Článek

Zalíbil se jí život na cizí účet? Vítězka Like Housu se do práce nehrne. Čím argumentuje?

 
Simona Tvardek (18), výherkyně reality show Like House, se dnes dokáže pomocí sociálních sítí dobře uživit. Dostala se do širšího povědomí lidí a zajistila si dostatek spoluprací a fanoušků, aby mohla dělat to, co ji baví a především, aby svět internetu měla jako hlavní zdroj příjmu. Co by ale mladá influencerka dělala jiného, kdyby se jí v tomto směru nedařilo? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Proč by nemohla normálně pracovat?
19.06.2022 14:40 |

podobné články

Podobné články

Dusno v Like Housu: Datel poslal k vodě přítelkyni Nikol, té zbyly oči pro pláč

 
V reality show Like House začíná jít pomalu, ale jistě do tuhého. Kdo by čekal, že do povědomí veřejnosti se dostane málo výrazná a milá Bára právě ve spojitosti s bouřlivým Datlem, který na sociálních sítích platí za známého provokatéra? Po údajném románku s pohlednou fitnesskou Datel ohlásil pauzu se svou krásnou přítelkyní Nikol, která tento vztahový milník nese velmi těžce. Čeká nás první bouřlivý rozchod v Like House?! 
27.04.2021 11:40 |

podobné články

Velký zvrat v Like House: Fňukna Bára s Markem přiznali, že jsou spolu

 
V reality show Like House se poslední týdny neřešilo nic jiného než románek Marka Valáška s Bárou Stříteskou.  Kvůli faktu, že přišel do Like Housu Marek Valášek zadaný, stejně jako Bára, tak jim nezbývalo nic jiného, něž románek zapírat a zapírat, přestože je měli všichni za hlupáky, protože byl jejich vztah kvůli podložené informaci za jasně daný. Nyní konečně vše přiznali.
15.05.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (24 článků)

Válka v Like Housu kvůli románku Datla a Báry: Adam Kajumi odpálil vztahový granát

 
Novou reality show Like House lomcuje už týden údajný skandál mezi Markem Valáškem, který je známý především jako Datel, a Bárou Stříteskou. Influenceři odjeli na víkend domů a na sociálních sítích se okamžitě začalo řešit, zda mezi Bárou a Datlem něco bylo. Nejznámější influencer z celé party Adam Kajumi promluvil o jejich pletkách ve vile a rozpoutal tím válku. 
26.04.2021 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (24 článků) , Adam Adam (376 článků) , Adam Adam (376 článků)

Žhavý Like House: Datlovy ženy Nikol a Bára jsou si podobné jako vejce vejci

 
Datlova ex Nikol je nápadně podobná influencerově údajné nové lásce Báře z Like Housu. Obě kočky s perfektními postavičkami můžete porovnat v galerii. Není divu, že mladého youtubera uhranuly.
28.04.2021 15:10 |

podobné články

Datel s Bárou z Like House: Niki nám je líto, nevidíte si do pusy, jelita, řičí lidi

 
Jak se říká, pravda vyjde na povrch, což se potvrdilo i u zapíraného vztahu Báry s Markem z Like Housu, kteří se konečně po několika komediálních a nepovedených hereckých výstupech přiznali, že tvoří pár. Skandál se dral na povrch už od samého začátku, kdy se podle zdroje odehrál ve vile románek, načež natočil Marek dokonce i několik "pravdivých" videí, ve kterých vlastně lhal a která jsou dnes lidem pro smích, stejně jako influencer, který je vytvořil. Po "překvapivém" potvrzení vztahu na sebe reakce lidí nenechaly dlouho čekat. Místo podpory se ale ve valné většině případů dočkali Bára s Markem výsměchu. Lidé se zastávají Adama Kajumiho a nejvíce litují Markovu expřítelkyni Nikolu.
16.05.2021 19:55 |

podobné články

Hlasem virtuální moderátorky Like Housu promlouvá tahle seriálová sestřička: Jako Lucia musí znít drze a sexy

 
Diváci reality show Like House ji slyší v každém díle, ale ani jednou ji neviděli. Řeč je o virtuální moderátorce jménem Lucia, která soutěžícím zadává úkoly či pokládá otázky. Za tajemným hlasem z reprobedny se skrývá herečka Hana Kusnjerová, kterou diváci znají ze seriálů Modrý kód, Polda, Svatby v Benátkách, ale hlavně z Ordinace v růžové zahradě, kde hrála naivní sestřičku Ladu.
15.06.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Kusnjerová (10 článků)

„Jsi zakomplexovaná šikmooká pí*a!“ V Like Housu se strhla brutální hádka plná vulgarismů a rasistických urážek

 
Takhle vulgární hádku, jakou zažili účastníci reality show Like House, televizní diváci nepamatují. Kromě velmi ostrých slov došlo mezi influencerkami dokonce na rasistické urážky. „Já mám v pí*i tebe, kámo. Jsi zas*aná šikmooká rasistka,“ zaznělo například od jedné z dívek.
17.06.2021 12:15 |

podobné články

Účastník nového Like Housu zmátl diváky: Je to muž, nebo žena?!

 
Vedle Agáty Hanychové (36) se v nové sérii reality show Like House objeví ještě jeden účastník, který mezi diváky zdvihl pár obočí. Mladý vtipálek Sebastian Šikl (18) totiž svým nekonvenčním vzhledem v některých vzbuzuje otázku, jakého je vlastně pohlaví.
22.10.2021 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3200 článků) , Sebastian Sebastian (123 článků)

Agáta je z Like Housu venku! Přistihli ji fotoreportéři Blesku!

 
Do středy byla Agáta Hanychová nejznámější obyvatelkou vily Like House2, kterou vysílá nová stanice Prima SHOW. Jenže včera v poledne ji fotoreportéři Blesku přistihli na procházce s dcerou Miou! Televize přiznala, že Agáta soutěž opustila!
29.10.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3200 článků) , Miou Miou (63 článků)

Vnadná kráska z Like Housu Ela Yababy: Je africká princezna! A přišla na to v 19 letech

 
Vila reality show Like House aktuálně hostí různé typy osobností. Málokdo ale ví, že se mezi influencery skrývá skutečná princezna s modrou krví. Je jí pohledná Ela Yababy (21), která se o svém původu poprvé dozvěděla teprve přede dvěma lety!
11.11.2021 05:15 |

podobné články

Lascivní fotky i řeči. Tiktokerům do Like Housu pozvali zajíčky z Playboye

 
Soutěžící reality show Like House 3 si užili erotikou nabitý večer. Navštívily je modelky z Playboye a předvedly jim, jak správně pózovat. Pro Dominiku Myslivcovou nebylo takové focení žádnou novinkou. Její fotografie, včetně titulní strany, se v časopisu objevily na začátku roku 2020.
24.03.2022 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (362 článků)

Pornohvězdy v Like Housu! Vzrušený Sebastian a zklamaná Myslivcová

 
Reality show Like House sice cílí především na mladé publikum, které pravidelně sleduje influencery ze sociálních sítí, tentokrát si ale tvůrci přichystali spíš něco pro dospělé. Do vily totiž zavítaly vnadné playmates a hvězdy erotických filmů!
24.03.2022 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (123 článků)

Jak vybrat spořící účet

 
Jsme národ spořivý. Mnozí z nás mají na účtu naspořenou rezervu “pro všechny případy”, někteří dokonce ještě víc, problém je, že často ukládáme své úspory na špatné účty. Většina Čechů má své naspořené peníze na běžných účtech, kde se jim nijak nezhodnocují, naopak jim z nich ještě ukrojí inflace, i když je v posledních letech hodně nízká. Řešením je spořící účet, který byste si měli založit vedle běžného, a na něj přebytky převést. K čemu slouží spořící účet Peníze, které máte na běžném účtu, by měly sloužit pro krytí základních potřeb v daném měsíci. Může na něm být i rezerva v řádu několika tisíc korun na potřeby a výdaje v nejbližším období, o nichž víte. Další finanční úspory by se měly pravidelně či nepravidelně převádět na spořící účet, ten by tak měl být zásadní pro vytváření finanční rezervy. Peníze našetřené na spořicím účtu by měly sloužit hlavně na pokrytí nečekaných výdajů. Častá praxe ovšem je taková, že si lidé nechávají na běžném účtu i velké částky, klidně v řádu statisíců. Takové by neměly být dokonce ani na spořících účtech, ale měly by se využít efektivněji. Kritéria pro výběr spořícího účtu Pro spořící účet je dost důležitá dostupnost finančních prostředků v případě potřeby, právě proto, že slouží k pokrytí nečekaných výloh. Některé banky a záložny mají v nabídce „spořicí účty“ s fixací, případně s výpovědní lhůtou, ty mají spíš povahu termínovaných vkladů. Při výběru se budete pravděpodobně orientovat především výší úročení vkladu a frekvencí připisování úroku. Důležité budou i podmínky, za nichž si na vyšší úrok sáhnete. Může to být nutnost minimálního vkladu, povinný počet peněžních operací a podobně. Někde můžete mít limitovanou maximální hranici vkladu, případně nutnost vedení běžného účtu tam, kde máte založený ten spořící. Solidní banky vedou všechny spořící účty a služby s nimi spojené (vklad, výběr a... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat spořící účet pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.08.2018 17:35 |

podobné články

Like House 2: Agáta Hanychová zabojuje vedle Sebevraždy i výstředního vizážisty

 
Druhá řada reality show Like House 2 představí novou partu soutěžících, ale také vilu, kde se vedle sedmi mladých influencerů bude objevovat i Agáta Hanychová. Diváci tak budou po dobu tří měsíců sledovat jejich každodenní život, který nově nabídne i noční show. Tohle jsou influenceři, kteří se v Like House 2 objeví.
06.10.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3200 článků)

Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House? zeptala se Prima diváků. A sklidila nálož kritiky

 
Hodnocení diváků nové reality show Like House Primu nepotěší. Na otázku položenou na facebookové stránce pořadu „Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House?“, jež měla rozproudit diskuzi, se dočkala jen kritiky.
20.04.2021 11:55 |

podobné články

Uražená Lada v Like House drsně útočí na Djany: Co tady vůbec děláš? Táhni!

 
Lada Horová se v nejnovější epizodě reality show Like House pořádně opře do Djany. Ta na Like House v minulosti nadávala a účinkování odmítla. Teď ale ve vile je a diváci ji milují. To dohání Ladu k šílenství.
27.05.2021 15:20 |

podobné články

Skupina Like-it vydala debutové album: Je potřeba mít pokoru a respekt

 
Třebíčská popová kapela Like-it vyslala do světa své první album City in the city. Jsou na něm mimo jiné i již dříve zveřejněné písně Nádech, Mrazí nebo Křídla, ale i skladba Nech vítr vát, kterou pro ni napsal Marek Ztracený. Křest desky proběhne 1. října v klubu Roxy v Třebíči. Like-it tvoří zpěvák Dominik Kříž, kytarista Dan Dukovský, baskytarista Marek Vejtasa a bubeník Pavel Jansa.
17.08.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (374 článků) , Pavel Kříž (250 článků) , Pavel Marek (312 článků) , Pavel Marek (328 článků) , Dan Dan (78 článků) , Dan Dan (78 článků)

Vizážista Tadeáš míří do Like House 2: Lidé mi přejí smrt, je to nechutné, svěřil se

 
Jedním z účastníků nové řady reality show Like House 2 bude influencer a vizážista Tadeáš Kuběnka (18), který prozradil, co od účasti v show očekává, čeho se obává či jak by naložil s peněžní výhrou. V rozhovoru se také svěřil, že mu kvůli účasti v Like House 2 přejí lidé smrt, nechutná mu přetvářka a na hatery je připravený. "S hatery počítám. Jsem gay v Česku, který se maluje, a mluvím jako dělník."
09.10.2021 08:45 |

podobné články

Sebastian z Like House 2 vyvolal zmatení: Lidé nevědí, jestli jsem kluk nebo holka, svěřil se

 
Influencer Sebastian Šikl (18) vystupuje a tvoří pod pseudonymem Vyslovuje se to mem, ale také Sebevražda. Sebastian je taktéž jedním z účastníků reality show Like House 2, kde bude společně s dalšími sedmi influencery obývat tři měsíce vilu. V rozhovoru pro eXtra.cz se ještě před nástupem do reality show svěřil, co od Like House 2 očekává, jak by naložil s výhrou, ale také prozradil, čeho se nejvíce obává. "Na influencery z první řady byl hate kvůli tomu, jak v televizi vystupovali."
10.10.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (123 článků)