Článek

Zákeřná zatáčka u Jiřic na Nymbursku. Podivná nehoda na přehledném úseku: Za volantem byl pes!

 
Auto s koly zarytými v poli, za volantem jeden pes, na zadních sedačkách druhý. A nikde ani človíčka! Fotka podivné nehody u Jiřic na Nymbursku baví facebook. Odehrála se v místě, kde ročně ze silnice vyletí několik desítek aut!
04.02.2020 10:25 |

podobné články

Podobné články

Nehoda u Jiřic: Auto plné cizinců se převrátilo na střechu, zasahoval i vrtulník

 
V sobotu večer havarovalo vozilo plné cizinců u středočeský Jiřic. Nehoda si vyžádala sedm zraněných. Jeden z nich musel být převezen do nemocnice vrtulníkem.
16.06.2013 10:00 |

podobné články

Foto Autobus v Peru se zřítil ze 100metrového srázu do moře: Ďáblova zatáčka zabila 48 lidí!

 
Ne nadarmo jí Peruánci říkají Ďáblova zatáčka! V zúženém úseku panamerické silnice vedoucím po kraji stometrových útesů sjel autobus s 57 lidmi ze silnice a skončil rozdrcený na kamenitém pobřeží Tichého oceánu. Hrůznou nehodu přežilo pouze šest osob.
04.01.2018 05:15 |

podobné články

Zatáčka je nebezpečná a vynáší, tvrdí lidé na internetu. Co na to dopravní expert?

 
Celým Českem otřásá tragická nehoda z Mostecka. Nikola B. (†21) a Nikola V. (22) nasedly do auta VW Beetle a vydaly se na zběsilou jízdu, kterou vysílaly živě na Facebooku. Skončila však tragicky. Jedna z dívek zemřela. V diskusích na sociálních sítích se vyrojily spekulace, že zatáčka, která se děvčatům stala osudnou, je nebezpečná a vynáší. Expert má však jiný názor.
10.07.2017 12:10 |

podobné články

Nebezpečná zatáčka straší řidiče, strážnící v ní chtějí snížení rychlosti

 
Nebezpečná zatáčka číhá na řidiče u Lázní Bohdaneč na Pardubicku. Pravidelně se tam stávají vážné dopravní nehody. Strážníci proto usilují o to, aby se v místě značně snížila rychlost nebo se tam postavila svodidla.
23.01.2011 20:20 |

podobné články

Nebezpečná zatáčka vynesla za týden šest aut, místní si dělají čárky

 
Zatáčka na silnici mezi Hlukem a Kunovicemi u Uherského hradiště budí hrůzu. Jen za poslední týden tu havarovalo šest aut.
07.06.2012 18:10 |

podobné články

Smrtelná nehoda u Velvar: Pavel D. (†40) předjížděl přes plnou čáru v úseku plném zatáček

 
Jedna zatáčka za druhou, zalesněné úseky a především plná čára. Tak vypadá část silnice u Velvar, na které došlo v úterý k tragické nehodě. Rozumný člověk by v takovém úseku nepředjížděl. To ale nebyl případ Pavla D., který se rozhodl vůz před sebou předjet před zatáčkou, která navíc končí na horizontu v mírném kopci.
05.10.2017 18:35 |

podobné články

Další nehoda: Řidič narazil čelně do stromu, na místě zemřel

 
V Martiněvsi na Litoměřicku zemřel dnes ráno řidič po nárazu do stromu. Tragická nehoda se stala na rovném přehledném úseku mezi obcemi Bříza a Radešín, asi kilometr před Radešínem.
03.07.2011 10:30 |

podobné články

Smrt za volantem na Nymbursku: Taxikář naboural do hřbitovní zdi

 
Tragická dopravní nehoda na Nymbursku připravila o život taxikáře (†55), který během páteční noci v Poděbradech autem čelně narazil přímo do rodinného domu. Proč řidič náhle vyjel ze silnice, je zatím v šetření policie.
19.03.2016 09:50 |

podobné články

V zatáčce se čelně srazila auta, mezi pěti zraněnými jsou dvě děti

 
Zranění tři dospělých a dvou dětí si v úterý ráno vyžádala srážka dvou osobních automobilů u Jiřic na Nymbursku. Na místě zasahoval také vrtulník záchranné služby, potvrdila Mediafaxu mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.
06.12.2011 08:45 |

podobné články

Rozzuřený pes pokousal dvouletou holčičku!

 
Krátce před druhou hodinou napadl agresivní pes v Třebestovicíh na Nymbursku malou holčičku (2). Ta musela být s poraněními obličeje převezena na chirurgické oddělení. Je to již druhý středeční případ napadení psem na Nymbursku.
03.06.2009 10:25 |

podobné články

Pro zraněného musel vrtulník, na rovném úseku se s autem převrátil na střechu

 
Vysoká rychlost a silný vítr zřejmě stály za dnešní nehodou osobního auta u Hrušek na Břeclavsku. Na přehledném a rovném úseku se auto převrátilo na střechu. Řidič utrpěl mnohačetná zranění. Vrtulník ho přepravil do nemocnice v Brně.
24.11.2019 15:05 |

podobné články

Tragická nehoda: Zabil sebe, ženu i vnučku!

 
Dědeček (†53), babička (†52) a vnučka (†11) zahynuli při nehodě na dálnici u Přáslavic na Olomoucku. Rodina ze Slovenska jedoucí ve fabii havarovala na přehledném úseku silnice.
18.07.2009 05:15 |

podobné články

Policista služebním vozem přerazil na chodníku pět sloupků

 
Muži zákona by měli jít příkladem, zvláště pokud jsou ve službě. Bizarní nehoda v britském městě Norwich ovšem ukazuje, že se to nemusí vždy podařit. Policista tam na zcela přehledném úseku silnice najednou ztratil kontrolu nad služebním vozem a najel přímo na kovové sloupky na chodníku. Vše nasvědčuje tomu, že usnul.
04.06.2012 21:30 |

podobné články

Kuriózní nehoda na Plzeňsku: Náklaďák prorazil zeď domu a vletěl rodině do obýváku!

 
Užívali si poklidné odpoledne, když jim do obýváku vjel náklaďák! Jeho řidič nezvládl na zcela přehledném úseku v obci Skomelno na Plzeňsku řízení a vrazil do zdi jednoho z rodinných domů, kterou prorazil.
26.02.2016 12:25 |

podobné články

Tragická nehoda na Olomoucku: Auto vletělo do sloupu, spolujezdec zemřel

 
Nikdo nechápe, jak se to mohlo stát! V Dolanech na Olomoucku narazilo v pondělí odpoledne na přehledném úseku osobní auto do sloupu. Při nehodě zemřel spolujezdec, další dva lidé z posádky auta byli zraněni, z toho jeden těžce.
02.05.2016 19:35 |

podobné články

Vážná nehoda na Kladensku: Řidič narazil do stromu, spolujezdec je v kritickém stavu

 
Zřejmě se dostatečně nevěnoval řízení a narazil na přehledném a rovném úseku do stromu. Řidič osobního vozu ale z nehody vyvázl bez zranění. Daleko hůře však dopadl jeho spolujezdec, kterého museli na místě oživovat.
10.03.2017 11:50 |

podobné články

Tragická nehoda u Písku: Zemřelo jedno ze dvou zraněných dětí!

 
V pondělí zemřelo jedno ze dvou dětí, které se zranily při autonehodě v obci Semice na Písecku. V přehledném úseku se v neděli srazila dvě osobní auta. Podle policie mohlo jít o mikrospánek.
24.10.2017 22:30 |

podobné články

Piješ. Řídíš. Zabíjíš! Smrťáků přibývá, policie v Plzni rozjela kampaň proti alkoholu za volantem

 
Kampaň proti opilcům za volantem rozjela v Plzeňském kraji policie spolu s městem a krajským úřadem. Cílem je upozornit na rizika, která alkohol za volantem přináší. Počet vážných nehod, kdy seděl za volantem opilý řidič, totiž stoupá.
30.08.2017 13:10 |

podobné články

Těžká nehoda u Jiřic: Zraněného do nemocnice přepravil vrtulník

 
U obce Jiřice ve středních Čechách dnes večer havaroval terénní vůz. V autě bylo v tu chvíli sedm cizinců. Jeden byl těžce zraněn a do nemocnice ho přepravil vrtulník.
15.06.2013 22:10 |

podobné články