Článek

Zamilovaná Krézlová tokala o sto šest, Dobrý řešil pivka: Premiéra Její tělo plná hvězd

 
V Lucerně to ve středu žilo. Slavnostní premiéru snímku Její tělo si nenechala ujít hned plejáda známých osobností. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás vše zaznamenala. Dorazila například herečka Karolína Krézlová, která vytáhla i svého přítele, se kterým celý večer tokala o sto šest. 
16.11.2023 14:50 |

podobné články

Podobné články

Sběratelka skalpů Karolína Krézlová ze Survivoru: Slavní muži, kteří prošli její postelí

 
Herečka Karolína Krézlová (35) nyní bojuje o milionovou výhru v české verzi nejdrsnější soutěže světa Survivor. Jak se ukázalo, pletichářství je její doménou, přičemž tvoření aliancí a obcházení určitých členů svého kmene je pro ni stejně přirozené, jako si po ránu vyčistit zuby. Krézlová rozhodně není nevinnou holčičkou, naopak si dokázala omotat kolem prstu muže jako Usain Bolt, Jaro Slávik nebo Vladimír Polívka, s nímž byla dokonce nějakou dobu zasnoubená. 
27.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polívka (213 článků) , Usain Bolt (377 článků) , Vladimír Polívka (204 článků)

Krézlová se fotila nahá pro Playboy: Podívejte se na žhavé fotky mladé zpěvačky!

 
Zpěvačka "Karolína Krézlová":http://www.extra.cz/tema/karolina-krezlova-bratr (25), která se nám tu a tam nachomejtne do článku, když si děláme bžundu z multinevěrníka "Jara Slávika":http://www.extra.cz/tema/jaro-slavik (38), se vedle zpěvu stále věnuje modelingu. A protože se ráda svléká, není se co divit, že si jí všimla česká mutace magazínu Playboy.
10.07.2013 10:40 |

podobné články

Karolína Krézlová je už tři roky sama. Od rozchodu s Vladimírem Polívkou zatím nenašla pana božského

 
Herečka a modelka Karolína Krézlová  (34) je již tři roky bez partnera. Od rozchodu s hercem Vladimírem Polívkou  (32) nenašla muže, který by odpovídal jejím představám. "Stále jsem single," řekla Super.cz Krézlová.
06.07.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polívka (213 článků) , Vladimír Polívka (204 článků)

Karolína Krézlová v Survivoru: První vítěz této show propálil, že se tam nehrnula poprvé

 
Karolína Krézlová sice stále bojuje o dva a půl milionů korun, a především o titul Survivora, nejednou ale chtěla už hru vzdát a vrátit se domů. Naposledy těsně před sloučením. O to překvapivější je odhalení Vladimíra Čapka, který vyhrál první řadu česko-slovenské verze Survivoru. Ten totiž prozradil, že Krézlová bojovala o účast už v řadě, ve které dominoval právě on. 
19.04.2023 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Čapka (9 článků)

Partnera si budu hlídat, říká Krézlová o Polívkovi

 
Zpěvačka Karolína Krézlová (28) přiznala, že není žádná romantička. Na svátek zamilovaných si raději než svíčky a víno pustí horor a otevře pivo. Přesto je až po uši zamilovaná do syna Bolka Polívky Vladimíra (26) a hodlá si ho hlídat i v divadle.
10.03.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Alena Šeredová (844 článků) , Gianluigi Buffon (94 článků)

Od nejrychlejšího běžce planety k českému herci: Kráska Krézlová poprvé o lásce s Vladimírem Polívkou

 
Ještě v pátek byla ostýchavá, když měla mluvit o své nové lásce . Do soboty se jí to ale rozleželo v hlavě a modelka Karolína Krézlová  (28) si s námi o tom, jak je zamilovaná do syna slavných rodičů Bolka Polívky  (66) a Chantal Poullain, herce Vladimíra Polívky, na Česko Slovenském plese, kam dorazila bez něj, popovídala.
14.02.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (301 článků) , Vladimír Polívka (213 článků) , Vladimír Polívka (204 článků) , Bolek Polívka (676 článků)

Krézlová po rozchodu s Polívkou přiznala novou lásku!

 
Proslavila se románkem s nejrychlejším mužem světa Usainem Boltem, poté coby modelka a moderátorka sbalila Vladimíra Polívku (28), který ji dokonce požádal o ruku. Místo svatby ale přišel rozchod. Karolína Krézlová (30) se však rychle oklepala a už je znovu zamilovaná.
31.10.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polívka (213 článků) , Usain Bolt (377 článků) , Vladimír Polívka (204 článků)

Karolína Krézlová ukázala novou lásku. S majitelem luxusních restaurací vychovává jeho dceru

 
Karolína Krézlová je opět zamilovaná. Vypadá to, že po dlouhé době našla herečka konečně štěstí. Po bolestném rozchodu s hercem Vladimírem Polívkou byla dlouho sama a svou drahou polovičku nemohla najít. O svém vyvoleném se účastnice druhé řady reality show Survivor rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 
13.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polívka (213 článků) , Vladimír Polívka (204 článků)

Božské: Boltova exmilenka Krézlová natáčela klip jen v podprsence a kalhotkách za sto tisíc

 
Krásná Karolína Krézlová  (25) je díky bulváru veřejnosti známá hlavně jako bývalá partnerka nejrychlejšího muže planety Usaina Bolta (26). Přestože je vztah se slavným sprinterem již minulostí, Karolína na Usaina vzpomíná v dobrém. Sexy zpěvačka fenomenálnímu jamajskému běžci dokonce věnovala píseň Catching stars, ke které před několika dny natočila vzrušující klip.
24.09.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (377 článků)

Podívejte! Hříšně krásná Krézlová už není stoprocentně přírodní. Nechala si přifouknout rty a srovnat křivý nos

 
Ještě donedávna se Karolína Krézlová  (26) pyšnila tím, že její božské tělo bylo stoprocentně přírodní. Nakonec ale i tahle kráska podlehla novému trendu v estetické medicíně a nechala si lehce zvětšit rty.
09.06.2013 17:45 |

podobné články

Slávikova bývalka Krézlová se zase svlékla: Kulatý zadeček předvedla v minikalhotkách a podvazcích

 
Kočička Karolína Krézlová  (25) , která čerstvě dala kopačky Jaro Slávikovi , se chce prezentovat především jako zpěvačka. Ovšem ani své tělo nenechává ladem. Pořád má figuru, se kterou si může dovolit předvádět pořádně žhavé spodní prádélko.
08.05.2013 20:00 |

podobné články

Sláviku, o tohle božské tělo jsi přišel: Sexy Krézlová předvedla šťavnatý výstřih v přiléhavých šatech

 
Krásná Karolína Krézlová  (25) po rozchodu s Jaro Slávikem  (38) doslova rozkvétá. Asi jako každá žena po dramatickém ukončení vztahu touží po změně, tak i Karolína se rozhodla odstartovat novou životní etapu svobodné dívky změnou vzhledu. Kráska nezvolila radikální změnu barvy či délky vlasů, neobměnila šatník pod dohledem stylisty, jak to bývá obvyklé. Ve skutečnosti se nechala vylepšit na klinice estetické chirurgie.
15.05.2013 20:00 |

podobné články

Koukněte na to hříšné tělo: Ďábelská Karolína Krézlová se po rozchodu připravuje sbalit nového milence

 
Zpěvačka a modelka Karolína Krézlová  (25) nenechává po rozchodu s posledním milencem Jaro Slávikem nic náhodě. Pro dalšího muže chce být naprosto dokonalá. "Ale na cvičení teď nemám moc času," svěřila Super.cz.
19.05.2013 16:10 |

podobné články

Sláviku, tohle tělo ti už nepatří: Krézlová nafotila se stejně sexy kamarádkami tyhle vzrušující fotky

 
Karolína Krézlová  (26) ukončila s ženatým milencem Jaro Slávikem  (39) kontakt v osobní rovině a nyní ji slovenský producent nezastupuje už ani jako zpěvačku.
29.08.2013 19:00 |

podobné články

Ex mladého Polívky Krézlová provokuje z ráje: Úplně nahá mořská panna!

 
Bývalka moderátora Tváře Vladimíra Polívky (31) provokuje z ráje. Na pláž vyrazila herečka Karolína Krézlová (34) tak, jak ji Pánbůh stvořil, a své božské tělo také vystavila blahodárnému sluníčku.
30.06.2021 05:05 |

podobné články

Ex Vladimíra Polívky Krézlová: Úplně nahá mořská panna!

 
Bývalá láska moderátora Tváře Vladimíra Polívky (31) provokuje z ráje. Na pláž vyrazila Karolína Krézlová (34) tak, jak ji Pánbůh stvořil a své božské tělo také vystavila sluníčku.
03.07.2021 05:10 |

podobné články

Úchvatná Germani v černé, Krézlová jako nevěsta a dětská Barešová: Krásky vyrazily na Její tělo

 
České krásky vyrazily do společnosti. V pražském Kině Lucerna se uskutečnila premiéra očekávaného snímku Její tělo, kde nechyběla ani redakce eXtra. Akci si nenechalo ujít plno hereckých hvězd, mezi nimiž byla i hlavní představitelka Andrey Absolonové, Natalia Germani, která na událost zvolila dlouhé černé šaty a vypadala úchvatně. Na další módní kousky celebrit se podívejte v galerii.
17.11.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Absolonová (10 článků) , Natalia Germani (10 článků)

Namyšlená zpěvačka Krézlová: Vyměnila Bolta za Slávika?

 
Lucii Bílé (46) se z její namyšlenosti zpěnila krev v žilách, a i proto hlasovala pro její vyhazov. Modelka Karolína Krézlová (25) však v soutěži Česko Slovensko má talent bude zpívat dál.
17.10.2012 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2707 článků)

Krézlová promluvila o vztahu se Slávikem: Je to nádhernej chlap a...

 
Modelka a zpěvačka Karolína Krezlová (25) teď čelí obrovskému tlaku. Všude se totiž přetřásá její údajný milenecký poměr s porotcem soutěže Česko Slovensko má talent Jaro Slávikem (38). Karolína teď Aha! přiznala, jak je to doopravdy...
24.10.2012 05:15 |

podobné články