Článek

Zamilovaná Tereza Hlůšková: Předvedla ukázkovou líbačku s fešným fotbalistou

 
Tereza Hlůšková se doslova mění před očima. Z pákistánského vězení se vrátila jako vyplašená malá myška, ale brzy se rozhodla na sobě zapracovat. Po letech má konečně opět možnost o sebe pečovat a dopřávat si tak jako jakákoliv jiná žena. S novým vzhledem samozřejmě brzy přišla i nová láska a Tereza na svém Instagramu konečně ukázala zamilovaný polibek s fotbalistou Mariánem Kovářem (29). 
21.09.2022 09:50 |

podobné články

Podobné články

Tereza Hlůšková ukázala přítele. Po MMA zápasníkovi Kotalíkovi randí s fotbalistou Kovářem

 
Tereza Hlůšková je oficiálně zadaná. A opět jde o sportovce. Dívka, která si odseděla čtyři roky v pákistánském vězení za údajné pašování drog, se na Instagramu pochlubila, že randí s profesionálním fotbalistou Mariánem Kovářem. Předtím byla spojována s MMA zápasníkem Michalem Kotalíkem.
15.09.2022 17:10 |

podobné články

Tereza Hlůšková se přirovnání ke Kajínkovi vysmála: Ikonické zelené tílko povýšila o level výš

 
Tereza Hlůšková (26) stále informuje sledující na sociálních sítích o svém životě a reaguje také na posměšky, které dostává. Mnoho lidí ji totiž přirovnává ke Kajínkovi, z něhož se po propuštění z vězení rázem stala „celebrita“. Jak na toto přirovnání zareagovala sama Tereza? 
01.07.2022 17:15 |

podobné články

Tereza Hlůšková ukázala miláčka: Budu si na něj muset pořídit zbrojní pas, píše

 
Tereza Hlůšková na svém Instagramu poprvé trochu odhalila svého partnera. "Si na toho mojeho budu brzy muset pořídit zbrojní pas," napsala k fotce, kde je vidět její přítel, ovšem bez obličeje. Tereza se měla na začátku srpna rozejít s Michalem Kotalíkem. Identita nového partnera je zatím neznámá.
11.09.2022 13:15 |

podobné články

Trojúhelník Hlůšková, Soukup, Hanychová: Tereza poslala Agátě další jasný vzkaz

 
Mediální magnát Jaromír Soukup (53) si zase jednou neviděl do pusy a v jednom ze svých mnoha pořadů na TV Barrandov pozurážel, koho mohl. Mezi veřejně známými osobnostmi byla i Tereza Hlůšková (26), která se teprve nedávno vrátila z pákistánského vězení, kde si odseděla čtyři roky za heroin. Jenže ta si jen tak něco líbit nenechá, nicméně za Soukupova slova popíchla jeho partnerku Agátu Hanychovou. Nyní se Tereza rozhodla prostřednictvím Instagramu uvést svá slova na pravou míru. 
05.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3311 článků) , Jaromír Soukup (162 článků)

Plíšková je opět zamilovaná: Chodí s fešným fotbalistou Sparty, který loni randil s misskou

 
Tenistka Kristýna Plíšková je zamilovaná. Dvojče slavnější Karolíny Plíškové  (27) se na koncertě umělce Malumy v O2 areně pochlubilo novým přítelem.
01.03.2020 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Plíšková (463 článků) , Kristýna Plíšková (86 článků)

Tereza Hlůšková zpět na Instagramu: Udělali ze mě bestii, poučila jsem se z chyb a chci jít dál, říká

 
Tereza Hlůšková (26) se po návratu z pákistánského vězení zpět do rodné země již zřejmě dostatečně aklimatizovala. Mladá žena, která byla roku 2017 chycena na tamním letišti s osmi a půl kilogramy heroinu v kufru, si stihla nejen založit nový profil na Instagramu, ale dokonce poskytla rozhovor pro reportermagazin.cz. Rozhodla se jít s pravdou ven a očistit své jméno i pověst.
27.06.2022 19:30 |

podobné články

Tereza Hlůšková promluvila o devíti kilogramech v kufru navíc: Já ani nepoznala, že jsem v base přibrala, říká

 
Tereza Hlůšková (26) strávila v pákistánském vězení čtyři roky, už je ale zpět v Česku a rozhodla se všem lidem sdělit, jak to tehdy vlastně bylo. Na svých sociálních sítích, které si založila, se rozpovídala nejen o drogách v kufru, ale také o tom, čím se momentálně živí.
28.06.2022 11:50 |

podobné články

Tereza Hlůšková radí ženám, jak efektivně zhubnout. Stane se její vězeňská dieta novým trendem?

 
Čeští influenceři by se měli mít na pozoru. Od chvíle, kdy si bývalá trestankyně Tereza Hlůšková (26) založila nový instagramový profil, uběhl pouhý jeden den a už teď můžeme téměř s jistotou konstatovat, že nová hvězda sociálních sítí je na světě. Stačilo jen pár hodin od sdílení prvního příspěvku a mladá žena, která strávila několik let svého života v pákistánském vězení, se pro mnohé stala jakýmsi "zvráceným" vzorem. Pro někoho by to mohlo být znepokojující.
28.06.2022 16:15 |

podobné články

Tereza Hlůšková si ve vězení vedla deníčky: Přiznala, jakou měla v cele úchylku!

 
Tereza Hlůšková (26) už je zpět v Česku a poté, co si založila profil na sociálních sítích, se z ní pomalu, ale jistě stává influencerka. Na Instagramu se svěřuje s tím, co se vlastně v Pákistánu stalo a jak zvládla čtyři roky ve vězení. Prozradila, že její hlavní zábavou bylo psaní deníčků...
29.06.2022 12:20 |

podobné články

První opravdové Vánoce po pěti letech! Tereza Hlůšková ukázala, jak si v Pákistánu užila svátky

 
Tereza Hlůšková (26) se po návratu do Česka věnuje svému nově založenému instagramovému účtu. Na něm postupně uveřejňuje fotky z Pákistánu, kde musela nedobrovolně strávit několik let v tamním vězení. Nyní se svým sledujícím svěřila s tím, jak trávila první Vánoce po několika letech na svobodě.
29.06.2022 17:55 |

podobné články

Tereza Hlůšková otevřeně: Proč nosí muslimský šátek a historka o tvrdých mužích se zbraní

 
Tereza Hlůšková na svém Instagramu pokračuje se sdílením fotografií z doby svého pobytu v Pákistánu. Ve stories se nyní vyjádřila k tomu, zdali se v zemi nestala muslimkou, a přidala historku s ostrými muži se zbraněmi.
30.06.2022 08:45 |

podobné články

Tereza Hlůšková se pochlubila bujným dekoltem: Prozradila, k čemu ho využívá v nové práci

 
Trvalo to, ale povedlo se. Tereza Hlůšková, která si odseděla několik let v pákistánské věznici za pašování drog, si našla v Česku zaměstnání. Jak prozradila na Instagramu, bude pracovat jako servírka. Ostatním kolegyním přitom hned poradila, jak získat tučná dýška. Stačí prý k tomu jednoduchý trik. 
04.07.2022 12:55 |

podobné články

Čtyři roky na pakistánské stravě. Zavšivené polívky by nikdo nechtěl, říká Tereza Hlůšková a co ji způsobilo žaludeční potíže

 
Tereza Hlůšková (26) pokračuje ve svém vzpomínání na dobu, kdy trávila mnoho let ve vězení v Pákistánu. Nyní na svém Instagramu zveřejnila ukázku jídla, které na místě jedla, a pochlubila se i tím, co už zvládne sama uvařit.
14.07.2022 08:25 |

podobné články

Tereza Hlůšková vyslyšela přání fanoušků: Chystá jim dárek pod stromeček

 
Tereza Hlůšková (26) pravidelně zásobuje své sledující na sociálních sítích svými vzpomínkami na dobu, kdy pobývala ve vězení v Pákistánu. Tentokrát promluvila o cestování vězeňským autobusem k soudu. Navíc vyslyšela přání fanoušků a hodlá napsat knihu.
14.07.2022 14:30 |

podobné články

Tereza Hlůšková promluvila o nemocech ve vězení: Čeho se před návratem obávala nejvíc?

 
Tereza Hlůšková (26) se na sociálních sítích rozpovídala o nemocech a jak probíhala léčba ve vězení v Pákistánu. Kromě tohoto ne zrovna veselého vzpomínání prozradila, že už je konečně znovu šťastná, a to nejen díky tomu, že už je opět doma.
17.07.2022 15:20 |

podobné články

Tereza v nesnázích: Hlůšková se chce obrátit na muže zákona

 
Osvobozená Tereza Hlůšková je již nějaký ten pátek doma a užívá si rodinné pohody a nové lásky. Ve volných chvílích pak prostřednictvím Instagramu vzpomíná na zážitky z pákistánského vězení. Nyní se však obrátila na své fanoušky s velkou prosbou.
18.07.2022 05:10 |

podobné články

Tereza Hlůšková o své nové práci servírky: Kolik stojí Plzeň, ptala se hosta

 
Tereza Hlůšková (26) po svém návratu do Česka pravidelně informuje na sociálních sítích o svém novém životě. Nyní se na Instagramu svěřila, jak zvládá práci servírky. A hned dala k dobru historku ze své první směny, kdy zapomněla, kolik v jejím podniku stojí pivo.
19.07.2022 22:25 |

podobné články

Kráska a zvíře: Tereza Hlůšková zažije, jaké je mít strach o přítele bojujícího v kleci

 
Sobotní turnaj organizace Oktagon na Štvanici poutá pozornost nejen titulovým duelem Karlose Vémoly s Aleksandarem Iličem, ale také velkým comebackem Michala Kotalíka. Ten musel v minulosti přerušit kariéru zápasníka kvůli napadení, za což si odseděl 3,5 roku ve vězení. Nyní ale touží po úspěšném restartu, při kterém mu bude držet palce i Tereza Hlůšková. Právě s bývalou trestankyní totiž podle informací portálu Expres Kotalík v uplynulých týdnech randí. Přijde ho podpořit i na Štvanici?
23.07.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (539 článků)

Kotalík prohrál souboj v Oktagonu: Přítelkyně Tereza Hlůšková mu poslala dojemný vzkaz!

 
Michal Kotalík (27) se utkal v Oktagonu s norským bijcem Ole Magnorem. Zpočátku to vypadalo, že by mohl zápas vyhrát Kotalík, nakonec ho však Nor porazil. Přítelkyně českého zápasníka Tereza Hlůšková (26), která si odseděla čtyři roky v pákistánském vězení za údajné pašování heroinu, mu na sociálních sítích vyjádřila slova chvály i podpory. Co konkrétně napsala?
25.07.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ole Magnor (2 články)