Článek

Zákulisí StarDance: Sladké něžnosti Adamczykových, proměna Kostkové a Chlopčík na klíně

 
V zákulisí StarDance panuje vždy veselá nálada, díky maskérům se dějí kouzla. Například z krásné moderátorky taneční soutěže Terezy Kostkové, která se v zákulisí objevovala v pohodlném županu, se po zásahu stylistů stala pravá dáma. Mezitím jediní manželé v show, Adamczykovi, se před živým vysíláním líbají a chovají se jako čerstvě zamilované hrdličky, jak zachytili také fotografové z České televize.
14.11.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (996 článků)
Podobné články

Zákulisí StarDance plné něžností. Chlopčík držel Drexler za kolínko, Genzer je objímal

 
Porota StarDance je jako jedna rodina. Již několik let pravidelně usedají Richard Genzer, Zdeněk Chlopčík a Tatiana Drexler za jedním stolem a společně hodnotí taneční čísla hvězdných párů. Jak zachytili přítomní fotografové v zákulisí taneční soutěže, mají k sobě skutečně blízko. 
08.11.2023 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Richard Genzer (577 článků) , Zdeněk Chlopčík (40 článků) , Tatiana Drexler (39 článků) , Tatiana Tatiana (14 článků)

Láska, stres a něžnosti. Jak to vypadá ve StarDance před vysíláním

 
V zákulisí StarDance je před večerním vystoupením kromě příprav, co se šatů, účesů a make-upu týče, dost času i na sociální sítě a nejrůznější hovory. A nebo třeba i na něžnosti, jak je tomu v případě manželů Adamczykových, kteří jsou ovšem ve show „soupeři“.
09.02.2010 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladko Dobrovodský (130 článků) , Charlie Sheen (484 článků) , Tereza Kostková (996 článků) , Zdeněk Pohlreich (639 článků)

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1083 článků) , Anna Polívková (253 článků) , Imrich Bugár (52 článků)

Zdeněk Chlopčík naučil s Nadací ČEZ tančit mladé autisty. Zadarmo

 
Taneční mistr Zdeněk Chlopčík si na netradiční „šluskoloně“ v Horní Suché vysloužil ještě bouřlivější ovace než při svých vtipných komentářích v televizní soutěži StarDance. To když mu pořadatelé z havířovského spolku ADAM – Autistické děti a my děkovali, že taneční kurz pro mladé lidi s poruchou autistického spektra vedl bez nároku na honorář. Mistr českých parketů to ale odmítl: „Já jsem svůj honorář dostal, i když ne na účet. Odměnili mě účastníci kurzu svým nadšením a neuvěřitelnou snahou,“ řekl se skromností sobě vlastní Chlopčík. Finance na uspořádání kurzu získal ADAM díky návštěvníkům loňských Havířovských slavností, jejichž energii vyšlapanou na Oranžovém kole přeměnila Nadace ČEZ na 50 tisíc korun.
03.05.2023 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Zdeněk Chlopčík si doma hýčká okouzlující dámu: Brigita se může pyšnit krásnou postavou

 
Nejobávanější porotce StarDance, Zdeněk Chlopčík (66), si doma hýčká krásnou dračici. Jeho manželka Brigita (46) se ve svém věku pyšní výstavní postavou. Tu ráda ukazuje v bikinách na svých sociálních sítích a Chlopčík ji vždy hrdě v komentářích podporuje. Také si krásku rozmazluje. 
22.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1083 článků)

VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota

 
Novou královnou a králem tanečního parketu se stali Anna Polívková a Michal Kurtiš. Ve finále dostali nejvíce bodů od diváků a porazili Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Pro tanečníka jde o první vítězství v show. V roce 2010 se dostal do finále se zpěvačkou Anetou Langerovou, nakonec ale skončili stříbrní. Další články k tématu: OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
21.12.2013 22:02 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (565 článků) , Taťána Kuchařová (1083 článků) , Anna Polívková (253 článků) , Imrich Bugár (52 článků) , Jan Onder (178 článků) , Anna Nova (51 článků)

Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější

 
Byla lepší tanečnicí, ale u diváků rozhodly sympatie. Tak se po sobotním finále StarDance mluví o závěrečném duelu mezi Taťánou Kuchařovou a Annou Polívkovou, jež nakonec modelku porazila díky diváckému hlasování. Partner Kuchařové Ondřej Brzobohatý na kameru iDNES.cz uvedl, že jeho vítězem je právě Taťána. Další články k tématu: VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
22.12.2013 09:27 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (875 článků) , Taťána Kuchařová (1083 článků) , Anna Polívková (253 článků)

Chlopčík ze StarDance přišel kvůli nevěře o dceru

 
Většinou zdobí jeho tvář široký úsměv, když však mluvil v pořadu České televize 13. komnata, měl k němu hodně daleko. Obávaný porotce soutěže StarDance a známý tanečník Zdeněk Chlopčík (44) naopak jen stěží zakrýval slzy, které mu tekly po tváři.
21.02.2011 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Chlopčík ze StarDance: Kvůli nevěře přišel o dceru

 
Většinou zdobí jeho tvář široký úsměv, když však mluvil v pořadu České televize 13. komnata, měl k němu hodně daleko. Obávaný porotce soutěže StarDance a známý tanečník Zdeněk Chlopčík (44) naopak jen stěží zakrýval slzy, které mu tekly po tváři.
21.02.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Chlopčík ze StarDance: Kvůli nevěře bez dcery!

 
Většinou zdobí jeho tvář široký úsměv, když však mluvil v pořadu České televize 13. komnata, měl k němu hodně daleko. Obávaný porotce soutěže StarDance a známý tanečník Zdeněk Chlopčík (44) naopak jen stěží zakrýval slzy, které mu tekly po tváři.
21.02.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Tanečník a porotce Stardance Chlopčík: Manželku jsem si vyhlédl, když jí bylo 15

 
Při hodnocení soutěžících ve StarDance působí Zdeněk Chlopčík velice přísně. Ve svém domě v Malenovicích u Ostravy se z něj ale stává zábavný společník, který otevřeně vypráví i o tom, jak se v 33 letech zamiloval do své současné ženy. Bylo jí tehdy pouhých 15 let.
24.12.2013 20:52 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Přísný porotce StarDance Chlopčík: Babičky mi nedají pokoj

 
V porotě StarDance je Zdeněk Chlopčík (61) jako jediný od začátku, už 12 let. Nazývají ho katem, anebo »brutálním« porotcem. Říkají o něm, že má kamennou tvář bez emocí. Zdání ale klame. Snaží se být spravedlivý a i během rozhovoru ukázal, že se umí od srdce zasmát.
21.10.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Kat ze StarDance Chlopčík: Tomicová? O tom se snad ani bavit nemusíme...

 
Když soutěžící vstřebali prvotní šok z vyřazení Daniely Šinkorové a Michala Padevěta a skončil přímý televizní přenos třetího kola StarDance, promluvil porotce Zdeněk Chlopčík a zhodnotil celý večer. Vyslovil také tři jména třech párů, které dle něj byly nejlepší.
28.10.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (348 článků) , Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Kat ze StarDance Zdeněk Chlopčík: Život mu zničila nevěra, přišel o dceru!

 
Nejobávanější porotce ze všech Zdeněk Chlopčík (61) řádí ve StarDance jako černá ruka. Sejme klidně i miláčky národa, nedívá se napravo ani nalevo. V soukromí je prý ale měkký a hodně za to může fakt, že mu nikdo nevrátí čtrnáct let nenaplněné rodičovské lásky.
22.11.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Kat ze StarDance Chlopčík: Druhou manželku sbalil, když jí bylo 15! Ale přišel o dceru!

 
Zdeněk Chlopčík (58), porotce StarDance, s ledovým klidem komentuje výkonytanečních párů a rozhodně je nešetří. Ani jeho ale život nešetřil. Za svou největší prohru bere to, že se 14 let nesměl vídat se svou dcerou Andreou (31) z prvního manželství.
25.11.2018 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (40 článků)

Chlopčík o konci Arichtevy ve StarDance: Vyhazov podle drsného zákona!

 
Veronika Arichteva (32) s Michalem Necpálem (31) ještě před startem letošní řady StarDance patřili k favoritům soutěže. Jen bookmakeři míní a hlasy porotců a diváků mění. Místo půvabné herečky se do finále podívají hned dva páry, kterým ze začátku prakticky nikdo nevěřil. Překvapivé vyřazení hvězdy První republiky okomentoval porotce Zdeněk Chlopčík.
09.12.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (666 článků) , Zdeněk Chlopčík (40 článků) , Michal Necpál (74 článků)