Článek

Zákony vlka: Robertovi bude v 7. díle úzko. Z přehrady vyplave jeho temné tajemství

 
V sedmé a předposlední epizodě detektivního seriálu Zákony vlka v bývalém trestanci Robertovi, jenž si hraje na policistu Wilka, pořádně hrkne. Blízká přehrada totiž vyplaví tělo utopeného muže. Jestli je to skutečný Wilk, Robert bude mít co vysvětlovat.
28.04.2023 11:30 |

podobné články

Podobné články

Zákony vlka: V příštím díle vyplave nad hladinu utopenec. Možná je to Wilk, možná někdo úplně jiný

 
V sobotu 29. dubna 2023 se můžete těšit na další díl napínavého krimi seriálu Zákony vlka. Předposlední epizoda s názvem Na dně připraví hlavnímu hrdinovi Robertovi Černému horké chvilky. Když totiž místní přehrada vyplaví tělo utopeného muže, hrozí, že bude odhalena Robertova skutečná identita.
25.04.2023 15:30 |

podobné články

Zákony vlka: V 8. díle uspořádají myslivci nelegální hon na vlka

 
V osmé a poslední epizodě detektivního seriálu Zákony vlka objeví Sára na své farmě uhynulou ovci a zraněného koně. Zdejší myslivci v čele s Vránou to samozřejmě dají za vinu vlku samotáři a zorganizují na něj nelegální hon. Policisté však případ vyšetřují a stopy je zavedou někam úplně jinam.
01.05.2023 11:30 |

podobné články

Nový seriál Zákony vlka: V prvním díle se vyšetřuje smrt myslivce

 
Osmidílný seriál Zákony vlka startuje na Primě v sobotu 18. března ve 20:15. S týdenním předstihem ho lze sledovat prostřednictvím videoslužby prima+. V prvním díle bude při honu zabit myslivec. Jestli jde o nehodu či úkladnou vraždu a kdo za tím stojí, bude muset zjistit falešný policista.
18.03.2023 10:00 |

podobné články

Zákony vlka: V poslední epizodě budou Robert a Sára čelit svým největším strachům

 
V sobotu 6. května 2023 přinese TV Prima závěrečný díl detektivního seriálu Zákony vlka, v němž začne nelegální hon nejen na osamělého vlka, ale také na falešného policistu Wilka. Mezitím se v polské nemocnici nečekaně probudí opravdový Šimon Wilk.
04.05.2023 19:00 |

podobné články

3 tajemství krásy, která musíte znát

 
Vidíme-li nádhernou ženu, která na nás působí dojmem, že je absolutně spokojená a nic jí nechybí, lámeme si hlavu nad tím, jaká jsou její tajemství krásy. Odjakživa se držíme představy, že krásné ženy taková tajemství mají, protože kdyby ne, vypadaly by asi tak nějak, jako my – obyčejné smrtelnice, jež mají dle svého názoru do dokonalého vzhledu hodně daleko… Možná i vy chcete znát ona tajemství krásy, díky kterým byste si mohla zvýšit sebevědomí, cítit se lépe ve vlastním těle, líbit se sama sobě a zároveň i lidem ve vašem okolí. Každá z nás chce být krásná a je jedno, zda zrovna vynáší pytel plný odpadků, nakupuje v obchodním centru, chystá se na pracovní pohovor nebo sedí doma na pohovce u oblíbeného seriálu. Pojďme si prozradit tajemství krásy Jak to sakra dělá? Je tak krásná, přímo dokonalá! Vypadá spokojeně, určitě musí mít nějaký fígl! Pokud i vám podobné fráze proběhnou hlavou ve chvíli, kdy spatříte krásnou ženu, pak jste tu správně. Teď společně s námi můžete odhalit tajemství, která stojí za dokonalým vzhledem žen, jež vídáme na ulici, v televizi nebo v módních časopisech. Jste připravené? Jdeme na to! Tajemství č. 1: Arašídy vám zajistí krásné a lesklé vlasy! Mít krásné vlasy, plné lesku, života a zdraví – no řekněme si, milé dámy, která z nás po tom netouží. Ne všem byla dána do vínku bohatá hříva, která i bez kdovíjaké péče vypadá dobře, má objem a nechybí jí lesk. Jestliže ani k vám nebyla příroda štědrá, ba přímo naopak, doporučujeme vám vsadit na arašídy. Ty jsou známé pro vysoký obsah vitamínů B a vlákniny, které vám zajistí bujné vlasy hýřící zdravím a krásou. Tajemství č. 2: Pevný zadeček díky špenátu? Zkuste to! Ačkoli se traduje, že se za pěkným a pevným ženským zadečkem otočí jen muži, není to vůbec... Čtěte více Příspěvek 3 tajemství krásy, která musíte znát pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.03.2017 03:15 |

podobné články

Zákony vlka: Ve 3. díle rašeliniště vyplaví mrtvolu, která měla za života velmi zvláštní koníček

 
Aprílový večer na TV Prima bude patřit třetí epizodě detektivního seriálu Zákony vlka. Příběh s názvem Poslední školení vypráví o mrtvole muže, kterou vyplaví rašeliniště. Dotyčný je identifikován jako majitel pražské účetní firmy, jenž se v okolí zdržoval kvůli zvláštní sexuální zálibě…
31.03.2023 15:30 |

podobné články

Zákony vlka: V 6. díle celé Záhoří pátrá po uneseném chlapečkovi

 
Šestá epizoda detektivního seriálu Zákony vlka s podtitulem Únos líčí průběh pátrání po šestiměsíčním kojenci, jenž záhadně zmizí z kočárku. Stane se tak prakticky přímo pod nosem policistů, kteří se opodál baví na pouti. Teď si musejí dát závod s časem a zachránit dítě předtím, než bude pozdě.
21.04.2023 11:30 |

podobné články

Zákony vlka: V 5. díle přinese Burešova fenka domů lidskou ruku. Patří známému léčiteli

 
Pátá epizoda seriálu Zákony vlka, nazvaná Zkouška, začíná u policisty Zdeňka Bureše (Jan Novotný), jenž trénuje na dvorku střelbu a marně se pokouší trefit plechovku. Mezitím se mu doma pálí jídlo. Už tak smolné ráno ještě zhorší jeho fenka, když mu k nohám přinese neobvyklý dárek – lidskou ruku.
15.04.2023 10:00 |

podobné články

Zákony vlka: V příštím díle budou policisté ze Záhoří hledat unesené dítě

 
Příští týden nás čeká už šestá epizoda detektivního seriálu Zákony vlka, v níž se Robert Černý se svým týmem policistů pokusí vyřešit zmizení půlročního chlapečka. Dítě se ztratí z kočárku na zahradě rodinného domu, když opodál probíhá pouť. Lidí podezřelých z únosu se nabízí celá řada.
18.04.2023 17:30 |

podobné články

Zákony vlka: Ve 4. díle nastoupila do akce kaskadérka. Auto ji srazilo několikrát

 
Seriál Zákony vlka přináší celou řadu dramatických scén, jejichž natáčení však může být pro herce příliš obtížné nebo nebezpečné. Tehdy dostávají prostor kaskadéři, kteří se zkušeně vrhají třeba i do cesty jedoucímu autu. To je případ Lenky Kardové, jež zaskakovala za Terezu Švejdovou ve 4. epizodě.
02.05.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Švejdová (6 článků)

Jakub Janda varuje: Nejhorší ohrožení suverenity za třicet let. Až vyplave na povrch, budeme se prý divit

 
Jakub Janda z Evropských hodnot má strach. Jde o jadernou elektrárnu a Rusy. Bezpečnostní instituce nás podle Jandy varují. Jde prý o největší ohrožení suverenity České republiky za třicet let. Až to vyplave na povrch, tak se prý budeme všichni divit.
17.11.2020 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (634 článků)

Kardinála Vlka (†84) pohřbí v sobotu. Jeho gesto na poslední fotce povzbudí

 
Pohřeb kardinála Miloslava Vlka (†84) bude v sobotu 25. března v 11 hodin ve svatovítské katedrále v Praze. Předtím budou moci lidé uctít památku u jeho těla, které tu bude vystavené ve čtvrtek a v pátek. Vlk zemřel v sobotu dopoledne na rakovinu plic, která se mu rozšířila do kostí. Jeho sekretářka uzavřela kardinálovy webové stránky popisem posledních dní, jeho rozpoložením i poslední fotkou Vlka, pravděpodobně z nemocnice.
19.03.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Vlk (48 článků)

95 procent vesmíru je vyplněno temnou hmotou s antigravitační silou

 
Poprvé o existenci temné hmoty a temné energie hovořil na počátku minulého století Albert Einstein. Sám však posléze tuto teorii zpochybnil jako nesmysl. Další astrofyzikové však koncept rozváděli i následně a poprvé se vážně o temné hmotě jako „opaku“ pozitivní hmoty s gravitační silou debatovalo v devadesátých letech minulého století. Vědci z Oxfordu tvrdí, že teorie o zvláštním temné tekutině ve vesmíru jsou pravdivé. Tento protipól hmoty působící gravitační silou přitom vyplňuje pětadevadesát procent vesmíru a je hnací silou jeho rozpínání.
10.12.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Albert Einstein (98 článků)

Zákony vlka: Ve 2. epizodě falešný policista řeší smrt sklářovy ženy

 
V sobotu 25. března 2023 poběží na TV Prima ve 20:15 druhá z osmi epizod nové detektivní love story Zákony vlka. Stanislav Majer se jako Robert Černý bude muset vypořádat s případem vraždy mladé ženy, která po manželovi zdědila majetek a sklárny.
25.03.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (86 článků)

Roli v novém seriálu Zákony vlka vzal Stanislav Majer kvůli příběhu a lokacím

 
Ulice, Rapl, Modré stíny, První republika nebo Místo zločinu Ostrava. Ve všech těchto seriálech, a ve spoustě dalších, si charismatický herec Stanislav Majer zahrál. Teď ho budeme moci vídat i v nové detektivní love story Zákony vlka. Roli vzal, jelikož ho zaujal působivý příběh a brdská příroda.
10.03.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Majer (86 článků)

Linda Rybová z Ulice se v novém českém seriálu Zákony vlka prohání na koni a střílí z pušky

 
Pravda, cvaly a trysky za ni sice jezdila dublérka, přesto si Linda Rybová v osmidílné detektivní sérii Zákony vlka užívá jak jízdu na koni, tak střelbu z pušky – a navíc také i vášnivé scény s hereckým partnerem Stanislavem Majerem. V rozhovoru prozradila, proč vlastně roli Sáry Pokorné přijala.
11.03.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Stanislav Majer (86 článků) , Linda Pokorná (3 články)

Seriál Zákony vlka vyvolal u diváků rozporuplné pocity: Někteří ho hodnotí jako zajímavý, jiní mluví o propadáku

 
Dnes večer měli diváci TV Prima možnost vidět premiérový díl zbrusu nového krimiseriálu Zákony vlka. Napínavý pořad, v jehož hlavní roli zazářilo zejména herecké duo Linda Rybová a Stanislav Majer, vyvolal na primáckém Facebooku rozporuplné reakce.
18.03.2023 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Stanislav Majer (86 článků)

Superlov Ondřeje Sokola poražen. Seriál Zákony vlka s Rybovou a Majerem ovládl sobotní večer

 
Televize Prima vyslala na obrazovky nový seriál a hned z toho byl parádní úspěch. Zákony vlka, v nichž si hlavní postavy střihli Stanislav Majer a Linda Rybová, porazily dosavadního suveréna Superlov s Ondřejem Sokolem z produkce televize Nova. Podle portálu Mediaguru primácká novinka zlákala v sobotu večer téměř milion diváků.
19.03.2023 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Ondřej Sokol (445 článků) , Stanislav Majer (86 článků)

Lindě Rybové to nikdy víc neslušelo, shodují se diváci seriálu Zákony vlka. Terezu Švejdovou kritizují

 
Zbrusu nový krimi seriál TV Prima s názvem Zákony vlka sice obecenstvo u televizních obrazovek rozdělil na dva tábory, v případě hlavních ženských tváří mají ale jasno. Nejlepší herecký výkon předvedla Linda Rybová jako hlavní hrdinka Sára, nejslabší naopak byla mladá policistka v podání herečky Terezy Švejdové. Alespoň tak se shodli diváci na sociálních sítích.
19.03.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (176 článků) , Tereza Švejdová (6 článků)