Článek

Zamilované fotky v měsíci lásky: S tímhle fešákem chodí úřadující nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová

 
Úřadující vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová  (24) je téměř tři roky zamilovaná do svého přítele, podnikatele Davida Snášela. Ačkoli na svatbu zatím nepomýšlí, věří, že David je muž jejího života. Dokáže jí totiž dát přesně to, co od muže potřebuje.
15.05.2020 08:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1566 článků) , David David (1171 článků)
Podobné články

Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová sice zabodovala s malými ňadry, ale jí nestačila. Podstoupila plastiku

 
Třetí nejkrásnější dívka České republiky a také vítězka světové soutěže krásy Miss Global 2019 Karolína Kokešová  (24) se rozhodla jako řada jejích předchůdkyň pro plastiku prsou. Zatímco většina krásek se nechá vylepšovat před světovou soutěží ženské krásy, Karolína zabodovala s vnadami číslo jedna.
08.06.2020 19:20 |

podobné články

Z téhle české holčičky vyrostla nejkrásnější dívka světa. Podívejte se, jak jí to slušelo v dětství

 
Úřadující Miss Global Karolína Kokešová  (24) si vítězstvím na světové soutěži krásy Miss Global splnila sen, jaký má snad každá malá holčička. Která dívka také v dětství nesnila o tom stát se princeznou? Kokešová však svou cestu za korunkou vzala trochu oklikou.
23.03.2020 05:55 |

podobné články

Dýchejte zhluboka! Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová vystavila nové silikony v Mexiku

 
Třetí nejkrásnější Češka roku 2019 Karolína Kokešová  (24) měla být v tuto dobu ve Vietnamu, kde měla plnit povinnosti vítězky světové soutěže krásy Miss Global. Bohužel kvůli druhé vlně koronaviru vedení světové soutěže asijskou tour zrušilo.
30.09.2020 20:30 |

podobné články

Před dvěma měsíci si nechala zvětšit vnady: Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová ukázala výsledek v bikinách

 
Karolína Kokešová  (24) , vítězka světové soutěže Miss Global, je teprve dva měsíce po plastické operaci prsou a už vystavuje výsledek. Na dovolené na Sardinii předvedla své nové vnady v zářivých bikinách.
19.08.2020 06:05 |

podobné články

Karolína Kokešová frnkla do Mexika. Fanoušky v uzamčeném Česku to rozběsnilo!

 
Miss Global 2019 nebo také nejkrásnější dívka světa toho roku Karolína Kokešová (25) zase rozvášnila své fanoušky. Neodhalila přitom žádná chirurgicky podpořená zákoutí svého těla, nýbrž frnkla za teplem. Po měsíci stráveném v České republice, která si prochází dosud nejtvrdším lockdownem.
07.03.2021 12:10 |

podobné články

Muži jsou stejní jako před sto lety, míní Miss Global Karolína Kokešová

 
Úřadující vítězka světové soutěže krásy Miss Global Karolína Kokešová (24) je šťastně zadaná. Chodí s podnikatelem Davidem Snášelem (33). Ačkoli na svatbu zatím nepomýšlí, věří, že David je muž jejího života. Prý jí dokáže dát přesně to, co od muže potřebuje.
13.05.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David David (1566 článků) , David David (1171 článků)

Česká misska bude nejdéle kralující vítězkou světové soutěže krásy. Kvůli koronaviru je finále nového ročníku odloženo

 
Úřadující nejkrásnější dívka světa, vítězka světové soutěže Miss Global Karolína Kokešová  (24) bude zřejmě nejdéle úřadující kráskou. Kvůli pandemii koronaviru se finále odsouvá na druhou polovinu příštího roku. Karolína tak bude vládnout skoro dva roky.
02.10.2020 19:50 |

podobné články

Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová nafotila první snímky po korunovaci! A je na nich zatraceně sexy

 
Karolína Kokešová  (24) , která získala po Taťáně Gregor Kuchařové, Monice Žídkové a Tereze Fajksové teprve jako čtvrtá Češka v historii prvenství na světové soutěži krásy, nafotila první oficiální fotografie po své korunovaci na světové soutěži Miss Global.
26.02.2020 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Žídková (66 článků) , Tereza Fajksová (284 článků) , Taťána Kuchařová (1026 článků)

Třetí plastika prsou během jednoho roku. Nejkrásnější dívka světa Karolína Kokešová šla opět pod kudlu

 
Modelka a vítězka světové soutěže krásy Miss Global 2020 Karolína Kokešová  (25) je po dalším zákroku. Už potřetí během jednoho roku absolvovala plastiku prsou. Po první operaci se jí udělala takzvaná kapsulace a musela na reoperaci. Ani ta nedopadla dobře.
10.06.2021 20:40 |

podobné články

Poprvé od plastiky prsou se ukázala na veřejnosti. Vítězka světové soutěže krásy Karolína Kokešová je z výsledku nadšená

 
Modelka a vítězka světové soutěže krásy Karolína Kokešová  (24) před měsícem podstoupila plastiku prsou . Vnady stále schovává pod speciální podprsenkou. "Dva měsíce ji ještě budu nosit, aby se prsa hezky usadila, a pak třeba něco ukážu," řekla Super.cz Karolína. "Jsem moc spokojená, je ještě brzy něco říkat, ale už teď se mi moc líbí," usmívala se.
15.07.2020 09:05 |

podobné články

Zvětšené vnady provětrala i v Řecku: Nejkrásnější dívka světa Kokešová se slunila v bikinách

 
Karolína Kokešová  (24) , vítězka světové soutěže Miss Global, si užívá sluníčko a pohodu na řeckém ostrově Zakynthos.
28.08.2020 08:30 |

podobné články

V soutěži krásy Miss Global zvítězila Češka Karolína Kokešová, provázel to skandál!

 
Nejkrásnější dívkou na mezinárodní soutěži Miss Global se dnes v Mexiku stala Češka Karolína Kokešová. ČTK to sdělila Magdalena Chládková ze společnosti Miss Events, která organizovala poslední ročníky soutěže Česká Miss.
19.01.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Magdalena Chládková (2 články)

Zámků lásky na lávce do Nové Karoliny přibývá

 
Nový fenomén uzamykání zámků lásky, kterými zamilované páry stvrzují svou lásku, dorazil i do Ostravy. Ona a on napíší na zámek svá jména – nebo alespoň své iniciály – zámek zamknou na mostě a klíč hodí do vody. Tam je nenávratně ztracen a nikdo už nemůže dvě zamilované bytosti rozdělit. Místní páry ale přistoupily k nové tradici poněkud netradičně. Za místo zpečetění své lásky zvolili novou lávku vedoucí do nákupního a zábavního centra Forum Nová Karolina v centru Ostravy. Zámků lásky je tam už 360.
11.02.2014 09:05 |

podobné články

Češka Karolína Kokešová vyhrála soutěž Miss Global: Finalistky byly obviněny z podvodu

 
Po úspěchu Kláry Vavruškové (21) na Miss Earth slaví české krásky další úspěch. Druhá česká vicemiss Karolína Kokešová (23) ve finále mezinárodní soutěže krásy Miss Global v Mexiku zabodovala a zvítězila. Porazila tak konkurentky z celého světa. Vyhlášení ale bylo provázeno i nepříjemnou událostí, jeden ze sponzorů totiž nařkl finalistky z podvodu.
19.01.2020 13:01 |

podobné články

Krásná Kokešová se připravuje na Miss Universe: New York, Los Angeles a pak Izrael

 
Úřadující vítězka Miss Global Karolína Kokešová už je v USA. Tam se připravuje na finále Miss Universe, kam ji poslalo vedení České Miss ESSENS, což byl skvělý marketingový tah nového managmentu. Pro Evropu jsou sice Spojené státy uzavřené, krásná brunetka však dostala výjimku.
01.11.2021 13:15 |

podobné články

11 nejhezčích květnových výroků o lásce

 
A je tu květen – měsíc, který je především o lásce. Zvláště dnes, na prvního máje, chodí zamilované dvojice pod rozkvetlý strom, aby se zde políbili. Možná i vy prožíváte velkou lásku a na první květnový den tak chystáte něco více, nežli jen romantickou procházku. Proč tedy své lásce neudělat radost a nenapsat jí milou smsku nebo vzkaz na ledničku? Pokud nemáte inspiraci, čtěte dál. Našli jsme pro vás 11 výroků o lásce, kterými se můžete inspirovat! Výroky o lásce, aneb udělejte své polovičce radost! Miluju tě a nemusí být Prvního máje, abychom se spolu vydali do ráje, pro mě je to totiž každá vteřina, která s tebou končí a další začíná. Láskou k tobě planu, snad jednou se stanu tím, co po tvém boku nejkrásnější den roku – První máj – bude stát a tvou něhou se hřát. Krásný První máj od někoho, kdo tě miluje. Je první máj, ten lásky čas, slyším teď svého srdce hlas a píši přání své princezně, ať se má dneska líbezně. Byl pozdní večer – první máj, večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech. Jezero hladké v křovích stinných, zvučelo temně tajný bol, břeh objímal kol a kol, a slunce jasná světů jiných bloudila blankytnými pásky planoucí tam, co slzy lásky. Jsem moc ráda, že tě mám, přání z lásky posílám, užívej si První máj, ať svět je pro tebe ráj. První máj se dneska slaví, tak ať tě to se mnou baví, já si neumím představit hezčí den, být s tebou je prostě sen. Ať na Prvního máje vaše láska zraje, nic ten plamen neuhasí, naopak, ať ho pěkné počasí pořádně rozdmýchá a koření přimíchá.... Čtěte více Příspěvek 11 nejhezčích květnových výroků o lásce pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

Vítězka Miss Global Karolína Kokešová: Nevyhrála férově, lynčují ji soupeřky

 
Ještě ani nepřiletěla do Prahy, a už se z Mexika ozývají hlasy, že Karolína Kokešová (23) není právoplatnou Miss Global.
23.01.2020 20:40 |

podobné články

Nová Miss Global Karolína Kokešová se vrátila domů: Kvůli skandálu přebírala korunku v teniskách. Přišla i šikana!

 
Bylo to hodně náročných čtrnáct dní, které Karolína Kokešová  (23) strávila v Mexiku, ale vzpomínat prý bude v dobrém.
24.01.2020 12:00 |

podobné články

Přítelovu víru respektuji, říká Miss Global Karolína Kokešová

 
Miss Global Karolína Kokešová (23) a její partner, podnikatel David Snášel (32), jsou spolu třetím rokem. V rozhovoru pro Magazín DNES promluvili o společné budoucnosti i svatbě. Řeč přišla i na to, proč oba dva zatím nespěchají s početím potomka. „Chceme být teď trochu sobečtí,“ přiznávají.
12.02.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (1566 článků) , David David (1171 článků)