Článek

Zalezli a nevylézali. Pirátská katastrofa: Bartoš a další to nesli zle

 
Spisovatel a novinář Patrick Zandl, který kandidoval za hnutí PirSTAN ve Středočeském kraji, se se svými pocity nad výsledky voleb svěřil na sociální síti Facebook. „Volební vítězství se prožívalo spíše jako pohřeb,“ poznamenal Zandl.
10.10.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Zandl (12 článků) , Patrick Patrick (70 článků)
Podobné články

Budou poslanci Evropského parlamentu podporovat důstojnou mzdu?

 
Nevládní organizace NaZemi vyzvala kadidáty a kandidátky do Evropského parlamentu napříč politickým spektrem, aby po svém zvolení využili svůj mandát k prosazování důstojné mzdy pro pracující v oděvním průmyslu (1). Stalo se tak v rámci dlouhodobé mezinárodní kampaně Za důstojnou mzdu. Podporu kampani již vyjádřily Strana zelených, KSČM a Česká strana pirátská. Zároveň kampaň podpořili konkrétní kandidáti na poslance: Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), Ivan Bartoš (Česká strana pirátská), Tomáš Tožička (Česká pirátská strana), Kateřina Konečná (KSČM) a Zuzana Brzobohatá (ČSSD).
29.04.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (307 článků) , Zuzana Brzobohatá (11 článků) , Katka Brzobohatá (27 článků)

Pirátská raketa. Tak chválí Ivan Bartoš svou senátorku. Bojuji za slabé, tvrdí ona

 
Nezávislá senátorka Adéla Šípová, podporovaná Piráty, maminka pěti dětí, poskytla rozhovor magazínu Czech & Slovak Leaders. Předseda Pirátů Ivan Bartoš senátorce poděkoval za to, co všechno sdělila veřejnosti. Především ve věci exekucí, které se Piráti snaží řešit od roku 2017 a podle Bartoše budou v tomto úsilí pokračovat i po dalších volbách. Magazín Šípovou poctil přezdívkou „pirátská raketa“. „Raketa“, která možná na nějaký čas odletí do Tanzanie.
25.03.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2179 článků)

Piráti nejsou připraveni vládnout! Bartoš by zasloužil záhlavec, vstává ze židle známý komentátor

 
Pirátská strana není připravena vládnout, konstatuje komentátor Lidových novin Petr Kamberský při pohledu na to, jak předseda této strany Ivan Bartoš poučuje nového ministra zahraničí Jakuba Kulhánka (ČSSD) v diplomatické krizi s Ruskou federací kvůli kauze Vrbětice. „Sebejistota smíchaná s neznalostí je fascinující. Bartoš, který v životě neřídil nic kromě vlastní partaje, poučuje Kulhánka, který se dlouhé roky věnuje jen zahraničním vztahům,“ nevychází Kamberský z údivu.
24.04.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2179 článků)

Že zdaníme i vzduch? Blbost, obořil se Ivan Bartoš z tisku

 
Kvůli plánům na zvýšení daní vyvolává Pirátská strana ve společnosti nemalý rozruch. Předseda strany Ivan Bartoš pro Mladou frontu Dnes vyvracel lži, které o obsahu jejich programu v tomto směru kolují. „Že chceme zdanit vzduch? To je blbost!“ říká Bartoš s tím, že žádné explicitní zvyšování daní v plánu není. Propad preferencí v průzkumech prý ale připisuje masivní lživé kampani, které volební koalice Pirátů a STAN čelí.
24.07.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2179 článků)

Vznikla Moravská a Slezská pirátská strana, Piráti se distancují

 
Na Ministerstvu vnitra se registrovala Moravská a Slezská pirátská strana, chce se stát alternativou k parlamentní České pirátské straně. ČTK o tom dnes informoval zmocněnec přípravného výboru nové strany Karel Světnička, podle něhož uskupení postavilo dva kandidáty do letošních senátních voleb. Česká pirátská strana se od vzniku nové strany distancuje a chystá se Světničkovi odebrat status registrovaného příznivce.
16.08.2018 16:25 |

podobné články

Au. To si Bartoš odnese: Pláč a ztracené hlasy, ač to myslel dobře

 
Slova předsedy Pirátů Ivana Bartoše o muslimské Evropě se stala terčem posměšků. Herní vývojář Daniel Vávra si rýpl, že teď Bartoš zní jako Okamura a politici a komentátoři na internetu se shodovali, že u voličů Pirátů tyto výroky nebudou přijaty s povděkem. „Tohle je větší salto mortale, než Jurečkova omluva. Jestli on to Bartoš s tou středovostí už kapku nepřehnal?“ trefoval se do Bartoše publicista David Petrla. Youtuber Bratříček se přidal, že Bartoš teď používá termíny, které on raději nevyslovoval. A dle arabisty Singera bylo přistoupit na termín „muslimská Evropa“ Bartošovou chybou.
23.09.2021 07:25 |

podobné články

Osobnosti: David Vávra (37 článků) , Ivana Bartošová (44 článků) , David Daniel (14 článků) , David Singer (1 článek) , Daniel David (4 články) , Daniel Daniel (677 článků) , David David (1023 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , David David (769 článků) , Daniel Daniel (376 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , Daniel Daniel (677 článků) , David Daniel (4 články)

Dezinformace. „Popravený“ Bartoš vysvětlil výsledek Pirátů

 
Předseda Pirátů Ivan Bartoš a šéf STAN Vít Rakušan se vyjádřili k výsledkům, kdy jejich společná koalice skončí na pásce třetí. Jejich kampaň - zejména pirátskou - podle všeho ovlivnily dezinformace, hovořil o tom Bartoš. "Ovlivnilo to to, jak se choval premiér v průběhu celé kampaně," uvedl Bartoš.
09.10.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (232 článků) , Ivan Ivan (2179 článků)

Koronavirová břicha: Celebrity ukazují lockdownové špeky!

 
Rok v lockdownu se na nás pěkně podepsal a zejména pak na našich tělech. Konečně je teplo, léto, čas dovolených a my abychom radši nevylézali. Ale lépe na tom nejsou ani naši slavní, kteří v karanténě tak „nakynuli“, že byste je možná ani nepoznali. Na jejich vypasená bříška a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.
07.05.2021 13:05 |

podobné články

Sinice útočí! Tohle je 5 důvodů, proč byste si na tyhle potvory z rybníka měli dát majzla!

 
Horké letní dny nás všechny vybízejí k tomu, abychom skočili do nejbližšího rybníka nebo nádrže a nevylézali. Nebezpečí potvor, které se v mnohých vodách ale momentálně vyskytují, je horší, než jste si mysleli!
13.08.2015 07:41 |

podobné články

Česká pirátská strana opět zvolila předsedou Ivana Bartoše

 
Česká pirátská strana opět zvolila svým předsedou Ivana Bartoše, který již stál v čele pirátů v letech 2009 až 2014. Rozhodli o tom delegáti celostátního fóra strany, které se konalo v Olomouci, a členové, kteří hlasovali na internetu. Bartoš porazil už v prvním kole jediného protikandidáta Petra Bajgara.
02.04.2016 14:25 |

podobné články

Ti se zorientovali rychle. Piráti si založili firmu, která jim pomáhala při vedení kampaně. Figuruje v ní i dosud neznámý muž, o kterém se dosud mnoho nevědělo

 
1. Pirátská s. r. o. Tak se jmenuje firma, která začala podle obchodního rejstříku fungovat před necelým půl rokem. Základní vklad činí 50 tisíc korun a jejím jediným jednatelem je předseda Pirátů Ivan Bartoš. Prokuru pak zastupuje nepříliš známý volební manažer Pirátů Štěpán Štrébl. V předmětu podnikání má pak 1. Pirátská s. r. o. napsáno: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Proč Piráti tuto společnost zakládali?
03.11.2017 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2179 článků)

Expert: Tady bude zle. Rabování. Fiala a Bartoš? Je jen jedna možnost

 
Jaroslav Štefec se obává, že nás čeká globální ekonomická, potravinová, energetická a logistická krize. Ale čeští politici, především ti opoziční, se podle něj tváří, že se nic neděje. Podle Štefce přitom hrozí, že může být až tak zle, že dojde na rabování v obchodech. A v takové situaci podle Štefce nemůže být českým premiérem ani Petr Fiala (ODS), ani Ivan Bartoš (Piráti). Vidí jen jednoho člověka, který by teď měl být premiérem: Babiš.
30.09.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2172 článků) , Jaroslav Fiala (83 článků) , Ivan Ivan (2179 článků)

Pirát Bartoš řeší další lidoveckou „zradu“. Bělobrádek: Hulí slušnej matroš

 
Rozpad koalice KDU-ČSL a Starostů (STAN) vyhlíží hladově Česká pirátská strana. Šéf Ivan Bartoš už podle svého prohlášení dokonce hnutí Petra Gazdíka nabídl místa na pirátských kandidátkách. Vicepremiér a šéf KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se mu ale na sociální síti Twitter vysmál zmínkou o konzumaci kvalitní marihuany.
13.07.2017 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1046 článků) , Petr Gazdík (1035 článků) , Pavel Bělobrádek (1636 článků) , Ivan Ivan (2179 článků) , Pavel Bartoš (48 článků)

Velká pirátská svatba: Bartoš si vzal „kněžku chaosu“, hrála mu Znouzectnost

 
17. listopadu se po Praze odehrála spousta akcí. Od tradičních vzpomínkových u Hlávkovy koleje a na Národní třídě po projev Miloše Zemana před členy Bloku proti islámu na Albertově, což Pirát Ivan Bartoš (35) označil za ostudné. On sám se vydal do kostela. Vzal si totiž svou vyvolenou Pirátku.
18.11.2015 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26332 článků) , Ivan Ivan (2179 článků)

Slavný vlasatý předseda Pirátů Bartoš je zpátky. Zvolili jej hned v prvním kole

 
Česká pirátská strana opět zvolila svým předsedou Ivana Bartoše, který již stál v čele Pirátů v letech 2009 až 2014. Rozhodli o tom delegáti dnešního celostátního fóra strany, které se konalo v Olomouci, a členové, jež hlasovali na internetu. Bartoš porazil už v prvním kole jediného protikandidáta Petra Bajgara. Končící předseda Lukáš Černohorský funkci neobhajoval.
02.04.2016 15:35 |

podobné články

Ivan Bartoš: My ve vládě s ANO? Museli by odejít lidé z Agrofertu. Odmítáme i většinový systém. Máme 20 podmínek

 
Pirátská strana Ivana Bartoše již včera ustanovila poslanecký klub. Stále však není jasné, zda strana půjde do vlády, nebo zůstane v opozici. Předseda strany Bartoš ani v rozhovoru pro Lidovky.cz nevyloučil žádnou variantu.
23.10.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2179 článků)

Piráti „upirátili“ logo Elánu, kapela zvažuje právní kroky. Bartoš: Vše bylo v rámci zákona

 
Pirátská strana ve svém silvestrovském videu použila logo kapely Elán. Ta jim to ale nepovolila. Na skutečnost upozornil v sobotu server iDnes.cz. Slovenská kapela podle svého manažera zváží proti politické straně právní kroky. Předseda Pirátů Ivan Bartoš ale na použití loga ve videu nic špatného nevidí, šlo podle něj o parodii a koláž, což prý autorský zákon umožňuje.
06.01.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2179 článků)

13. komnata Ivana Bartoše: Lídr pirátů v exkluzivní zpovědi vyvrací mýty o své osobě

 
Ivan Bartoš (41) je zejména před volbami do Sněmovny terčem řady dezinformací. Na sociálních sítích ho někteří lidé démonizují a nesmyslně označují jako feťáka či alkoholika. I proto předsedu Pirátů vyzpovídala na toto a řadu dalších témat herečka Daniela Kolářová (74). Bartoš ve videu, které Pirátská strana poskytla exkluzivně pro eXtra.cz, mluví o svém divočejším mládí, ale také o tom, jak rozumově dozrál, kdy přestal pít alkohol a jak ho změnila role otce a manžela. Spolu se svou ženou Lydií tak přímo vyvrátil nejdivočejší fámy, které se šíří nejen v internetových diskuzích.
18.09.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Kolářová (189 článků) , Ivan Ivan (2179 článků)

Lidovci ani zelení by s komunisty do vlády nešli. Vzpomeňte na Kalouska

 
Předsedové politických „středových“ stran tvrdí, že by v žádném případě nešli do takové koalice s ČSSD, na níž by participovali i komunisté. Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek dokonce k tomu řekl třikrát kategorické NE. „To bychom radši zůstali v opozici,“ zmínil. Podobně pak hovoří i šéf Strany zelených Ondřej Liška. Ten dokonce vylučuje i koalici s kýmkoliv, tedy i s ČSSD.
07.05.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Liška (368 článků) , Pavel Bělobrádek (1636 článků) , Pavel Liška (269 článků)