte něco více, nežli jen romantickou procházku. Proč tedy své lásce neudělat radost a nenapsat jí milou smsku nebo vzkaz na ledničku? Pokud nemáte inspiraci, čtěte dál. Našli jsme pro vás 11 výroků o lásce, kterými se můžete inspirovat! Výroky o lásce, aneb udělejte své polovičce radost! Miluju tě a nemusí být Prvního máje, abychom se spolu vydali do ráje, pro mě je to totiž každá vteřina, která s tebou končí a další začíná. Láskou k tobě planu, snad jednou se stanu tím, co po tvém boku nejkrásnější den roku – První máj – bude stát a tvou něhou se hřát. Krásný První máj od někoho, kdo tě miluje. Je první máj, ten lásky čas, slyším teď svého srdce hlas a píši přání své princezně, ať se má dneska líbezně. Byl pozdní večer – první máj, večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech. Jezero hladké v křovích stinných, zvučelo temně tajný bol, břeh objímal kol a kol, a slunce jasná světů jiných bloudila blankytnými pásky planoucí tam, co slzy lásky. Jsem moc ráda, že tě mám, přání z lásky posílám, užívej si První máj, ať svět je pro tebe ráj. První máj se dneska slaví, tak ať tě to se mnou baví, já si neumím představit hezčí den, být s tebou je prostě sen. Ať na Prvního máje vaše láska zraje, nic ten plamen neuhasí, naopak, ať ho pěkné počasí pořádně rozdmýchá a koření přimíchá.... Čtěte více Příspěvek 11 nejhezčích květnových výroků o lásce pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

Češka Kokešová vyhrála Miss Global v Mexiku, sponzor obvinil dívky z podvodu

 
Druhá česká vicemiss Karolína Kokešová (23) zvítězila ve finále mezinárodní soutěže krásy Miss Global v Mexiku. Šlo o sedmý ročník klání, jež se řadí mezi soutěže stojící ve stínu tradičnějších přehlídek Miss World a Miss Universe. Vyhlášení narušil jeden ze sponzorů, který dívky obvinil z podvodu.
06.06.2016 12:30 |

podobné články

Kokešová, Kuchařová i Fajksová. Češky, které vyhrály světové soutěže krásy

 
V mezinárodních kláních se pravidelně objevují i vítězky či finalistky českých soutěží krásy. K největším úspěchům patří tituly Miss World Taťány Kuchařové a Miss Earth Terezy Fajksové. O víkendu se světovou Miss Global stala Karolína Kokešová.
20.01.2020 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (924 článků) , Tereza Fajksová (240 článků)

Takhle to na plese slušelo nejkrásnější dívce světa: Miss Global Karolína Kokešová se obešla bez drahokamů, stačila jí bižuterie

 
Dámy na velkých plesech se většinou chlubí luxusními šperky. Pravdou ovšem je, že z valné většiny je mají jenom vypůjčené. O to sympatičtější nám byl postoj úřadující světové královny krásy Miss Global Karolíny Kokešové  (23) .
11.02.2020 15:40 |

podobné články

Osobnost T. G. Masaryka rozhodně nechceme mytizovat, říká k výjimečné knize vědkyně Helena Kokešová

 
"Dopisy jsou skutečně plné informací, o pokoře či pokorném tónu bych ale rozhodně nemluvila. Masaryk byl člověk sebevědomý, velmi pracovitý a výkonný, během jednoho dne dovedl koncipovat dlouhé dopisy pro několik lidí najednou. Obdivuhodné je, jak je jeho jazyk živý a plastický, skoro neuvěřitelná je šíře jeho zájmů, znalost literatury i zákulisních „drbů“ a také zájem o sociální otázku, o mladou generaci, o vědeckou poctivost i politickou odpovědnost," říká Helena Kokešová, editorka knihy Korespondence T. G. Masaryk – Josef Svatopluk Machar.
28.08.2017 15:40 |

podobné články

Zámky lásky obtěžovaly Pařížany, namísto nich zdobí proslulý most graffiti

 
Namísto "zámků lásky", které jako pojistku své lásky zanechávaly na pařížském mostě Pont des Arts zamilované páry, vzniklo zamilované graffiti. Místní úřady 45 tun vážící visací zámky nechaly odstranit minulý týden.
11.06.2015 09:55 |

podobné články

O Vánocích musela zapomenout na kachnu i cukroví! Tohle tělo 3. nejkrásnější Češky nás bude reprezentovat na světové soutěži

 
Má neuvěřitelný úsměv i dokonalou postavu. 2. Česká Vicemiss 2019 Karolína Kokešová  (23) odlétá již 2. ledna reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž Miss Global do Mexika. Zatímco většina Čechů má po vánočním obžerství našlápnuto na žlučníkový záchvat, Karolína se musela hlídat.
01.01.2020 18:00 |

podobné články