Článek

Zalezte domů! Babiš to podcenil. Prezident lékařské komory má naléhavý vzkaz

 
Prezident České lékařské komory Milan Kubek vyzval všechny spoluobčany, aby dodržovali vládní opatření a pokud je to jen trochu možné, tak aby se uzavřeli do osobní karantény. Jestliže to společnost neudělá, podle Kubka nevyhnutelně zemřou tisíce lidí. Premiér Andrej Babiš by teď, podle Kubka, udělal nejlíp, kdyby raději vůbec nemluvil, protože když měl rozhodnout důležité věci, neřídil se názory specialistů, ale podle nálad na facebooku.
17.10.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19810 článků)
Podobné články

Profesní komory vyzývají vládu k zavedení efektivního postihu za neoprávněný výkon činnosti nekvalifikovanými osobami

 
V sídle Notářské komory ČR proběhlo tradiční každoroční setkání zástupců profesních komor, zřízených zákonem, tedy České advokátní komory, České komory architektů, Komory auditorů ČR, Komory daňových poradců ČR, České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě , České komory patentových zástupců ČR, České lékárnické komory, České stomatologické komory, Exekutorské komory ČR, Komory veterinárních lékařů ČR, Notářské komory ČR a České lékařské komory.
08.12.2016 14:05 |

podobné články

Recept vinaře na tropy: Zalezte do sklepa a dejte si růžové víno!

 
Zalezte do vinného sklepa, otevřete si růžové víno a vylezte v dobré náladě až večer, kdy bude chladno. Tento recept na přežití nynějších panujících tropů radí vinař Václav Adámek (37) z Višňového na Znojemsku.
20.08.2012 22:55 |

podobné články

Staronovým šéfem lékařské komory se stal Milan Kubek

 
V sobotu se na sjezdu České lékařské komory v Praze, kde 369 delegátů již od pátku zastupuje 44 000 doktorů, volil nový prezident komory. Proti Milanu Kubkovi, který byl v prezidentské funkci pět let a kvůli nové volbě musel odstoupit, se postavila profesorka Jana Hercogová, přednostka dermatovenerologické kliniky II. lékařské fakulty UK a Fakultní nemocnice Bulovka v Praze. V sobotní volbě Kubek svůj post obhájil.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Kubek a Hercogová se utkají o post šéfa lékařské komory

 
V sobotu se na sjezdu České lékařské komory v Praze, kde 350 delegátů již od pátku zastupuje 44 000 doktorů, volí nový prezident komory. Proti Milanu Kubkovi, který byl v prezidentské funkci pět let a kvůli nové volbě musel odstoupit, se postaví profesorka Jana Hercogová, přednostka dermatovenerologické kliniky II. lékařské fakulty UK a Fakultní nemocnice Bulovka v Praze.
20.11.2010 21:20 |

podobné články

Vládní program zaslouží pochvalu, připustil šéf lékařské komory Kubek

 
Zdravotnická část koaliční smlouvy mezi ČSSD, ANO a KDU-ČSL je podle prezidenta České lékařské komory Milana Kubka dobrá. Prohlásil to v ČT 24. Do dokumentu se prý dostaly teze lékařské komory. Podle Kubka ale bude nutné poslat do zdravotnictví více peněz.
13.12.2013 18:15 |

podobné články

V Brně dnes začíná dvoudenní sjezd České lékařské komory

 
Na dvoudenním sjezdu České lékařské komory (ČLK) se dnes a v neděli sejdou v brněnském hotelu Voroněž čtyři stovky delegátů z celé země. Zastupují přes 52.000 členů stavovské organizace. Dnes se bude volit prezident komory i celé nové představenstvo. O funkci prezidenta bude usilovat pro své už třetí funkční období Milan Kubek. Odpoledne je na programu diskuse s ministrem zdravotnictví Svatoplukem Němečkem (ČSSD) a dalšími politiky i se zástupci zdravotních pojišťoven.
21.11.2015 06:10 |

podobné články

Do Brna se sjedou lékaři. Voláme o pomoc, Sobotka s Babišem nic neudělali, burcuje jejich prezident Kubek

 
V Brně dnes začne dvoudenní sjezd České lékařské komory (ČLK), který se bude zabývat aktuálními problémy českého zdravotnictví. Schválit by měl také rozpočet komory, novou informační kampaň nebo pořízení nového sídla lékařské komory. Sjezd pokračuje i v neděli, kdy budou schvalována jeho usnesení.
11.11.2017 08:00 |

podobné články

„Naprosto mimo realitu.“ Vojtěch odmítá kritiku od lékařské komory, přichází pořád

 
Vedení České lékařské komory (ČLK) ve svých požadavcích podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) nenavrhuje, jak problémy řešit a systém změnit. Na sjezdu v Brně delegáti ČLK vyslovili nespokojenost s ministrovou prací a požadují každoroční zvyšování platů lékařů v nemocnicích a léčebnách nejméně o 10 procent. Vojtěch označil kritiku za kolorit. Prezident ČLK Milan Kubek, který je ve funkci 13 let, by měl změnit rétoriku a začít být trošku konstruktivní, řekl v neděli ministr v reakci na prohlášení komory.
24.11.2019 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1159 článků)

Jasnovidka: Mám vzkaz od duše Moniky Kramné. Vím, kdo je zabil!

 
Smrt dvou otrávených Češek v Egyptě nepřestává být záhadou. Spekulují o ní média i jejich čtenáři a diváci. Zcela netradičním způsobem se rozhodla získat informace jasnovidka Anna Petrová. Ozvala se redakci TN.cz s tím, že má naléhavý vzkaz od "duše Moniky Kramné"...
13.08.2013 10:45 |

podobné články

Prezident lékařské komory: s penězi chybí kvalifikovaní zdravotníci

 
Prezident České lékařské komory Milan Kubek v rozhovoru pro sobotní vydání deníku Právo kritizoval nedostatečném financování zdravotnictví a hovořil též o nedostatku kvalifikovaného zdravotnického personálu.
20.03.2010 16:55 |

podobné články

Kubek přikládá pod kotlem. Sám se o práci bát nemusí

 
Prezident České lékařské komory Milan Kubek prý nemá politické ambice. Na tom, že je jako prezident Lékařské komory a navíc lékař se soukromou praxí ještě v předsednictvu Lékařského odborového klubu (LOK), nic divného nevidí.
20.01.2011 10:50 |

podobné články

Do voleb vláda koronavirus zlehčovala, teď jsme v kritické situaci, zlobí se prezident lékařské komory Kubek

 
Ačkoliv Česko vyhrálo svůj jarní boj s koronavirem, ten podzimní zatím zásadně prohrává. Politici a odborníci často říkají, že velký podíl na tom má fakt, že přibližně čtvrtina Čechů nedodržuje státem nařízená opatření a není tak opatrná. Prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubka nicméně vidí hlavní problém někde jinde. S opatřeními se podle něj mělo začít už od září. Jak ale Kubka říká, vláda situaci krutě podcenila, když před volbami nechtěla naštvat voliče přísnými nařízeními.
16.10.2020 14:25 |

podobné články

Zemane, Klausi, prosím mlčte. Zkušený pravičák Havlík také prozradil, co oba pány spojuje

 
Někdejší mluvčí občanského fóra Petr Havlík poslal naléhavý vzkaz Václavu Klausovi a raději Zemanovi. Dal by se shrnout do dvou slov - prosím, mlčte. Především prezident Zeman, že teď nemluví jen sám za sebe, ale za celou republiku. Stranou Havlíkovi pozornosti nezůstal ani Andrej Babiš (ANO). Ten si prý možná myslí i na nástupnictví po Zemanovi. Havlík vysvětluje, jak na to přišel.
23.11.2014 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10028 článků) , Andrej Babiš (19810 článků) , Petr Zeman (336 článků)

Pojišťovny neproplácí lékařům peníze, bouří šéf komory. Mají dlužit přes 5 miliard

 
Ambulantní lékaři podle České lékařské komory (ČLK) nedostali za šest let zaplacenu péči za zhruba 5,5 miliardy korun. Pojišťovny podle prezidenta komory Milana Kubka nerespektují vyhlášky, přičemž zůstatky na účtech pojišťoven stále rostou. Kubek to v sobotu řekl na sjezdu komory v Brně.
23.11.2019 12:45 |

podobné články

Řidič podcenil brod a uvíznul uprostřed řeky! V zoufalství vylezl na střechu vozu

 
Řidič s terénním vozem podcenil hloubku brodu. Nakonec se krčil na střeše svého džípu a i s další posádkou auta ho museli vysvobodit hasiči.
24.03.2012 10:45 |

podobné články

Léčitel Saavedra: Iveta měla bloky z dětství. Rychtář to krutě podcenil

 
S Ivetou Bartošovou (†48) si léčitel Jan Saavedra (58) užil své. Snažil se jí pomoci a prý se to dařilo. Navázali blízký vztah, v září 2013 jí šel i za svědka při svatbě s Josefem Rychtářem. Prý proto, že všichni ostatní odmítli... Jenže Rychtář ho od Ivety nakonec údajně odstřihl a Saavedra nyní vdovce viní, že situaci kolem Ivetina zdraví hrubě podcenil. A že se tím na její smrti podílel!
04.05.2014 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6821 článků)

Tlouštík se chtěl osvěžit v řece: Podcenil svou váhovou kategorii a dopadl jako Titanik

 
I tlouštíci se v létě chtějí osvěžit. Těžkotonážní muž v plavkách se takto chtěl vykoupat v řece. Podcenil ale svou váhovou kategorii a jeho počínání skončilo trapasem. Uklouzl a sjel do vody jak potápějící se Titanik.
20.01.2020 13:45 |

podobné články

Poté, co dostal Českého lva za Nabarvené ptáče, se Václav Marhoul omlouval: Proč podcenil české diváky?

 
Když vstupoval jeho film Nabarvené ptáče do kin, byl režisér Václav Marhoul značně pesimistický, co se návštěvnosti v českých kinech týče. A to, že podcenil českého diváka, nám přiznal poté, co jeho film naprosto ovládl udílení cen České filmové a televizní akademie.
09.03.2020 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Marhoul (67 článků) , Václav Český (555 článků)

Muž podcenil svou váhu. Podstoupit riziko u vody se mu nevyplatilo

 
Pěkně se zhoupnout na laně přivázaném k větvi stromu a skočit do vody je oblíbenou letní kratochvílí u řek a rybníků. Muž na videu se chtěl také pobavit, podcenil ale svou váhu. Větev, na kterou se chtěl pověsit skokem z loďky, ho neudržela a ve chvíli, kdy ji zatížil, praskla a letěla do vody s ním.
25.07.2020 21:15 |

podobné články